Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Weźcie się do roboty (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=527)

wiślak1992 08.10.2012 13:54

a ile ćwiczeń robisz na każdą partię?

fialo 08.10.2012 15:18

A jak z węglowodanami w diecie stoisz ?

Elendil 09.10.2012 09:46

jeśli chodzi o węgle, to w dni nietreningowe tyle ile białek, czyli 200-220. W dni treningowe, jako ze pije carbo po ćwiczeniach, jest to ok. 50g więcej.

robię 3-4 ćwiczenia na każdą partie, 4 serie zawsze

19sebawro06 23.10.2012 16:54

ja mam pytanie odnośnie tego gainera Vitalmax - Whey Pro Gainer 2.
chce wiedzieć jak w smaku( który najlepszy bo zastanawiam się nad wanilia), rozpuszczalność i oczywiście jak efekty itd. proszę o odpowiedz osoby które go brały albo coś na jego temat wiedzą bo na forach można przeczytać różne informacje. z góry dzięki.

kuczmen 23.10.2012 17:22

chciałbym zacząc trenowac ,mam pare pytan .mógłby ktoś ogarniety na priv napisac?

PedroNH 27.10.2012 23:26

ZAPRASZAM WAS WSZYSTKICH NA SIŁOWNIE na STOKI!!

Mega tam jest!!

19sebawro06 31.10.2012 22:02

Prosiłbym o kontakt na priv osoby znającej się na odzywkach itp. PILNE

Przemas 03.11.2012 15:05

Mam pytanie.
Chcę zacząć swoja przygodę z siłownią. Mam 25lat 183 wzrostu ważę 76kg. Jestem szczupłej postury i chce zacząć ćwiczyć żeby przede wszystkim nabrać masy. Napisałem, że jestem szczupły, ale mam z brzucha lekki bęben.
Planuję chodzić na SW 2x w tygodniu i 2-3 razy na siłkę do tego w weekend chodzę na basen. I teraz pytanie. Czy przy takim trybie zacząć od razu dietę i trening na masę, a ten brzuch "jakoś się zbije" czy najpierw zrobić brzuch a potem się brać za ostry trening na siłce? W sensie czy mogę jednocześnie jeść i ćwiczyć na siłowni tak aby rosnąć a przez basen i SW zbić ten brzuch. Czy albo jedno albo drugie?
edit: żeby nie było, ż nie przygotowałem się i pytam. Znalazłem taki temat na sfd http://www.sfd.pl/Odzywianie_i_suple...o-t264181.html
i w sumie dobrze rozpisane wszystko początkującej osobie. Tylko właśnie mam dylemat o którym napisałem wyżej.

TSWalos 07.11.2012 19:43

Chce się "wziąć za siebie" ale kompletnie nie mam pojęcia jak to zrobić.
Może ktoś polecić jakąś stronę/ poradnik dla mega początkujących ?
Nie chce zadawać tysięcy pytań na forum.

michu-k 07.11.2012 19:49

http://www.kulturystyka.pl/atlas/

Polecam. Poszperaj sobie na tej stronce, ważne informacje dla początkujących.

R33 08.11.2012 15:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TSWalos (Post 1285510)
Chce się "wziąć za siebie" ale kompletnie nie mam pojęcia jak to zrobić.
Może ktoś polecić jakąś stronę/ poradnik dla mega początkujących ?
Nie chce zadawać tysięcy pytań na forum.

Idź na siłownie i instruktor Ci wszystko powie, a także odpowie na te Twoje ,,tysiące" pytań.

Eternit 08.11.2012 16:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Przemas (Post 1284891)
Mam pytanie.
Chcę zacząć swoja przygodę z siłownią. Mam 25lat 183 wzrostu ważę 76kg. Jestem szczupłej postury i chce zacząć ćwiczyć żeby przede wszystkim nabrać masy. Napisałem, że jestem szczupły, ale mam z brzucha lekki bęben.
Planuję chodzić na SW 2x w tygodniu i 2-3 razy na siłkę do tego w weekend chodzę na basen. I teraz pytanie. Czy przy takim trybie zacząć od razu dietę i trening na masę, a ten brzuch "jakoś się zbije" czy najpierw zrobić brzuch a potem się brać za ostry trening na siłce? W sensie czy mogę jednocześnie jeść i ćwiczyć na siłowni tak aby rosnąć a przez basen i SW zbić ten brzuch. Czy albo jedno albo drugie?
edit: żeby nie było, ż nie przygotowałem się i pytam. Znalazłem taki temat na sfd http://www.sfd.pl/Odzywianie_i_suple...o-t264181.html
i w sumie dobrze rozpisane wszystko początkującej osobie. Tylko właśnie mam dylemat o którym napisałem wyżej.

A będziesz miał w ogóle czas na regenerację? Moim zdaniem za dużo rzeczy na raz chcesz robić.

fialo 08.11.2012 16:18

Dokładnie, taki trening będzie straszliwie przeładowany, poza tym basen jest niewskazany w okresie budowania masy, straszliwie "wypompowywuje", co innego na redukcji :) I SW proponuje raz w tygodniu nie dwa. Co do twojego dylematu - ja bym proponował Ci zająć się masówką, pomasować solidnie przez zimę i później na lato zrobić porządną, nawet 1,5-2 miesięczną redukcję tkanki, połączoną ze ścisłą dietą, oczywiście .

Mocny 11.11.2012 11:09

białka do rozdania może ktoś chetny

http://www.facebook.com/photo.php?fb...levant_count=1

Mocny 13.11.2012 14:37

http://wislakrakow.com/forum/showthr...02#post1286402

R33 17.11.2012 20:58

Uczęszcza ktoś do Fighteamu przy Podchorążych? Siłka albo SW...

TSWalos 20.11.2012 18:30

Bylem kilka razy na siłowni ale nie do końca wiem co robić, żeby osiągnąć efekt - to też jest problem bo nie bardzo wiem jak nazwać to co chce osiągnąć.
Mam 26 lat, 176 cm wzrostu i ważę 86 kg - chyba trochę za dużo, więc raczej "masy" nie muszę robić.
Chce dobrze wyglądać, przede wszystkim pozbyć się brzucha no i dobrze się poczuć bo przez ostatni czas po prostu się zastałem. Siedząca praca w tym nie pomaga.
I teraz pytania do fachowców :) Co robić żeby to wszystko osiągnąć. Nie znam się na tym w ogóle wiec jakie ćwiczenia, jakie obciążenia, jaka częstotliwość wizyt na siłowni.

Znalazłem coś takiego "na początek" przez miesiąc:

Klatka
- wyciskanie sztangi na ławce płaskiej [4 serie, 8-12 powtórzeń]
- rozpiętki sztangielkami na ławce płaskiej [3 serie, 8-12 powtórzeń]

Barki
- wyciskanie na suwnicy Smitha (barki) [4 serie 10-15, powtórzeń]
- Wznosy ramion bokiem ze sztangielkami w skłonie [3 serie, 8 powtórzeń]

Triceps
- "Francuskie wyciskanie" sztangielki siedząc [4 serie, 10 powtórzeń]
- Wyciskanie w dół na wyciągu [3 serie, 8 powtórzeń]

Grzbiet:
- Przyciąganie linki wyciągu dolnego w siadzie płaskim [4 serie, 10 powtórzeń]
- Wiosłowanie sztangą podchwytem, wąsko [4 serie, 10 powtórzeń]

Biceps
- Uginanie ramion ze sztangą stojąc podchwytem [4 serie, 10 powtórzeń]
- Uginanie ramion ze sztangielkami siedząc [4 serie, 10 powtórzeń]

Nogi
- przysiady z obciazeniem [4 serie, 10-15 powtórzeń]

Brzuch
- skłony na ławce skośnej [2 serie max]

Można się tego trzymać ?

damian755 22.11.2012 21:05

Ma ktoś jakiś sprawdzony dobry w smaku gainer,

BartekA/J 23.11.2012 22:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TSWalos (Post 1287549)
Bylem kilka razy na siłowni ale nie do końca wiem co robić, żeby osiągnąć efekt - to też jest problem bo nie bardzo wiem jak nazwać to co chce osiągnąć.
Mam 26 lat, 176 cm wzrostu i ważę 86 kg - chyba trochę za dużo, więc raczej "masy" nie muszę robić.
Chce dobrze wyglądać, przede wszystkim pozbyć się brzucha no i dobrze się poczuć bo przez ostatni czas po prostu się zastałem. Siedząca praca w tym nie pomaga.
I teraz pytania do fachowców :) Co robić żeby to wszystko osiągnąć. Nie znam się na tym w ogóle wiec jakie ćwiczenia, jakie obciążenia, jaka częstotliwość wizyt na siłowni.

Znalazłem coś takiego "na początek" przez miesiąc:

Klatka
- wyciskanie sztangi na ławce płaskiej [4 serie, 8-12 powtórzeń]
- rozpiętki sztangielkami na ławce płaskiej [3 serie, 8-12 powtórzeń]

Barki
- wyciskanie na suwnicy Smitha (barki) [4 serie 10-15, powtórzeń]
- Wznosy ramion bokiem ze sztangielkami w skłonie [3 serie, 8 powtórzeń]

Triceps
- "Francuskie wyciskanie" sztangielki siedząc [4 serie, 10 powtórzeń]
- Wyciskanie w dół na wyciągu [3 serie, 8 powtórzeń]

Grzbiet:
- Przyciąganie linki wyciągu dolnego w siadzie płaskim [4 serie, 10 powtórzeń]
- Wiosłowanie sztangą podchwytem, wąsko [4 serie, 10 powtórzeń]

Biceps
- Uginanie ramion ze sztangą stojąc podchwytem [4 serie, 10 powtórzeń]
- Uginanie ramion ze sztangielkami siedząc [4 serie, 10 powtórzeń]

Nogi
- przysiady z obciazeniem [4 serie, 10-15 powtórzeń]

Brzuch
- skłony na ławce skośnej [2 serie max]

Można się tego trzymać ?

Niech Ci ktoś pokaże jak się robi te ćwiczenia pod względem technicznym,i potem niech Ci ktoś plan normalny rozpisze. I pamiętaj 10 % efektów to jest to co robisz na siłowni a 90 % to jest to co robisz po za nią,więc DIETA DIETA DIETA DIETA !!!!!!!!!!!!!!

WislaFan123 24.11.2012 23:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez BartekA/J (Post 1288068)
Niech Ci ktoś pokaże jak się robi te ćwiczenia pod względem technicznym,i potem niech Ci ktoś plan normalny rozpisze. I pamiętaj 10 % efektów to jest to co robisz na siłowni a 90 % to jest to co robisz po za nią,więc DIETA DIETA DIETA DIETA !!!!!!!!!!!!!!

lol

wiekszej glupoty nie slyszalem :)

Podstawa jest (przynajmniej) w miare regularne chodzenie na silke i poznanie swojego ciala: jakie cwiczenia, z jaka intensywnoscia i ilosc serii/powtorzen dziala najlepiej na Twoje cialo. O ile nie robi sie ktos na kulturyste, to brak jakis macndonaldow ( i ogolnie tluszczowych rzeczy plus tych ktore pompuja) i w miare czeste jedzenie wysoko białkowych produktów (kurczak, ryby, badz jakies inne miesa z bialkiem) i efekty dobre beda.

fialo 25.11.2012 00:13

Proszę Cię.

Akurat ma tutaj kolega dużo racji, może niezbyt dokladnie się wyraził. Na sukces na siłowni składa się multum czynników, także w dużym uproszczeniu można powiedzieć, że 90 % sukcesu leży poza siłką. Tryb życia jaki prowadzisz (śladowe ilości alkoholu, odpowiednia ilość snu, regularny, powtarzalny plan dnia i ogroum innych) to klucz do odpowiedniej sylwetki. A porządna dieta z wyliczonym zapotrzebowaniem B/W/T na gram ciała, dobrze rozpisana i restrykcyjnie stosowana to chyba najważniejszy element tej układanki i Ci to każdy w miarę siedzacy w temacie powie. Trening też jest oczywiście istotny, ale jeżeli przestrzaga się pewnych reguł, zmienia ćwiczenia, zapobiega stagnacji mieśniowej to wtedy jest ok.

A o to jest znacznie, znacznie łatwiej niż o porządną dietę.

Worcester 25.11.2012 00:42

A tak w ogóle panowie to róbcie pompki, podciągajcie się na drązku i ćwiczcie sporty walki.

qqbaa 25.11.2012 14:28

Witam wszystkich,
Pozwolę sobie na małą reklamę jako, że jestem właścicielem nowo otwartego stoiska z odżywkami w Tesco na ul Wielickiej,

Na poprzedniej stronie było pytanie o gainer do polecenia, carbo i pytanie czy ktoś się zna na odżywkach.
Zapraszam na priv osoby zainteresowane tym tematem - jeśli nie wiesz jaką odżywkę wybrać, co będzie dla Ciebie dobre, jak dawkować itd itp

Teraz najważniejsze:

Dla wszystkich Wiślaków na stoisku rabaty i gratisy (próbki, gazety, shakery itd) wystarczy napisać co się potrzebuje a kiedy coś dobierzemy poinformować kiedy jest planowany odbiór a ja dam znać, żeby wybrane produkty były odłożone w odpowiedniej cenie z odpowiednimi gratisami :)

Dodatkowo na stosiku codziennie od godziny 13:00 pracują osoby które za darmo pomogą w ułożeniu diety, treningu i suplementacji.

Tak więc podsumowując zapraszam wszystkich na priv i do Tesco na Wielicką po plany treningowe diety gratis + rabaty na odżywki :)

Pozdrawiam

Mocny 05.12.2012 22:41

zawody w nowej hucie juz w sobote !!!

http://wislakrakow.com/forum/showthread.php?t=8912

rafil 08.12.2012 12:21

Sprzedam lub zamienię na inny smak Carbonox Olimp 1kg truskawkowy. Użyty jeden raz (ok. 50g), smak mi nie podszedł.

Elendil 08.12.2012 13:39

to kiedykolwiek komukolwiek podeszła jakaś odżywka truskawkowa? ;)

Proud 08.12.2012 13:44

Gdzie najtaniej kupię drążek do podciągania, taki montowany w futrynę drzwi?

LanceTS 08.12.2012 15:37

Z tego co wiem to w wiekszośći sklepów sportowych, decathlon itd. A jak nie znajdziesz niczego taniego to zawsze zostaje allegro. Co do cen to różnie, najtańsze do 20zł ( http://allegro.pl/ft1-rozporowy-draz...826309084.html ) ale nie wiem czy jest sens. Ja kupiłem pare lat temu za 40zł i do teraz nie ma żadnego problemu. RAz na pare miesięcy wystarczy dokręcić i jest ok.

Mocny 13.12.2012 01:22

zdjecia z wycisku

http://www.facebook.com/media/set/?s...3274428&type=1

http://www.facebook.com/media/set/?s...3274428&type=1

Pawel.Busko 05.01.2013 19:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez qqbaa (Post 1288295)
Witam wszystkich,
Pozwolę sobie na małą reklamę jako, że jestem właścicielem nowo otwartego stoiska z odżywkami w Tesco na ul Wielickiej,

Na poprzedniej stronie było pytanie o gainer do polecenia, carbo i pytanie czy ktoś się zna na odżywkach.
Zapraszam na priv osoby zainteresowane tym tematem - jeśli nie wiesz jaką odżywkę wybrać, co będzie dla Ciebie dobre, jak dawkować itd itp

Teraz najważniejsze:

Dla wszystkich Wiślaków na stoisku rabaty i gratisy (próbki, gazety, shakery itd) wystarczy napisać co się potrzebuje a kiedy coś dobierzemy poinformować kiedy jest planowany odbiór a ja dam znać, żeby wybrane produkty były odłożone w odpowiedniej cenie z odpowiednimi gratisami :)

Dodatkowo na stosiku codziennie od godziny 13:00 pracują osoby które za darmo pomogą w ułożeniu diety, treningu i suplementacji.

Tak więc podsumowując zapraszam wszystkich na priv i do Tesco na Wielicką po plany treningowe diety gratis + rabaty na odżywki :)

Pozdrawiam

Mogę śmiało polecić stoisko forumowicza qqbaa. Do odżywek, które zakupiłem otrzymałem dużo próbek, shaker, rabat oraz dietkę. Jeszcze raz polecam;)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:10.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl