Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Ogladaj mecze Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=317)

szczaq21 22.07.2009 09:25

Sorry ze teraz o tym ale czy bedzie jakaś transmisja z meczu o superpuchar. Długo mnie nie było i nie wiem.

WILDLIFE 22.07.2009 09:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szczaq21 (Post 765673)
Sorry ze teraz o tym ale czy bedzie jakaś transmisja z meczu o superpuchar. Długo mnie nie było i nie wiem.

Tak, będzie w TVP SPORT

elomike 22.07.2009 10:39

uwaga uwaga

mam nadzieje że to nie są jakieś jaja, ale PODOBNO mecz będzie można oglądać tutaj:
http://www.fromsport.com/video-43217.html
lub
http://www.fromsport.com/video-43350.html
Z góry przepraszam jeżeli to ktoś sobie jajca robił, ale lepiej wstawić - a nuż będzie transmisja i zobaczymy naszą wygraną.

farciarz 22.07.2009 10:42

pożyjemy zobaczymy

bravelukas 22.07.2009 10:47

tylko ze to jest okno meczowe z pierwszego meczu, zobaczcie sobie na date i godz........tam na bank nie bedzie transmisji

tragez88 22.07.2009 11:05

na kuszo jest link do bwina wiec jest jakas mizerna szansa...
http://www.kuszotv.pl/index.php?id=t...7&r=2009#15398

LukaszK111 22.07.2009 11:13

Jest link tyle, że na stronie bwin bedzie mozna na zywo typować wynik.Bedziemy jedynie wiedzieli kiedy padaja bramki,kartki itp.Dobre i to.Na transmisje tego dnia nie mamy co liczyć.

tofik 22.07.2009 11:14

To tylko reklamy...
Jak może być transmisja, skoro nie będzie na stadionie telewizyjnych kamer ? :)
Jedynie oficjalna może coś nakręci swoją kamerą i da na tube'a z poślizgiem.

tswisla1906 22.07.2009 11:35

Mecz jak narazie najważniejszy w sezonie a my go nie obejrzymy lipa ;D Osobiście liczyłem że Polsat pokaże ten rewanż ale się przeliczyłem szkoda!

cahill 22.07.2009 11:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tswisla1906 (Post 765745)
Mecz jak narazie najważniejszy w sezonie a my go nie obejrzymy lipa ;D Osobiście liczyłem że Polsat pokaże ten rewanż ale się przeliczyłem szkoda!

spotkań w tym sezonie było takie multum, że rzeczywiście ten chyba jest najważniejszy :]

najeżdżacie na Polsat, ale oni jako jedyni podjęli jakąkolwiek inicjatywę, w przeciwieństwie do tego leszcza Korzeniowskiego, skoro żadna telewizja w Estonii nie realizuje transmisji, to nie dziwię się, że Polsat nie chce tego sam robić, bardzo można dziwić się tylko estońskiej TV, jakby nie było Levadia to mistrz i mimo wszystko są w lepszej sytuacji przed rewanżem, a jednak telewizja ma to gdzieś, to jest dziwne

saklak1906 22.07.2009 11:56

Zadne Sopcasty, Kuszto, Justiny i inne wynalazki nie pokaza tego meczu z jednej prostej przyczynu nie maja komu ukrasc sygnalu zeby go potem umiescic na swoich stronach i zarobic na reklamach .
A same ne wyprodukuja bo kasy nie wyloza z prostego wzgledu oplaclnosc, a doplacac do interesu nie beda bo i po co ku uciesze darmozjadow. Zal kupic abonamet a potem placze ze TV nie chce robic relacji.

Polsat jest stacja komercyjna wiec nastwiona na zysk, ale i tak chca cos zrobic.
TVP jest telewizja pasntwowa- misyjna i jej swietym obowiazkiem jest pokazywanie takich imprez bez wzgledu czy sie im oplaca czy nie i czy reklamuja komus potem rozgrywki czy nie.

Konferecje libertasu sie im oplacalo pokazywac czy konferencje lpr-u, ale nie ma co sie dziwic jak pracuje tam stado baranow na uslugal samoobrony pisu czu lpr. Nazw specjalnie nie pisze z duzej litery bo i po co.

sessegnon 22.07.2009 12:04

Tylko, ze jak TVP miala prawa to pokazywala wszystkie mecze, z Azerbejdzanow, Gruzji czy innych zadupii.Nawet te w Intertoto...Przynajmniej oni dbali o kibica, nie to co Polsat.Jak kupili te prawa do LM to ich obowiazkiem jest pokazanie calosci rozgrywek.I nie dziwie sie TVP, ze nie chca tych meczow pokazywac, bo po co maja reklamowac produkt, ktory i tak bedzie w innej stacji.

MaG* 22.07.2009 12:28

będzie jakaś transmisja z meczu z Kuchenkorzem ?

pepemasta 22.07.2009 12:31

no krew mnie zalewa !!! tak bardzo bym chcial obejzec ten mecz!!! no co za kraj???? rozumiem ze oni maja w dupie Levadie ale jebany Polsat powinien pojechac ze swoim sprzetem do tego zadupia dla nas !! DLA kibicow z POLSKI poprostu SKANDAL!!!

Jaroo1 22.07.2009 12:34

Cytat:

będzie jakaś transmisja z meczu z Kuchenkorzem ?
12 postow wyzej masz odpowidz ... ;/

w0lno. 22.07.2009 12:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MaG* (Post 765779)
będzie jakaś transmisja z meczu z Kuchenkorzem ?

Będzie na TVP Sport :-/

Wiślak178 22.07.2009 12:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez element (Post 765768)
Relacja tekstowa prowadzona w sposób profesionalny będzie na TWSD i Oficjalnej. Więc na **** komuś linki do interii.

Meczu nie będzie na żadnym Kuszo, Sruszo czy Buszo bo żadna TV nie przeprowadza transmisji więc logicznym jest że znikąd sygnału nie wezmą.

To że Estońska TV nie przeprowadza transmisji to równiez jest logiczne.
Skoro na mecze Levadii przychodzi 200 osób.

I trzeba być chorym by wykupować abonament TVP skoro oni podczas Hymnu Polski puszczają reklamy.
Zero poszanowania dla klienta a przede wszystkim dla Naszego Narodu.

Skrót meczu / bramki będą na 90% będą tutaj http://www.youtube.com/user/WislaKrakowSA

Tyle.

Krotko i na temat.
Cytat:

Pierwotnie napisane przez MaG* (Post 765779)
będzie jakaś transmisja z meczu z Kuchenkorzem ?

Tak trudno zobaczyć trochę wyżej? Mecz będzie na TVP Sport. Co ciekawe wyczytałem dziś na stronie Lecha że będzie też w TVP Poznań, szkoda że TVP Kraków nie wpadło na taki pomysł...

FraMat 22.07.2009 13:48

przyznam, że pewnych rzeczy nie rozumiem.

Polskie kluby odstapiły prawa do pokazywania meczów eliminacyjnych firmie Sportfive (tak wiem, że Wisełka postąpiła trochę inaczej).
Dlatego uważam, że firma , która zakupiła te prawa powinna miec także w umowie obowiązek przeprowadzenia transmisji.
Kupuje sie prawa w pakiecie, więc normalne, że na jednym meczu można zarobić, a na innym stracić.

Uważam, że przy podpisywaniu następnej takiej umowy trzeba wyegzekować od firmy pośredniczacej obowiązek przeprowadzenia transmisji w zamian za prawo do niej.

Z drugiej strony - co robi dział marketingu w Wisle skoro nie potrafi sprzedać nikomu takiego dobrego produktu jak spotkanie eliminacyjne będące dla Wisły "być albo nie być" w pucharach w tym roku?
Na miejscu Cupiała i RN dawno poslalłbym tych ludzi na zasiłek dla bezrobotnych

marine88 22.07.2009 13:50

skoro mecz bedzie w TVP Poznan, to może będzie również puszczany w ogólnopolskiej części regionalnej...

saklak1906 22.07.2009 13:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 765817)
przyznam, że pewnych rzeczy nie rozumiem.

Polskie kluby odstapiły prawa do pokazywania meczów eliminacyjnych firmie Sportfive (tak wiem, że Wisełka postąpiła trochę inaczej).
Dlatego uważam, że firma , która zakupiła te prawa powinna miec także w umowie obowiązek przeprowadzenia transmisji.
Kupuje sie prawa w pakiecie, więc normalne, że na jednym meczu można zarobić, a na innym stracić.

Uważam, że przy podpisywaniu następnej takiej umowy trzeba wyegzekować od firmy pośredniczacej obowiązek przeprowadzenia transmisji w zamian za prawo do niej.

Z drugiej strony - co robi dział marketingu w Wisle skoro nie potrafi sprzedać nikomu takiego dobrego produktu jak spotkanie eliminacyjne będące dla Wisły "być albo nie być" w pucharach w tym roku?
Na miejscu Cupiała i RN dawno poslalłbym tych ludzi na zasiłek dla bezrobotnych

Oglolnie sie z Toba zgadzam ale Wisla mogla dysponowac prawami u siebie. W przypadku dzisiejszego meczu prawa te posiada Levadia i to oni decyduja co chca z nimi zrobic- nie maja woli oddac polskim kibica transmisji za darmo bo i po co jak u nich nie ma praktycznie zadnego zainteresowania.
Jak w miescie malo kto wie o takiej druzynie tym bardziej w kraju, gdyby Wisla nie oddala praw w tamtym tygodniu za darmo to polsat na pewno by nie robil realacji.

FredzIo 22.07.2009 13:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 765817)

Z drugiej strony - co robi dział marketingu w Wisle skoro nie potrafi sprzedać nikomu takiego dobrego produktu jak spotkanie eliminacyjne będące dla Wisły "być albo nie być" w pucharach w tym roku?
Na miejscu Cupiała i RN dawno poslalłbym tych ludzi na zasiłek dla bezrobotnych

Rzeczywiście, taki dobry produkt, że nikt nie chce kupić. Wogóle, ten produkt jes tak wspaniały, że nawet za darmo nikt nie chciał jechać do Estonii i robić transmisji. FraMat, Ty powinienes zostać szefem marketingu.

Luissss81 22.07.2009 14:20

Niestety kasa się teraz liczy, a nie kibice. Jako produkt ten mecz rzeczywiście nie jest wspaniały, lecz dla nas najważniejszy. Z drugiej jednak strony ciekawy jestem ile osób w Polsce ogląda teraz arcyważny mecz towarzyski lecący na żywo na polsacie sport-Tajlandia vs Fc Liverpool? Pewnie kilka milionów.

dynek.pl 22.07.2009 14:23

Smieszne, ze Polsatowi oplacalo sie pokazywac i placic (jeszcze jakas nagroda dla zwyciezcy byla ?) rozgrywki zwane potocznie pucharwem pasztetowej.

tswisla1906 22.07.2009 14:41

Jest jedno pocieszenie panowie stadionik ładnie rośnie ;) <jupi><jupi>

Donki 22.07.2009 14:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tswisla1906 (Post 765858)
Jest jedno pocieszenie panowie stadionik ładnie rośnie ;) <jupi><jupi>

A jaki to ma związek z tym tematem??:lol:

Kiddou 22.07.2009 14:45

Miałem zakupić Polsat Cyfrowy... Ch... nigdy w życiu !

_gilardino_ 22.07.2009 15:26

Ma ktoś linki do alternatywnych relacji live ? bo podejrzewam że przy takim zainteresowaniu TWSD szybko padnie :/

saklak1906 22.07.2009 15:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez _gilardino_ (Post 765881)
Ma ktoś linki do alternatywnych relacji live ? bo podejrzewam że przy takim zainteresowaniu TWSD szybko padnie :/


Na oficjalnej jest relacja i na kilku portalach jak np interia czy gazeta.pl

ktulu 22.07.2009 15:33

http://www.live.wisla.krakow.pl/
http://wislasoccer.com/news_item_10905.htm
do tego jeszcze interia

Jak ktoś nie będzie mógł śledzić relacji, to może wysłać mi na PW nr komórki - postaram się wysłać sms-a przy każdej zmianie wyniku

emailowiec 22.07.2009 15:37

http://www.wislaportal.pl/live.php

i jeszcze tutaj :)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:08.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl