![]() |
GDYBYM BYŁ BEDNARZEM ZGOLIŁBYM BRÓDKĘ, ZATRZYMAŁ ZIEŃCZUKA i BASZCZYŃSKIEGO, ŚCIĄGNĄŁ ŻURAWSKIEGO i DEFENSYWNEGO POMOCNIKA (nie mam narazie pomysłu kogo), SPRZEDAŁ SOBOLEWSKIEGO (za takie pieniądze trzeba, 2,4mln euro)
|
Zaraz zaraz, gdzie jest jakas wypowiedz kogos z Besiktasu ze chca dac 2.4 mln euro za Sobola?
|
http://sport.onet.pl/0,1248675,1898741,wiadomosc.html
Jest artykuł, a "nasza" strona podaje, iż wpłynęła oferta! |
Oglądam właśnie ten turniej halowy Remes Cup czy jakoś tak i wpadł mi w oko jeden piłkarz. Chodzi mi o piłkarza Jagiellonii - młody , super szybki, bardzo dobrze wyszkolony technicznie , gra na lewym skrzydle , śmiem twierdzić że jest większym talentem niż Napoleoni i Ćwielong razem wzięci. :) Wisła musi go pozyskać. Oto on :
http://www.transfermarkt.de/de/spiel...ic/profil.html Co o nim sądzicie? Może on "jeszcze" nie jest do pierwszej 11 ale jako zmiennik na lewe skrzydło za pilkarza z pierwszej 11 idealny, napewno lepszy od Ćwielonga. Proponuję kupić go i sprzedać Ćwielonga , powinniśmy wyjść na zero . |
W sumie nie wiem do jakiego tematu to pasuje...
Ja sprowadziłbym do Wisły Masala Bugdova! Młody, zdolny, powoli pytają o niego największe kluby świata. The Times dał mu 30tą lokatę na liście 50 największych talentów (Lewandowski był 32gi). Ma tylko jedną wadę... Nie istnieje. http://soccerlens.com/the-curious-ca...-bugduv/20613/ http://www.guardian.co.uk/sport/blog...va-hoax-player :rotfl: Niech to będzie przestroga dla wszystkich domorosłych Bednarzów. :lol: |
Zdravkovic grał II lidze Indonezji. Nie wiem czy warto jemu sie przygladac. Cudze chwalici a swego nie znacie. Juszczyk rzeczywiscie nie nadaje sie ale moze Trela badz Zlotnik? Przeciez Trelą zanim doznal powaznej kontuzji trenrzy byli zachwyceni. Zreszta przeciez jeszcze jest w obwodzie Jarosinski. No i nie zapominajmy Cebanu. Dokladnie sprawdzic kazdego z nich a dopiero pozniej szukajcie po ligach okregwych Indonezji.
|
http://transfermarkt.de/de/spieler/6...on/profil.html
Ja proponuje tego jest tani i na pewno się sprawdzi.... |
manisnh jak ty to zrobiłeś ? Znalazłeś gościa , którym sie interesuje pół Europy:rotfl: ! Naprawde szacunek !:lol:
Co do tego ze się sprawdzi to nie byłoby raczej wątpliwośći . Ale w sumie co to jest 9,5 mln euro gdy nas nie stać na wydanie 2mln ....................ale złotych . Naprawde nie ośmieszaj sie! Tutaj się podaje REALNE propozycje. |
rok temu była mowa o ściagnieciu doświadczonego bramkarza z Crveny Zvezdy Randjelovicia 35 letniego obecnie.Osobiście bym szukał na miejscu Bednarza właśnie bramkarza w takim wieku, z doświadczeniem.Wiadomo golkeaper jest jak wino.
Przykład Dolhy (mam na myśli jego dyspozycje) pokazuje że na Bałkanach można znleźc niezłego bramkarza a nie koniecznie na drugim końcu świata. |
Ja to bym wolał Polaka jakiegoś. Ciekawe co kombinują, skoro zrezygnowali z Bąka.
|
Na Interii pisze że Lech olał Kotorowskiego.Ja go zawsze pamiętałem jako bramkarza ze świetnym refleksem i dobrymi umiejętnościami.Szkoda że to tylko marzenia..
|
To może weźmiemy Kotorowskiego w pakiecie z pieskiem który zawsze szczeka?:)
|
Kotorowski ? Bramkarz ze świetnym refleksem i dobrymi umiejętnościami?
Albo z was prowokatorzy, albo ...juz sam nie wiem. Tylko tonący sie brzytwy chwyta, a my raczej nie TONIEMY! |
http://www.transfermarkt.de/de/spiel...inenblick.html
ten jest ciekawy (na papierze) 22 gole w 16 meczach |
Tak jak napisałem już w temacie o Polityce Transferowej. Czy nie można zaoferować kontraktu rocznego 700-800 tysięcy euro jakiemuś bardziej znanemu wolnemu zawodnikowi i po pół roku, czy roku gry sprzedać go za minimum tę sumę? Chyba lepiej jak dać tę sumę jakiemuś klubowi i sprowadzić słabszego zawodnika. Po za tym sponsoring kontraktów to by było to. My płacimy zawodnikowi max. 400 tysięcy rocznie, a sponsor dorzuca ileś tam. Wtedy otwieramy się na co raz lepszych graczy.
|
skoro tyle sie mówi o graczach z Bałkanów a wielkich pieniedzy na transfery nie ma to może warto zainteresowac sie tym środkowym pomocnikiem z ŁKS-u Kascelanem.To taki młodszy Cantoro, też twardo walczy jak Mauro a ma o 7 lat mniej od niego.
Ciekawym zawodnikiem jest też napastnik Jagi Kojasevic. |
Kojasevic jest lewym pomocnikiem a nie napastnkiem
|
w paru meczach gral na ataku ale to jest typowy skrzydlowy. tzw "wiatrak" szybki, zwinny i dobrze wrzuca. mysle ze to jednak temat na lato bo teraz go nie puszcza. szczot juz odszedl nie beda sie chcieli pozbywac kolejnych zawodnikow
|
od 1 lipca będzie wolny J.Dudek gracz doświadczony (35 lat) ale nadal świetny bramkarz. Nie lada problemem byłoby go namówić na podpisanie kontraktu z nami ale myślę, że jeśli kontrakt opiewałby na 350 tyś Euro to miałby nad czym się zastanowić. Realowi zaproponowalibyśmy wypożyczenie już teraz i przez pół roku zweryfikowalibyśmy jego umiejętności ;D a potem podpisalibyśmy kontrakt obowiązujący od 1 lipca. Tak jak ktoś napisał dobrym pomysłem byłoby spróbować wypożyczyć Ebiego. Gracz na lewe skrzydło i do ataku :D Niestety nie wiadomo czy chciałby spróbować sił w Polskiej lidze jak też nie wiadomo do kiedy ma kontrakt z Racingiem. Co do prawej obrony nie mam pomysłu bo ani Golańskiemu ani Bronowickiemu nie kończą kontrakty w najbliższym czasie i też raczej nie kwapią się do odejścia ze swoich klubów. Sprowadzenie w 1 lipca Żurawskiego to priorytet. Ten zawodnik napewno wniósłby sporo dobrego do drużyny. Jeśli z budżetówki klubu zeszliby tacy zawodnicy jak: Dawidowski, Cantoro, Zieńczuk czy Baszczyński to na pewno znalazłyby się pieniądze na zakontraktowanie w.w. zawodników. :D Pozdrawiam
|
Cytat:
|
miedzy innymi dlatego chcialbym poczekac do lata ze swoja ocena. zobaczymy czy pokaze to samo na wiosne. jesli zagra jeszcze lepiej to znaczy ze bedzie sie rozwijal dalej a ma dopiero 21 lat! ale jak znam zycie to na wiosne przyklapnie i go wypozycza do Odry Wodzislaw ;)
|
Mozna powiedzieć "dopiero" albo "aż"
|
|
Cytat:
:rotfl: |
Cytat:
|
Gdybym był Bednarzem to zacząłbym inwestować w młodych zdolnych piłkarzy . Wystarczy dobrze poszukać i wielu sie takich znajdzie ! Ja na przykład z zagranicy bym wziął od zaraz:
Ádám Dudás -19 lat , FC ETO Györ (Węgry) , skrzydłowy Jan Vlasko -19 lat, Slovan Liberec (Czechy), słowak , środkowy pomocnik Martin Guldan -18 lat ,Spartak Trnava (Ślowacja) , boczny obrońca/pomocnik Dino Skvorc -18 lat ,Varteks Varazdin (Chorwacja) , ofensywny pomocnik, skrzydłowy Vujadin Savic -18 lat, FK Rad Belgrad (Serbia) , środkowy obrońca Nemanja Milic -18 lat , OFK Belgrad (Serbia) , napastnik Jaakko Lepola -18 lat ,FC Honka (Finlandia) , środkowy pomocnik Oczywiście jest dużo utalantowanych zawodnikow ale wybrałem tych ,których widziałem i którzy są w zasiegu finansowym oraz sportowym Wisły! Z polskich niższych klas rozgrywkowych ,widziałbym u nas : Tomasz Hołota - 18 lat, GKS Katowice , pomocnik Mikołaj Zwoliński -18 lat , Widzew Łódż , napastnik Michał Kucharczyk -18 lat, Świt Nowy Dwór Mazowicki , napastnik Tomas Mikołajczak -21 lat, Nielba Wągrowiec , napastnik Daniel Jarosz -21 lat, Górnik Wieliczka, pomocnik/ napastnik Karol Drągowski - 18 lat, Wigry Suwałki , pomocnik Wiadomo że nie są to piłkarze odrazu na pierwszy zespół (choć część z nich mogłaby nawet o to powalczyć) ale za 3-4 lata mogą stanowić o sile polskiej ( w przypadku Polaków) lub zagranicznej (w przypadku obcokrajowców) piłki. W szerokiej kadrze widziałbym także Łukasza Burlige, Michała Chrapka, Mateusza Rajfura. |
Jeżeli szukamy piłkarzy za free to może takich którym faktycznie trzeba dać więcej pieniędzy ale perspektywicznie można na nich sporo zarobić...
kilka propozycji: 1. Maicon nap. wiek: 18 (18.02.1990) kraj: Brazylia klub: Fluminense Football Club kontrakt do: 31.07.2009 cena wg transfermarkt: 800 000euro 2. Mauricio pom. wiek: 20 (21.10.1988) kraj: Brazylia klub: Fluminense Football Club kontrakt do: 31.07.2009 cena wg transfermarkt: 1 500 000euro 3. Javier Hernan Garcia br. wiek: 21 (29.01.1987) klub: Club Atlético Boca Juniors kontrakt do: 31.07.2009 cena wg transfermarkt: 900 000euro i oczywiście wielu innych ciekawych!!! |
@matizaq Menadżerowie tych zagranicznych klubów też mogli wpaść na pomysł, że kiedyś mogą z nich być świetni zawodnicy. Wydaje mi się, że teraz np Wisła nie oddałaby takiego Małeckiego tanio...
|
Można by więcej postawić na polaków na przykład takiego Radka Majewskiego chętnie bym widział u nas razem z Gargułą w pomocy jestem też za tym żeby dla Zieńczuka i Lobo jeśli ich się nie sprzeda to ta runda ma dla nich już być ostatnią szansą dlatego lepiej już teraz kupić lewą skrzydłowego za Zieńczuka i prawo za Łobodzińskiego bo na razie i Małecki i Boguski nie są jeszcze super skrzydłowymi tym bardziej że są to nominalni napastnicy.
|
No wszystko pięknie i fajnie ale "kupić" to w tej chwili obce słowo dla Bogusława Cupiała. Pojawialy sie ploteczki ze wlasciciel odkrecil kurek itd aa tu nic z tego - nie ma inwestycji w Wisłe nie bedzie transferów i sukcesów.... :(
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:31. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl