Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze) (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=94)

Pero 23.09.2010 14:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Belzebub (Post 985135)
Z tego co pamietam to TS Wisła przekazała miastu tereny pod budowe stadionu, a przy Kałuzy widac było na odwrót, to miasto musiało wykupić dzialke pod budowe stadionu. Czy wobec tego opłaty za dzierżawe stadionu (te 1-3%) nie powinny być na Wiśle obniżone o wartość działki jaka przekazaliśmy miastu, a na Cracovii na odwrót?
Chyba powinni placic wiecej skoro miasto oprócz pieniedzy zainwestowanych w budowe, musiało dokupić grunt?
A rozbiezność nie bedzie mała, skoro 5ar tego całego zębu przeoryszy jest wyceniane na 1 mln zlotyych!

Jemu chodziło chyba o działki, które były własnością zakonu sąsiadujacego ze stadionem ale pewny na stówe nie jestem.

Donson 23.09.2010 21:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pero (Post 985213)
Jemu chodziło chyba o działki, które były własnością zakonu sąsiadujacego ze stadionem ale pewny na stówe nie jestem.

Liczby nie klamia.
Stadion KSC kosztowal 140 mln+30 mln adaptacja, murawa i koszty administracyjne budowy (takie sa sumy ubezpieczenia i robilem tam lustracje ostatnio) a nasz 600 mln.
Na kim miasto bedzie sie chcialo odkuc?

yarow 23.09.2010 22:14

Tutaj o stadionie KSC.
Jak słyszę powtarzające się w wypowiedzi tego pana słowo "wypieszczenie" i podziw w tym słowie wyrażony, to mnie po prostu krew zalewa:

http://sport.interia.pl/pilka-nozna/...arzyli,1535802

KOMINEK 23.09.2010 22:53

Od teraz za posty nie w temacie(nasza miłość do Majchrowskiego, wybory samorządowe, stadion KSC, Lecha itp. ) lecą upomnienia a potem bany. Macie tyle tematów na forum gdzie można o tym pisać no ale po co jak można ten temat zaśmiecać . Co usunę/ przeniosę posty nie w temacie to odrazu pojawiają sie nowe - dość.

licoo 23.09.2010 23:14

Powiedzcie mi po co są te dziury między sektorem G a narożnikiem skoro nie mają służyć do wjazdu karetek? Do czego są one zaprojektowane skoro nawet kibice tamtędy nie mogą chodzić? A moze jednak mogliby tamtędy przechodzić, a potem od dołu wchodzić na sektor C ( dawne D )?

crazykaro 23.09.2010 23:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez licoo (Post 985492)
Powiedzcie mi po co są te dziury między sektorem G a narożnikiem skoro nie mają służyć do wjazdu karetek? Do czego są one zaprojektowane skoro nawet kibice tamtędy nie mogą chodzić? A moze jednak mogliby tamtędy przechodzić, a potem od dołu wchodzić na sektor C ( dawne D )?

Żeby mogły wjechać karetki czy straż. Przecież te pojazdy nie będą stały na plycie podczas meczu

Arapaho 24.09.2010 08:27

^^^ To po co jest wjazd dla karetek przez pawilon?

ksero87 24.09.2010 09:02

jak po co ? żeby ludzie widzieli, iż nasz stadion to rodzynek, jedyny w swoim rodzaju stadion piłkarski z wjazdem dla karetek przed jakiś budynek ;p

Grantar 24.09.2010 09:11

Ta siatka za bramka to na stałe ?
http://www.2012.org.pl/pl/miasta-gos...ow/kamera.html

Luu... 24.09.2010 09:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Grantar (Post 985537)

chyba tak , tylko czemu teraz jest jej więcej ? chyba że ja mam coś ze wzrokiem

mav23 24.09.2010 10:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arapaho (Post 985527)
^^^ To po co jest wjazd dla karetek przez pawilon?

Po to aby karetki mogły nim wjechać na boisko. Co nie znaczy że karetka będzie tam stała i jeżeli coś się stanie wjedzie akurat tym wejściem. Jest możliwość przejazdu i tyle.

kornd 24.09.2010 10:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Luu... (Post 985543)
chyba tak , tylko czemu teraz jest jej więcej ? chyba że ja mam coś ze wzrokiem

Mogliby zmienić kolor tej siatki, bo z perspektywy boiska zbyt jaskrawo to wygląda, trybuny i oprawy będą gorzej widoczne

rafalek 24.09.2010 12:19

To nie chodzi o to, jak wygląda od strony boiska, tylko ważne, że nie jest aż tak bardzo widoczna z trybun. Zlewa się z zieloną murawą.
Też początkowo byłem zdania, że ten kolor jest nie bardzo, ale inni użytkownicy mnie przekonali..

PhantomRanger 24.09.2010 13:05

Na temat naszego stadionu już kilka litrów pomyj zostało wylanych nie bez przyczyny. Od murawy stadion prezentuje się rewelacyjnie. Ja już w żadne zapewnienia komucha i Niedziałkowskiej nie wierze od marca tego roku. PZPN chodź raz przysłużył się kibicom.

PiotrG 24.09.2010 13:18

Właśnie, "od murawy". Niesłusznie wylano pomyje wyłącznie w sprawie kiepskiej widoczności z trybun bocznych, reszta to niestety słuszne uwagi.
Pomyje będzie można lać jeszcze przez długi czas, dopóki nie zrobione zostanie coś z elewacją stadionu i otoczeniem, nie pojawią się telebimy, kioski gastronomiczne i dokończona trybuna zachodnia i północna.

Domello 24.09.2010 14:12

Skoro szlifuja elewacje, to czy bedzie ona pomalowana? Czy tez nadal nikt nic nie wie?

Arapaho 24.09.2010 14:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PhantomRanger (Post 985623)
Na temat naszego stadionu już kilka litrów pomyj zostało wylanych nie bez przyczyny. Od murawy stadion prezentuje się rewelacyjnie. Ja już w żadne zapewnienia komucha i Niedziałkowskiej nie wierze od marca tego roku. PZPN chodź raz przysłużył się kibicom.

Bo to taki komuszek - kłamczuszek.
Przejeżdzałem dziś koło stadionu rywalki i o ile żal trochę dupe ściska że swoim ziomkom JM zrobił na zewnątrz naprawdę fajne wykończenie to do ich 4 kas nie było ani 1/10 takich kolejek jak do nas przed Koroną
A no i dzisiaj przy okazj kupowania karnetu widziałem że wwożą już do poziomu -1 kleje i płytki gresowe.Przydałaby sie więc jakaś fotorelacja z prac na tym poziomie.
Nie wiem tez czy mnie oczy myliły ale na ostatniej kondygnacji (pod dachem) pojawiła sie centrala wentylacyjna - w narożniku północno - zachodnim.Chyba tam mialo byc centrum monitoringu (o ile pamietam bo nie mam dokumentacji)

Chrisman 24.09.2010 16:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arapaho (Post 985657)
Bo to taki komuszek - kłamczuszek.
Przejeżdzałem dziś koło stadionu rywalki i o ile żal trochę dupe ściska że swoim ziomkom JM zrobił na zewnątrz naprawdę fajne wykończenie to do ich 4 kas nie było ani 1/10 takich kolejek jak do nas przed Koroną
A no i dzisiaj przy okazj kupowania karnetu widziałem że wwożą już do poziomu -1 kleje i płytki gresowe.Przydałaby sie więc jakaś fotorelacja z prac na tym poziomie.
Nie wiem tez czy mnie oczy myliły ale na ostatniej kondygnacji (pod dachem) pojawiła sie centrala wentylacyjna - w narożniku północno - zachodnim.Chyba tam mialo byc centrum monitoringu (o ile pamietam bo nie mam dokumentacji)

czym sie znowu tu chwalic ze u nas byly kolejki ,to tylko kolejny gwóźdź do trumny ,u nich nie ma kolejek bo idzie to szybko i sprawnie i tyle w temacie

philips kr 24.09.2010 17:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PiotrG (Post 985629)
Pomyje będzie można lać jeszcze przez długi czas, dopóki nie zrobione zostanie coś z elewacją stadionu i otoczeniem, nie pojawią się telebimy, kioski gastronomiczne i dokończona trybuna zachodnia i północna.

To wszystko plus parkingi oraz jakis konkret na miejsce pawilonu.

Zbyychu 24.09.2010 17:06

Wybaczcie, nie jest to miejsce najodpowiedniejsze na tego rodzaju pytanie, ale tu na pewno ktoś będzie wiedział. Czy ul. Reymana jest już otwarta do swobodnego przejścia?
a, żeby nie było zupełnego OT:

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Chrisman (Post 985682)
czym sie znowu tu chwalic ze u nas byly kolejki ,to tylko kolejny gwóźdź do trumny, u nich nie ma kolejek bo idzie to szybko i sprawnie i tyle w temacie

bzdura totalna, znajomy starozakonny mi właśnie pisał że na błoniach się opala, bo właśnie padł im system dystrybucji biletów i czekać musi.

tomek100 24.09.2010 17:07

dzisiaj o 14.00 nie była

rafil 24.09.2010 20:29

o 18.00 także

royalmichael 24.09.2010 21:51

Mecz Legia-Lech, kibice gości praktycznie zaraz przy kibicach gospodarzy. żadnego bufora. da się?
Ciekawe jak to u nas rozwiążą...


Aha i sprawa z fosami - to musi zostać? Na Łazienkowskiej jakoś takich wynalazków nie ma i piłkarze mogą normalnie podejść do trybun

crazykaro 24.09.2010 22:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez royalmichael (Post 985904)
Mecz Legia-Lech, kibice gości praktycznie zaraz przy kibicach gospodarzy. żadnego bufora. da się?
Ciekawe jak to u nas rozwiążą...


Aha i sprawa z fosami - to musi zostać? Na Łazienkowskiej jakoś takich wynalazków nie ma i piłkarze mogą normalnie podejść do trybun

Z forum skyscraperscity

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tomikos2 (Post 64251843)
Aha, kibice Lecha chcieli zniszczyć płot odgradzający ich od reszty kibiców, na szczęście chyba zrezygnowali, bo sporo się przechylał już...


PiotrG 24.09.2010 22:37

Fosy zostać muszą, nie ma innej rady. Trzeba byłoby je wyburzyć, zasypać się już tych za bramkami nie da.

Wojtas 24.09.2010 22:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez royalmichael (Post 985904)
Mecz Legia-Lech, kibice gości praktycznie zaraz przy kibicach gospodarzy. żadnego bufora. da się?
Ciekawe jak to u nas rozwiążą...


Aha i sprawa z fosami - to musi zostać? Na Łazienkowskiej jakoś takich wynalazków nie ma i piłkarze mogą normalnie podejść do trybun



dokladnie

na meczu Legii z Lechem nie bylo zadnych ochronarzy zdajsie i kibice stali praktycznie zaraz kolo siebie

a u nas 2 bufory 4 kordony policjii ,jescze niech wykoipia rów zaleja wodą i wrzucą aligatory

pirat.z.karaibow 24.09.2010 22:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 985953)
a u nas 2 bufory 4 kordony policjii ,jescze niech wykoipia rów zaleja wodą i wrzucą aligatory

This is forfit szwagier.

PiotrG 24.09.2010 23:03

Odkopali, ale teraz zewnętrzna krawędź wystaje, bo murawa została obniżona.
Niech tylko zrobią odpływ z fos za bramkami (kto normalny projektuje fosę bez odwodnienia, która zostaje zasypana?).

crazykaro 24.09.2010 23:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PiotrG (Post 985961)
Odkopali, ale teraz zewnętrzna krawędź wystaje, bo murawa została obniżona.
Niech tylko zrobią odpływ z fos za bramkami (kto normalny projektuje fosę bez odwodnienia, która zostaje zasypana?).

Posta skasowałem bo rzeczywiście wystawało by to ponad ziemie :-p

Też sie nad tym odpływem zastanawiałem. Nie wiem czy palnują coś z tym zrobić czy zostawią?

PiotrG 24.09.2010 23:08

^^
nie wiem.
Swoją drogą jak pisałeś o tym zasypaniu, to wpadł mi do głowy pomysł, aby tam kwietnik zrobić :lol:


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:10.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl