Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Polskie kluby w europejskich pucharach. Sezon 2011/2012 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8096)

dobra_bestia 04.08.2011 20:22

no to biegam do monopola, za mało browarów na mecz kupiłem :D

Lechista69 04.08.2011 20:22

w dogrywce lepszy powinien byc Slask, Lenczyk tyle mowi o wyszkoleniu fizycznym jego zespolu, ale jednak niesmak pozostanie.... takie ogorki z loko :/


Legia - szok, niech tylko nikt nie mowi ze Legia lepiej grala... gazie straszna padaka a Legia jechala ostatnie 25 minut na ambicji... co Maciek z nimi robi na tych zgrupowaniach ze sily maja na 60 minut ? Dobrze komentator powiedzial ze przeciez oni nawet meczu z Zaglebiem nie grali to jakim cudem moga byc tak zmeczeni


Legia gratulacje, Slask walczyc!


//komorka

Vinci 04.08.2011 20:23

Chyba niezły cyrk dzisiaj był w Warszawie. Przeczytajcie :D
Cytat:

Tolunay Kafkas (trener Gaziantepsporu Kulubu): To co mówiłem wczoraj, jest aktualne. Nie przegraliśmy z drużyną piłkarską a z antyfutbolem. Nie znam zawodnika z nr. 25 w Legii, ale gdy nasz gracz był kontuzjowany, on nie wybijał piłki na aut. Gracze Legii atakowali moich piłkarzy.
Niestety nie przeszliśmy dalej. Nic więcej nie mam do powiedzenia. Nie wiem z czego śmieją się polscy dziennikarze.

Jaroo1 04.08.2011 20:23

Slask tradycyjnie... chyba chlopaki maja placone dopiero wtedy gdy w meczu jest dramaturgia a nie jakies tam gladkie 3:0 i rewanz na 0:0 :D
Fajnie maja kibice Slaska bo wlasnie dla takich przezyc sie kibicuje

rafkur 04.08.2011 20:30

Wszedłem sobie na forum i czytam i widzę, że nie jestem osamotniony. Nie mogę się nadziwić czemu ja ten mecz w Sofii oglądam. Kopanina jak w III lidze, wcześniej już przez kogoś wspominany gość ze szczekaczką. Na marginesie - pierwszy mecz we Wrocławiu można podobnie skomentować, no transmisja była lepsza.. Kuwa je pierd... to masakra jakaś jest. Meczu Legii nie widziałem ale podejrzewam, że bez względu na poziom sportowy przynajmniej stadion plus pewnie jakość transmisji chociaż trochę to rekompensowały.

Dubi 04.08.2011 20:32

mnie rozbroiła wypowiedz trenera Legii ... gdyby rywal Legii grał w Polskiej lidze, zdobyl by tu mistrzostwo z wielopunktową przewagą ... dziś byliśmy swiadkami jaki fantastyczny to zespół... jeden lepszy od drugiego.Ktos z tej dwójki musiał awansować - padło na Legię.

satori 04.08.2011 20:32

Dwa autobusy jeden z jednej drugi z drugiej strony ;-) Wpuscilbym Cwielonga. Mimo jego slabej skutecznosci ma gosc przyspieszenie i potrafi troche namieszac.

miki007 04.08.2011 20:40

Leżą Bułgarzy a bramki jak nie było tak nie ma

piter116 04.08.2011 20:41

Noo w końcu zmienili przyśpiewkę bo już się tego słuchać nie dało...
Oby Śląsk coś strzelił bo śmierdzi strasznie Valerengą.

rafal777 04.08.2011 20:41

Ale jaja. Ja pierole, leżą niemal wszyscy w polu karnym, Co za mecz, zero emocji :D

rafkur 04.08.2011 20:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafal777 (Post 1140339)
Ale jaja. Ja pierole, leżą niemal wszyscy w polu karnym, Co za mecz, zero emocji :D


Jak zero ? Ja tam cały czas obgryzam paznokcie z emocji czy zdupczy mu się ta szczekaczka czy nie zdupczy? :P

dobra_bestia 04.08.2011 20:47

niestety przejebią, jak się tyle marnuje to nie można wygrać....

pawelwislak 04.08.2011 20:47

Ja nie wiem jak ja to oglądam, cóż za katowanie się i wszystkich w koło! Może w karnych przynajmniej padną bramki :D

ps. Chyba mu się spieprzyła ta szczekaczka hip hip hurra

riv 04.08.2011 20:50

Bułgarzy są aktualnie zainteresowani tylko tym, żeby się na tym boisku położyć. Jeżeli Śląsk w tak dogodnych warunkach nie strzeli to to będzie komedia.

ManiekTS 04.08.2011 20:53

gosc w tej szczekace ma chyba baterie Duracell'a..

pawelwislak 04.08.2011 20:54

Nie rozumiem co ten Madej robi na boisku to już lepiej było Ćwielonga wystawić a może by coś szarpnął

rafkur 04.08.2011 20:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pawelwislak (Post 1140343)

ps. Chyba mu się spieprzyła ta szczekaczka hip hip hurra


Jak niby mu się w sumie ta gazeta zwinięta ma zdupczyć? ))

Sam mecz jest taki jak łatwo było przewidzieć. Dwie mocno przeciętne drużyny trafiły na siebie. Śląskowi paradoksalnie łatwiej byłoby z mocną drużyną. Postawili by ten autobus, wykopali okopy i może jakaś kontra by wyszła.

PS. polecam przejrzeć wątek transferowy - byli tacy którzy chcieli Mili do Wisły...


łoko, łoko, łoko, dup, dup , samo samo łoko - kuwaaaaaaaaaa

MaG* 04.08.2011 20:56

jest gdzieś transmisja w necie?

rafal777 04.08.2011 20:56

Pamiętam taki slogan, drużyny ze wschodu są świetnie przygotowane fizycznie...Początek sezonu, dogrywka i obie drużyny ledwo żyją :D Dobre.

przem 04.08.2011 20:56

http://pl-sport.tv/stream-2.htm

szczepek19 04.08.2011 20:57

komu popcorn ? :D

miki007 04.08.2011 20:57

I znowu ten beznadziejny doping

rafkur 04.08.2011 20:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MaG* (Post 1140353)
jest gdzieś transmisja w necie?

daruj sobie lepiej :rotfl:

kha1 04.08.2011 20:58

Ile można śpiewać "Łoko Łoko Łoko"? Jak można mieć jedną przyśpiewkę na 120 minut?

PS. Zwycięstwo i dwa remisy dla Polskich drużyn. Nieźle.

Kibic1928 04.08.2011 20:59

Kapitalne widowisko:rotfl:

pawelwislak 04.08.2011 21:00

No i loteriada!! Przynajmniej będą emocje i bramki

Prezydentowa 04.08.2011 21:00

Karne. Będą bramki!!




Chyba

ManiekTS 04.08.2011 21:00

cicho !! szczekaczka chyba padla !!

Hurrraaaa

a jednak nie padla....kur**aaa..:)

szczepek19 04.08.2011 21:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kibic1928 (Post 1140361)
Kapitalne widowisko:rotfl:

nawet Gran Derbi takie nie jest ani najstarsze derby angielskie nie mają takiego wysokiego poziomu ! :rotfl:

Pan Jotka 04.08.2011 21:02

Śląsk będzie frajerem jak odpadnie. Tyle szans...Trening strzelecki panie Lenczyk do upadłego im się należy :P

bridgeburner 04.08.2011 21:02

dlaczego Orest cały mecz na łąwce trzymał Gancarczyka albo Cwielonga?
Przy tych snujacych sie Bułgarach jeden albo drugi w dogrywce mieliby hektary wolnej przestrzeni

traktorzysci z Vaalerengi sie przypominaja...

riv 04.08.2011 21:03

Karne. W końcu będą jakieś emocje. Rzucam pogardę na tego chłopa od szczekaczki. Niech go ktoś z tego stadionu wyniesie :/

Brzeszczot 04.08.2011 21:03

"- Nie będę długo mówił. Wszystko, co powiedziałem wczoraj, jest aktualne. Nie przegraliśmy z drużyną piłkarską, a z antyfutbolem."

trener Turków o Legii

buhehe

satori 04.08.2011 21:04

Mila pewnie nie strzeli :)

Pan Jotka 04.08.2011 21:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Brzeszczot (Post 1140371)
"- Nie będę długo mówił. Wszystko, co powiedziałem wczoraj, jest aktualne. Nie przegraliśmy z drużyną piłkarską, a z antyfutbolem."

trener Turków o Legii

buhehe

Przecież Turcy ni epotrafili strzelić gola w dwóch meczach! To co oni niby pokazali? Profutbol? :D

szczepek19 04.08.2011 21:08

ale się rozstrzelali !

wojtek90059 04.08.2011 21:09

I broni Kelemen:)

PotiWisla 04.08.2011 21:09

broni Kelemen :)

vip2008 04.08.2011 21:09

po 3 kolejkach karnych 2:3 Madej strzela
po 4 kolejkach karnych 3:4 Pietrasiak strzela

Mako 04.08.2011 21:10

teraz trzeba strzelic!


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:30.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl