Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Jakub Meresiński życie i twórczość - fakty, wydarzenia,aluzje (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9665)

_al3x 11.08.2016 19:14

"Po burzy słońce wychodzi zza chmur,
i nad Krakowem zaświeci znów ...."

wwf 11.08.2016 19:15

Smuda zadzwonił do Cupiala. I już Bogus klub odkupuje.

nesta 11.08.2016 19:18

To mam jeszcze lepszy pomysł.. Niech Cupiał teraz weźmie tych sponsorów, których nagrał JM i jesteśmy w domu :D

JrQ- 11.08.2016 19:23

Dobra, byłem optymistycznie nastawiony na początku przejęcie klubu, teraz już nie jestem.
Niech Cupiał pogoni tych gołodupców.
Mam nadzieję, że to prawda, że istnieje wola z jego strony.

wwf 11.08.2016 19:25

A ja powiem tak. Cupiał widać że jest gościem który ma kasę.

Tyle lat finansował klub, na konieć przed sprzedażą umorzył wszystko (ponad 60 milionów) względem TF. Póżniej jeszcze dorzucił na koniec 4 bańki żeby nowy włąściciel miał lżej.
Masakra. Ile go kosztował ten klub.

Teraz po prostu może się czuć oszukany. Ktoś mu obiecywał że jego dziecko będzie dalej ktoś traktował tak jak on. A okazało się że klub trafił do gołodupców którzy za miesiąc będą w 4 lidze.

Merkury 11.08.2016 19:27

Spółka, którą reprezentował Meresiński w związku z wyrokiem jak zapadł - za sfałszowanie dokumentów, nie mogła skutecznie stać się stroną czynności cywilnoprawnej.

Davey777 11.08.2016 19:31

Jak to prawda to BC nie wyrzucił Wisły jak zepsutej zabawki tylko został oszukany przez tych dwoch błaznów. Wreszcie jakieś dobre wieści

wwf 11.08.2016 19:31

Dobra 69 stron tematu. Myślę że ze względu na długi weekend do wtorku będziemy mieć 89 .


Boguś działaj. ODBIJAJ

Ciekawe jaki kolejny stadion wrzuci sobie na profilowe pan Kuba.
Był Korony, była Wisła. Może Cracovia.

master777 11.08.2016 19:32

Tylko jak będą się spierać, żeby nie poszedł skuteczny wniosek o zabezpieczenie...

Franeklowcabramek 11.08.2016 19:33

Ale będą jaja jak BC odkupi Wisłę. Co będzie dalej? Strach pomyśleć bo po pierwsze nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki po drugie, przez tyle lat nie mogli znaleźć sponsorów to teraz BC by się niby udało?

master777 11.08.2016 19:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gooro33 (Post 1447744)
Pytanie czemu TF nie mogła tyle lat podpisać jakiejkolwiek sensownej umowy, która znacząco zasiliła by budżet Wisły..

Tyle firm z tej samej branży. Nie widzicie konfliktu interesów?

Blaszczu16 11.08.2016 19:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Davey777 (Post 1447498)
Jest troche kasy do wyciągnięcia. Sprzeda ostatnich kilku na których można zarobić, nie będzie płacił piłkarzom i spłacał wierzycieli, wyciągnie kase z dni meczowych a gdy nie dostanie licencji ogłosi bankructwo i zgasi światło. BC coś ty zrobił

To dlaczego nie puścił Mąki do Włoch jak ten sam wyrażał chęć odejścia? Na nadal uważam, że należy uzbroić się w cierpliwość, najkrócej do końca tego miesiąca.

mr_kwolf 11.08.2016 19:35

Może od początku taki był plan Cupiała :)

Wstawił słupy na chwile, żeby ludzie znowu docenili, że jako właściciel i tak jest w ścisłej czołówce mimo tego, że ostatnio przykręcił kurek z kasą.

Nawet Zdzisek Kapka stał się jakiś bardziej swój.

Tak poważniej to jeżeli prawdą jest, że Cupiał chce odzyskać Wisłę to mamy sytuację win-win. Albo Mereś i Citko chętnie zrzucą się z siebie ten balast i wrócimy do sytuacji "chvjowo ale stabilnie" albo ta cała sytuacja, która wygląda na beznadziejną tylko na taką wygląda i nasze dwa "biznesmeny" mają cały czas plan na ten bajzel.

crazykaro 11.08.2016 19:37

A wszystko może sie wydarzyć dzięki temu, że Meresiński popełnił prezstępstwo. Jak to mówią nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło:D
Czekamy na szybkie zmiany sytuacji.
Ale co ciekawe okazuje sie, że to nie Cupiał negocjował sprzedaż Wisły, tylko jakiś jego "zaufany" przydupas.

wwf 11.08.2016 19:42

Ja myślę że BC zobaczył komu sprzedał. Czyta gazety, odbiera telefony, rozmawia z ludzmi.

Powiedzmy inaczej.

Negatywny PR uderza też w niego bo nadal na koszulkach widnieje logo TF. Dodatkowo od lat Wisła = Cupiał = Telefonika. Dla zwykłego Janusza to BC jest gościem który został przekręcony przez gościa z podrobioną matura, aferzystę. W tej chwili całe środowisko piłkarskie dzwoni do BC i nawala mu czy widzi co się dzieje.

No i BC widzi że nie o to mu chodziło. Ze nie po to umarzał 60 baniek, dokładał kolejne 4 zeby za miesiąc usłyszeć że klubu nie ma za długi. Mógł to sam zrobić a on tego nie chciał. A teraz widzi że i tak sie to stanie.

Tymczasem paradoksalnie jest bardzo możliwe że gdy BC wyczyścił dług względem TF to całe zadłużenie wynosi 13 baniek. BC zrobi że za rok będzie 3 , a za dwa lata klub zacznie na siebie zarabiać. I wtedy znów będzie mógł odkręcić kurek w TF.

Jam55 11.08.2016 19:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bevierek (Post 1447733)
a nie pisałem, że jeszcze w tej sprawie będzie wiele zwrotów akcji? pisałem! Ludzie nie nerwujsja wszytko będzie dobrze!

No to ja juz z tego wszystkiego ni hu....a nie rozumiem!

19sebawro06 11.08.2016 19:45

Co jak co ale zdzisiek to mogl by jednak wypierdalac

Jam55 11.08.2016 19:47

Wszystkie wiadomosci o sprawdzaniu przez Telefonike niejakiego pana M to o kant dupy rozbic. Tego juz by nawet sam Nostradamus nie wymyslil.

Robek 11.08.2016 19:56

Ciekwe co sie jutro wydarzy

Marcinkrakwoj 11.08.2016 20:01

Dwie rzeczy pewne.
1. Nikt , w tym ja tu juz na Cupiała złego słowa nie powie przez długi czas.
2. Córka Monika musi mieć teraz grubo przejebane u ojca. :D

Franeklowcabramek 11.08.2016 20:04

Kto wymyśla takie brednie? Kapka, Wdowczyk i Smuda. No tak, Wdowczyk w ogóle poznał osobiście B.Cupiała? Nie wydaję mi się...
http://futbolplus.pl/kraj/item/8866-...-przejmie-klub

mtk 11.08.2016 20:06

Orientuje się ktoś, czy po sprzedaży klubu będą Wisłę obowiązywały warunki umowy z Ufa po całkowitej spłacie zobowiązania?

Ma_niek 11.08.2016 20:08

Ufy juz dawno nie ma.

szczepans21 11.08.2016 20:10

wstyd z tą sprzedażą.
Szkoda mi Citki.

Robek 11.08.2016 20:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szczepans21 (Post 1447773)
wstyd z tą sprzedażą.
Szkoda mi Citki.

Czemu ci szkoda myslisz ze on o niczym nie wiedzial
A Wdowczka tez juz chcial wy.ebac poczul wladze i juz Mnie wcale go nie zal

yarow 11.08.2016 20:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez master777 (Post 1447757)
Tyle firm z tej samej branży. Nie widzicie konfliktu interesów?

Nie będzie, nie byłoby, Oknoplastu. Pisałem wcześniej, dlaczego.

Lemoniadowy Joe 11.08.2016 20:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Robek (Post 1447774)
Czemu ci szkoda myslisz ze on o niczym nie wiedzial
A Wdowczka tez juz chcial wy.ebac poczul wladze i juz Mnie wcale go nie zal

Według kogo Citko chciał wywalic Wdowczyka?

Wiślak88 11.08.2016 20:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Franeklowcabramek (Post 1447769)
Kto wymyśla takie brednie? Kapka, Wdowczyk i Smuda. No tak, Wdowczyk w ogóle poznał osobiście B.Cupiała? Nie wydaję mi się...
http://futbolplus.pl/kraj/item/8866-...-przejmie-klub

Kiedyś zapytałem owego jegomościa na twitterze skąd bierze takie bzdurne informacje, to od razu dostałem bana. To jakiś żałośny mitoman, może nawet psychiczny. Lepiej nie wchodzić na te jego wypociny, bo tylko nabija mu się wejścia na ten żałosny portal.

Robek 11.08.2016 20:23

JM zniknal ? bo tak gdzies wyczytalem to pewnie lista sponsorow tez lipna
zawinol 4 banki i 50 tel. i sie teraz gdzies buja po palmach

bonawentura 11.08.2016 20:26

http://www.przegladsportowy.pl/pilka...437,1,727.html
Nie wiem gdzie to wrzucić, ale wrzucam tutaj.

Gin 11.08.2016 20:28

Mam dobrą i zła wiadomość, dobra to taka iż jest duże prawdopodobieństwo że Cupial uniewazni transakcję, zła to taka ze nie wiadomo co dalej czy będziemy dryfowac czy Cupial poszuka nowych kupców czy też podejmie się restrukturyzacji klubu, w niedzielę zagramy bez loga TF bo firma nie chce być kojarzona z tym burdelem, poza tym gdyby Cupial nie zareagował to Boniek juz zapowiedział ze licencji Meresiowi nie da .

Blaszczu16 11.08.2016 20:32

Jak Miga pisał książkę o Wiśle to napisał, ze nie mógł skontaktować się z Cupiałem. Więc skąd on może wiedzieć co planuje Cupiał, skoro ten stroni od kontaktów z mediami? Miga szuka taniej sensacji i niektórzy w to wierzą.

wester 11.08.2016 20:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Robek (Post 1447774)
Czemu ci szkoda myslisz ze on o niczym nie wiedzial
A Wdowczka tez juz chcial wy.ebac poczul wladze i juz Mnie wcale go nie zal

Jeśli to prawda z Wdowczykiem to jest to szczyt chamstwa i takiego człowieka nie będzie mi żal w żaden sposób.

O co w tym wszystkim chodzi nie wiem, konia z rzędem temu kto rozwiążę tą łamigłówkę. Do nie dawna myślałem, że SKWK chciało być niczym Pablo Escobar ale teraz już sam nie wiem co jest grane.
Niech Cupiał odbije klub, bo jeśli nie odbije to wjadą tu jakieś służby.

Pan Jotka 11.08.2016 20:36

Powiem tak. Jeśli BC to dkupi to będzie psychologiczny majstersztyk. Nawet najwięksi maruderzy narzekający na Cupiała pozwoli mu na zmianę 56 razy trenera w ciągu sezonu byleby gołodupce i oszuści nie rządzili klubem....Będzie pomnik, będzie wieczna pamięć o nim. :)

wwf 11.08.2016 20:37

Jeszcze będziemy mieć dwóch włąscicieli. Meresia i Bogusia.

Obaj będą mówić że są właścicielami.

Robek 11.08.2016 20:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lemoniadowy Joe (Post 1447776)
Według kogo Citko chciał wywalic Wdowczyka?

http://futbolplus.pl/kraj/item/8866-...-przejmie-klub

Lemoniadowy Joe 11.08.2016 20:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Robek (Post 1447785)

To jakis wariat pisze zasadniczo.

serek.c2 11.08.2016 20:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gin (Post 1447780)
Boniek juz zapowiedział ze licencji Meresiowi nie da .

Spoko, ale co to rudy daje licencję na twarz? Jeśli klub spełnił warunki licencyjne to Boniek sobie może pogadać...

Robek 11.08.2016 20:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lemoniadowy Joe (Post 1447786)
To jakis wariat pisze zasadniczo.

Byc moze, nie wiem ale moze to byc rowniez prawda a po za tym nie zal mi Citki z tego wzgledu ze sie wjeb.l do nie swojego ogrodka i to jeszcze z jakims leszczem a nie ogrodnikiem wykwalifikowanym

WiernyWiśleNaZawsze 11.08.2016 20:56

Ludzie to pisze Kmiecik według którego Nigeryjczyk kupił Wisłę...


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:57.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl