![]() |
Cytat:
Jakbym miał się czepiać to bez trudu znajde 1234 inne powody. |
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...w_belchatowie/
Jeżeli już szuka usprawiedliwienia to na ławę z nim |
A Sergiej to prezes szef marketing czy może skaut ?
|
wg mnie to tylko tu się w obecnej formie nadaje
|
Cytat:
Niestety podobnie jak praktycznie wszyscy pozostali...:-/ |
Cytat:
|
Z tego co wiem ta osoba która trenowała bramkarzy kiedy Sergiej i wczesniej Mariusz byli w formie, została zwolniona bo ktoś skrócił jej nazwisko.
|
teraz trenerem jest Primel. Wcześniej był Grzesiu Kurdziel który ma bardzo dobry warsztat, no ale był w Sosnowcu który kupował mecze.
|
Dla przykładu, jak niskim kosztem mozna zmontowac robiace wrazenie wideo
http://www.youtube.com/watch?v=AZFEGrIIyYE |
Ave Bednarz!
Od początku wiadomo było, że trzy pierwsze mecze zadecydują o celach, jakie będzie miała drużyna w tym sezonie (czy rozpaczliwie bronimy się przed degradacją oraz czy będziemy mieli szanse zaistnieć w Pucharze Polski). Z powodu kontuzji straciliśmy najpierw Gargułę, potem Kosowskiego. Ale spoko panowie - przecież jest Sarki! A nie, sorry, nie ma go. Załatwia wizę. Nie grał od roku, ale jak miał szansę wskoczyć do składu to go akurat w kraju nie było. Że zacytuję poetę: "A to feler - westchnął Seler". Koleś pojawił się na testach u nas już w grudniu, był na obu obozach, no ale kto by pamiętał o takich sprawach jak zgłoszenie go? Mam pytanie do psychofanów Łysego sabotażysty - i co wy ....a na to? Bo według mnie to już nawet nie są kpiny... |
Nie, to jest przyszłość Wisły... niestety. No ale od przyszłego sezonu tu ma być ameryka przecież.
|
Cytat:
W konsekwencji nie ma go w składzie na 2 najważniejsze mecze rundy wiosennej. A i jeszcze jedno. Jakiekolwiek miał postawione cele Pan Syndyk, to i tak powinien drużynie zapewnić co najmniej 1 piłkarza umiejącego trafić piłką do bramki. Za to mamy Sikorskiego... |
Jacek nabiera ponownie pokory. Czepiacie się.
|
Jak dla mnie to sprawa Sarkiego jest przejawem najwyższego kunsztu taktycznego Bednarza. Spójrzcie na to z tej strony, chłopak zakontraktowany jest ponoć na pół roku, łysy jest na tyle kumaty, że wie iż ten transfer na 95% okaże się niewypałem, co więc robi... przedłuża załatwianie chłopakowi wizy czy innych tam certyfikatów, w momencie niewypału ogłasza, że ten świetny gracz nie miał czasu na zaaklimatyzowanie się w zespole z powodu przeciągającej się sprawy z wizą, dodając do tego niewiarygodną presje związaną z walką o utrzymanie nie mógł on w pełni rozwinąć swych skrzydeł, a co za tym idzie... na podstawie wiary w jego umiejętności przedłuża się z chłopem kontrakt o kolejny rok. Chłop ma na chleb, Bednarz nie musi szukać nowego zawodnika, kibice wciąż wierzą, że jest on drugim Meliksonem... jest super.
|
Cytat:
p.s. Te wolne lewicowe środy to tez pomysł Bednarza. Dziura ozonowa i ceny benzyny również. |
Cytat:
Specjalnie mnie to zresztą nie dziwi. Merytoryczna obrona działań Jacusia - no, nie bardzo jest się o co zaczepić. No właśnie, ale skoro poruszyłeś ten temat: dlaczego Kulawik się na niego zgodził? Miał przecież tak szeroki wybór: bierze "Selera", albo sam zakłada korki i getry. To też dowód kompetencji naszego p.o. Ale na nic się zdał ten zgniły kompromis po to tylko, żeby skompletować kadrę. Jacuś zapomniał zgłosić zawodnika. Wizy? Kto by myślał o takich pierdołach, Łysa Pała była w Turcji na wakacjach. To i tak, że nie wziął sprzętu do nurkowania(?). No i pech chciał - akurat przyszły kontuzje. No przecież nie wina Jacka! "Kula" winien. Pewnie źle ich przygotował, w końcu "Kosa" i "Guła" to okazy zdrowia... P.S. Ale tak ogólnie, to próba zwalania winy na Kulawika za ewidentne kompromitacje Bednarza... Brawo. EDIT: Żeby już zamknąć temat: Doprowadzają mnie do szewskiej pasji ludzie tacy jak Ty, próbujący udowodniać, że głównym problemem Wisły jest Kulawik. Tak jak zaraz po przyjściu Łysej Piątej Kolumny był nim Moskal. Jacuś ściąga najgorszego w lidze "napastnika" który od roku nie strzelił gola? Tani jest (a jaki miał być do cha Wacława, skoro nikt go nie chciał?!), a poza tym ambitny i na pewno się u nas odblokuje (taki ....). Łysol ściąga najgorszego lewego obrońcę ligi? Luzik, zaraz później rozwiązuje z nim umowę. Acha, muszę wspominać, że zostajemy bez lewego obrońcy? Bednarz ściąga za gotówkę Quioto, o którym można jedynie napisać tyle, że chyba nie do końca ma wszystko poukładane (i nie chodzi tylko o zdeptanie zawodnika Polonii)? Ot, pomyłka, zdarza się najlepszym. No i wisienka na torcie - Jacuś kontraktuje kolesia, który nie gra w piłkę od roku. "Odbuduje się" - twierdzą eksperci. Jest tylko jeden problem. Zapomina go na czas zarejestrować... Wisła, mimo zmieniających się trenerów gra beznadziejnie (ale i tak widać poprawę), nie strzela goli. Kto jest winien? Kulawik. :help: EDIT: Nie, nie mogłem się powstrzymać: kto zadecydował o wsadzeniu "Kuli" na minę i pozostawieniu go na pozycji trenera? P. o. |
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...rudni_grafika/
Cytat:
|
Cytat:
|
Jeśli zatrudnienie studenta z ogłoszenia nazywasz ofensywą marketingową, to nie mam więcej pytań. Tak z ciekawości zapytam, a kto będzie decydował o wyborze tego pracownika? Jacek Bednarz? czy może inny znany grafik?
|
Oczywiście praca na zasadzie wolontariatu, bez umowy. Głównym zadaniem grafika będzie dolepianie włosów Bednarzowi w Photoshop'ie.
|
Cytat:
Jeśli byłby to nawet ktoś po studiach czy w trakcie czy ma to jakie kol wiek znaczenie ? Chyba, że wyobrażasz sobie w te pracy gościa po 50.... w końcu doświadczony. |
http://wisla-krakow.przegladsportowy...331,1,727.html
Cytat:
RATUNKU!!! Brud???!!? Cały ten wywiad pokazuje że gość nie ma ŻADNEJ koncepcji zarządzania klubem. |
Cytat:
|
Wiecie coś więcej o tych zwolnieniach? Niezłe jaja!
http://www.krakow.sport.pl/sport-kra...rzataczki.html |
Jeśli takie zwolnienia dochodzą do skutku, to czarno widzę funkcjonowanie naszego klubu w warunkach sportu zawodowego - grupka prezesów, którzy nie bardzo znają się na piłce, trochę sztabu szkoleniowego, a piłkarze będą w ramach kar dyscyplinarnych sprzątać mopami szatnie i na bieżąco aktualizować stan magazynów ;)
Wybaczcie ironię w Wielki Piątek... |
Kadra zarządzająca jest zbyt rozbudowana, po co ich tylu utrzymywac,skoro i tak Cupiał zrobi po swojemu.
Ale nie, lepiej szaraków wywalać. Niedługo będą oszczędzać na wodzie, prądzie i papierze toaletowym. |
Cytat:
Naprawdę zle wyglada ta "chęć Cupiala" odbudowy potęgi Wisły. Pensje dla tych ludzi to tygodniowe kieszonkowe Cupiala na wino. Nie powinno sie ruszać ludzi z marketingu i biura prasowego, jesli mamy cos zdziałać na tym polu. Chyba, ze źle pracowali, ale przecież sam Kozioł mówi ze moze ich znów zatrudnia w przyszłości. Obłęd, gdzie tutaj moze być mowa o budowie porządnego zaplecza. Cupial naprawdę powoli zachowuje sie jak "golas" Irek Król. |
A co ma wspolnego sprzataczka czy gosc piszacy relacje tekstowa z meczu do budowania potęgi?
zwolnili kgoos z biura prasowego? no to skonczy sie relacja z meczow i dobrze, wszyscy na stadion :) |
Cytat:
Marketing jest ważny jesli chcemy ten stadion zapełnić. A tak btw, zapełnić stadiony mogą te podwyżki cen w canalu + ;) oby! |
Wiadomo kogo zwolnili?
|
No to piekny prezent ludziom na swieta sprawili, nie ma co
|
Cytat:
Strona klubowa jest wizytówką klubu i jej sprawne prowadzenie jest mocnym punktem marketingowym. Prawdę mówiąc to nie bardzo wiem o co chodzi w tym, że wywala się osoby z ekipy prowadzącej (moim zdaniem) najlepszą oficjalną stronę klubową obok strony Legii. Najwyraźniej burdel trwa w najlepsze. |
Cytat:
|
Wstrzymałbym się z neagtywnymi komentarzami na temat tego newsu między innymi dlatego, że za mało w nim konkretów. Nie jestem żadną wyrocznią, jednak spędzam przed monitem x czasu dziennie, ukończyłem szkołę związaną z reklamą, interesuje się w miarę tym kto co robi wśród klubów ekstraklasy ze szczególnym naciskiem na aspekty np video, przeglądam strony i widzę co i w jaki sposób jest zorganizowane. Nie żebym robi to jakoś regularnie ale mam orientacje w tym temacie i uważam, że jesteśmy delikatnie mówiąc w dupie. Kolega hunter mi wybaczy ale naprawdę porównanie naszej strony do strony Legii zarówno jeśli chodzi o aspekt wizualny oraz jeśli chodzi o prowadzenie jakiś dupereli jest nie na miejscu. Naprawdę nas wyprzedzają. Nie oceniam dlaczego i kto jest winny temu.
News na wisłaportal na pewno emocjonalny, robienie awantury z tego, że ktoś od relacji live został zwolniony ? Czy to nie śmieszne ? Czy ktoś w ogóle czyta taką relacje ? Wiem że zaraz ktoś mi wyskoczy z tekstem " Ja czytam" ...tylko ile jest takich osób i dla ilu się nią prowadzi ? Żyjemy w świecie gdzie każdy potrafi użyć google i znaleść sobie mecz na żywo. Forumowiczów, którzy nie kojarzą storn typu soccerlive czy meczyki.pl można policzyć na pałacach jednej ręki. Uważam, że zmiany są potrzebne. Kwestia tylko w jakiej formie i czy wywracanie wszystkiego do góry nogami jest potrzebne. Chyba większość zna mój skromy kanał na YT nie chcę żeby zabrzmiało to w ten sposób, że to upoważnia mnie do oceniania innych, teraz jest lepiej jeśli chodzi o jakieś nagrania ale np wcześniej gdy np szukałem jakiś ciekawych nagrań to podbierałem od Jaga TV, czy Legia TV z ich wizyt na R22 i patrzyłem z zazdrością na to. Nadal jesteśmy za nimi. Z ręką na sercu co wam tak naprawdę podoba się w pracy biura prasowego ? Na pewno nie powiem złego słowa np na zdjęcia na stronie ale ciężko doszukać się czegoś więcej. Nie wiem w ile osób jest prowadzana taka strona ale chyba jedna "ogarnięta" w zupełności wystarczy. Jeśli chodzi o promocje to zauważyłem, że jak większość fajnych akcji była zorganizowana to z pomocą SKWK. |
Wisła zwalnia i spłaca długi
PS: http://wisla-krakow.przegladsportowy...780,1,727.html Cytat: Zostały już wypłacone wszystkie zaległe pensje za rok 2012. W kwietniu zostaną też zlikwidowane ostatnie tegoroczne zaległości. |
Ja akurat tego nie pojmuję i tak. Jak już ktoś napisał "niezły prezent na święta". Można się było z tym wstrzymać. Magazynier i sprzątaczki to znając polskie realia ŁĄCZNIE jakieś 3-7 tysięcy. Czy naprawdę warto mieć brudne korytarze albo kartony na środku sali? Czy nie można było poprosić 10 piłkarzy o obniżkę po kilkaset złotych? Nigdy nie pojmowałem takich decyzji i nic nie przekona mnie do tego, że mają one dobry wpływ na klub i pracę w nim.
A kanał Facebook ma ostatni wpis z 24 marca. Przecież to absolutnie żenujące... |
Cytat:
Poziom filmów, któe były robione to jedno. Chodzi o to, że teraz nawet tych średnich filmików nie będzie miał kto robić... Umówmy się, ale Biuro Prasowe, które ma się opierać na rzeczniku i fotoreporterze to kpina. Strona Legii jest świetna. Materiały też. Tylko jak tam wejdziesz do Biura Prasowego to masz kilkanaście osób w pomieszczeniu wyposażonym elektroniką po uszy. A u nas siedzą w tym okrąglaku, którego wszyscy najchętniej by się pozbyli... Wyobrażam sobie to teraz tak, że Ochalik będzie pisał newsy, fotograf zdjęcia a stażystki ogarną jakieś pomeczowe wywiady. I nic więcej nie będzie... Przykre trochę ale cóż... Jesli woli się zwolnić kilka osób Bogu ducha winne a ściągać 3 bramkarza w trakcie 6 miesięcy to sorry... |
Cytat:
Nie każdy ma możliwość w momencie meczu być na stadionie np na wyjeździe, czy też u siebie - z różnych powodów. Wielokrotnie korzystałem z takich relacji tekstowych, cieszą się one wbrew pozorom dużą popularnością. Wystarczy będąc gdzieś poza Krakowem mieć ze sobą komórkę, albo laptopa i kartę sim. Mało tego - znam osoby, które nawet w domu mając jakiś kiepski internet radiowy nie mogą sobie pozwolić na płynne oglądanie meczu na soccerlive. Więc nie krytykuj tak kategorycznie, nie jesteś aninieomylny, ani wszechwiedzący! Co do meritum - zwolnili osiem osób, może wzamian przyjmą kolejnych czterech prezesów i dyrektorów. |
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Chciałbym aby wszystko było w Wiśle na absolutnym topie, a nie tylko było. Z drugiej strony jak ma nie być nic to przecież logiczne, że chciałbym aby było co kol wiek. Rozumiem że praca w Wiśle jest związana z wieloma trudnościami. |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:34. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl