![]() |
Cytat:
EDIT: Fajne miał te nowe rękawice w Naszych Barwach: http://d.naszemiasto.pl/k/r/8b/67/51bdaa59c2f46_g1.jpg |
Szukał ktoś już może czy będzie jakakolwiek transmisja jutro z Włodarczyka?
|
transmisja na ipli niby.
ale ktos wie o ktorej ta walka ma sie zacząć? Piszą na necie ze 19.00 ale 19.00 start gali czy wyjście Diablo na w....... ? 2.10 na bet 365 na ponizej 9,5 rundy a tydzien temu jeszcze skorzystałem z kursu 1.8 na Czakijewa. Dziś juz 1.28 |
Obstawiam Czakijewa na punkty mimo wszystko. Włodarczyka uratują jedynie jakieś dodatkowe punkty za KO, bo pewnie Czakijew coś przyjmie, ale remis to wszystko co może ugrać Diablo. Na 90% straci dziś pas.
|
Wczoraj sobie oglądnąłem tego Czakijewa z Mendozą. Mendoza był wyjątkowo słaby, a mimo to Czakijew powalił go dopiero w 9 rundzie. Rusek zaczął bardzo agresywnie (tak też pewnie będzie z Włodarczykiem), ale od 4 czy 5 rundy widać było, że trochę się wypompował tym biciem i już "pływał". Jeśli Włodarczyk będzie się dobrze bronił i za dużo nie przyjmie, to od 6-7 rundy zacznie mocno trafiać Czakijewa tymi swoimi pojedynczymi ciosami. Czakijew, bije strasznie szerokimi cepami i łatwo go skontrować komuś doświadczonemu, a Włodarczyk takim bokserem jest. Jak coś pójdzie nie tak, to Włodarczyk ma zagwarantowany rewanż w Polsce.
Jeśli chodzi o transmisję, to pokazuje walkę stacja Russia 2. Gala zaczyna się o 18 naszego czasu, a walka Włodarczyka pewnie koło 20. |
Ma jednak Włodarczyk jaja!!! Wygrać z ruskiem na ich terenie, bezcenne!!!
|
nie wierzyłem, że to mozliwe :)
|
Jednak co klasa i doswiadczenie to klasa i doswiadczenie :D
|
pare dni temu identycznie trafił Adonis Stevenson Chada Dawsona tylko troche szybciej ;)
wcale nie taka słaba ta kategoria wagowa |
teraz czas na walkę z Huckiem ;]
|
Pięknie - transmisja taka sobie bo czasami przycinało ale walka w wykonaniu Włodarczyka książkowa.
Szacun - zmiótł ruskiego z ringu celująco. :piwko: |
Ogromne zaskoczenie. Włodarczyk zaczął boksować już od drugiej rundy co nie często mu się zdarza. Do tego przetrzymał pierwsze rundy i mocniejsze ataki zachowując świeżość na drugą część walki. Czeczeniec jednak przy tych swoich szaleńczych cepach wystawia się na łatwe kontry. Szczególnie ten krótki lewy Włodarczyka w zwarciu pierwsza klasa. Po takim zaskoczeniu i wygranej w świetnym stylu szanse na wielkie pieniądze i unifikację mocno zwiększyły się.
|
ma ktos linka do chocby koncowki walki ???
|
Cytat:
http://www.youtube.com/watch?v=-wl3tXM3JnM |
wis.la/nt3lh jakos lipna- ale zawsze cos ...dzieki kocur - znalazlem na FB
|
|
Cytat:
w każdym razie SZACUN Diablo !!!!! |
Cytat:
|
Serek KO :pobity:
|
kłerwa, piniory uciekły.
fajnie ze Diablo wygrał, nie wierzyłem juz po 10 sekundach walki ze pokona Czakijewa a tu taki psikus. Czakijew jakos przypominał mi Szpile, tyle ze ciosy jakby mocniejsze. Ciągły atak, silne ciosy i sie zmęczył po 5 rundach , wtedy obudziło sie 4 życie Diablo i kilkanaście minut później już mógł krzyczeć I`m the champion Szacunek dla Mistrza Świata! |
Co to za KO? Przecież moja opinia nie była diametralnie inna od tego co twierdzili bukmacherzy, czy eksperci. Wydawało się, że mimo wszystko Czakijew zmiecie Włodarczyka z ringu w kilka rund, albo rozbije go kilkoma KO i wygra na punkty. Te 10% zostawało zawsze na jakiś lucky punch, który w każdej walce wchodzi w rachubę. Zaskoczeniem było to, że Włodarczyk od drugiej rundy zaczął już boksować i odgryzać się silnymi ciosami o czym świadczyły statystyki power punch. Od połowy walki miał już rękę na pulsie, a Czakijew po amatorsku dostał przede wszystkim pierwsze KO, a kolejne wynikały już ze zmęczenia.
|
Bueheheh kończ waść, wstydu(sobie) oszczędź. Bukmacherzy wystawiając nawet kurs 1,01 na faworyta dają ten jeden promil szansy underdogowi więc nic odkrywczego nie napisałeś. Przyznałbyś się chociaż do złej opinii ale po co?:D Twoja racja jest zawsze bardziej twojsza nawet jak nie ma pokrycia w rzeczywistości.
Wielkie brawa dla Krzyśka. |
Ile można ?
1. Diablo jest mistrzem swiata i był faworytem, to że buki dawały mu mniejsze szanse świadczy tylko o ich głupocie i chęci zysku 2. W drugiej rundzie Krzysiek sie lepiej bronił ale faktycznie pisanie ze zaczął boksować trąci pomyłką w transmisji odpowiedniej walki, boksować to zaczął w 5-6 na poważnie 3. Szpilka kręcił walki, potem jednak sie okazalo że to nie on ale sędziowie a tak w ogóle to miał już dawno przegrać ale żydzi i masoni jakoś wpływają na sędziów Wystarczy poczytać ostatnie 10 stron tematu: albo przekręcona walka albo typowania z dupy wzięte |
Dzisiaj walczy Proksa z Sergio Moorą jakby ktoś znalazł link do walki to wrzucajcie :D
|
To pewnie będzie środek nocy jak walka w USA ... :/
ps. Cytat:
|
Cytat:
|
Przeciwnika Proksy najbardziej kojarzę z bokserskiego reality show The Contender, gdzie występowali również Stallone czy Sugar Ray Leonard :)
|
Nie miałem okazji oglądać walki Proksy "live", teraz pierwsze cztery rundy obejrzałem (ale jakość taka, że podziękowałem - poczekam na coś w lepszej kopii). Zdziwiony jestem - widzę, że jeden sędzia punktował 98-92... Po czterech rundach wydawało mi się, że trzy były dla Grześka. No ale może to wina słabej jakości obrazu ;) Oglądał ktoś, napiszecie coś więcej?
|
Pojęcia nie miałem że Adamek coś bije w ten weekend ...
Cytat:
|
Tymczasem Wilder podkręca swój rekord - tym razem w pierwszej rundzie posyła na deski Liachowicza...
http://www.youtube.com/watch?v=F2-UrjITaSc |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:45. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl