![]() |
Ogólnie nasz ławka wygląda coraz lepiej. W pierwszym meczu z różnych powodów poza kadrą było 3 ważnych w zeszłym sezonie piłkarzy: Kirm i Jirsak oraz Diaz. Wiadomo, że Diaz nie przyszedł tu na ławę, podobnie jak Kirm nie da raczej się wygryźć z podstawowej 11 jak będzie w pełni zdrowy. Zatem przed kolejną rundą, jak nie będzie teraz jakiejś megawtopy, możemy mieć całkiem silną kadrę i ktoś z podstawowej 11 z zeszłego sezonu znajdzie się na ławce albo i poza meczową kadrą... Nic dziwnego, że w związku z tym nie ma miejsca dla Burego i Mąki.
|
Cytat:
Cytat:
http://i.wp.pl/a/f/jpeg/27208/wisla_...72011_470.jpeg http://sport.wp.pl/kat,1732,title,Na...wiadomosc.html |
Cytat:
Obojetnie czy wynik bedzie klarowny, czy nie, nie mozesz zakladac z gory kolejnosci zmian, bo zalezy ona od zarowno gry indywidualnej, jak i gry calego zespolu. Dla przykladu mimo ze prowadzimy 2:0 pierwszy wchodzi Jovanovic, bo ktokolwiek z obrony gra tragicznie/zlapal kontuzje, odpukac. Jak cos to piszesz o prawdopodobienstwie zmiany ;) Sorry za brak PL znakow. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Czy znany jest już skład na dzisiejszy mecz? Ciekawe w ilu procentach pokryje się z moim:)
P.S od 19 gra Litex, można by było podejrzeć co i jak:) |
@WislaOnly za Bunoze Jaliens za Jirsaka Wilk pozatym skład masz Ok:)
|
miejmy nadzieję że Melikson nie zagra, po tym co robili z nim w Rydze lepiej niech sobie odpocznie
|
Tomek, jeśli chcesz walkowerem oddać awans do następnej rundy Skonto, to proszę, miejmy nadzieję, że Melikson nie zagra...
|
Cytat:
|
Cytat:
ps. wczoraj leciała powtórka meczu - obejrzałem go sobie tak na spokojnie i niestety - jak dla mnie 'całe zło' , jest w tym że próbujemy w 4/5 rozbić 8 osobową obroną a to jest niezwykle ciężkie.Gramy atakie pozycyjnym a ustawienie jest jak do kontry. Sobol z Wilkiem - ofensywa jedno wielkie 0 - gdzie chyba takie mają zalecenia,(w zasadzie można ich zaliczyć do obrony) wszystko zostaje na barkach Meliksona który ma bardzo mało możliwości by coś zrobić, podobnie Iliew czy Mały - non stop byli osaczani przez 2 a nawet 3 i żywcem nie mieli do kogo zagrać - chyba że do tyłu. Może się czepiam, może się nie znam ale ja nie kumam tego(do tego z takim rywalem).Kij ze Skonto ale tak pewnie będziemy grali z ponad połową drużyn w lidze więc zapowiadają się męczarnie z meczu na mecz |
Cytat:
|
Mam nadzieję że nie zagramy w tym meczu dwoma defensywnymi pomocnikami jak w Rydze . Maaskant wspominał że ma 3 wariant gry na ten sezon , chciałbym zobaczyc ten ofensywny , bo defensywny z atakiem pozycyjnym już mamy przerobiony i nie wypadł zbyt okazale .
|
Niech Maaskant ustawi ofensywny skład , taki jak ten :
--------------Genkov------------------- --Iliev-------Melikson------Małecki--- ---------Wilk---------------------------- -----------------Sobol------------------ --Paljic--Chavez--Jaliens--Lamey--- --------------Pareiko------------------- |
Aguero...nie wiem czy to prowokacja, czy nie, ale dokładnie taki skład był w Rydze...
|
Rafalek to może zamiast Wilka dał byś Jirsaka albo Gargułe , co??
|
Wilka wystarczy przesunąć do ofensywy i git.
|
Cytat:
|
Cytat:
Ja rozumiem, że każdy by chciał futbol totalny wspaniałe akcje i bramki...ale to nie na Reymonta w najbliższym czasie. Trener ewidentnie daje do zrozumienia, że MY atakować nie musimy w ogóle. Dlatego jestem można rzec przekonany że wyjdziemy z ryglem defensywy jak ostatnio byle by nie stracić nic, a jak będzie okazja i Skonto na Nas ruszy to odpowiednio skontrujemy. Właścicie to w jakim celu wy chcecie ofensywnego ustawienia? Co wy nie pamiętacie jak w lidze kończyły sie mecze gdy wychodziliśmy ofensywnie ?? Ktoś tutaj wrzucał statystyki ile bramek zdobyliśmy jak graliśmy dwójka w środku a ile ( mocne nic) jak graliśmy ofensywniej. Zreszta, po ch** my mamy ofensywnie wychodzić ? Przegrywamy czy ...fanaberia kibica? Czekam na rozsądne wytłumaczenia dlaczego cel jakim jest awans do II rundy mamy realizować poprzez ryzykancie granie ? Jesteśmy takie kozaki w ataku ? NIE. Ofensywnie to będziemy grali jak bedziemy wieźli 3-0 i wtedy Garguła tudzież jakiś Nunez wchodzi za kogoś z pary Sobol/Wilk |
Witam,
Nie wiecie gdzie mogę znaleźć numer telefonu pod którym dowiem się czy zostały jeszcze jakieś wolne miejsca i na jakich sektorach ? |
Cytat:
|
http://www.wisla.krakow.pl/pl/stadion/Strefa_Kibica/ wystarczyło poszukać
|
http://www.wisla.krakow.pl/pl/stadion/Strefa_Kibica/ wystarczyło poszukać
|
Cytat:
Ja się boje że to w lidze skończy się kiepsko bo atakując tak małą ilością zawodników to można będzie liczyć na 2, 3 okazje w meczu nieważne z kim a przeciwnik też coś zawsze stworzy i wtedy to będzie taki rzut monetą kto wygra a kluczem do wygranej jest stwarzanie sobie większej ilości dobrych sytuacji niż przeciwnik, im różnica jest większa, tym częściej się wygrywa. Może się mylę, może przesadzam - czas pokaże , po prostu zgłaszam problem który widzę;)Może coś sobie wkręciłem ale jak dla mnie to nie jest przypadek że kopiemy 90 minut z bardzo słabym rywalem i nie stwarzamy sobie ani jednej sytuacji - Jak dla mnie Wisła ma taki skład by dążyć do ofensywnej i skutecznej gry z większością klubów w polskiej lidze a jak my mamy słabą obronę, słabą pomoc i słaby atak to co oni mają powiedzieć. A już Skonto? - przed meczem można było nie wiedzieć co oni prezentują ale jak dla mnie teraz, to jest zdecydowanie najsłabszy rywal z jakim Wisła się mierzyła od czasów Szawli ,włączając w to naszą ligę. I pamiętaj że żadna drużyna nie odniesie sukcesu nie ryzykując, zbytnia asekuracja jest tak samo zła jak kozaczenie. Dlatego Skonto ok ale co dalej. Zgadzam się w jednym - liczy się wynik a ten Maaskanta broni, dopóki wynik będzie, wszystko będzie ok ale jak tego zabraknie to wszyscy się na niego rzucą jak na zranionego zwierza.Ja akurat nie bo to na prawdę dobry trener więc wolę zaznaczyć swoje wątpliwości wcześniej , niż potem bluzgać i wyzywać a tak to się zazwyczaj kończy. |
Dzięki wielkie!
|
Cytat:
KIM ? a co do asekuracji to 3 z 4 druzyn w Copa America awansował dzięki grze tylko i wyłącznie z kontry. Inter asekuracją wygrał LM. Nie asekurować i grać ofensywnie możemy w chwilach gdy "nie mamy nic do stracenia" a na ten moment jest mecz w którym głupią grą możemy stracić. |
Nie no widze ze jednak znaczna częśc kibiców dlaej uważa że im wiecej ofensywnych piłkarzy w skłądzie tym wyższy wynik ;/
GOW%& PRAWDA !! Maskant zamierza grac cały sezon taktyką 4-5-1 albo jak kto woli 4-3-3 to tak powinien grac każdy mecz - choćby dla lepszego zgrania jedenastki. Czasem drużyna ustawiona 4-5-1 strzeli 4 gole, a drużyna ustawiona 4-2-4 nie strzeli nic. Niech laicy nie wpiepszaja sie trenerowi w kompetencje - tyle odemnie. |
Ja mam tylko jedna nadzieje - zeby Patryk nie bedzie grał sam ze soba tylko z kolegami bez glupich strat pilki w walce z 2-3 przeciwnikami na raz. Jedyna rzecz ktora mnie frustrowala w 1 meczu w Rydze
|
Cytat:
|
A jeszcze dam Ci przykład że drużyna co nie agresywnie to nie odnosi zwycięstw ani sukcesów. Wystarczy się wrócić do ostatniego meczu Śląska z Wisłą !!!
|
Będziemy grali w deszczu...niestety :/
|
Czekaj, do meczu jeszcze dwie i pół godziny - a takie oberwania chmury, to zwykle szybko przechodzą...
|
Cytat:
|
Poprę ustawienie 4-2-3-1. To jest zbyt ważny mecz by myśleć inaczej.
|
Dla nas to lepiej bo będzie piła po mokrej murawie szybciej chodzić. Nie patrzmy na Skonto, patrzmy na siebie! Jak będziemy grać swoje to mamy IV rundę z palcem w dupie. Dalej jestem, w tym meczu, za Bitonem w pierwszym składzie, ale wszystko wskazuje na to, że wyjdą tak jak na Łotwie.
DO BOJU WISEŁKAAA! DO ZOBACZENIA NA R22! |
Cytat:
|
Ile będzie dziś ludzi na stadionie?
|
a ja wam mówie że sie do tej 20.30 wyhuczy i wypada i bedzie lajtowa pogoda. typowe konwekcyjne opady, 2 godziny i po ptokach
|
Na meczu ma być ponad 16 i pół tysiąca ludzi
|
Cytat:
BTW Co Cię to tak obchodzi? Przecież i tak siedzisz przed TV |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:06. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl