Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=229)

doktor granat 18.04.2023 18:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1599804)
https://transfery.info/aktualnosci/w...cjalnie/183526

No to jeden z zaciągu jugoslowianskiego z głowy.
Ciekawe za ile

Ma kontrakt do czerwca więc za darmo- koniec kontraktu.

kolarz90 18.04.2023 21:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez doktor granat (Post 1599829)
Ma kontrakt do czerwca więc za darmo- koniec kontraktu.

No nie wiem, niedawno Karcz pisał że Wisła ma klauzulę przedłużenia jeszcze o rok więc pewnie coś jednak zapłacili

Elendil 18.04.2023 22:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1599827)
Albo rozbrat z Krakowem i Bonarką zrobił swoje. Może zmądrzał poza boiskiem i skupił się na grze? Może lepiej się tam czuje?

Jest masa zawodników którzy dobrze czują się tylko w swoich stronach, żeby daleko nie szukać: Kliment i Skvarka. Ogólnie my powinniśmy się jak najdalej bałkańskiego rynku trzymać, wtopiliśmy tam przez lata grube miliony.

Arkadiusz.Czerepach 18.04.2023 23:09

Polaków też można sporo do tej listy dopisać:

Żurawski, Brożek i tym podobne asy

KOALIK 19.04.2023 00:31

A czy wujek Jurek dostanie premię za awans?

Karherop 19.04.2023 07:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Elendil (Post 1599842)
Jest masa zawodników którzy dobrze czują się tylko w swoich stronach, żeby daleko nie szukać: Kliment i Skvarka. Ogólnie my powinniśmy się jak najdalej bałkańskiego rynku trzymać, wtopiliśmy tam przez lata grube miliony.

Chyba trochę przesadzasz. Była masa zawodników z Bałkanów których sprzedaliśmy z zyskiem. Brlek, Kolar, Savicevic, Popovic, Guzmics (może Węgry ale nieopodal Bałkanów), Boban Jovic.

Mogliśmy też sprzedać gdyby nie rozwiązanie kontraktów Arsenicia i Halilovicia.

Sprawdzili się ponadto Stillic, Iliev, Palcic Mitrovic, Bunoza czy Vullnet Basha ;) Dalej to już prehistoria.

Wtopy były głównie przez lata 2020-2022. I tu lista niewypałów faktycznie jest konkretna. Widzę jednak związek z pionem sportowym, a nie z sama nacja...

sevenheaven 19.04.2023 09:34

U nas problemem jest to, że największe wtopy i za razem najdroższe to właśnie były transfery z Bałkanów.. Kuveljic 450 tys (tutaj chyba Kwiecień wyłożył kasę? więc chyba wszyscy zapominają, że nawet jeśli coś dostaniemy za niego to nie koniecznie wpłynie na nasze konto..) Jovanovic 400 tys, Fazlagic 500 tys...

Maxell 05.05.2023 09:26

Trochę o Maorze Meliksonie
https://przegladsportowy.onet.pl/pil...furore/23w8qsw

KOALIK 06.05.2023 12:27

Maciej Skorża! Gratuluję!

Grisza1 06.05.2023 12:49

Dla porządku: Maciejowi Skorży gratulujemy wygrania Ligi Mistrzów w Azji z japońskim klubem Urawa Red Diamonds https://weszlo.com/2023/05/06/cierpl...j17FuZcXSbBfDE

bódyń 07.05.2023 20:40

Jean Carlos zdobyl tylul Mistrza Polski z Rakowem.
A niektorzy twierdzili, ze nie umie grac:)

IncognitoTSW 07.05.2023 20:44

Tytuł zdobył też Zoran Arsenić

bódyń 08.05.2023 06:55

Elvis Manu.. Pamietacie?:)
Znowu spadl z z druzyna
https://sport.interia.pl/klub-wisla-...ow,nId,6762929
"Holenderski pomocnik właśnie zaliczył szósty spadek w ciągu ostatnich siedmiu lat swojej kariery!"

Karherop 08.05.2023 09:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez IncognitoTSW (Post 1600843)
Tytuł zdobył też Zoran Arsenić

Lepiej, MP zdobyl też Igor Sapała, z racji rozegrania 53 min na początku sezonu

Arkadiusz.Czerepach 08.05.2023 09:46

czyli mamy w składzie aktualnego MP , grubo idziemy, Brawo Królewski !

Griszka30KR 08.05.2023 12:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez IncognitoTSW (Post 1600843)
Tytuł zdobył też Zoran Arsenić

I sorry ,ale właśnie w takich przypadkach widać rękę trenera,chociaż niektórzy mogą napisać wystrzał formy...

Arkadiusz.Czerepach 08.05.2023 12:56

Arsenic akurat był u nas kotem i płakaliśmy jak odszedł (z powodów finansowych)

Sylwus1988 20.05.2023 22:55

https://twitter.com/Jagiellonia1920/...89869538742272

Jesus.... co to za typ..

Arkadiusz.Czerepach 20.05.2023 23:10

ładnie , ale przy Luisie raczej by placu nie powąchał

sevenheaven 22.05.2023 09:09

Najlepszy napastnik Polski Daniel Sikorski został właśnie mistrzem Cypru

Arkadiusz.Czerepach 22.05.2023 11:17

niedoceniony chłop

Harcownik 23.05.2023 11:21

Goncalo Feio wdepnął w g... Gość ma ewidentnie coś z głową. Już u nas to było widać.



https://sport.interia.pl/pilka-nozna...l-,nId,6793701

Arkadiusz.Czerepach 23.05.2023 16:42

ja go widze jako asystenta Hyballi

Elendil 23.05.2023 22:23

ja ich widzę na Fame MMA czy innym patologicznym mordobiciu.

I na zawodach w wykręcaniu sutków.

KOALIK 23.05.2023 22:52

Ale was Hyballa dalej trzyma hehe

Wróg numer jeden, bo sprzeciwił się Nieomylnemu.

W końcu wujek 1/14 jest dalej bohaterem i przyjacielem.

wolfy 24.05.2023 09:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Harcownik (Post 1601780)
Goncalo Feio wdepnął w g... Gość ma ewidentnie coś z głową. Już u nas to było widać.



https://sport.interia.pl/pilka-nozna...l-,nId,6793701

A to już jest słowo przeciw słowu, bo mobbing trzeba jeszcze udowodnić. Równie dobrze koleś może się za coś odgrywać.

Karherop 24.05.2023 09:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1601810)
A to już jest słowo przeciw słowu, bo mobbing trzeba jeszcze udowodnić. Równie dobrze koleś może się za coś odgrywać.

Trzeci kolejny klub gdzie gość ma nie jedna, a kilka "przewinień" o naruszenie nietykalności cielesnej/obrażanie/mobbing. Ktoś wierzy jeszcze że to przypadek?

Jeśli ktoś publicznie pod swoim nazwiskiem wypowiada się tak jak ten były pracownik Motoru to sobie niczego nie wymyśla. To są zbyt poważne zarzuty.

A na miejscu pewnych klubów/osób fizycznych wytoczylbym procesy cywilne Feio o próbę zamachu na zdrowie ich piłkarzy. Za te teksty o polamaniu nóg powinni go raz na zawsze zabrać licencję trenerska.

fansorina 27.05.2023 18:30

Dominik Kościelniak strzela w ostatniej minucie w meczu z Ruchem i sprawia, że mamy awans we własnych głowach, rękach, nogach.

Jaroo1 27.05.2023 18:40

To oby nam się teraz w dupach nie poprzewracało :D

tomytom 27.05.2023 20:22

Cytat:

Dominik Kościelniak strzela w ostatniej minucie w meczu z Ruchem [...]

To jakiś nasz były zawodnik?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:33.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl