![]() |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Polaków też można sporo do tej listy dopisać:
Żurawski, Brożek i tym podobne asy |
A czy wujek Jurek dostanie premię za awans?
|
Cytat:
Mogliśmy też sprzedać gdyby nie rozwiązanie kontraktów Arsenicia i Halilovicia. Sprawdzili się ponadto Stillic, Iliev, Palcic Mitrovic, Bunoza czy Vullnet Basha ;) Dalej to już prehistoria. Wtopy były głównie przez lata 2020-2022. I tu lista niewypałów faktycznie jest konkretna. Widzę jednak związek z pionem sportowym, a nie z sama nacja... |
U nas problemem jest to, że największe wtopy i za razem najdroższe to właśnie były transfery z Bałkanów.. Kuveljic 450 tys (tutaj chyba Kwiecień wyłożył kasę? więc chyba wszyscy zapominają, że nawet jeśli coś dostaniemy za niego to nie koniecznie wpłynie na nasze konto..) Jovanovic 400 tys, Fazlagic 500 tys...
|
Trochę o Maorze Meliksonie
https://przegladsportowy.onet.pl/pil...furore/23w8qsw |
Maciej Skorża! Gratuluję!
|
Dla porządku: Maciejowi Skorży gratulujemy wygrania Ligi Mistrzów w Azji z japońskim klubem Urawa Red Diamonds https://weszlo.com/2023/05/06/cierpl...j17FuZcXSbBfDE
|
Jean Carlos zdobyl tylul Mistrza Polski z Rakowem.
A niektorzy twierdzili, ze nie umie grac:) |
Tytuł zdobył też Zoran Arsenić
|
Elvis Manu.. Pamietacie?:)
Znowu spadl z z druzyna https://sport.interia.pl/klub-wisla-...ow,nId,6762929 "Holenderski pomocnik właśnie zaliczył szósty spadek w ciągu ostatnich siedmiu lat swojej kariery!" |
Cytat:
|
czyli mamy w składzie aktualnego MP , grubo idziemy, Brawo Królewski !
|
Cytat:
|
Arsenic akurat był u nas kotem i płakaliśmy jak odszedł (z powodów finansowych)
|
|
ładnie , ale przy Luisie raczej by placu nie powąchał
|
Najlepszy napastnik Polski Daniel Sikorski został właśnie mistrzem Cypru
|
niedoceniony chłop
|
Goncalo Feio wdepnął w g... Gość ma ewidentnie coś z głową. Już u nas to było widać.
https://sport.interia.pl/pilka-nozna...l-,nId,6793701 |
ja go widze jako asystenta Hyballi
|
ja ich widzę na Fame MMA czy innym patologicznym mordobiciu.
I na zawodach w wykręcaniu sutków. |
Ale was Hyballa dalej trzyma hehe
Wróg numer jeden, bo sprzeciwił się Nieomylnemu. W końcu wujek 1/14 jest dalej bohaterem i przyjacielem. |
Cytat:
|
Cytat:
Jeśli ktoś publicznie pod swoim nazwiskiem wypowiada się tak jak ten były pracownik Motoru to sobie niczego nie wymyśla. To są zbyt poważne zarzuty. A na miejscu pewnych klubów/osób fizycznych wytoczylbym procesy cywilne Feio o próbę zamachu na zdrowie ich piłkarzy. Za te teksty o polamaniu nóg powinni go raz na zawsze zabrać licencję trenerska. |
Dominik Kościelniak strzela w ostatniej minucie w meczu z Ruchem i sprawia, że mamy awans we własnych głowach, rękach, nogach.
|
To oby nam się teraz w dupach nie poprzewracało :D
|
Cytat:
To jakiś nasz były zawodnik? |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:33. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl