![]() |
Cytat:
|
Cytat:
Aha, no to nic nowego w sumie. lata zaciskania pasa i wyprzedaży zrobiły swoje. Teraz już nawet Cupiał nie bardzo będzie miał kogo sprzedać. Ja nie wiem co właściciel sobie myśli, ale jak już nie ma zamiaru inwestowac, tylko tak powoli wyniszczać drużynę, to po co mu klub ? |
Cytat:
|
ziz99 a kto według ciebie miałby zostać ofiarą rewolucji ktoś ze sztabu czy ze składu czy z zarządu?? Probierz ma duży kredyt zaufania u C więc szybko nie odejdzie.Aczkolwiek po drugiej stronie błoń odwołują dyrektora w Lechu Wronki już odwołali jako powód brak sponsora na koszulkach .Może teraz czas na Legionistę ??
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Probierza trzeba zwolnić czym predzej bo nie ma po co dluzej go trzymać , jest dno dna
|
Brak stylu, nie ma kur.wa nic w grze. Ehhh. Żal patrzyć.
|
Cytat:
|
to nie wina trenera psia mać ! to wina piłkarzy że im się zapier**lać nie chce ! zrozumcie to ! widać było od początku meczu że grają bo muszą, dzieci we mgle... sorki za mocne słowa, ale to moje spostrzeżenie na gorąco
|
Cytat:
|
Probierz to zero taktyki, zero wizji gry, zero konsekwencji, zero trafności decyzji personalnych.
To niesamowicie smutne, że ktoś równie beznadziejny tak długo jest trenerem Wisły i że dzięki Cupiałowi w ogóle nim został. Obaj z Bednarzem są siebie warci. |
Wisła rozmawia z trenerem z zagranicy, i dwoma polakami
tak przynajmniej wywnioskowałem z rozmowy Łysego na meczu ME Wisła - podbeskidzie . |
Cytat:
Żadnej myśli w tym nie ma ani taktyki niestety. Tzn. była taktyka-,,podajemy do Meliksona i niech coś zrobi", ale dzisiaj nie mogła być wprowadzona w życie. Rozwaliła nas drużyna, która miała być pośmiewiskiem ligi, a jej trener miał od razu na początku sezonu wylecieć. |
Żeby od kogoś czegoś wymagać to najpierw trzeba mu stworzyć jakieś warunki - taki fragment na temat rozliczania pracy trenerów:
Cytat:
|
Przypuszczam ,że to był ostatni mecz Probierza. W poniedziałek go pewnie "honorowo" wywalą. On też pójdzie precz radosny i uśmiechnięty. Dyzma już się zbliża czyli z deszczu pod rynnę.
|
A mnie się wydaje że Probierza nie zwolnią nawet jak za 2 tygodnie przegra z Pogonią. Wisła oszczędza a trzebaby mu zapłacić coiciaż część wynagrodzenia. No chyba że sam będzie chciał odejść. W Jadze op ze 3 razy dymisję składał
|
Cytat:
Druga sprawa, półtora miesiąca przygotowań do sezonu, zgrywanie zespołu i przychodzi początek sezonu i nagle zmiany. Sikorski drugi mecz się z ławki nie dźwiga (a w sparingach grał regularnie), w środku pola znów para Sobol-Wilk. W pierwszych dwóch spotkaniach Szewczyk i Kamiński nawet na ławce nie siedzą a dziś pierwszy skład (w przypadku tego pierwszego na plus), ale gdzie tu logika. Pomijając że robił z nami co chciał zespół który na dwa tygodnie przed sezonem nie wiedział gdzie będzie grał, a o jakiś poważnych przygotowaniach nie wspominając. |
Zwycięstwo było ,był remis i jest porażka na pocieszenie 1porażka w sezonie. Mecz na przełamanie z Pogonią za tydzień. Bez paniki nawet najlepszym zdarza się przegrać jeszcze nic straconego Wisła cały czas jest w grze na 2 frontach w porównaniu do Lecha Wronki.Co dozwlonienia Probierza to ma za duży kredyt zaufania u C i najwcześniej odejdzie po sezonie.Aczkolwiek możliwe że Legionista jako pierwszy beknie jeszcze tylko kilka godzin i Legionista będzie sie tłumaczył z transferów i z braku sponsora
|
Przestań wreszcie głupio gadać raz na zawsze.
|
ile forumowiczów tyle trenerów hahahahahaha
|
Cytat:
|
Cytat:
Przełam się opłatkiem lepiej a nie Pogonią. Jak to powiedział Franz w Psach "Tego się nie da czytać (jeść)" Czy my jesteśmy k..wa jakiś KS Pcim że nie jesteśmy w stanie grać w lidze i Pucharze Polski ?!?! Z czym Wy wszyscy chcecie do pucharów startować jak w swojej buraczanej lidze każdy nas leje co ma 90 min wolnego w weekend. |
A czy wy nie zauważyliście, że dzisiejszym składem, Probierz odpowiedział na wczorajsze słowa Bednarza, że mamy mocne skrzydła i są młodzi do ogrywania się. No to mu pokazał, wystawiając taki a nie inny skład.
|
Widzę że najlepszym rozwiązaniem tutaj jest utworzyć kolegium trenerskie z połowy narzekających forumowiczów. Każdy wie najlepiej i to motto przewodnie: kiedy było lepiej? - Wcześniej! Trudno, jest bieda. Gramy tym co mamy, a nie wierzę żeby Probierz chciał źle. Większości zawodników jednak nie nauczy w dwa miesiące podstawowych zagrań jak podanie czy przyjęcie, a to niestety (o zgrozo!) jest największym mankamentem Wisły na ten czas. Nie potrafimy celnie podać! Zostaje mieć nadzieję, że chłopaki w końcu się obudzą i "po burzy Słońce zaświeci znów..." Dajcie Probierzowi przynajmniej dokończyć rundę jesienną, jeżeli już tak bardzo chcecie go zwalniać.
|
Coś te analizy Probierza idą w złym kierunku.
Najgorsze jest to, że drużyna Polonii, która została sklecona na kolanie z trenerem z kapelusza robi z nami w Krakowie co chce... Komentarz pod artykułem z interii http://sport.interia.pl/klub-wisla-k...1-3,nId,632135 Cytat:
|
Dziwne, ze nikt nie zwrocil uwagi jeszcze jak Probierz toczy rywalizacje z Bednarzem i stara sie mu pokazac i odpowiedziec gdzie ma i jak ocenia jego polityke transferowa. Po pierwszym meczu w ogole przestal stawiac na Sikorskiego, a teraz sprzedajecie mi Kirma i .......icie cos o mocnych skrzydlach to pokaze wam co mamy i wpuscil totalnych debiutantow.
Oczywiscie gadania Jacusia o zgodzie Probierza na te transfery nikt chyba nie bierze powaznie. edit: ps. @ogr, uprzedziles mnie ;) |
Probierz nie przygotował należycie zespołu do sezonu. Lepiej byłoby powiedzieć nie przygotował go w ogóle. A miał wszystkie po temu warunki. Nawet słabych zawodników można przygotować odpowiednio fizycznie do sezonu. Nawet słabych zawodników można nauczyć prostej organizacji gry. ITD. itd. Słabość kadrowa nie jest usprawiedliwieniem. Ośmieszyła nas drużyna, która miała się rozpaść a jej przygotowania trwały trzy tygodnie. Ośmieszyła nas w każdym elemencie piłkarskiego rzemiosła.
Każdy z naszych piłkarzy, którzy grali tu w zeszłym sezonie wygląda gorzej niż po okresie przygotowawczym zimowym, wykonanym przez Moskala. Mnie jest obojętne czy zostanie czy nie, choroba Wisły jest gdzie indziej. Byle już tylko nic więcej nie mówił i nie obrażał inteligencji kibiców. Podobnie zresztą jak jego przełożony. |
Gdy czytam coś takiego: "Plan Wisły na ten mecz był następujący: - Chcieliśmy wpuścić młodych zawodników, żeby narzucić wysokie tempo meczu i zmusić Polonię do biegania, i przeprowadzić zmiany w drugiej połowie" to nabieram pewności że Smuda jest dla Wisły lepszą opcją niż Probierz.
|
k...a w takim układzie też jestem za Smudą
|
Według mnie istnieje szansa, że hołubiony przez straganiarza z Myślenic Smuda dostałby "cywilizowane" zaplecze w postaci funduszy, dyrektora i w ogóle całej hałastry. Probierz na coś takiego nie może liczyć. Zaczynam coraz bardziej skłaniać się w kierunku "Franza". Jeżeli mamy być organizacyjnym i sportowym lejem po bombie z Probierzem, a móc przynajmniej powąchać łaskawą rękę Cupiała ze Smudą, wybieram to drugie.
|
Doczekaliscie sie mlodziezy, gladkie 1-3 z druzyna, ktora nie przeszla okresu przygotowawczego, nie wiem co Probierz zrobil z tym Chavezem, ale gosc wyglada jak Branco.Jak dla mnie z tych mlodych tylko z Szewczyka moze cos byc, i to nie na Wisle, ale w ogole na ekstraklase, reszta ucieka od pilki zupelnie jak Brud.Niestety, ale takim skladem jak dzis bronilibysmy sie przed spadkiem, bez Meliksona Iiliev nie bedzie gral sam ze soba.Warto byloby tez zapytac Probierza dlaczego Dwialiaszwili,ktory tranuje normalnie niecaly miesiac wygladal lepiej fizycznie niz polowa Wisly, ze pilkarsko lepiej to oczywista sprawa, ale fizycznie to juz jest dziwne.Jak liczycie jeszcze na jakies postepy i spodziewacie sie, ze ten trener ma jakas wizje gry,to zycze powodzenia.
|
Cytat:
|
Po obejrzeniu dzisiejszego meczu jestem absolutnie pewien - gorzej już byc nie może. Z całym szacunkiem dla Probierza,ale jest to trenerski dyletant. Mając do wyboru Wisłe z Probierzem i Wisłe ze Smudą będe się modlił o to, żeby Smuda przejął ten zespół.
|
Cytat:
Z komentarzem wstrzymam się aż wytrzeźwieję. EDIT: A co tu zresztą komentować? |
Cytat:
Różnica jest tylko taka że będziemy musieli oglądać ten jego ryj i te jego nieskładne bredzenie na co dzień. Tak jak pisałem za Maaskanta, tak mogę napisać dziś - kwestia zmiany trenera to jest najmniej ważna rzecz w Wiśle. |
BRAĆ ORESTA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
hahaha ale pierdoły tu wypisujecie. Aż żal patrzeć. |
A ja bym wlasnie wzial Lenczyka albo Smude, Probierz to przereklamowany jednorundowy wynalazek.
|
A mnie właśnie Szewczyk pozytywnie zaskoczył dobrze zagrał również Chrapek i Iliev, błąd Pareiki, Chavez, Głowacki, Sobolewski katastrofa, więcej spodziewałem się również po Wilku i Genkovie. Ogólnie beznadziejne ustaiwenie na pierwszą połowę. Zgadzam się Probierz to dyletant, meczów już miał dużo, więc nie ma co ciągle mówić, żeby mu dawać jeszcze czas, on tylko gadać potrafi, a i słuchać się tego nie da. Ja np osobiście nie widzę w nim ani sportowej złości ani żeby mu zależało dla niego Wisła to po prostu ot kolejny klub. Smuda w żadnym wypadku. A co powiedzie na Piotra Nowaka? Ten przynajmniej wydaje się być ogarnięty a nie jakiś dyletant. Sorry ale denerwuje mnie ten Probierz i te jego sztuczne miny na konferencji, nie widzę z nim przyszłości skoro do meczu u siebie wystawia 2 defensywnych pomocników. Co to k...a ma być!!!!!!!!
|
Cytat:
nie o trenera tu chodzi!!!!! ta drużyna nie zapier.... na boisku. przyjdzie nowy trener, pobiegają trzy mecze, a później znowu zwolnią trenera. przestańcie gadać o pucharach itp. zostawcie trenera na przynajmniej dwa lata, i nie zwracajcie uwagi na wyniki. zobaczycie że po dwóch latach drużyna w końcu nabierze swojego stylu. młodzi się ograją. niepotrzebni zawodnicy wylecą. żadna drużyna w ekstraklasie nie ma swojego stylu. ciężko powiedzieć np. że Legia słynie z gry skrzydłami a Korona z żelaznej defensywy. I nigdy nie powiemy tego o żadnym zespole, bo żaden klub nie ma swojego stylu. każdy zmienia trenera kiedy tylko się da. zaryzykujmy raz i zostawmy trenera. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:35. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl