![]() |
Wlasnie ta ruda angiielska spasiona swinia strzlila druga bramke. No szlak mnie trafi
|
Cytat:
- i nie szlak, tylko szlag ;) |
heheh wyluzuj ;] w 1/4 juz tak nie bedzie strzelał ;)
|
Arrivederci Milan ;)
|
Ogląda ktoś Real? Stwarzają sobie jakieś sytuacje czy wyrównany mecz?
|
Ogladam wlasnie mecz ManU - Milan i kurde moge powiedziec jedno. To jest inny swiat. Inny poziom umiejetnosci, wyszkolenia, przygotowania fizycznego, psychiki, organizacji gry, ktory raczej za 10 lat nawet nie bedzie dostepny polskim pilkarzom i trenerom. Powiem krotko to nie jest miejsce dla nas.
|
Cytat:
|
Brawo MU Już 3-0 . :D Niech makaroniarze wiedzą gdzie ich miejsce:rotfl:
|
liga angielska jest najmocniejsza, tam z 8-10 druzyn jest bardzo mocnych, to jest czysta przyjemnosc ogladajac zawodnikow jak zapieprzaja 90 minut, tam nikt nie narzeka na to ze co 3 dni mecze rozgrywaja, to sa zawodowcy, oni zasluguja na kazde pieniadze
oczywyscie paru polakow sobie radzi zagranica Ireneusz Jelen swietnie radzi sobie we francji, dzis dwa gole przeciwko Bordeaux, jeden ze spalonego ale co tam, szkoda ze go kontujze przesladuje, gdyby nie one 15-20 goli strzelal na sezon |
Cytat:
|
Lyon! :D Zapowiada się ciekawie... :)
|
ja mam nadzieje ze Lyon przejdzie do nastepnej rundy.
|
Cytat:
|
Poprawka saklak. Nie wiem czy wiesz ale pilkarze z Anglii jak bylo trzesienie ziemi na Haiti oddawali(nie mowie ze wszyscy ale pilkarze Manchesteru City przede wszystkim) wyslali tam ponad 2 miliony funtow i drugie tyle w pomocy humanitarnej(wiem bo moja kuzynka ktora tam pracuje pomagala przy zorganizowaniu transportu). Chcialbym zobaczyc by pilkarze w Polsce nie mowie zeby nawet 4 miliony funtow w sumie wyslali im ale by chociaz 100 tysiecy zlotych tak od 3 najleszych druzyn ekstraklasy. Chyba ich byloby stac co...? (To pokazuje ze pilkarze w Anglii to normalni ludzie, a nie gwiazdeczki).
P.S. Milan rozjebany przez Manchester. Hell yeah! |
Prawdopodobnie największą porażką zakończy się za chwilę mecz Realy z Lyonem, gdzie na razie mamy wynik 1-1. Tyle pieniędzy zostało wydane by jedynie w lidze podjąc walkę z Barceloną, a na LM już nie starczyło.
|
I pięknie:-D
150 mln € wyrzucone w błoto. Dobrze im tak. Wykupowali gwiazdy na potęgę, ale mają cyrk - nie zespół. |
Real znów po raz któryś z kolei nie może awansować do ćwierćfinału , na przestrzeni ostatnich paru lat nie weszli do ćwierćfinału , ten zespól to już chyba nie wiem z kim w składzie grałby dobrze. Najwieksze transfery świta a oni dalej nic poza swoja gile nie pokazują. Są tłem według mnie dla Barcelony. Tyle się zbierają od czasów Zidane , Figo , Carlosa i innych do wielkich sukcesów i dalej nie mogą. Przestałem wierzyć w ten zespół. To raczej same indywidualności zin jedność na boisku. A w tym roku jeszcze finał mieli u siebie.. Wstyd będzie jak zagra tam wielka Barcelona i sięgnie po PUCHAR EUROPY ! Klapa kompletna..
P.S. Gratulacje dla Manchesteru |
Cieszę się, że Real odpada nie lubi ich w ciągu dwóch dni obejrzałem świetne mecze i się nie nudziłem :D Oby więcej takich meczy jak i bram.Ligę Mistrzów wygra MU :D
|
No ja .......e, teraz to Real musi po prostu wygrać ligę, nie ma innej opcji
A ten "cyrk" jeszcze się wam pokaże. zobaczycie :) HALA MADRID ! |
Cytat:
|
Pięknie zakończony dzień, naszpikowany pieniędzmi i gwiazdami Real odpada z fantastycznym Lyonem, kolejny raz :)
|
jest, jest Real Madryt szósty raz z rzędu odpada w 1/8 finalu
|
Wyniki miodzio:D Milan roz***any i Real odpada:rotfl: (tu najlepiej widać że pieniądze nie grają)
|
"Pieniądze na boisku nie grają"
Brawo Lyon! :) |
Ciekawy jestem, jak oni to zniosą finansowo?
Bo że przeinwestowali, to jasne. Sama strata z tytułu odpadnięcia na tym etapie to min. kilkadziesiąt mln € w plecy. Za premie z CL, sprzedane bilety i koszulki... |
Kasy poszło na transfery zawodników, ale zapomnieli o najważniejszym ... trenerze :]
To tak jakby kupić najlepsze auto świata, a nie mieć kierowcy/prawo jazdy. Cóż ... bywa :D |
7 raz z rzędu Real odpada
|
Ehh - wiedxziałem że po tych transferach zacznie się ogólna nagonka na Real, ale żeby aż taka ;)
no ale cóż, mamy za swoje - kunktatorstwo i olewactwo nigdy nie popłaca i to było widac w tym meczu HM |
Perez blad popelnia, kupujac tylko ofensywnych zawodnikow, potem maja problem ustawic druzyne, zamiast kupic sobie porzadnych obroncow, to wola ofensywnych zawodnikow kupywac ;|
|
Ciekawe, ze kazdy z was napisal jedno zdanie ktore idealnie daloby sie przeszczepic na Wisle.
Ale to nie temat o Wisle. Cieszy mnie to ze dwa najwieksze zespoly Angielskie odniosly naprawde efektowne zwyciestwa w swoich meczach. Po raz kolejny potwierdzilo sie to co sie mowi ze jest to najlepsza liga pilkarska na swiecie. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:18. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl