![]() |
Jeśli jeszcze rozbudują obiekty Dalinu, to jak dla mnie duży pozytyw. Lepiej w Myślenicach niż nigdzie. Zresztą nie jest to jakiś wielki grzech, że obiekty treningowe są oddalone od stadionu, robią tak kluby na całym Świecie.
|
Cytat:
;) |
Cytat:
Dokładnie to samo chciałem napisać... |
Chciałbym tylko zauważyć że te europejskie klubu to mają bazę treningową na własność a nie wynajmują... a taką bazę to powinnyśmy mieć 5-10 lat temu.także nie ma się czym podniecać...
|
Panowie nie ma co dyskutować, to naprawdę duży krok ku normalności. Byle tylko dla drużyny rezerw było jakoś to dobrze zorganizowane.
Teraz klub z TSem musi pomyśleć o młodzieży i polepszeniu bazy dla nich przy R22. |
Cytat:
Dobra wiadomość,zawsze to mały krok ku "normalności". Tak naprawdę uciesze się jak to wszystko oddadzą... |
To naprawdę nie jest problem, że baza jest w Myślenicach, wiele osób jeździ codziennie do pracy po 10,20, 30 km i nie narzekają.
|
Swietna wiadomosc. Wreszcie. Odleglosc nie stanowi problemu. I jak juz pisaliscie, najwieksze kluby na swiecie korzystaja z takiego rozwiazania.
Cisza, spokoj za miastem. Nic tylko skoncentrowac sie na pilce, ciezko trenowac. Oby jeszcze postarali sie o jakis material ludzki z potencjalem rozwoju. |
Najgorzej to jest przebić się przez Kraków, od Opatkowic jak misiaczki nie susza to w 12 minut się dojedzie.
|
Cytat:
Dokładnie. Od OpaTkowic do Myślenic z 15 minut dojazdu. |
Cytat:
Kilka przykladow z Europy: Debreceni VSC, Wegry: wis.la/e8fk0 wis.la/cy1ed Gheorge Hagi Football Academy, Constanta, Rumunia: wis.la/imnvd FK Krasnodar, Rosja: wis.la/j8a1o Reprezentacja Serbii: wis.la/k31lb Reprezentacja Wegier: wis.la/vgpq9 Wiecej: http://www.skyscrapercity.com/showth...=872664&page=9 |
Cytat:
|
Nie no ... ja rozumiem że ogólne narzekanie i jojczenie jest trendy na tym forum ale jeśli ktoś twierdzi że baza w Myślenicach nie jest krokiem w dobrą stronę niech przez 5 sekund popatrzy na zdjęcie ze stronki:
http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna...#photo14609953 a potem np w google maps na aktualny "zespół boisk treningowych" Wisły ... (jedno podgrzewane ... słońcem, lekko nierówne ..) |
Ale przynajmniej zawodnicy byli przygotowani na grę w trudnych warunkach. Nie zawsze można grać na stole bilardowym...
|
Cytat:
Jak popatrzysz na zdjęcie z Myślenic jest tam jedno boisku do trenowania gry na na kretowisku (nieoznakowane). (a licząc boisko główne Dalinu : dwa ....) |
Cholera... Oni muszą mieć łeb na karku... o wszystkim pomyśleli ;)
|
Cytat:
|
Cytat:
|
|
Wszystko spoko, pięknie, ładnie ale
1. Przede wszystkim Wisła nie jest właścicielem bazy 2. Przez co najmniej 20 lat będziemy płacić czynsz za wynajem i nigdy nie będzie to Wisły 3. Trzeba codziennie dojechać co najmniej 30 km w jedną stronę Nie chce mi się robić liczyć progu opałcalności ale w pewnym momencie na pewno wychodzi, że i tak lepiej zbudować swoją bazę. Ponadto ma tam ćwiczyć pierwsza drużyna i rezerwy. Co z młodzieżą w takim razie? |
Młodzi będą trenować przy R22
|
Gdzie?
Przecież zostanie nam tam jedna płyta na dodatek wynajmowana od TS więc nie wiem czy dalej będą to wynajmować. Ponadto na to boisko się chuchało i dmuchało bo trenował tam pierwszy zespół... |
TS buduje właśnie nowe boisko dla młodzików na terenach dawnych basenów.
|
Cytat:
Cytat:
Cytat:
|
witam.
jestem tu nowy.. mam problem.. poszukuje materialow o stadionie Wiselki..projekty,uklad stadionu,trybun itp. znalazlem kilka interesujacych mnie materialow o stadionie ale nadal jest to malo. chce zrobic makiete stadionu wmiaer dokladna i dlatego poszukuje tych materialow. czekam na jakies informacje. |
Jakiś ponury żart. Będą kupczyć na stadionie. Cytat: Powierzchnie pod trybunami wynajmiemy więc nawet na sklep sieciowy: "Biedronkę" czy "Tesco" - zapowiada Krzysztof Kowal, dyrektor ZIS.
http://www.dziennikpolski24.pl/pl/re...trybunami.html Ten Majchrowski to jest jednak złośliwy. |
Z wywiadu z Bednarzem wynika ,że stadion też będziemy mieć w Myślenicach ? Prosze ,powiedzcie mi ze źle zrozumiałem ... Wtedy to będzie Wisła Myślenice. A jazda do Myślenic na mecz też mi się nie uśmiecha
|
Tak Cupiał zbuduje stadion na 33 tys. w centrum Myślenic. To już pewne. Trwają już pracę nad zmianą tekstu My chłopcy z Reymonta na my chłopcy z Myślenic.
|
śmiesznie .
|
Cytat:
|
Cytat:
Niby gdzie Jacek mówi, że mecze w ramach rozgrywek Ekstraklasy, PP i innych rozgrywek będą rozgrywane w Myślenicach? |
W Asie wywiadu wspomina jedynie o przenosinach pierwszej drużyny i rezerw do Myślenic. Nie ma w ogóle mowy o zmianie stadionu. Bednarz wspomina, że Wisła swoje mecze nadal będzie rozgrywać przy Reymonta i nie może się to zmienić.
|
Cytat:
|
Osobiście widzę tam hotel no ale ...jak ZIS woli mieć tam market .....
|
Cytat:
Styknie nawet dycha jeśli zlecimy z ligi. Cytat:
Jeśli się pojawi jakiś chętny, to nie będą wybrzydzać. |
Cytat:
Pozostanie jednak problem ogromnych kosztów utrzymania stadionu, a bardzo małych możliwości zarabiania na obiekcie poza meczami. Na stadionie są szatnie i duże hole, bez stałej restauracji, nie mówiąc o miejscach na sklepy. Są biura pod trybuną, na które nie ma chętnych. Nawet ZIKiT nie chciał tam przenieść części swoich wydziałów. czyli wychodzi że nie ma co wynajmować, bo powierzchni gospodarczych na wynajem (poza biurami) nie ma. 'Źle zaprojektowane powierzchnie gospodarcze' - taki eufemizm :rotfl: |
Dajcie spokój z tym żle zaprojektowanym zapleczem.
Skąd to wiecie ? Z wypowiedzi urzędników, którzy mieli zagospodarować stadion i im nie wyszło. Oni nawet marsjan wymyślą byle swoje lenistwo i nieudolność usprawiedliwić. Jeszcze się łysy wypowiedział, drugi zainteresowany tuszowaniem sprawy. Palnął o 40 milionach na poprawę ogrzewania. Równie dobrze mógł tysiąc pińcet powiedzieć. Dla mnie (i pewnie dla każdego kto się z techniką nieco obeznał) bajeczka. Jedynym sensownym źródłem informacji jest to, że projekt był zmieniany pod dyktando holenderskiej firmy konsultingowej, właśnie w celu lepszego wykorzystania zaplecza. Argument, że Zikit sie nie przeniósł.:haha: Wyobrażam sobie opór otłuszczonej masy urzędniczej. Miliony dokumentów do przeniesienia, sprzętu itd. Każdą bajkę wymyślą byle to oddalić. Przypomina to jak żywo lamenty (sam się dałem poniesć) przed oddaniem stadionu. Tysiące manakmentów, fatalne wykończenie a najważniejszy to ten, że nie oponka. :lol: A na koniec mało co się sprawdziło, a jako stadion jest lepiej wykończony i bardziej przyjazny dla kibiców niż np. stadion we Wrocławiu (pomijam skomunikowanie, ale tu trzeba by Reymonta do Opatkowic przenieść). Nie ma żadnego sensownego źródła informacji odnośnie możliwosci zagospodarowania zaplecza. Ani pomysłu, planu, czegokolwiek. Dlatego póki co mając z jednej strony zły projekt a z drugiej nieudolność urzędników i niechęć Wisły skłaniam się ku poglądowi, że prawda leży bliżej tej drugiej strony. |
Cytat:
" ... radny Stawowy, który ujawnił wczoraj fragmenty raportu holenderskiej firmy The Stadium Consultancy z kwietnia 2008 r. Dokument zawiera poprawki do projektu stadionu" Linki: http://www.stadiumconsultancy.com/en.../RefKrakow.php http://www.stadiumconsultancy.com/en...islaKrakow.php Wychodzi że raport był zamówiony pod kątem przystosowania stadionu do wymogów UEFA i na UEFA 2012. Dzięki Obłutowiczowi mieliśmy takie kwiatki jak np. to że piłkarze obu drużyn spotykają się w narożniku i z niego wspólnie wychodzą na mecz co jest sprzeczne z przepisami UEFA, dlatego też np. pod trybuną dobudowana została dodatkowa szatnia. |
Śmialiście się ze stadionu Cracovii, że to hipermarket a teraz sami możecie go mieć na własnym obiekcie. W sumie biedronka była by dobra...:haha:
|
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Od dwóch lat na tym stadionie nie dzieje się literalnie nic. Zero. Poza treningiem holendrów. I regularnym medialnym płaczem urzedników, że nic się nie da zrobić. Jednego dodatkowego meczu, jednego koncertu, targów kwiatów egzotycznych, nie wiem czegokolwiek. Krzesełka są żle ustawione, że nie można zrobić koncertu ? Nie można było wynająć komuś kawałka miejsca na kawiarnie z widokiem na stadion ? Cokolwiek, co by uczyniło ten obiekt żywym. Stadion zapewne nie jest idealnie zaprojektowany i wymaga wysiłku, aby wycisnąć z niego kasę. Może jest i tak, że nic się nie da z niego zrobić. Może. Tego nie wiem. Ale na razie mamy na ten temat wypowiedzi jedynie osób będących stroną w sprawie. I do rzetelności tych wypowiedzi ma bardzo ograniczone zaufanie. Zwłaszcza mając w pamieci negatywną histerie przed otwarciem stadionu. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:07. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl