Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=989)

4fan_player 19.12.2008 19:42

Kibicowsko słaby wyjazd będą mieli. Bo nie dość że daleko to zbyt atrakcyjny rywal nie jest. Ale myślę że Janusze dobrze i tak się zaprezentują

3michal_04 19.12.2008 21:43

Lech nie wyjdzie - koniec.

Wystarczy remis bramkowy w poznaniu to we Włoszech już sie nie podniosą

Udine nawet bez formy miażdży Lecha w każdym aspekcie gry. Kim pyry mają straszyć? Reniferem? Murawskim? A może pseudogwiazdeczką lansowaną przez media - stiliciem?

Takich Murawskich, Rengifów czy Peszków w Udine jest mnogość

Angmir 19.12.2008 21:55

Gwiaździsty ;Jazda@ ja rozumiem że niektórzy są niereformowalni ale odnoszę wrażenie że wszyscy chcecie być głupszymi niż jesteście wypisując tego typu teksty. Do Lecha jakotakiego mam stosunek obojętny ot kolejna polska drużyna niczym się z nazwy nie różniąca od reszty ligi. Kiedy gra w pucharach nie siedze przed telewizorkiem z zacisniętymi kciukami i entuzjastycznie pokrzykuje "kolejorz do boju" ale nie popadam też w skrajności w drugą strone.
Co klub Lech mi zrobił żebym miał mu za złe że udanie wypadł w pucharach i gra dalej? co przeszkadza mi docenić dibrą gre tej drużyny? (a nawiasem dobrej gry to pokazuje ona naprawde nie za wiele). I dlaczego nie cieszyć się z faktu że nie można już na zachodzie powiedzieć że Polska liga jest niczym nie lepsza od ligi kosowa? mi tam żadem Lech, ani ten z butelki, ani ten z Poznania nigdy nie napluł w twarz. Wiadomo że kibice Lecha maja repertuar piosenek obrażających Wisłe, ale jaki Polski klub nie ma? My też lecimy po wszystkich równo, a jeżeli ktoś takimi rzeczmi czuje sie urażony jest po prostu hipokrytą. Hooliganke mam w dupie i nie zamierzam jej utorzsamiac z moim klubem.
Nie lubie Lecha, ani nie zachwycam sie zbytnio jego gra. Przyjdzie wiosna i przygoda w pucharach mniej lub bardziej udanie sie dla nich zakończy ale i tak mam wrażenie że w Poznaniu nastawiają się raczej na ligę w tej chwili bo w pucharach i tak zaszli dalej jak planowali. Lech jest na pewno silna drużyna w tej chwili głównym pretendentem do mistrza kraju czy się to nam podoba czy nie. NIe ma co płakać ani co pisać propagandowe głupoty rodem z PRL że Lech nic nie osiągnął, tylko kibicować Wiśle i liczyć że uda się Maćkowi Skorży pozbierać drużyne do kupy i zdobyć tego mistrza. A czy LEch będize w tym czasie 2 czy 3 -wali mnie to.

ewcia 22.12.2008 08:51

Ochłońcie trochę.

orzeu 22.12.2008 12:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 4fan_player (Post 644664)
Kibicowsko słaby wyjazd będą mieli. Bo nie dość że daleko to zbyt atrakcyjny rywal nie jest. Ale myślę że Janusze dobrze i tak się zaprezentują

Daleko? Chyba blizej niz do Zurychu mieli.
A propos wyjazdow to wlasciwie nie mieli zlych dotychczas. Wieden, Zurych, Rotterdam - wszedzie w miare blisko i dobra komunikacja. Trudny organizacyjnie byl tylko wyjazd do Moskwy ale rekompensowal to goracy teren. Lech nie mial jeszcze hardkorowego wyjazdu typu Jerozolima czy Porto, takie cos dopiero zweryfikuje ich osiagi wyjazdowe. W Udine jesli dobrze kojarze jest spory stadion, laczac to z 3-miesiecznym czasem na zdobycie kasy moze ich tam sie zjawic grupa porownywalna do naszego Rzymu. Zobaczymy jak bedzie.
Nie biore oczywiscie pod uwage badziewiakow typu Kazachstan czy Azerbejdzan czy co tam oni mieli.

Co do glosow odnosnie kibicowania Lechowi w PUEFA. Nikt nikomu niczego nie nakazuje ani nie zabrania, ale przypomnijcie sobie sami co mowiliscie gdy "kibicowali" nam sympatycy innych druzyn w Polsce gdy mielismy sukcesy pucharowe. Raczej wzbudzalo to smiech i obojetnosc niz ktos mialby sie tym faktem przejmowac i dziekowac, zatem jesli chcecie ich dopingowac - robcie to po cichu w domach bez ekscytacji na forum.

bbbnba 22.12.2008 13:07

Do Zurichu (a właściwie St Gallen) mieliśmy coś koło 1100 km.
A z trudnych wyjazdów zaliczyliśmy Baku i wspomnianą Moskwę, co oczywiście już zdążyłeś zdyskredytować, bo to przecież nie Jerozolima, czy Porto :)

Na dzień dzisiejszy od Udinese dostaniemy (patrząc optymistycznie) maksimum 3000 biletów.

www.wisla--krakow.cba.pl 22.12.2008 13:25

Jeśli Lech wygra pierwszy mecz u siebie to na wyjeździe powalczą o awans z całych sił. Cała nadzieja w pierwszym meczu w Poznaniu...

studio 22.12.2008 15:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez orzeu (Post 645693)
Lech nie mial jeszcze hardkorowego wyjazdu typu Jerozolima czy Porto, takie cos dopiero zweryfikuje ich osiagi wyjazdowe. W Udine jesli dobrze kojarze jest spory stadion, laczac to z 3-miesiecznym czasem na zdobycie kasy moze ich tam sie zjawic grupa porownywalna do naszego Rzymu. Zobaczymy jak bedzie.
Nie biore oczywiscie pod uwage badziewiakow typu Kazachstan czy Azerbejdzan czy co tam oni mieli.

No tak, Rzym i Londyn to dopiero musi być weryfikacja osiągów wyjazdowych :-p

Z tym najazdem na Udinese nie liczyłbym, Włosi jakoś dziwnie ograniczają bilety dla gości. Piłkarsko nasz awans będzie niespodzianką.

orzeu 23.12.2008 21:12

Nc nie dyskredytuje. Zwyczajnie stwierdzam fakt ze jak dotchczas mieliscie raczej "latwe" wyjazdy. Wasza forme zweryfikowac mogloby np. takie Deportivo albo poludnie Europy (Grecja, Turcja, Balkany).
I nie zapominajcie tez ze Wisla jezdzi po Europie regularnie od 10 lat wiec przyklady tegoroczne nie pasuja zbytnio do tematu.

TSNH 23.12.2008 21:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez orzeu (Post 646667)
. Wasza forme zweryfikowac mogloby np. takie Deportivo albo poludnie Europy (Grecja, Turcja, Balkany).
.

mają dobrą forme i tego nie trzeba weryfikować.....(niestety)
3000 biletów do Udine pójdzie jak z bata strzelił, bedzie to okazja do wejścia im w dupe naszej sąsiadce której może choć raz się uda ich wesprzeć w sensownej liczbie :))

orzeu 23.12.2008 22:18

Po prostu jestem ciekaw tego jak zaprezentowaliby sie na takim dalekim terenie, a tym bardziej gdyby byl nieatrakcyjny kibicowsko jak wiekszosc Hiszpanii. Nie watpie ze nie daliby plamy ale pewien jestem ze nie zrobiliby tam liczby ktora rozwalilaby na lopatki reszte Polski.

bbbnba 23.12.2008 22:47

Oczywiście nikt nie jest doskonały. Nie jestem w stanie oszacować w ilu pojechalibyśmy na wymienione przez Ciebie tereny, ale tak jak napisałeś - wstydu na pewno by nie było.
Jak na razie udaje nam się pogodzić wyjazdy krajowe z zagranicznymi, jednak jest to nasz pierwszy taki sezon i prędzej czy później będziemy musieli zmierzyć się z "zadyszką". Wtedy zobaczymy na co nas stać.

Wracając jeszcze do Udine. Nie pamiętam ile biletów dostało Dinamo, ale zrobili tam trochę gnój przy użyciu pirotechniki, co może odbić się na ilości wejściówek dla nas. Tak naprawdę nie wiemy, jak postrzegają nas Włosi. W przypadku Austrii mieliśmy do czynienia z totalnym osraniem i 650 biletami. Kto wie, czy w tym przypadku nie będzie tak samo i dostaniemy jakieś marne ochłapy. Wszystko powinno wyjaśnić się na początku stycznia.

ewcia 24.12.2008 13:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TSNH (Post 646680)
mają dobrą forme i tego nie trzeba weryfikować.....(niestety)
3000 biletów do Udine pójdzie jak z bata strzelił, bedzie to okazja do wejścia im w dupe naszej sąsiadce której może choć raz się uda ich wesprzeć w sensownej liczbie :))

Akurat na wyjazdach pucharowych "nasza sąsiadka" ich dosyc dobrze wspiera i nie koniecznie chodzi o super liczby.

Vinci 25.12.2008 14:23

Jak się okazuje wizyta Lecha w Rotterdamie nie obeszła się bez przygód:

Cytat:

Przy okazji meczu Lecha w Moskwie, fani CSKA przygotowali "antylechickie" szaliki. Tuż przed wyjazdem "Kolejorza" do Rotterdamu, Gazeta Wyborcza (a na jej łamach również członek zarządu KP Legia, Jarosław Ostrowski) zaczęli krytykować kibiców i władze Lecha Poznań. M.in. za selekcję wyjazdową oraz poznańską mafię, która rzekomo rządzi na stadionie przy Bułgarskiej. Do głupot wypisywanych przez ogólnopolski dziennik zdążyliśmy się już przyzwyczaić. Po meczu, o dziwo, GW nie pisała z takim zacięciem o godnym pochwały dopingu Lecha w Rotterdamie oraz zachowaniu fanów Feyenoordu. A ci pobili i zrzucili do pięciometrowej fosy oddzielającej trybuny od boiska, jednego z fanów "Kolejorza", który siedział na trybunie gospodarzy. Po meczu tymczasem, na jednej z kibicowskich witryn Feyenoordu zamieszczono przerobiony herb Lecha ze spadającym kibicem oraz hasłem "Flying Lech". Ponadto pod zdjęciami zamieszczono m.in. takie komentarze: "Polacy zabierają nam pracę w zamian za skrawek ziemi" i "Dużo ultra-gówna ze strony Polaków. Dobrze, że nie ma tego badziewia u nas".
Warto dodać przy okazji, że w samochodach kibiców Lecha poprzebijano opony, a poznańskie autokary zostały obrzucone kamieniami.

bbbnba 25.12.2008 14:44

Po bramce dla nas, część Polaków (nawet nie wiem czy byli to kibice Lecha, wątpię) siedzących na sektorach Feyenoordu zbyt mocno okazywała radość i zostali pogonieni. Dodać należy, że proporcje starcia to kilkudziesięciu na kilku/jednego. Owa akcja + pojedyncze petardy i bezustanna napinka na stadionie, to jedyne na co było stać Holendrów. Na mieście spokój, mimo, iż chodziliśmy wszędzie w małych grupkach.

Zbychu 25.12.2008 18:26

Z internetu: Lech Poznań - mściciel polskich drużyn
Autor - LECH FAN

Cytat:

Awansujemy, bo jestesmy mścicielami Polskich drużyn. Tylko jedna drużyna wtym sezonie która wyeliminował Lech wcześniej nie wyeliminowała Polskiej drużyny w ostatnim dziesiecioleciu:

08/09 Lech-Chazar 1-0,4-1 (awans Lecha)
*pierwszy mecz Polskiej drużyny z Chazarem

05/06 Płock-Grasshoppers 0-1,3-2 (awans Grasshoppers)
08/09 Lech -Grasshoppers 6-0,0-0 (awans Lech)

04/05 Legia-Austria 0-1,1-3 (awans Austrii)
06/07 Legia-Austria 1-1,0-1 (awans Austrii)
08/09 Lech- Austria 1-2,4-2 (awans Lech)

06/07 Wisła-Nancy 1-2 (awans Nancy. Wisła odpada)
08/09 Lech- Nancy 2-2 (awans Lecha. Nancy odpada)

06/07 Wisła-Feyenoord 1-3 (awans Feyenoord. Wisła odpada)
08/09 Lech- Feyenoord 1-0 (awans Lech. Wisła odpada)

97/98 Widzew-Udinese 1-0,0-3 (awans Udinese)
99/00 Legia- Udinese 0-1,1-1 (awans Udinese)
08/09 Lech- Udinese ???????

Pan Jotka 26.12.2008 00:34

z tym wymienieniem rywali oraz wynikow meczu to niezly bajer...Rzeczywiscie mozna tak to podsumowac. Lech idzie jak burza poki co po kolejnych zczeblach.Ale nie podniecalbym si ena ta wiosne zbytnio
Ja wierze w Macka S. ijego team. I mam nadzieje ze pokazemy Wislacki CHARAKTER w rundzie rewanzowej:D

noonelikeus 14.01.2009 23:21

Cytat:

Trzy tysiące biletów otrzyma poznański klub na wyjazdowe spotkanie 1/16 finału Pucharu UEFA z włoskim Udinese Calcio - poinformował Arkadiusz Kasprzak, wiceprezes Lecha.

Zainteresowanie kibiców Lecha wyjazdem na rewanżowy pojedynek 1/16 finału Pucharu UEFA do Udine (26 lutego) jest bardzo duże. Zgodnie z regulaminem UEFA, drużynie przyjezdnej przysługuje pięć procent pojemności stadionu. Stadio Friuli w Udine w meczach o europejskie puchary może pomieścić niespełna 40 tysięcy widzów. Sympatycy Kolejorza otrzymaliby więc nieco ponad 1800 wejściówek.

Władze Lecha zaraz po losowaniu 1/16 finału zwróciły się do przedstawicieli Udinese o zwiększenie tej puli. Włosi zgodzili się i, jak poinformował wiceprezes poznańskiego klubu Arkadiusz Kasprzak, przekażą trzy tysiące biletów.

- Włosi nie robili żadnych problemów. Kibice Lecha mają dobrą markę w Europie i jeżdżą by dopingować, a nie wszczynać burdy. Trzy tysiące naszych kibiców było w Rotterdamie, a do Udine nie jest aż tak daleko. Na pewno wszystkie wejściówki znajdą nabywców powiedział Kasprzak.

Do Poznania w piątek przyjeżdża przedstawiciel Udinese aby omówić szczegóły pierwszego spotkania w Poznaniu, zaplanowanego na 19 lutego. Jak przyznał Kasprzak, nie należy spodziewać się najazdu włoskich "tifosi". - Sądzę, że do Poznania przyjedzie nie więcej niż stu kibiców.

Jeśli lechici wyeliminują włoski klub, w 1/8 finału zmierzą się ze zwycięzcą pary Zenit St. Petersburg - VfB Stuttgart.


Myslicie, ze Lechici stawia sie w liczbie 3000 w Udinese ?

WRzŚ 14.01.2009 23:32

ja mysle ze tak. 300zł przez zime uzbierac to nie filozofia.

studio 15.01.2009 10:00

Oj, z tą całą zimą nie przesadzaj ;-) A co do uzbierania:

Karnet: 250
Bilet na uefa: 95
Bilet na PP z Wami: 18
Udinese: -+400
Sumka niezła się robi do wydania na przełomie stycznia/lutego

Bilety powinny pójść wszystkie, ale to jest tylko gdybanie, wszystko się okaże na meczu.

AYALA 17.02.2009 00:58

oglądalem właśnie sobie mecz Siena - Udinese i uważam że jest Lech w stanie z nimi powalczyc.Nie jest to Milan ani Juve które są nie do ugryzienia.Jakby Kolejorz zagrał tak jak Wisełka w tej samej fazie rozgrywek przed 6 laty z Lazio to maja spore szanse.Warunkiem jest żeby nie stracic gola u siebie bo wtedy już bedzie pozamiatane a w rewanżu Włosi zamuruja bramke (a w tym są mistrzami) i nawet Lewandowski nie pomoże.

WILU TS 17.02.2009 01:33

Powalczyć powalczą,moim zdaniem kwestia wygranej będzie w murawie.Pamiętamy jak to było z nami kontra Lazio,fakt ze to było dawno i technologie nie te ale Włosi ponoć są z makaronu :P

rafalek 19.02.2009 17:19

Za 40 minut początek końca Lecha w PUEFA - tak przynajmniej uważam - za moją tezą stoi to, że my zaczynamy dopiero rozgrywki ligowe, a we Włoszech grają cały czas.

killzone 19.02.2009 17:31

spokojne dziś 2:0 dla Udine ;) Nie wierze ze drugi raz z rzędu uda sie Smudzie niezle przygotowac zespol. Pozatym Udine od paru meczów sie calkiem przyzwoicie spisuje, wiec jakby tu nie udalo sie pokonac Amiki to we Wloszech napewno wybija marzenia wielkopolanom z glowy :]

element 19.02.2009 17:45

No to pozostaje zyczyć zwycięstwa Udinese. Najlepiej dwucyfrowego.

uff.. byle tylko Amika nie zawaliła golem jak zwykle z farta. Bo jeszcze jakimś cudem im się uda.

PS. Pogoda i murawa po stronie Amiki. Przypadki będą działać..

jgw 19.02.2009 18:02

"Piotrek trzymaj się" widzicie ten trans?:) jak myślicie czego Piotrek ma się trzymać? Ja myślę że chodzi o kraty :)

Slayer666 19.02.2009 18:08

Wie ktoś, o co chodzi z "ZaganiaRami"? Wiszą niedaleko "Piotrka".

Endrju 1906 19.02.2009 18:10

taka bogata okolica, a czerwonej piłki nie mają ? nic tam nie widać !

unpredictable_wislaczka 19.02.2009 18:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Endrju 1906 (Post 677438)
taka bogata okolica, a czerwonej piłki nie mają ? nic tam nie widać !

to żeby zmylić przeciwnika;)
murawa przepiękna

emsi 19.02.2009 18:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jgw (Post 677435)
"Piotrek trzymaj się" widzicie ten trans?:) jak myślicie czego Piotrek ma się trzymać? Ja myślę że chodzi o kraty :)

A ja myślę, że jedzie tramwajem i strasznie szarpie :lol: ;)


Generalnie transik bekowy, lekko Żałosne pozdrawianie transem Piotrusia, ale ich cyrk ich małpy można się tylko pośmiac.

jgw 19.02.2009 19:06

Gol :) 1-0 dla Włochów.

jgw 19.02.2009 19:11

Gol :) 2-0 dla Włochów :) boski Manuel :)

Kris54 19.02.2009 19:11

Jak Legia grala w pucharach to jakos im kibicowalem, wspolczulem im Wilna czy np. Zurychu (co przegrali 1-4). A jak patrze na Lecha, na ten trans wspierający złodzieja i mając w pamięci ich buńczuczne zapowiedzi "jacy to oni nie są zajebiści", to czuje satysfakcje. No, 2:0, zobaczymy czy fanatycy z Wronek będą potrafili tak wesprzeć swoich graczy jak my naszych w meczu z Kolejorzem.

Maciuś 19.02.2009 19:12

Dopoki bedziemy mieli 7 miesiecy przerwy zimowej miedzy rundami nic nie ugramy w Europie.

emjot 19.02.2009 19:17

nie cierpię makaroniarzy
mimo tego że nie przepadam za Leszkiem to makaronów nie trawię bardziej...
cóż z tego...

KrystekABG 19.02.2009 19:38

Kurna, 1-2 :(

Barthez 19.02.2009 19:39

goool! Pan komentator wykrzyczał się już za ten mecz i za rewanż. Amica wyrównuje na 2-2... :/

harthausen 19.02.2009 19:40

no i remisują :)
a czy to fart czy walka do końca - chyba to drugie.

Pusiek 19.02.2009 19:41

Dobrze...będą punkty do rankingu

1q2 19.02.2009 19:46

Niesamowita jest ta Amica, jedyne porownanie to my za wiadomych czasow , a jesli sie nie myle to cienko nas widze w kontekscie walki o mistrza, bo powiedzmy sobie szczerze.Na dzien dzisiejszy to jest przynajmniej 1 klasa wyzej.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:32.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl