Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4404)

sharkey 16.01.2009 18:22

GDYBYM BYŁ BEDNARZEM ZGOLIŁBYM BRÓDKĘ, ZATRZYMAŁ ZIEŃCZUKA i BASZCZYŃSKIEGO, ŚCIĄGNĄŁ ŻURAWSKIEGO i DEFENSYWNEGO POMOCNIKA (nie mam narazie pomysłu kogo), SPRZEDAŁ SOBOLEWSKIEGO (za takie pieniądze trzeba, 2,4mln euro)

Maciuś 16.01.2009 18:31

Zaraz zaraz, gdzie jest jakas wypowiedz kogos z Besiktasu ze chca dac 2.4 mln euro za Sobola?

sharkey 16.01.2009 18:44

http://sport.onet.pl/0,1248675,1898741,wiadomosc.html

Jest artykuł, a "nasza" strona podaje, iż wpłynęła oferta!

fanfan 16.01.2009 19:35

Oglądam właśnie ten turniej halowy Remes Cup czy jakoś tak i wpadł mi w oko jeden piłkarz. Chodzi mi o piłkarza Jagiellonii - młody , super szybki, bardzo dobrze wyszkolony technicznie , gra na lewym skrzydle , śmiem twierdzić że jest większym talentem niż Napoleoni i Ćwielong razem wzięci. :) Wisła musi go pozyskać. Oto on :
http://www.transfermarkt.de/de/spiel...ic/profil.html
Co o nim sądzicie? Może on "jeszcze" nie jest do pierwszej 11 ale jako zmiennik na lewe skrzydło za pilkarza z pierwszej 11 idealny, napewno lepszy od Ćwielonga. Proponuję kupić go i sprzedać Ćwielonga , powinniśmy wyjść na zero .

jova 16.01.2009 20:02

W sumie nie wiem do jakiego tematu to pasuje...
Ja sprowadziłbym do Wisły Masala Bugdova! Młody, zdolny, powoli pytają o niego największe kluby świata. The Times dał mu 30tą lokatę na liście 50 największych talentów (Lewandowski był 32gi). Ma tylko jedną wadę... Nie istnieje.
http://soccerlens.com/the-curious-ca...-bugduv/20613/
http://www.guardian.co.uk/sport/blog...va-hoax-player
:rotfl: Niech to będzie przestroga dla wszystkich domorosłych Bednarzów. :lol:

Ricon 17.01.2009 03:41

Zdravkovic grał II lidze Indonezji. Nie wiem czy warto jemu sie przygladac. Cudze chwalici a swego nie znacie. Juszczyk rzeczywiscie nie nadaje sie ale moze Trela badz Zlotnik? Przeciez Trelą zanim doznal powaznej kontuzji trenrzy byli zachwyceni. Zreszta przeciez jeszcze jest w obwodzie Jarosinski. No i nie zapominajmy Cebanu. Dokladnie sprawdzic kazdego z nich a dopiero pozniej szukajcie po ligach okregwych Indonezji.

manisnh 17.01.2009 07:38

http://transfermarkt.de/de/spieler/6...on/profil.html

Ja proponuje tego jest tani i na pewno się sprawdzi....

matizaq 17.01.2009 09:16

manisnh jak ty to zrobiłeś ? Znalazłeś gościa , którym sie interesuje pół Europy:rotfl: ! Naprawde szacunek !:lol:
Co do tego ze się sprawdzi to nie byłoby raczej wątpliwośći . Ale w sumie co to jest 9,5 mln euro gdy nas nie stać na wydanie 2mln ....................ale złotych . Naprawde nie ośmieszaj sie! Tutaj się podaje REALNE propozycje.

AYALA 17.01.2009 09:53

rok temu była mowa o ściagnieciu doświadczonego bramkarza z Crveny Zvezdy Randjelovicia 35 letniego obecnie.Osobiście bym szukał na miejscu Bednarza właśnie bramkarza w takim wieku, z doświadczeniem.Wiadomo golkeaper jest jak wino.
Przykład Dolhy (mam na myśli jego dyspozycje) pokazuje że na Bałkanach można znleźc niezłego bramkarza a nie koniecznie na drugim końcu świata.

tofik 17.01.2009 10:31

Ja to bym wolał Polaka jakiegoś. Ciekawe co kombinują, skoro zrezygnowali z Bąka.

Faveks 17.01.2009 10:52

Na Interii pisze że Lech olał Kotorowskiego.Ja go zawsze pamiętałem jako bramkarza ze świetnym refleksem i dobrymi umiejętnościami.Szkoda że to tylko marzenia..

4fan_player 17.01.2009 11:11

To może weźmiemy Kotorowskiego w pakiecie z pieskiem który zawsze szczeka?:)

szprotson 17.01.2009 11:16

Kotorowski ? Bramkarz ze świetnym refleksem i dobrymi umiejętnościami?

Albo z was prowokatorzy, albo ...juz sam nie wiem. Tylko tonący sie brzytwy chwyta, a my raczej nie TONIEMY!

Nuclear 17.01.2009 15:47

http://www.transfermarkt.de/de/spiel...inenblick.html
ten jest ciekawy (na papierze) 22 gole w 16 meczach

eMTe 17.01.2009 15:52

Tak jak napisałem już w temacie o Polityce Transferowej. Czy nie można zaoferować kontraktu rocznego 700-800 tysięcy euro jakiemuś bardziej znanemu wolnemu zawodnikowi i po pół roku, czy roku gry sprzedać go za minimum tę sumę? Chyba lepiej jak dać tę sumę jakiemuś klubowi i sprowadzić słabszego zawodnika. Po za tym sponsoring kontraktów to by było to. My płacimy zawodnikowi max. 400 tysięcy rocznie, a sponsor dorzuca ileś tam. Wtedy otwieramy się na co raz lepszych graczy.

AYALA 17.01.2009 16:23

skoro tyle sie mówi o graczach z Bałkanów a wielkich pieniedzy na transfery nie ma to może warto zainteresowac sie tym środkowym pomocnikiem z ŁKS-u Kascelanem.To taki młodszy Cantoro, też twardo walczy jak Mauro a ma o 7 lat mniej od niego.

Ciekawym zawodnikiem jest też napastnik Jagi Kojasevic.

Nuclear 17.01.2009 19:12

Kojasevic jest lewym pomocnikiem a nie napastnkiem

TSW06 18.01.2009 11:22

w paru meczach gral na ataku ale to jest typowy skrzydlowy. tzw "wiatrak" szybki, zwinny i dobrze wrzuca. mysle ze to jednak temat na lato bo teraz go nie puszcza. szczot juz odszedl nie beda sie chcieli pozbywac kolejnych zawodnikow

wolek1986 18.01.2009 12:48

od 1 lipca będzie wolny J.Dudek gracz doświadczony (35 lat) ale nadal świetny bramkarz. Nie lada problemem byłoby go namówić na podpisanie kontraktu z nami ale myślę, że jeśli kontrakt opiewałby na 350 tyś Euro to miałby nad czym się zastanowić. Realowi zaproponowalibyśmy wypożyczenie już teraz i przez pół roku zweryfikowalibyśmy jego umiejętności ;D a potem podpisalibyśmy kontrakt obowiązujący od 1 lipca. Tak jak ktoś napisał dobrym pomysłem byłoby spróbować wypożyczyć Ebiego. Gracz na lewe skrzydło i do ataku :D Niestety nie wiadomo czy chciałby spróbować sił w Polskiej lidze jak też nie wiadomo do kiedy ma kontrakt z Racingiem. Co do prawej obrony nie mam pomysłu bo ani Golańskiemu ani Bronowickiemu nie kończą kontrakty w najbliższym czasie i też raczej nie kwapią się do odejścia ze swoich klubów. Sprowadzenie w 1 lipca Żurawskiego to priorytet. Ten zawodnik napewno wniósłby sporo dobrego do drużyny. Jeśli z budżetówki klubu zeszliby tacy zawodnicy jak: Dawidowski, Cantoro, Zieńczuk czy Baszczyński to na pewno znalazłyby się pieniądze na zakontraktowanie w.w. zawodników. :D Pozdrawiam

wtf 18.01.2009 12:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TSW06 (Post 658595)
w paru meczach gral na ataku ale to jest typowy skrzydlowy. tzw "wiatrak" szybki, zwinny i dobrze wrzuca. mysle ze to jednak temat na lato bo teraz go nie puszcza. szczot juz odszedl nie beda sie chcieli pozbywac kolejnych zawodnikow

Po pierwsze gość jest na Wisłę stanowczo za słaby, po drugie nie zagrał w ataku żadnego meczu w lidze (nie wiem jak w pucharach) co najwyżej był przesuwany na końcówki do ataku, po trzecie w ogóle nie udziela się w defensywie, po czwarte gość poza techniką i zadziornością wiele na boisku nie ma do zaoferowania, po piąte chłopak jest niski - byłby trzeci kieszonkowy piłkarz w formacji ofensywnej, po szóste i najważniejsze - ma z Jagą długi kontrakt a cena za niego racze niska nie będzie (sądząc po tym za ile pchnęli Szczota to może i z pół mln euro). Także proponowałbym odpuścić sobie

TSW06 19.01.2009 07:36

miedzy innymi dlatego chcialbym poczekac do lata ze swoja ocena. zobaczymy czy pokaze to samo na wiosne. jesli zagra jeszcze lepiej to znaczy ze bedzie sie rozwijal dalej a ma dopiero 21 lat! ale jak znam zycie to na wiosne przyklapnie i go wypozycza do Odry Wodzislaw ;)

Nuclear 19.01.2009 17:30

Mozna powiedzieć "dopiero" albo "aż"

cola 19.01.2009 18:28

http://sport.interia.pl/news/pilkarz...-bruku,1245416

jak by sie wyleczyl to mozna by go sciagnac

Bóg Trybun (objawion) 19.01.2009 18:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez cola (Post 659371)
http://sport.interia.pl/news/pilkarz...-bruku,1245416

jak by sie wyleczyl to mozna by go sciagnac

Dawidowski by mu na pewno pomógł. To się nazywa: rehabilitacja zbiorowa.



:rotfl:

qbbba 19.01.2009 19:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolek1986 (Post 658622)
od 1 lipca będzie wolny J.Dudek gracz doświadczony (35 lat) ale nadal świetny bramkarz. Nie lada problemem byłoby go namówić na podpisanie kontraktu z nami ale myślę, że jeśli kontrakt opiewałby na 350 tyś Euro to miałby nad czym się zastanowić. Realowi zaproponowalibyśmy wypożyczenie już teraz i przez pół roku zweryfikowalibyśmy jego umiejętności ;D a potem podpisalibyśmy kontrakt obowiązujący od 1 lipca. Tak jak ktoś napisał dobrym pomysłem byłoby spróbować wypożyczyć Ebiego. Gracz na lewe skrzydło i do ataku :D Niestety nie wiadomo czy chciałby spróbować sił w Polskiej lidze jak też nie wiadomo do kiedy ma kontrakt z Racingiem. Co do prawej obrony nie mam pomysłu bo ani Golańskiemu ani Bronowickiemu nie kończą kontrakty w najbliższym czasie i też raczej nie kwapią się do odejścia ze swoich klubów. Sprowadzenie w 1 lipca Żurawskiego to priorytet. Ten zawodnik napewno wniósłby sporo dobrego do drużyny. Jeśli z budżetówki klubu zeszliby tacy zawodnicy jak: Dawidowski, Cantoro, Zieńczuk czy Baszczyński to na pewno znalazłyby się pieniądze na zakontraktowanie w.w. zawodników. :D Pozdrawiam

Mozesz byc pewien, ze w nastepnej edycji na najglupszego posta roku, zaglosuje na Twojego.

matizaq 19.01.2009 19:24

Gdybym był Bednarzem to zacząłbym inwestować w młodych zdolnych piłkarzy . Wystarczy dobrze poszukać i wielu sie takich znajdzie ! Ja na przykład z zagranicy bym wziął od zaraz:

Ádám Dudás -19 lat , FC ETO Györ (Węgry) , skrzydłowy
Jan Vlasko -19 lat, Slovan Liberec (Czechy), słowak , środkowy pomocnik
Martin Guldan -18 lat ,Spartak Trnava (Ślowacja) , boczny obrońca/pomocnik
Dino Skvorc -18 lat ,Varteks Varazdin (Chorwacja) , ofensywny pomocnik, skrzydłowy
Vujadin Savic -18 lat, FK Rad Belgrad (Serbia) , środkowy obrońca
Nemanja Milic -18 lat , OFK Belgrad (Serbia) , napastnik
Jaakko Lepola -18 lat ,FC Honka (Finlandia) , środkowy pomocnik

Oczywiście jest dużo utalantowanych zawodnikow ale wybrałem tych ,których widziałem i którzy są w zasiegu finansowym oraz sportowym Wisły!

Z polskich niższych klas rozgrywkowych ,widziałbym u nas :

Tomasz Hołota - 18 lat, GKS Katowice , pomocnik
Mikołaj Zwoliński -18 lat , Widzew Łódż , napastnik
Michał Kucharczyk -18 lat, Świt Nowy Dwór Mazowicki , napastnik
Tomas Mikołajczak -21 lat, Nielba Wągrowiec , napastnik
Daniel Jarosz -21 lat, Górnik Wieliczka, pomocnik/ napastnik
Karol Drągowski - 18 lat, Wigry Suwałki , pomocnik

Wiadomo że nie są to piłkarze odrazu na pierwszy zespół (choć część z nich mogłaby nawet o to powalczyć)
ale za 3-4 lata mogą stanowić o sile polskiej ( w przypadku Polaków) lub zagranicznej (w przypadku obcokrajowców) piłki. W szerokiej kadrze widziałbym także Łukasza Burlige, Michała Chrapka, Mateusza Rajfura.

sharkey 19.01.2009 20:58

Jeżeli szukamy piłkarzy za free to może takich którym faktycznie trzeba dać więcej pieniędzy ale perspektywicznie można na nich sporo zarobić...

kilka propozycji:

1. Maicon nap.
wiek: 18 (18.02.1990)
kraj: Brazylia
klub: Fluminense Football Club
kontrakt do: 31.07.2009
cena wg transfermarkt: 800 000euro

2. Mauricio pom.
wiek: 20 (21.10.1988)
kraj: Brazylia
klub: Fluminense Football Club
kontrakt do: 31.07.2009
cena wg transfermarkt: 1 500 000euro

3. Javier Hernan Garcia br.
wiek: 21 (29.01.1987)
klub: Club Atlético Boca Juniors
kontrakt do: 31.07.2009
cena wg transfermarkt: 900 000euro


i oczywiście wielu innych ciekawych!!!

jaitylkoja 19.01.2009 21:26

@matizaq Menadżerowie tych zagranicznych klubów też mogli wpaść na pomysł, że kiedyś mogą z nich być świetni zawodnicy. Wydaje mi się, że teraz np Wisła nie oddałaby takiego Małeckiego tanio...

Skrzat 20.01.2009 10:55

Można by więcej postawić na polaków na przykład takiego Radka Majewskiego chętnie bym widział u nas razem z Gargułą w pomocy jestem też za tym żeby dla Zieńczuka i Lobo jeśli ich się nie sprzeda to ta runda ma dla nich już być ostatnią szansą dlatego lepiej już teraz kupić lewą skrzydłowego za Zieńczuka i prawo za Łobodzińskiego bo na razie i Małecki i Boguski nie są jeszcze super skrzydłowymi tym bardziej że są to nominalni napastnicy.

www.rallyonline.prv.pl 20.01.2009 11:27

No wszystko pięknie i fajnie ale "kupić" to w tej chwili obce słowo dla Bogusława Cupiała. Pojawialy sie ploteczki ze wlasciciel odkrecil kurek itd aa tu nic z tego - nie ma inwestycji w Wisłe nie bedzie transferów i sukcesów.... :(


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:31.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl