![]() |
Łobo na prawej obronie i kataklizm gotowy. Bardziej bym się skłaniał ku nowemu pomysłowi trenera czyli wstawieinu na prawa obronę Jopa.
http://www.youtube.com/watch?v=ugRsiTOLSr8 1 minuta :) Poszedł jak Usain Bolt...tylko, że to trchę dawno było :) |
Cytat:
Varga też mógłby zagrac na prawej obronie ale jemu chyba Skorża nie ufa |
ha :D ale ładnie Jop pociągnął :D
|
Eh ;] a czemu nie ma teraz takiego piłkarza, który by potrafił ściągnąć na siebie wszystkich obrońców przeciwnika i podać piłkę jak na tacy jak wtedy Jopowi?
|
Skorża już wie
Cytat:
|
No to może jakąś współpracę nawiązać, bo to już 2 sparing. Tylko co taki Liverpool może zyskać na nawiązaniu kontaktu z nami ehh
|
moze wypozyczac nam zawodnikow, na ogranie na przyklad
|
Cytat:
|
no i zawsze jakiś grosz by wpadł :D
|
Cytat:
Nie wiedziełem. Już wiem jak pozbyc się dziury budżetowej..... |
Cytat:
|
Jaki ten los przewrotny... Jeszcze nie dawno narzekano, że Skorża odwołuje sparing z jakąś słowacką drużyna, że nie daje możliwości ogrywania zawodników, żeby z rytmu nie wypadli, a tu proszę jaki ciekawy sparing został zorganizowany:)
|
Cytat:
|
Kto by chciał przychodzić na wypożyczenie do ogórkowej ligi polskiej. Już większy pożytek Liverpool ma jak wypożycza do klubów w Anglii z niższych lig, przynajmniej są blisko, a nie na drugim końcu Europy. Nie róbmy FM-owego klimatu...
|
Ciekawe, czy to będą rezerwy A, czy B :P
Pewnie młodziki, 18-19 latkowie, ale prezentująo wiele wyższy poziom niż rezerwy Wisły. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Ciekawe, czy zagra Pacheco :)
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
czyżby Pawełek puścił dwie bramki Ilie - Mario 2:0
A tak odchodząc od rywalizacji golkiperów, to takich sparingów powinno być więcej, młodzi w takich spotkaniach dużo się uczą no i bezpośrednia rywalizacja z najlepszymi w lidze to dobra szkoła. Ciekawy też pomysł z LFC w Jaworznie dobry pomysł do podtrzymania ogrania. Mam nadzieje że przed przyszłym sezonem czytaj przed el do LM zagramy tak z 2-3 mecze z wielkimi drużynami takie drugie chicago trophy wg mnie dużo to dało. |
Ale jeśli mamy płacić za ich przyjazd to w jaki sposób nam się to opłaca? Mecz przy udziale 1000 kibiców z "głebokimi rezerwami" nie opłaca się nam ani finansowo ani sportowo. To już lepiej z Banikiem zagrać.
|
Cytat:
|
Tyle, że my też zagramy praktycznie "rezerwami" ...
|
Cytat:
|
Cytat:
Fajnie za zagrali dzisiaj Boguski i Singlar. Wie ktos jak sprawowal sie Chrapek (poza bramka) na pomocy ? Skrot ze sparingu http://www.youtube.com/watch?v=lwY-nWAAZW4 |
nic tylko się cieszyć ze powoli do gry wracają Singlar i Boguski. Pierwszy ich chyba mecz od kontuzji.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:12. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl