![]() |
|
http://www.tapeta-owocowe-sad-kwitna...ce-drzewa.jpeg
Ładną sektorówkę kibiców z zagranicy. |
|
|
http://www.hip-hop.pl/users/data/gal...5492301369.jpg
Najbrzydszą koszulkę piłkarską z zagranicy. |
|
http://www.ncre.com.au/ncre/upload/kebab23423.jpg
Ulubioną postać z wieczorynki ( nie żadne pokemony itp) :) |
|
|
|
http://www.wprzerwie.pl/g/Wprzerwie...._Cieszynka.jpg
oraz http://i.wp.pl/a/f/png/29813/oxford_cieszynka_500yt.png Rzadkiego, polskiego ptaka. |
|
|
|
http://www.sektorgalera.host.sk/00-05-13_lks-lech_1.jpg
Oprawa BVB w meczu z Malagą |
|
|
http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazk...jpg?1341513023
Poproszę radość Daniela Sikorskiego po strzelonej bramce. |
http://m.ocdn.eu/_m/22082d04e29cf46f...f5764,10,1.jpg
ładne osiedle |
|
|
http://romanianultras.net/wp-content...500&h=500&zc=1
Ja poproszę zdjęcie ekipy z Ruczaju z lat 90 albo zdjęcie dzielnicy z tamtych czasów |
|
|
|
1 Załącznik(ów)
poprosze Pawła Brozka ;)
|
http://www.plotkowanie.eu/wp-content...ro%C5%BCek.jpg
Ja poproszę urywek z meczu Wisły, który najbardziej zapadł Ci w pamięć. |
http://numer10.blox.pl/resource/wisla_zur_kalu.jpg
Ulubiony deser |
|
http://historiawisly.pl/wiki/index.p...Wis%C5%82a.jpg
a ja chcę zdjęcie sióstr Radwańskich na stadionie Wisły. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:07. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl