Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=229)

Patryko 13.06.2023 13:06

Wspomniałem tylko o dwóch meczach, w których błędy Sadloka nas pogrążyły kompletnie. W wielu innych spotkaniach zawalał niejednokrotnie, ale te dwie czerwone kartki, które sprokurował, były po prostu wielbłądami. Ogólnie tamten sezon w jego wykonaniu to była w większości żenada i krycie na radar.

Karherop 13.06.2023 13:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Patryko (Post 1603858)
Ja za nimi nie tęsknię. Sadlok teraz może się cieszyć z awansu, natomiast walnie przyczynił się do naszego spadku, w POJEDYNKĘ przegrywając nam przynajmniej 2 mecze (pamiętne wsadzanie na konia Frydrycha, co kończyło się kończeniem meczu w 10-tkę).
Przy tamtych wielbłądach, błędy Colleya to błahostki.

To nie przez Sadloka spadliśmy, ale przez taktykę i przygotowanie zespolu najpierw Guli a potem Brzeczka.

A przy tym wsadzaniu na konia Frydrycha to bym się nie zapędzał. Bo Frydrych też mógł oszacować konsekwencje. Lepiej stracić gola niż grać w osłabieniu.

Sadlok prezentował się solidnie gdy cała formacja grała na wysokim poziomie. W Puszczy gwiazd w obronie nie ma, ale za to wykonuja swoje zadania.

Dive Pirate 13.06.2023 13:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1603871)
Dobrze się czujesz? Colley samodzielnie zawalił nam 5-6 meczów, z czego kluczowy z ŁKS-em gdzie dwa gole są 100% jego a przy trzecim współudział. On nam w pojedynkę zapewnił brak awansu w rundzie jesiennej, w wiosennej prawie w ogóle nie grał a i tak pokazał jaki z niego pajac...

Sadlok to jakieś dwa poziomy wyżej niż ten przepłacony szrot - nie żeby był super obrońcą, ale takich jaj nie odwala. Podejrzewam że gdyby jesienią zamiast tego pajaca grał Szot albo Skrobański to byśmy awansowali.

Ja przypomnę że mamy stopera co się Tachi nazywa, mógł grać w parze z Łasickim czy Moltenisem ale nasz trenerski wizjoner nigdy nie wystawił go na jego pozycji tylko pchał chłopa do środka.

Patryko 13.06.2023 14:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1603878)
To nie przez Sadloka spadliśmy, ale przez taktykę i przygotowanie zespolu najpierw Guli a potem Brzeczka.

Maciek dołożył do tego spadku dużą cegiełkę i nie wiem czemu to negujesz. Gula był zwalniany, kiedy Wisła była na miejscu zapewniającym utrzymanie, natomiast styl drużyny już wtedy był fatalny. Okres pracy Brzęczka to wiadomo, muł i wodorosty, 1-14? :D Ale została wykonana zajebista praca, więc mu wybaczam.

W okienku zimowym Wisła popełniła wtedy dwa błędy transferowe, które moim zdaniem miały bardzo duży wpływ na spadek, czyli wytransferowanie Ashrafa i Yeboaha. Dokładnie ten sam błąd popełniła w tym sezonie Wisła Płock, sprzedając w zimie Davo, czyli gościa, który robił im z przodu liczby. Dosłownie wypchnęli go na siłę, żeby im się spiął budżet. Ciekawe, czy teraz tego żałują ;)

Karherop 13.06.2023 18:11

Barroso, asystent Kiko został dyrektorem sportowym w CD Leganes, to się zaczyna exodus Hiszpanów.

Szkoda że na naszej stronie nie ma nawet pół informacji na ten temat.

kicur 21.06.2023 17:08

Dzień dobry. Zapraszam na rozmowę z Krzyśkiem Mączyńskim. Trochę porozmawialiśmy o Wiśle Kraków, więc mam nadzieję, że was to zainteresuje. Pozdrawiam

https://www.youtube.com/watch?v=OedpGqjomj8&t=647s

gizmowisla 21.06.2023 19:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kicur (Post 1604648)
Dzień dobry. Zapraszam na rozmowę z Krzyśkiem Mączyńskim. Trochę porozmawialiśmy o Wiśle Kraków, więc mam nadzieję, że was to zainteresuje. Pozdrawiam

https://www.youtube.com/watch?v=OedpGqjomj8&t=647s

slup jadczaka - dzieck oNawalki - forowane na sile na gwiazde - wiazde ktora nie tylko zgasla w warszaie - co tez nic nie pokazal w slabym Slasku - legenda ?? moze koszulke tej szmaty w hall of fame ???? o mowi - wy lykajcie

gizmowisla 21.06.2023 19:38

[QUOTE=gizmowisla;1604660]slup jadczaka - dzieck oNawalki - forowane na sile na gwiazde - wiazde ktora nie tylko zgasla w warszaie - co tez nic nie pokazal w slabym Slasku - legenda ?? moze koszulke tej szmaty w hall of fame ???? o mowi - wy lykajcie[ , ....a iszczur uciekajaca po fame do warszawy - co mu nie wyszlo -
- tak tak , szarakany go pogonili , a sw Mikolaj nie dal prezentu/QUOTE]

azor 21.06.2023 19:44

Tęskno za czasami WSH, co?

gizmowisla 21.06.2023 19:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez azor (Post 1604663)
Tęskno za czasami WSH, co?

nie teskno - tylko koles wsadzil dobry kit ( sprawdzone info ) a wy mu pomniki stawiacie

azor 21.06.2023 19:53

a powiesz skąd sprawdzone info?

gizmowisla 21.06.2023 20:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez azor (Post 1604667)
a powiesz skąd sprawdzone info?

od jadczaka - najlepsze info ever:haha:

azor 21.06.2023 20:44

kabareciarz z Ciebie

wolfy 21.06.2023 21:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gizmowisla (Post 1604669)
od jadczaka - najlepsze info ever:haha:

Jaki Ty zabawny jesteś. W sensie - ludzie śmieją się z Ciebie, nie z Tobą, no ale się śmieją.

Mączyński dobrze zrobił że spierniczył z klubu prowadzonego przez gangusów. Od dawna go broniłem, bo jednak ataki na niego były przesadzone.
Jakby mógł uciec za granicę to by to zrobił, ale to nie ta skala talentu. Przypominam że to Wisła za czasów Skorży sama go odpaliła, a on jednak tu wrócił. Sranie się że przeszedł do Legii w kontekście tego co się u nas działo to jednak przegięcie.

azor 28.06.2023 10:49

https://weszlo.com/2023/06/28/aleksa...nerka-kontuzja

Wyjaśnia sytuację "zaginięcia" Buksy. Szkoda chłopaka.

Karherop 28.06.2023 11:02

Artykułów sponsorowanych ciąg dalszy.

Nie przypominam sobie innego młodzieżowca bez jakichkolwiek osiągnięć z tyloma wpisami w internecie. Dobrze musi menago smarować.

Szneka 05.07.2023 09:24

Tibor Halilović rozwiązuje kontrakt w Holandii. Najbliższy Mu w tej chwili kierunek to Turcja. U nas był taki niepozorny a Rijeka wytransferowała Go za 1,5mln euro.

Arkadiusz.Czerepach 05.07.2023 09:57

u nas każdego zgnoją lub sie sfrajerują na dalszej odsprzedaży

Szneka 05.07.2023 09:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkadiusz.Czerepach (Post 1605304)
u nas każdego zgnoją lub sie sfrajerują na dalszej odsprzedaży

Halilović odszedł chyba za czasów zagłady finansowej przez panią Marzenkę i jej kumpli?

bódyń 05.07.2023 10:02

Farnandez chce duzo kasy
https://weszlo.com/2023/07/05/luis-f...yjska-transfer

LucjuszWielki 05.07.2023 11:01

Ondrasek dwie bramki w sparingu :D

Patryko 05.07.2023 16:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bódyń (Post 1605306)

Skończy się tak, że finalnie dostanie mniej kasy, niż mógł dostać u nas w pierwszej lidze :D

doktor granat 05.07.2023 18:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bódyń (Post 1605306)

Łajza która wie tyle co przeczyta w necie napisała jakieś pierdoły (gdzie konkrety-liczby?).
Słyszymy, że Wisła zaoszczędziła kilkaset tysięcy euro na sezon - co to k. za informacja?

krysztal 06.07.2023 17:12

Władeczek przerzucił się na wyścigi

https://sportowy24.pl/takich-zdjec-t...95/zd/68782583

BCGorlice 06.07.2023 22:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krysztal (Post 1605343)
Władeczek przerzucił się na wyścigi

https://sportowy24.pl/takich-zdjec-t...95/zd/68782583

Władysław spod Gorlic zawsze miał słabość do osób nie klubów. Na konferencji opowiadał, że jest w Wiśle tylko dlatego, że jest w niej Kuba. W kuluarach mówił wręcz, że jakby Kuba grał w Cracovii to sponsorowałby Cracovię. Wisłę to on miał głęboko, ale raczej nie w sercu.

krysztal 06.07.2023 22:57

Ale patrz jaki od razu napakowany przy Adamku stoi,jakby po arbuzie pod pachę włożył....

azor 07.07.2023 07:00

Lucek, jakieś info?

fansorina 12.07.2023 16:41

Luis Fernandez w Lechii Gdańsk.

Patryko 12.07.2023 16:50

Nowe wyzwania po chuju.

wolfy 12.07.2023 16:59

Może i Lechia ma Fernandeza, ale my mamy Sobolewskiego!


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:10.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl