Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Luźny - reaktywacja (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5012)

Kibic_1906 24.12.2008 14:18

bez śniegu nie ma zabawy ...
Kur*a chyba już 2 pod rząd święta bez śniegu..

pio 24.12.2008 14:19

Rok temu chyba posypało w wigilę jeśli dobrze pamiętam

Nowohucianin^^ 24.12.2008 14:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kobieta_Wislaka (Post 646870)
Oni to latem nagrywali jak nic! :lol: spójrzcie na niebo :-p

a Skorża w dresie :D

Kurt 24.12.2008 14:42

Tam tam tam tarantam, <fanfary> Śródmieście melduje, pada śnieg!... Zobaczymy na ile się napada. :D

4fan_player 24.12.2008 14:53

U nas na Pomorzu chyba trzecie święta pod rząd nie ma śniegu! A to wszystko przez Małopolskę :D

South 24.12.2008 14:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kibic_1906 (Post 647032)
bez śniegu nie ma zabawy ...
Kur*a chyba już 2 pod rząd święta bez śniegu..


i po co było wyżynać lasy w Amazonii ? tera nima śniegu

putinm 24.12.2008 15:06

Szali skrojonych, walk zwyciężonych, wrogów obitych, flag zdobytych, wyjazdów masy z wjazdami pod kasy! :) WESOŁYCH ŚWIĄT !
A u mnie ni ch... śniegu:evil:

Maniek_Olkusz 24.12.2008 15:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kurt C. (Post 647054)
Tam tam tam tarantam, <fanfary> Śródmieście melduje, pada śnieg!... Zobaczymy na ile się napada. :D


W którym kierunku wiatr:D?

zuraw9 24.12.2008 15:18

U mnie jakieś 15 min temu zaczął padać śnieg :-D jest szansa że na pasterkę już będzie biało...

PM 24.12.2008 15:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kobieta_Wislaka (Post 646870)
Oni to latem nagrywali jak nic! :lol: spójrzcie na niebo :-p

Żadnym latem, żadnym latem tylko na ostatnim tegorocznym treningu, po którym wszyscy Wiślacy rozjechali się w swoją stronę :)
A że śniegu nie było i słońce świeciło, nie jesteśmy wszechmocni :D

Kobieta_Wislak 24.12.2008 15:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 4fan_player (Post 647062)
U nas na Pomorzu chyba trzecie święta pod rząd nie ma śniegu! A to wszystko przez Małopolskę :D

no to wyglądaj... bo u mnie od godziny pada i już jest bieluśko - a do Ciebie to jedynie 100 km ma do przebycia ode mnie :p

Cytat:

Pierwotnie napisane przez <PM> (Post 647083)
.... , nie jesteśmy wszechmocni :D

niieee... jak to? :shock: nie, nie wierzę... nie mów mi takich rzeczy w Święta... :>
:D

Arkas 24.12.2008 15:46

LALALALALALA Śnieżek sypie mi sialalalalala !!
W takim tempie moze pod koneic świąt będzie kilka centymetrów puchu:P Ale ważne że zaczęło sypac:D Teraz będzie jużz górki :P

Gucio25 24.12.2008 16:06

a u mnie dalej nic nie leci.. eh..
ale za to z kuchni dalej płyną zapachy. ;)

4fan_player 24.12.2008 16:19

Wyglądam i dalej nie widzę :) nie wiem gdzie Ty mieszkasz że masz śnieg :p może masz sztuczny?:D

Tomek_TS 24.12.2008 16:21

Sadzac po avatrze pewnie w Skotnikach, a jesli to tak to i do mnie nie dlugo przyjdzie snieg:D

Gucio25 24.12.2008 16:29

o której macie wigilie? :)
u mnie sie szykuje na okołó 19, coby przed pasterką jeszcze pośpiewać..

Kamil 24.12.2008 16:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gucio25 (Post 647118)
o której macie wigilie? :)
u mnie sie szykuje na okołó 19, coby przed pasterką jeszcze pośpiewać..

jak gospodarz zadecyduje, znaczy sie ja, to wtedy sie rozpocznie :D

Gucio25 24.12.2008 16:33

Ty, gospodarz, ta. :lol:

devios 24.12.2008 16:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamil (Post 647120)
jak gospodarz zadecyduje, znaczy sie ja, to wtedy sie rozpocznie :D

Obrady trwają?

buczo1985 24.12.2008 16:54

sytuacje ze sniegiem moznaby porownac do transferów w Wiśle:P
i jeszcze dodam ze u mnie tez go nie ma:(
A wigilia startuje jakoś o 18:)

dj_ibutti 24.12.2008 16:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gucio25 (Post 646983)
czujecie te zapachy z kuchni? :)

Trudno nie czuć, jak się siedzi w kuchni... :P

Gucio25 24.12.2008 17:02

Ibutku masz kompa w kuchnii? :D

Kurt 24.12.2008 17:03

Cytat:

W którym kierunku wiatr:D?
Patrząc przez balkon w lewo :D...

Czy Olkusz jest w lewo :D?

Swoją drogą po 30 minutach, śnieg zszedł kontuzjowany z placu gry... i dzisiaj się już nie pojawi... A efekty są takie jak Matusiaka w Wiśle...

dj_ibutti 24.12.2008 17:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gucio25 (Post 647138)
Ibutku masz kompa w kuchnii? :D

Od czasu do czasu bywam w pokoju, jak sie cos gotuje ;P

Piotrek 24.12.2008 17:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DrewniaQ (Post 646472)
No co to to nie! :foch:


Dowód:

...

Dzieło skończone i powiem Wam, że bardzo smaczne.

Zamiast tej masy pierwszej od góry dałbym następnym razem czekoladową.. zobaczymy. Może na sylwestra coś trzasnę! :P

Co ty wiesz o pieczeniu:-p
http://i40.tinypic.com/2j60cpe.jpg

Maniek_Olkusz 24.12.2008 17:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kurt C. (Post 647139)
Patrząc przez balkon w lewo :D...

Czy Olkusz jest w lewo :D?

Swoją drogą po 30 minutach, śnieg zszedł kontuzjowany z placu gry... i dzisiaj się już nie pojawi... A efekty są takie jak Matusiaka w Wiśle...


W lewo bo na zachód od Krk:-p:D

A co do Matusiaka i śniegu to czy śnieg kończy kariere już w tą zimę:-p? Wróci za pół roku i na dodatek w centralnej Polsce tylko:shock:?

Maciejo 24.12.2008 18:33

śnieg? jaki śnieg? tylko zimno i ciemno, a śniegu ni huhu...

start Wigilii około 19 jakoś, a ja już najedzony :rotfl:

igortsw 24.12.2008 19:15

U mnie też sypie i to takimi grubymi płatami aż miło wyjrzeć za okno :)

Byłem taki z siebie dumny bo wkońcu udało mi się nie najeść jak przysłowiowa świnia na wigilie (co roku sobie obiecywałem że za rok będzie inaczej i w ty roku się udało) jadłem tylko po odrobinie każdej potrawy i pod koniec czułem sie nawet dobrze, co z tego jak potem popiłem dwiema szklankami soku i masakra, jeszcze nigdy tak mnie brzuch nie bolał :P

A jak wasze "gabaryty":D ??

Kibic_1906 24.12.2008 20:01

:evil::evil::evil:Nie popijajcie karpia sokiem z porzeczki!!Sra mnie już ponad godzinę:-/:-/:-/

ZwrABG 24.12.2008 20:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kibic_1906 (Post 647185)
:evil::evil::evil:Nie popijajcie karpia sokiem z porzeczki!!Sra mnie już ponad godzinę:-/:-/:-/



biedna Twoja dupa:D :P


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:17.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl