![]() |
"Po burzy słońce wychodzi zza chmur,
i nad Krakowem zaświeci znów ...." |
Smuda zadzwonił do Cupiala. I już Bogus klub odkupuje.
|
To mam jeszcze lepszy pomysł.. Niech Cupiał teraz weźmie tych sponsorów, których nagrał JM i jesteśmy w domu :D
|
Dobra, byłem optymistycznie nastawiony na początku przejęcie klubu, teraz już nie jestem.
Niech Cupiał pogoni tych gołodupców. Mam nadzieję, że to prawda, że istnieje wola z jego strony. |
A ja powiem tak. Cupiał widać że jest gościem który ma kasę.
Tyle lat finansował klub, na konieć przed sprzedażą umorzył wszystko (ponad 60 milionów) względem TF. Póżniej jeszcze dorzucił na koniec 4 bańki żeby nowy włąściciel miał lżej. Masakra. Ile go kosztował ten klub. Teraz po prostu może się czuć oszukany. Ktoś mu obiecywał że jego dziecko będzie dalej ktoś traktował tak jak on. A okazało się że klub trafił do gołodupców którzy za miesiąc będą w 4 lidze. |
Spółka, którą reprezentował Meresiński w związku z wyrokiem jak zapadł - za sfałszowanie dokumentów, nie mogła skutecznie stać się stroną czynności cywilnoprawnej.
|
Jak to prawda to BC nie wyrzucił Wisły jak zepsutej zabawki tylko został oszukany przez tych dwoch błaznów. Wreszcie jakieś dobre wieści
|
Dobra 69 stron tematu. Myślę że ze względu na długi weekend do wtorku będziemy mieć 89 .
Boguś działaj. ODBIJAJ Ciekawe jaki kolejny stadion wrzuci sobie na profilowe pan Kuba. Był Korony, była Wisła. Może Cracovia. |
Tylko jak będą się spierać, żeby nie poszedł skuteczny wniosek o zabezpieczenie...
|
Ale będą jaja jak BC odkupi Wisłę. Co będzie dalej? Strach pomyśleć bo po pierwsze nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki po drugie, przez tyle lat nie mogli znaleźć sponsorów to teraz BC by się niby udało?
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Może od początku taki był plan Cupiała :)
Wstawił słupy na chwile, żeby ludzie znowu docenili, że jako właściciel i tak jest w ścisłej czołówce mimo tego, że ostatnio przykręcił kurek z kasą. Nawet Zdzisek Kapka stał się jakiś bardziej swój. Tak poważniej to jeżeli prawdą jest, że Cupiał chce odzyskać Wisłę to mamy sytuację win-win. Albo Mereś i Citko chętnie zrzucą się z siebie ten balast i wrócimy do sytuacji "chvjowo ale stabilnie" albo ta cała sytuacja, która wygląda na beznadziejną tylko na taką wygląda i nasze dwa "biznesmeny" mają cały czas plan na ten bajzel. |
A wszystko może sie wydarzyć dzięki temu, że Meresiński popełnił prezstępstwo. Jak to mówią nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło:D
Czekamy na szybkie zmiany sytuacji. Ale co ciekawe okazuje sie, że to nie Cupiał negocjował sprzedaż Wisły, tylko jakiś jego "zaufany" przydupas. |
Ja myślę że BC zobaczył komu sprzedał. Czyta gazety, odbiera telefony, rozmawia z ludzmi.
Powiedzmy inaczej. Negatywny PR uderza też w niego bo nadal na koszulkach widnieje logo TF. Dodatkowo od lat Wisła = Cupiał = Telefonika. Dla zwykłego Janusza to BC jest gościem który został przekręcony przez gościa z podrobioną matura, aferzystę. W tej chwili całe środowisko piłkarskie dzwoni do BC i nawala mu czy widzi co się dzieje. No i BC widzi że nie o to mu chodziło. Ze nie po to umarzał 60 baniek, dokładał kolejne 4 zeby za miesiąc usłyszeć że klubu nie ma za długi. Mógł to sam zrobić a on tego nie chciał. A teraz widzi że i tak sie to stanie. Tymczasem paradoksalnie jest bardzo możliwe że gdy BC wyczyścił dług względem TF to całe zadłużenie wynosi 13 baniek. BC zrobi że za rok będzie 3 , a za dwa lata klub zacznie na siebie zarabiać. I wtedy znów będzie mógł odkręcić kurek w TF. |
Cytat:
|
Co jak co ale zdzisiek to mogl by jednak wypierdalac
|
Wszystkie wiadomosci o sprawdzaniu przez Telefonike niejakiego pana M to o kant dupy rozbic. Tego juz by nawet sam Nostradamus nie wymyslil.
|
Ciekwe co sie jutro wydarzy
|
Dwie rzeczy pewne.
1. Nikt , w tym ja tu juz na Cupiała złego słowa nie powie przez długi czas. 2. Córka Monika musi mieć teraz grubo przejebane u ojca. :D |
Kto wymyśla takie brednie? Kapka, Wdowczyk i Smuda. No tak, Wdowczyk w ogóle poznał osobiście B.Cupiała? Nie wydaję mi się...
http://futbolplus.pl/kraj/item/8866-...-przejmie-klub |
Orientuje się ktoś, czy po sprzedaży klubu będą Wisłę obowiązywały warunki umowy z Ufa po całkowitej spłacie zobowiązania?
|
Ufy juz dawno nie ma.
|
wstyd z tą sprzedażą.
Szkoda mi Citki. |
Cytat:
A Wdowczka tez juz chcial wy.ebac poczul wladze i juz Mnie wcale go nie zal |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
JM zniknal ? bo tak gdzies wyczytalem to pewnie lista sponsorow tez lipna
zawinol 4 banki i 50 tel. i sie teraz gdzies buja po palmach |
http://www.przegladsportowy.pl/pilka...437,1,727.html
Nie wiem gdzie to wrzucić, ale wrzucam tutaj. |
Mam dobrą i zła wiadomość, dobra to taka iż jest duże prawdopodobieństwo że Cupial uniewazni transakcję, zła to taka ze nie wiadomo co dalej czy będziemy dryfowac czy Cupial poszuka nowych kupców czy też podejmie się restrukturyzacji klubu, w niedzielę zagramy bez loga TF bo firma nie chce być kojarzona z tym burdelem, poza tym gdyby Cupial nie zareagował to Boniek juz zapowiedział ze licencji Meresiowi nie da .
|
Jak Miga pisał książkę o Wiśle to napisał, ze nie mógł skontaktować się z Cupiałem. Więc skąd on może wiedzieć co planuje Cupiał, skoro ten stroni od kontaktów z mediami? Miga szuka taniej sensacji i niektórzy w to wierzą.
|
Cytat:
O co w tym wszystkim chodzi nie wiem, konia z rzędem temu kto rozwiążę tą łamigłówkę. Do nie dawna myślałem, że SKWK chciało być niczym Pablo Escobar ale teraz już sam nie wiem co jest grane. Niech Cupiał odbije klub, bo jeśli nie odbije to wjadą tu jakieś służby. |
Powiem tak. Jeśli BC to dkupi to będzie psychologiczny majstersztyk. Nawet najwięksi maruderzy narzekający na Cupiała pozwoli mu na zmianę 56 razy trenera w ciągu sezonu byleby gołodupce i oszuści nie rządzili klubem....Będzie pomnik, będzie wieczna pamięć o nim. :)
|
Jeszcze będziemy mieć dwóch włąscicieli. Meresia i Bogusia.
Obaj będą mówić że są właścicielami. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Ludzie to pisze Kmiecik według którego Nigeryjczyk kupił Wisłę...
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:57. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl