Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Mam pytanie.... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=349)

murray 06.03.2011 16:29

@harimata
Basen AGH

brzydki.brzydal 06.03.2011 19:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez regis (Post 1060891)
Zabieram się do kupienia auta, które ma wykupione ubezpieczenie ważne na rok (do lutego przyszłego roku). Jak jest w takiej sytuacji z ubezpieczeniem? Czy obecny właściciel może anulować swoją polisę i odzyskać za nią kasę, a ja ubezpieczyć auto na siebie? I co by się stało, gdybym jeździł na ubezpieczeniu poprzedniego właściciela i miał stłuczkę?

Aha, chodzi o OC, nie wiem w jakim towarzystwie.

Wlasciciel moze wycofac ubezpieczenie i dostanie zwrot, ale jezeli sie z nim dogadasz tak, ze przepisujesz ubezpieczenie na siebie to powinno byc ok.

Jak zakupisz auto to masz 30 dni na przerejestrowanie auta i przepisanie ubezpieczenia na siebie (prawda taka, ze nikt Ci nic zlego nie zrobi, jak w tych 30 dniach sie zmiescisz). Dziewuszka kupila okolo pol roku temu auto i bylo tak, ze po przerejestrowaniu poszla przepisac na siebie ubezpieczenie (4 miesiace do konca byly) i mimo, ze poprzedni wlasciciel mial komplet ulg, a ona zadnych, to po prostu przepisali - bez zadnych doplat (ergo hestia).

tomo 06.03.2011 20:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jot (Post 1059759)
Poborca skarbowy z US. Komornik to się poważniejszymi rzeczami zajmuje. Mylisz pojęcia.
Konsekwencje niezapłacenia są takie, że mogą chcieć to sobie jakoś ściągnąć. W jaki sposób to zrobią to już jest inna sprawa.


Jeśli nie zostanie wszczęta egzekucja na podstawie tytułu wykonawczego to pewnie, może się przedawnić. Gorzej jak egzekucja została wszczęta. Wtedy wierzyciel ma prawo w razie nieściągalności ponowić za jakiś czas egzekucję.


Gówno prawda. Jedna z największych bzdur jakie przeczytałem. Idź się doucz i nie wprowadzaj ludzi w błąd.


Mandat to należność skarbu państwa, a jak wiadomo żeby umorzyli mandat to musiałby stać się cud. Druga sprawa to to, że nawet jak mu napiszą że umorzyli postępowanie egzekucyjne, to nadal wisi pieniądze, o które się upomną za jakiś czas. Umorzenie postępowania egzekucyjnego na podstawie tytułu wykonawczego nie wiąże się z umorzeniem długu. Ustawodawca dał prawo wierzycielowi występować o ściągnięcie pieniędzy w późniejszym czasie, w razie jego nieskuteczności. Nie pisz więc, że umorzą mu mandat, to tak jakby państwo nie chciało zasilić budżetu z pieniędzy obywatela.

A jednak stał się cud i alleluja mandat umorzony. Nie wnikam jak to zrobił ale nie płacił.

dawidTS 06.03.2011 21:51

Zna ktoś jakis tani salon fryzjerski? Tak żeby sie obciąć za max. 10 zł w okolicach Bronowic?

wislak93 07.03.2011 16:15

potrzebuje taniego noclegu(ok 30-40 zl za osobę) dla 3 osób najlepiej w okolicach stadionu. Znacie coś godnego uwagi?

jaszczur90 07.03.2011 16:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wislak93 (Post 1061349)
potrzebuje taniego noclegu(ok 30-40 zl za osobę) dla 3 osób najlepiej w okolicach stadionu. Znacie coś godnego uwagi?

http://www.taniehostele.pl/index.php...pl&menu=cennik

Marcin_fan 07.03.2011 17:16

ile gdzies tak kosztuje nowa bateria do Nokii N73 ??

fifi1906 07.03.2011 17:31

jak sie nazywa muza którą puszczali m.in na NBA all star w tym roku chyba Diddy ją śpiewa?

Arteka1906 07.03.2011 18:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wislak93 (Post 1061349)
potrzebuje taniego noclegu(ok 30-40 zl za osobę) dla 3 osób najlepiej w okolicach stadionu. Znacie coś godnego uwagi?

http://www.hotel.krakow.pl/obiekt.php?id=151

kornd 07.03.2011 19:17

Może mi ktoś polecic jakiś dobry program do nagrywania filmików z gier, od razu w wersji działającej, najlepiej linki do pobrania na serwer lub torrenty(tylko nie Fraps bo za bardzo obciąża system)?

nosu 07.03.2011 20:32

Z czystej ciekawości pytam, gdzie jest haczyk??

http://domowysystemzarabiania.pl/

David. 07.03.2011 20:51

Jest w Krakowie jakiś punkt, gdzie naprawią mi zamek błyskawiczny lub go wymienią ? Sprawa dotyczy takiej aktówki/teczki. I jaki ewentualny koszt takiej zabawy? W zakładach krawieckich robią takie rzeczy od ręki?

ponury 07.03.2011 21:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nosu (Post 1061515)
Z czystej ciekawości pytam, gdzie jest haczyk??

http://domowysystemzarabiania.pl/

W tym, że dostaniesz 6000zł za 100zł. Taka mała podpowiedź, jak będziesz chciał zamknąć stronę, to Pan Milioner zejdzie na 80zł ;-)

wiślak 86 07.03.2011 21:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nosu (Post 1061515)
Z czystej ciekawości pytam, gdzie jest haczyk??

http://domowysystemzarabiania.pl/

prawda taka że masz wpłacić 80 zeta frajerowi a on wyśle Ci jakiś program prawdopodobnie do pozycjonowania stron.

Antystenes 07.03.2011 21:58

Wiecie jaka stacja pokazuje jutro Barca - Arsenal?

mic 07.03.2011 21:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Antystenes (Post 1061553)
Wiecie jaka stacja pokazuje jutro Barca - Arsenal?

n


1234567890

nbp 07.03.2011 22:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nbp (Post 1060369)
Panowie ; jako że nie mam w domu tv, to chciałbym móc oglądać telewizję przez internet. Pamiętam jakieś 2-3 lata temu na allegro było mnóstwo tego typu ofert. TV PRZEZ INTERNET ZA DARMO !!! TYLKO U MNIE 9,99 ZŁ itd...

Teraz tego nie ma, nie wiem dlaczego. O ile mecze mogę na sopcascie oglądać, to jednak jakis polsat czy film na tvn chciałoby się obejrzeć czasem.


Coś poradzicie ?



Znalazłem jedenie coś takiego :

http://allegro.pl/masz-internet-masz...486609142.html

Ale drogie ( patrz jaki koszt wysyłki ) i nie wiem czy to działa w ogóle..

Mnie by na prawdę wystarczyło 6 podstawowch kanałów.

Dzięki za odp.


podbijam ważneee

mulda 07.03.2011 22:59

Byla kiedys taka stronka na necie mp3 cos tam. Mozna tam bylo znalezc i pobrac kawalek.
Zna ktos lub podobne?

Żmijka 07.03.2011 23:04

http://mp3.teledyski.info

crazykaro 08.03.2011 10:21

http://www.wrzuta.pl/ + http://sciagnik.net/

LuKaS TSW 08.03.2011 10:57

Gdzie w Krakowie można dostać czekolady Wedla z serii "hobby"?
http://polki.pl/work/privateimages/formats/E/74021.jpg

toomeq 08.03.2011 12:51

Osiedle otoczone ulicą Telimeny (bloki przy tej ulicy) to już nasz Bieżanów, czy jeszcze ich Prokocim?

ponury 08.03.2011 12:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LuKaS TSW (Post 1061651)
Gdzie w Krakowie można dostać czekolady Wedla z serii "hobby"?
http://polki.pl/work/privateimages/formats/E/74021.jpg

http://www.wedelpijalnie.pl/nasze_lo...adowy_sklep/39
Spróbuj tam

Arkas 08.03.2011 14:18

Mam w planach kupno aparatu fotograficznego. Może ktoś jakiś polecić? Tak do 2000, max 2500 zł.
Albo jakieś dobre sklepy fotograficzne gdzie pomogą w wyborze itp.

mlody_ale_wierny 08.03.2011 16:01

kiedy bedzie znany dokladny terminarz ekstraklasy?

brylant17 08.03.2011 17:55

Zobaczę gdzieś na cyfrowym Polsacie mecz Barca-Arsenal?

gypsy 08.03.2011 18:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mlody_ale_wierny (Post 1061723)
kiedy bedzie znany dokladny terminarz ekstraklasy?

Chodzi ci o dokładne terminy spotkań tej rundy? One się pojawiają na bieżąco, ze dwa tygodnie przed daną kolejką jest wiadome, kiedy i o której drużyny rozegrają mecze.

La Furia Dell' Est 08.03.2011 18:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 1061753)
Zobaczę gdzieś na cyfrowym Polsacie mecz Barca-Arsenal?

Nie tylko N-ka

Marcin_fan 08.03.2011 20:08

2 znajomych chce isc na Wisłe w najbliższą sobote i chcą iść na G. Wiem że chcąc im kupić bilet ulgowy musze mieć ich PESEL ale czy musze mieć też ich legitymacje szkolne ( potwierdziająca " młodzież szkolna ucząca sie" ) ??? I czy ich ewentualne bilety będą nabijane na moją KK ( oni takiej karty nie posiadają ) Prosze o odpowiedz i wielkie sory jak juz było podobne..

RAPH 08.03.2011 20:58

nie ma ktos namiarów na Barca Arsenal na Sopie??

snyrting 08.03.2011 21:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez RAPH (Post 1061864)
nie ma ktos namiarów na Barca Arsenal na Sopie??

http://soccer-live.pl/transmisje.php?id=pon-pia

wiślak 86 08.03.2011 21:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marcin_fan (Post 1061814)
2 znajomych chce isc na Wisłe w najbliższą sobote i chcą iść na G. Wiem że chcąc im kupić bilet ulgowy musze mieć ich PESEL ale czy musze mieć też ich legitymacje szkolne ( potwierdziająca " młodzież szkolna ucząca sie" ) ??? I czy ich ewentualne bilety będą nabijane na moją KK ( oni takiej karty nie posiadają ) Prosze o odpowiedz i wielkie sory jak juz było podobne..

nie będą nabijane dostaną swoje bilety. co do legitymacji to niestety musi być przy kupnie.(jak masz dużo szczęścia to może się uda kupić bez) wszystko zależy od sprzedawcy.

Marcin_fan 09.03.2011 16:25

no to wychodzi na to że mam szczęście, pozdro i do zobaczenia w sobote !!

Lacrima 09.03.2011 16:39

Jaki jest maksymalny czas oczekiwania na dowód osobisty?
Przy składaniu wniosku mówią, że dowód będzie za miesiąc. Minął miesiąc - dowodu nie ma.

La Furia Dell' Est, dzięki.

La Furia Dell' Est 09.03.2011 16:49

Wymagane dokumenty:
  1. Wypełniony wniosek o wydanie dowodu osobistego,
  2. aktualne fotografie - 2 szt. (o wymiarach 25x45 mm, z widocznym lewym profilem twarzy, bez nakrycia głowy i okularów z ciemnymi szkłami),
  3. odpis skrócony aktu urodzenia - panna/ kawaler (w przypadku osób urodzonych poza terenem gminy Rzekuń) lub odpis skrócony aktu małżeństwa - pozostałe osoby.
Odpisy skrócone powinny być aktualne (z terminem wydania do 3 m-cy wstecz).
Wniosek o wydanie dowodu osobistego może być sporządzony przy wykorzystaniu wzoru dostępnego na stronie internetowej Urzędu (proszę drukować wzór na jednej kartce, druk dwustronny) oraz w pok. nr 12.
Opłaty:
Brak opłat.
Termin załatwienia sprawy:
Termin oczekiwania na dowód osobisty - nie dłużej niż 30 dni.
Tryb odwoławczy:
Nie przysługuje.
Podstawa prawna:
  • Ustawa o ewidencji ludności i dowodach osobistych z dnia 10 kwietnia 1974 r. (tekst jedn. Dz. U. nr 139 poz. 993 z 2006 r. z pózn. zm.).
  • Rozporządzenia rady Ministrów z dn. 21.11.2000 r. w sprawie wzoru dowodu osobistego oraz trybu postępowania w sprawach wydawania dowodów osobistych, ich wymiany, zwrotu lub utraty (Dz. U. nr 112 poz. 1110).
  • Rozporządzenie Rady Ministrów z dn. 30.11.2000 r. w sprawie opłaty za wydanie dowodu osobistego (Dz. U. nr 105, poz.1110).
  • Rozporządzenie MSWiA z dn. 24.12.2002 r. w sprawie zgłaszania i przyjmowania danych niezbędnych do zameldowania i wymeldowania oraz prowadzenia ewidencji ludności i ewidencji wydanych i utraconych dowodów osobistych (Dz. U. nr 236, poz. 1999).
  • Ustawa z dn. 14.06.1960 r. Kodeks Postępowania Administracyjnego (Dz. U. nr 98 z 2000 r. poz. 1071 z pózn. zm.).

TSW Fanatyk 09.03.2011 18:04

Czy w xfactor był już gość co grał na skrzypcach piratów z Karaibów? :D

Coglin 09.03.2011 19:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TSW Fanatyk (Post 1062240)
Czy w xfactor był już gość co grał na skrzypcach piratów z Karaibów? :D

nie...........

eryk_cartman 09.03.2011 21:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TSW Fanatyk (Post 1062240)
Czy w xfactor był już gość co grał na skrzypcach piratów z Karaibów? :D


Z tego co kojarze to on bedzie ale w Must be the music a nie w xfactor.

Mistel 10.03.2011 00:01

Wie ktoś czy Juvenia gra jakoś na wiosnę z Lechią?

qqbaa 10.03.2011 00:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mistel (Post 1062331)
Wie ktoś czy Juvenia gra jakoś na wiosnę z Lechią?

tak, 3.04 w Krakowie


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:06.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl