Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   FOTO zabawa (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=1085)

WISŁAZWE 20.03.2013 11:06

http://www.bank-zdjec.com/foto5/22225_b.jpg

Wiosenny krajobraz!

LuKaS TSW 20.03.2013 11:20

http://www.tapeta-owocowe-sad-kwitna...ce-drzewa.jpeg
Ładną sektorówkę kibiców z zagranicy.

gypsy 20.03.2013 21:18

http://sphotos-a.ak.fbcdn.net/hphoto...31818246_n.jpg

Autokar klubowy jakiejś drużyny piłkarskiej

WISŁAZWE 21.03.2013 18:15

http://www.slaskwroclaw.pl/files/ftp...j/autokar1.JPG


Patriotyczne graffiti.

LuKaS TSW 21.03.2013 20:09

http://www.hip-hop.pl/users/data/gal...5492301369.jpg
Najbrzydszą koszulkę piłkarską z zagranicy.

piter116 21.03.2013 20:19

http://nokautimg4.pl/p-c7-85-c785845...-2012-2013.jpg
Dobry kebab

WISŁAZWE 21.03.2013 23:11

http://www.ncre.com.au/ncre/upload/kebab23423.jpg


Ulubioną postać z wieczorynki ( nie żadne pokemony itp) :)

DevilMayCry 22.03.2013 08:56

https://encrypted-tbn3.gstatic.com/i...uQhLN9HbL7MHqg


Ulubiona aktorka

mistico 22.03.2013 18:16

http://m.natemat.pl/71562b7095e06cbc...,641,0,0,0.jpg :):):)

poproszę o schab bez kości

WISŁAZWE 22.03.2013 22:44

http://alma24.pl/pr_images/3248.jpg

Radość piłkarzy po strzelonej bramce :)

Kaan 22.03.2013 23:38

http://www.wprzerwie.pl/g/Wprzerwie...._Cieszynka.jpg
oraz
http://i.wp.pl/a/f/png/29813/oxford_cieszynka_500yt.png

Rzadkiego, polskiego ptaka.

LuKaS TSW 23.03.2013 08:56

http://ptaki.info/imgekoprojekty/ima...ntarze/383.jpg

Sportowca z głupim wyrazem twarzy.

michu-k 23.03.2013 09:10

http://alkosport.pl/wp-content/upLoa...o_Ronaldo4.jpg

Piękny szczyt górski, bez śniegu.

WISŁAZWE 23.03.2013 09:31

http://us.123rf.com/400wm/400/400/pi...area-latem.jpg


Atak na radiowóz.

piter116 11.04.2013 20:41

http://www.sektorgalera.host.sk/00-05-13_lks-lech_1.jpg
Oprawa BVB w meczu z Malagą

LuKaS TSW 11.04.2013 20:46

http://bc01.rp-online.de/polopoly_fs...2879027479.jpg

wkurzonego sportowca

piter116 21.04.2013 20:10

http://s2.sportfan.pl/8cce673d4e20a6...120915_1AG.jpg

Siarę poproszę.

Tominho 21.04.2013 21:23

http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazk...jpg?1341513023
Poproszę radość Daniela Sikorskiego po strzelonej bramce.

LuKaS TSW 21.04.2013 21:25

http://m.ocdn.eu/_m/22082d04e29cf46f...f5764,10,1.jpg
ładne osiedle

WISŁAZWE 22.04.2013 20:50

http://img.photobucket.com/albums/v399/nero87/Novi.jpg


Dobre zdjęcie robione wieczorem/ w nocy.

WISŁAZWE 22.04.2013 21:06

http://img.national-geographic.pl/im...965f5b81c6.jpg


Oprawę z rumuńskich trybun.

fc.nowica 23.04.2013 19:47

http://romanianultras.net/wp-content...500&h=500&zc=1


Ja poproszę zdjęcie ekipy z Ruczaju z lat 90 albo zdjęcie dzielnicy z tamtych czasów

Dariook 23.07.2013 05:52

http://s9.postimg.org/oep4dtp7j/IMG_1326.jpg


Poproszę "Pierwszy wyjazd!"

DevilMayCry 23.07.2013 06:23

http://historiawisly.pl/wiki/images/...rak%C3%B3w.jpg

Ulubiona scena z filmu.

WISŁAZWE 23.07.2013 12:25

http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:A...Es3vPkLIL-esAw


Wakacyjną rozrywkę :D

radek2323 23.07.2013 12:45

1 Załącznik(ów)
poprosze Pawła Brozka ;)

WISŁAZWE 23.07.2013 12:47

http://www.plotkowanie.eu/wp-content...ro%C5%BCek.jpg


Ja poproszę urywek z meczu Wisły, który najbardziej zapadł Ci w pamięć.

LuKaS TSW 23.07.2013 12:49

http://numer10.blox.pl/resource/wisla_zur_kalu.jpg
Ulubiony deser

kyrios 23.07.2013 13:03

http://historiawisly.pl/wiki/images/...%82a-Lazio.jpg

Najstarsze zdjęcie stadionu Wisły proszę.

PSYCHOLTSW 23.07.2013 13:17

http://historiawisly.pl/wiki/index.p...Wis%C5%82a.jpg

a ja chcę zdjęcie sióstr Radwańskich na stadionie Wisły.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:07.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl