![]() |
Wspomniałem tylko o dwóch meczach, w których błędy Sadloka nas pogrążyły kompletnie. W wielu innych spotkaniach zawalał niejednokrotnie, ale te dwie czerwone kartki, które sprokurował, były po prostu wielbłądami. Ogólnie tamten sezon w jego wykonaniu to była w większości żenada i krycie na radar.
|
Cytat:
A przy tym wsadzaniu na konia Frydrycha to bym się nie zapędzał. Bo Frydrych też mógł oszacować konsekwencje. Lepiej stracić gola niż grać w osłabieniu. Sadlok prezentował się solidnie gdy cała formacja grała na wysokim poziomie. W Puszczy gwiazd w obronie nie ma, ale za to wykonuja swoje zadania. |
Cytat:
|
Cytat:
W okienku zimowym Wisła popełniła wtedy dwa błędy transferowe, które moim zdaniem miały bardzo duży wpływ na spadek, czyli wytransferowanie Ashrafa i Yeboaha. Dokładnie ten sam błąd popełniła w tym sezonie Wisła Płock, sprzedając w zimie Davo, czyli gościa, który robił im z przodu liczby. Dosłownie wypchnęli go na siłę, żeby im się spiął budżet. Ciekawe, czy teraz tego żałują ;) |
Barroso, asystent Kiko został dyrektorem sportowym w CD Leganes, to się zaczyna exodus Hiszpanów.
Szkoda że na naszej stronie nie ma nawet pół informacji na ten temat. |
Dzień dobry. Zapraszam na rozmowę z Krzyśkiem Mączyńskim. Trochę porozmawialiśmy o Wiśle Kraków, więc mam nadzieję, że was to zainteresuje. Pozdrawiam
https://www.youtube.com/watch?v=OedpGqjomj8&t=647s |
Cytat:
|
[QUOTE=gizmowisla;1604660]slup jadczaka - dzieck oNawalki - forowane na sile na gwiazde - wiazde ktora nie tylko zgasla w warszaie - co tez nic nie pokazal w slabym Slasku - legenda ?? moze koszulke tej szmaty w hall of fame ???? o mowi - wy lykajcie[ , ....a iszczur uciekajaca po fame do warszawy - co mu nie wyszlo -
- tak tak , szarakany go pogonili , a sw Mikolaj nie dal prezentu/QUOTE] |
Tęskno za czasami WSH, co?
|
Cytat:
|
a powiesz skąd sprawdzone info?
|
Cytat:
|
kabareciarz z Ciebie
|
Cytat:
Mączyński dobrze zrobił że spierniczył z klubu prowadzonego przez gangusów. Od dawna go broniłem, bo jednak ataki na niego były przesadzone. Jakby mógł uciec za granicę to by to zrobił, ale to nie ta skala talentu. Przypominam że to Wisła za czasów Skorży sama go odpaliła, a on jednak tu wrócił. Sranie się że przeszedł do Legii w kontekście tego co się u nas działo to jednak przegięcie. |
https://weszlo.com/2023/06/28/aleksa...nerka-kontuzja
Wyjaśnia sytuację "zaginięcia" Buksy. Szkoda chłopaka. |
Artykułów sponsorowanych ciąg dalszy.
Nie przypominam sobie innego młodzieżowca bez jakichkolwiek osiągnięć z tyloma wpisami w internecie. Dobrze musi menago smarować. |
Tibor Halilović rozwiązuje kontrakt w Holandii. Najbliższy Mu w tej chwili kierunek to Turcja. U nas był taki niepozorny a Rijeka wytransferowała Go za 1,5mln euro.
|
u nas każdego zgnoją lub sie sfrajerują na dalszej odsprzedaży
|
Cytat:
|
Farnandez chce duzo kasy
https://weszlo.com/2023/07/05/luis-f...yjska-transfer |
Ondrasek dwie bramki w sparingu :D
|
Cytat:
|
Cytat:
Słyszymy, że Wisła zaoszczędziła kilkaset tysięcy euro na sezon - co to k. za informacja? |
|
Cytat:
|
Ale patrz jaki od razu napakowany przy Adamku stoi,jakby po arbuzie pod pachę włożył....
|
Lucek, jakieś info?
|
Luis Fernandez w Lechii Gdańsk.
|
Nowe wyzwania po chuju.
|
Może i Lechia ma Fernandeza, ale my mamy Sobolewskiego!
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:10. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl