Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Ekstraklasa (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7374)

felipe 27.08.2010 19:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Proud (Post 969500)
Dawno nie widziałem w polskiej lidze tak pewnego strzału głową jak teraz Żewłakowa. Chodzi o taką pewność siebie, że zdobędzie się bramkę. Kurde, po nabiegu było widać że bedzie 0:1.

Zobaczymy jak się to dalej potoczy. Legia gra nieźle.

2 gole Rudnevsa widział ? :)
Ale fakt, wiem o co Ci chodzi. No cóż, nasze młode gwiazdy mają w większości problem z panowaniem nad piłką nogą. Nie wymagajmy zatem szaleństw z główkami.

szymonw7 27.08.2010 19:26

Jednak w nowej legii jest nowa jakość

MCX 27.08.2010 19:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Proud (Post 969500)
Dawno nie widziałem w polskiej lidze tak pewnego strzału głową jak teraz Żewłakowa. Chodzi o taką pewność siebie, że zdobędzie się bramkę. Kurde, po nabiegu było widać że bedzie 0:1.

Dokładnie, jak na treningu.

Żewłakow to zawodnik, który ponad 10 lat spędził na zachodzie i na ogół grał.

Byle jaki polski kopacz by się tyle czasu za granicą nie utrzymał.

Emenems81 27.08.2010 19:28

Belchatow gra calkiem calkiem, licze ze cos jeszcze wepchna. Sprawiedliwie trzeba jednak dodac, ze bramki dla GKS nie powinno byc, chwile wczesniej byl faul na Manu, ktorego sedzia nie odgwizdal, poszla kontra i gol :]

leszekm_ 27.08.2010 19:30

jaki faul na manu? nic tam nie było, już minął jakąś tam pipę bełchatowską i próbował wymusić cwaniak faul. tam żółta kartka powinna być nie faul. legia jak narazie tylko wymuszanie fauli pokazuje, ten idiota rybus najlepszy: idzie z kontrą, dwóch na trzech, i faulu szuka.

Emenems81 27.08.2010 19:32

Szymkowiak stojacy przy linii jest zupelnie innego zdania, wedlug niego byl zdecydowany faul :]

SpoXsteR 27.08.2010 19:32

gdyby zagwizdal to nikt by nie mial mu za to za zle.. kontrowersyjna sytuacja po czym padl gol dla Belchatowian

Proud 27.08.2010 19:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez felipe (Post 969502)
2 gole Rudnevsa widział ? :)
Ale fakt, wiem o co Ci chodzi. No cóż, nasze młode gwiazdy mają w większości problem z panowaniem nad piłką nogą. Nie wymagajmy zatem szaleństw z główkami.

Widziałem tego z Widzewem. Tego drugiego nie. :) Tylko wiesz, tam było cwaniactwo. I trudniejsza sytuacja. I gol ładniejszy. :D

Ale mi chodzi o takie "wyjście po swoje, po coś co mi się należy, coś co robiłem tysiące razy" w wykonaniu Żewłakowa. Tak jak napisał MCX, jak na treningu.

Jagul 27.08.2010 19:33

Żewłakow to nie jest jakiś przypadkowy frajer, który tylko potrafi narzekać na kolegów (np. Wichniarek). Chłopak robi swoje. Strzela bramki i o to w tym wszystkim chodzi. To był cichy powrót ale za to jak efektywny bez zbędnego podniecania się.
Tak jeszcze dodając. Koleś wyjeżdżając nie porywał się z motyką na księżyc tylko rozsądnie sobie wybierał kluby, w których wiedział, że spokojnie da rade. Nie jak np Matusiak.
Co do Cracovii. Znowu cudowni obrońcy moim zdaniem zawiedli przy bramce. No i ten Niedzielan :D Nie ma co gadać, że nie dostawał szans za Skorży, bo akurat w czasie kiedy on wracał po kontuzji para Brożek - Boguski była najlepsza w lidze. Błędem było go oddawać. Można było pokusić się np. o wypożyczenie do Ruchu. Ale cóż nie ma co biadolić.
Teraz Craxa jedzie do Lechii, która w tym sezonie póki co mnie przynajmniej zawodzi. Ale chyba łatwiejszego rywala do przełamania się nie mogli sobie wymarzyć.

leszekm_ 27.08.2010 19:35

szymkowiak nie miał zbliżenia i powtórki w zwolnionym tempie, a manu to wywraca się co chwila, za każdym razem efektowniej. w ogóle conajmniej 50% fauli w polskiej lidze to wymuszenia

Marszałek 27.08.2010 19:36

Dobry mecz GKS-u,widać,że wiedzą co mają grać. Muszę przynać się,że bardzo przyjemnie ogląda się to spotkanie,stadion jednak robi wrażnie. A co do Legii,jak to u Skorży,nie wiedzą jak mają grać,jak do ciebie ty do mnie. Ich akcje nie stanowią żadnego zagrożenia dla GKS-u. Iwański już się obraca,kółka kręci,nie ma komu podać.

Pisząc tego posta GKS móg już strzelić dwie bramki.

leszekm_ 27.08.2010 19:36

Jezu jaka ta legia słaba, już 0:3 powinno być

MCX 27.08.2010 19:37

Bełchatów zmarnował drugą 100% sytuację.
Skorża robi zmianę w 29 minucie.
Robi się ciekawie :D

Pauwe 27.08.2010 19:38

Spotkanie bliźniaczo podobne do meczu Legii z parchami ,też goście prowadzili ,też mieli 2-3 setki , a wiadomo jak się skończyło...

Pan Jotka 27.08.2010 19:39

Powtarza się mecz Legia-Cracovia...Tez mogło być 3:0 dla Pasów, a sończyło sie 2:1 dla Legii ;-) Magia stadionu!!!

Proud 27.08.2010 19:40

Przypuszczam że Legia strzeli jakąś przypadkową bramkę, a potem drugą i znów im się uda. Za dużo tych sytuacji GKS marnuje. Chciałbym się mylić, ale nie robię sobie nadziei.

leszekm_ 27.08.2010 19:40

rybus pokazał klasę

Jaroo1 27.08.2010 19:43

Zeby sie nie skonczylo jak z Cracovia czli niewykorzystane sytuacje sie zemscily. Powinno juz byc minimum 3:0 a tak to nadal wszystko niepwene. No i musze sie zgodzic z Marszalkiem Legia nie wie co grac. Niby sa aktywni, niby biegaja, wymieniaja podania ale maja zero pomyslow jak zaskoczyc Belchatow zeby sobie wyrobic taka 100% sytuacje.

felipe 27.08.2010 19:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Proud (Post 969511)
Widziałem tego z Widzewem. Tego drugiego nie. :) Tylko wiesz, tam było cwaniactwo. I trudniejsza sytuacja. I gol ładniejszy. :D

Ale mi chodzi o takie "wyjście po swoje, po coś co mi się należy, coś co robiłem tysiące razy" w wykonaniu Żewłakowa. Tak jak napisał MCX, jak na treningu.

O, to tym bardziej zobacz tego drugiego sprzed tygodnia ;) na 2,3 czy tam 4:0 z parchami. Też bomba ładna.

Co do meczu - Legia czuję, że i tak się ogarnie i to jeszcze wygra. Jak to ktos napisał - "magia stadionu". W ogóle świetnie się ogląda ten mecz. Szybki, ludzi dużo, fajny doping, akcje...

Marszałek 27.08.2010 19:46

35 minuta i pierwsza udana akcja Legii,co jest wynikiem raczej indywidualnego zrywu niż czegoś przemyślanego. A GKS coraz grożniejszy. Zewłakow im się w ktorymś momencie urwie i będzie dwójeczka. Tylko żeby GKS owi starczyło pary. Także Manu w ogóle nie widoczny, słaby,przereklamowany czy nie ma z kim grać?Albo jest fatalnie ustawiony.

GKS odwala profesurę. 2-0

leszekm_ 27.08.2010 19:46

gks jedzie ich bez mydła. tu jak narazie jest różnica KLAS

tofik 27.08.2010 19:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marszałek (Post 969515)
Dobry mecz GKS-u,widać,że wiedzą co mają grać. Muszę przynać się,że bardzo przyjemnie ogląda się to spotkanie,stadion jednak robi wrażnie. A co do Legii,jak to u Skorży,nie wiedzą jak mają grać,jak do ciebie ty do mnie. Ich akcje nie stanowią żadnego zagrożenia dla GKS-u. Iwański już się obraca,kółka kręci,nie ma komu podać.

Pisząc tego posta GKS móg już strzelić dwie bramki.

Czyli nasz ulubieniec się nie poprawił. Nie wiedzą, co mają grac, bo to samowolka.
I teraz nasuwa się pytanie, on ze swoimi pilkarzami nie rozmawia, czy może jego warsztat jest tak mizerny, że nie potrafi nic konstruktywnego nakreślić ?

DysoN 27.08.2010 19:47

Belchatow gra naprawde baaaardzo dobry mecz. Szacunek.
Ale to co Legia zrobila przy 2 bramce to jak jakas za przeproszeniem Cracovia.... 4 obroncow i nikt nie pokryl znow Zewlakowa. Sami sie o to prosili.

klusek106 27.08.2010 19:47

No to chyba powtórka z meczu z Cracovia sie nie powtorzy :D

szymonw7 27.08.2010 19:49

Żewłakow 5 trafienie

pchelas 27.08.2010 19:49

Albo obrona była na grzybach, albo Antolović ostro się okopał przy lini bramkowej i ni chu-chu nie ruszy?
Ten Poźniak niezły nawet, młody, niespełna 21 letni ;)

snyrting 27.08.2010 19:49

Zastanawia mnie co by zrobił GKS z Arsenalem... ;]

gigant 27.08.2010 19:51

Szacun dla obrony Legii, ....a wymiatają jak złoto.
Szacun dla Macieja "liga bedzie ciekawsza i wypada przeprosić kibiców", za perfekcyjne przygotowanie drużyny, chyba ze wciąż jest na naszej liscie płac. Obawiam się że tam przekazanie paru starych łachów, nie zapewni sympatii trybun.

MCX 27.08.2010 19:51

Niedługo na Łazienkowskiej zatęsknią za Urbanem :D

Emenems81 27.08.2010 19:51

Obrona Legii to takie buraki, ze szok :D Jak Slask z nimi przegral?? Wiselka ich rozjedzie :]

leszekm_ 27.08.2010 19:51

skorży nie dałbym nawet traktora prowadzić

maaarcin 27.08.2010 19:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szymonw7 (Post 969534)
Żewłakow 5 trafienie

nie piąte, a na razie czwarte

Magic19 27.08.2010 19:54

no Maciek robi robotę w Legii, oby tak dalej a jednego rywala mamy z głowy:) Teraz czekam tylko jak do Lecha przejdzie Kasperczak i będą już dwa zespoły z głowy w walce o mistrza:) hehe:D

AYALA 27.08.2010 19:55

Legia gra jak My na początku rundy wiosennej

felipe 27.08.2010 19:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez snyrting (Post 969536)
Zastanawia mnie co by zrobił GKS z Arsenalem... ;]

dobre, dobre :lol:

element 27.08.2010 19:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez snyrting (Post 969536)
Zastanawia mnie co by zrobił GKS z Arsenalem... ;]

Pochłonąłby ich razem z ościami.
Na prawdę fajnie uderzył piłkę głową Żewłakow. Który zawodnik Wisły potrafiłby tak uderzyć?
GKS pokazuje co to ambicja. Szkoda że Wisła tak nie gra. GKS na Mistrza i co najmniej LE.
Legia do spadku. Próbują kąsać, bezskutecznie. Wypada przeprosić kibiców.

Emenems81 27.08.2010 19:55

Ciekawe kto nas przejmie, bo na razie mozemy sie smiac, ale u nas wcale nie jest lepiej..

Marszałek 27.08.2010 19:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DysoN (Post 969531)
Belchatow gra naprawde baaaardzo dobry mecz. Szacunek.
Ale to co Legia zrobila przy 2 bramce to jak jakas za przeproszeniem Cracovia.... 4 obroncow i nikt nie pokryl znow Zewlakowa. Sami sie o to prosili.

Bramka Zewłakowa była pokłosiem dobrego rozegrania. Gość przedkładał sobie piłeczkę jak na treningu,podał do boku i formalność.
Legia nie istnieje. Jeśli GKS nie spuchnie to dobije ich w drugiej polowie. To wygląda tak,że GKS przegrać to może niż Legia wygrać.


Rybus mówi,"że nie wie co się dzieje",to ja już mu powiem,że trener mu nie wyjaśni także,bo sam nie wie.

Na całe szczęście Skorża ma mocną pozycję w Legii,wszak budowa zespołu trwa:)

studio2 27.08.2010 19:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez element (Post 969548)
Legia do spadku.

Wy nie myślicie przed tym jak klikniecie 'wyślij odpowiedź' ?:lol:

Mario Nh 27.08.2010 20:02

Współczuje Skorży i stolicy takiego "bramkarza".


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:30.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl