![]() |
A co Pan Majchrowski na temat tego meczu z Legią powie. Panie Prezydencie, prosimy...
|
Cytat:
Oświetlenie na Legii aranżowało QMAK-SEKOM, które to konsorcjum i u nas wykonuje instalacje teletechniczne. Z tego co piszą na swojej stronie, umowa obejmuje wykonanie na systemów ochrony pożarowej, w tym: sygnalizacji pożaru, dźwiękowego systemu ostrzegawczego jak również systemów bezpieczeństwa tj. sygnalizacji włamania i napadu czy kontroli dostępu. Dodatkowo obiekt zostanie wyposażony w system nagłośnienia trybun, okablowanie strukturalne i urządzenia aktywne oraz telewizję przemysłową. Realizacja instalacji potrwa od września do grudnia br. Zastanawia w tej wyliczance brak oświetlenia. Ale może to tylko niedopatrzenie ? Ktoś wie ? Bo firmie tej trudno zarzucić nieprofesjonalizm. |
Dziwi mnie bardzo taki spokój klubu i kibiców dotyczący sprawy wykończenia trybuny D. Dzień za dniem mija a tu nic - cisza . Żadnego nacisku od strony której powinno zależeć na jak najszybszym odebraniu trybuny.
Cóż każdy wychodzi z założenia : nie ma - to nie ma - można się było spodziewać. Może problem w tym że tak dbają o pasiaków bo jak podejrzewam - jakby tam były takie jaja - to pod magistratem byłyby już z 2-3 demonstracje i zamieszki pokazywane w TV na cała Polske - a z drugiej strony Filipiak by w wierzynku organizował 2 razy w tygodniu obiadki dla J.M i świty (zresztą i tak robi więc to akurat pewnie nie argument) |
Cytat:
|
Nie sądziłem, że tego dożyję, ale jednak!
Cytat:
W to, że wybudują to w 2 miesiące nie wierzę, ale wreszcie jest nadzieja, że powstanie. |
A wiec tak. Termin zakończenia przetargu to 5.10.2010, następnie jest 30 dni na uprawomocnienie się zwycięzcy a dopiero później mozna zacząć roboty, które są przewidziane na ok 2 miesiące, tak wiec otwarcie stadioniu nie odbędzie podczas meczu z Legią.
Szczególne podziękowania dla prezydenta, ja również mu "podziękuje" osobiście podczas wyborów |
:D
czyli możemy powiedzeć, że prędzej czy później będziemy mieć kompletny stadion. Też nie wierzę, że zdążą w 2 miesiące, ale myśle, że koło marca możemy dopingować już w liczbie ponad 30tys gardeł. :) |
Miejmy nadzieję, że przetarg dojdzie do skutku. Później będziemy mogli to powiedzieć.
|
Cytat:
Cytat:
Dla Wisły jak by się udało to najchętniej wzięliby dodatkowe trybuny na mecz z Legią a później oddali. :) |
Hmm projekty w dwg, będzie co komentować ;-)
Jest rzut trybuny ze wszystkimi krzesłami, jakby ktoś chciał sobie pofantazjować na temat opraw ;-) |
Zmienił się projekt wnętrz trybuny, przynajmniej tak wynika z rzutów z dokumentacji...
Tzn zaplecze dla kibiców jest na obu kondygnacjach trybuny, zarówno na parterze jak i piętrze. Tu i tu są toalety, kioski gastronomiczne. W poprzednim projekcie parter był pusty, a zaplecze znajdowało się wyłącznie na piętrze (toalety + 2 kioski) |
ciekawe czy po kilku dniach nie odwołają przetargu ;) już raz tak zrobili więc nie zdziwię się jeśli znowu to zrobią ;)
ciekawe co majchroski z niedziałkoską powiedzą na "oficjalnym otwarciu stadionu czterema trybunami na meczu z legią" :D |
Przyjmując realny termin,to na na kwiecień/maj stadion powinien być gotowy.
|
ciekawe czy moderator dzisiejszego czatu z Majchrowskim przepuści jakieś pytanie dotyczące tego przetargu i meczu z Legią.
|
W końcu coś w sprawie trybuny północnej, mam nadzieje że z tym przetargiem już nie będzie większych problemów i na wiosnę młyn będzie na trybunie C.
|
Cytat:
Ja już widzę zapewnienia pewnie tego samego prezydenta, że na LM 2011 będzie już cały stadion gotowy z elewacją> |
jestem zaskoczony ze wogole cokolwiek sie ruszyło w kwestii D
|
Powiedzcie mi, bo zawsze mnie to ciekawiło, ale bałem się zapytać (to prawie tak jak z seksem :) ), jak to jest z tą naszą bazą treningową? Moje obserwacje prowadzą do następujących wniosków i pytań zarazem:
- Mamy stadion, czyli jedno pełnowymiarowe boisko, - Mamy małe boisko treningowe; - co z tymi połaciami ziemi, które rozciągają się od stadionu po nasze małe boisko treningowe? Czy tam był kiedyś stary stadion, do kogo to należy, czy nie można tam zrobić boisk treningowych, trzy spokojnie by się zmieściły; - mamy boisko treningowe w Myślenicach, o dość wątpliwym praktycznym znaczeniu, ale zawsze to coś; - podejrzewam że w budynku TS są jakieś sale na odnowę biologiczną czy siłownię. Tyle wiem albo się domyślam. Dopełnicie moją wiedzę? --> edit: i jak to wygląda ze szkoleniem młodzieży? Jest sobie "szkółka", dzieci przychodzą o ustalonej godzinie na trening, biegają, a potem do domu? |
A ja już widze jak również trybuna główna zostaje oddana do użytku w tym samym terminie co północna :)
|
Cytat:
|
Cytat:
Za wcześnie na euforię. Nie wierzę Majchrowskiemu ani ZIKiT-owi. |
Piszecie że cały stadion będzie na maj/czerwiec. A teraz zastanówcie sie po co inwestor ma się tak spieszyć? Realnie najwcześniej stadion może być gotowy w maju, ale pytanie po co? Wtedy kończy sie sezon i po co się spieszyć? Nie lepiej na spokojnie dopracowac wszystko na nowy sezon tak aby zainaugurować sezon meczem ze wszystkimi trybunami? Spokojnie w czerwcu i lipcu będą sobie coś dłubac przy dachy, przy krzesełkach. Gdzie tu się spieszyć?? Tak zapewne myśli inwestor więc nie ma się co napalać na wcześniejsze terminy.
|
Cytat:
|
Spieszyć? Ten stadion miał być gotowy 16 czerwca 2010r! 3 miesiące temu!
Najważniejsze jest to, aby stadion był w pełni gotowy na rundę wiosenną. Mało prawdopodobne, ale realne. Trzeba zrobić wszystko, aby dotrzymano tej daty, aby klub mógł w pełni ze stadionu korzystać. |
Cytat:
Tak, że w tej rundzie Wisła straci jedynie jakieś 350k (10k x 35 zeta średnio od biletu) za kibiców na meczu z Legią Za to zaoszczędzi na ochronie i czesnym przez pozostały czas, więc myślę, że i tak bedzie finansowo na +. |
Cytat:
|
Cytat:
Jak zrobią otwarcie w pełnym tego słowa wymiarze, to komplet pojawi się bez problemu. Do tego niezbędna będzie silna akcja marketingowa i poprawa gry Wisły. Przy całym stadionie na meczach powinno być średnio 20tys widzów. Komplety spodziewane w potyczkach w eliminacjach do europejskich pucharów (miejmy też nadzieję, ze wreszcie i fazy grupowej) oraz na mecze z Lechem, Legią, Lechią i Śląskiem. Wisła ma w Krakowie i okolicach ogromny potencjał kibicowski, trzeba to tylko wykorzystać odpowiednimi działaniami. P.S. Z tego co wyczytałem w przedmiarze i opisach robót, to na trybunie północnej wykonają kioski gastronomiczne. Oczywiście bez wyposażenia, za to pojawią się lady, a wnętrza dostaną wykończeniówkę. |
przeglądałem te rzuty trybuny. dodadzą jeden rząd krzesełek na samej górze, będzie troche więcej miejsc, no i wyśrodkują ten podest dla kamer.
|
No to Majchrowskiemu już się oficjalnie 3 raz nie udało trafić z obietnicą .W jego przypadku obietnice są chyba wg.reguły do czterech razy sztuka....(16 czerwiec, początek sierpnia, 15 listopad) no i chyba otwarcie nastąpi juz przy innym prezydencie.Mam taką nadzieję.
Jest też dowód że J.Majchrowski to marny zarządca miasta skoro użytkownicy takiego forum byli w stanie rok wcześniej przewidzieć że stadionu nie bedzie w2010 roku - a prezydent miasta majacy tylu doradców , tyle danych,urzędy - w sierpniu tego nie przewidział a do tego się kompromitował kolejnymi obietnicami. Na ile lepiej by wypadł w oczach ludzi jakby w lutym czy w marcu powiedział- Przepraszam ale wyszły pewne problemy stadion bedzie w przyszłym roku. Parę dni by go poszarpali w gazetach i miałby rok spokoju i jeszcze by dotrzymał obietnicy a tak..... wyszedł na nieudacznika który nie umie dotrzymać słowa p.s. to jeszcze nie koniec bo czeka nas jeszcze opóźnienie z zachodnią.Ciekawy jestem co powie? Trzeba być niezłym "fachowcem" i nieźle bezczelnym żeby umieć wmówić ludziom zewszystko jest ok..hehe.gdzie się podział honor polskich polityków. |
Na czacie znowu nic niewygodnego nie przepuszczają. Zapytałem się o stosunek prezydenta do wypowiedzi z 18 sierpnia o gotowym stadionie na mecz z Legią, w związku z przetargiem na zaplecze północnej, oczywiście nie przepuścili pytania. Pytania o telebimy na rundę wiosenną też nie.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:44. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl