![]() |
Cytat:
Ale fakt, wiem o co Ci chodzi. No cóż, nasze młode gwiazdy mają w większości problem z panowaniem nad piłką nogą. Nie wymagajmy zatem szaleństw z główkami. |
Jednak w nowej legii jest nowa jakość
|
Cytat:
Żewłakow to zawodnik, który ponad 10 lat spędził na zachodzie i na ogół grał. Byle jaki polski kopacz by się tyle czasu za granicą nie utrzymał. |
Belchatow gra calkiem calkiem, licze ze cos jeszcze wepchna. Sprawiedliwie trzeba jednak dodac, ze bramki dla GKS nie powinno byc, chwile wczesniej byl faul na Manu, ktorego sedzia nie odgwizdal, poszla kontra i gol :]
|
jaki faul na manu? nic tam nie było, już minął jakąś tam pipę bełchatowską i próbował wymusić cwaniak faul. tam żółta kartka powinna być nie faul. legia jak narazie tylko wymuszanie fauli pokazuje, ten idiota rybus najlepszy: idzie z kontrą, dwóch na trzech, i faulu szuka.
|
Szymkowiak stojacy przy linii jest zupelnie innego zdania, wedlug niego byl zdecydowany faul :]
|
gdyby zagwizdal to nikt by nie mial mu za to za zle.. kontrowersyjna sytuacja po czym padl gol dla Belchatowian
|
Cytat:
Ale mi chodzi o takie "wyjście po swoje, po coś co mi się należy, coś co robiłem tysiące razy" w wykonaniu Żewłakowa. Tak jak napisał MCX, jak na treningu. |
Żewłakow to nie jest jakiś przypadkowy frajer, który tylko potrafi narzekać na kolegów (np. Wichniarek). Chłopak robi swoje. Strzela bramki i o to w tym wszystkim chodzi. To był cichy powrót ale za to jak efektywny bez zbędnego podniecania się.
Tak jeszcze dodając. Koleś wyjeżdżając nie porywał się z motyką na księżyc tylko rozsądnie sobie wybierał kluby, w których wiedział, że spokojnie da rade. Nie jak np Matusiak. Co do Cracovii. Znowu cudowni obrońcy moim zdaniem zawiedli przy bramce. No i ten Niedzielan :D Nie ma co gadać, że nie dostawał szans za Skorży, bo akurat w czasie kiedy on wracał po kontuzji para Brożek - Boguski była najlepsza w lidze. Błędem było go oddawać. Można było pokusić się np. o wypożyczenie do Ruchu. Ale cóż nie ma co biadolić. Teraz Craxa jedzie do Lechii, która w tym sezonie póki co mnie przynajmniej zawodzi. Ale chyba łatwiejszego rywala do przełamania się nie mogli sobie wymarzyć. |
szymkowiak nie miał zbliżenia i powtórki w zwolnionym tempie, a manu to wywraca się co chwila, za każdym razem efektowniej. w ogóle conajmniej 50% fauli w polskiej lidze to wymuszenia
|
Dobry mecz GKS-u,widać,że wiedzą co mają grać. Muszę przynać się,że bardzo przyjemnie ogląda się to spotkanie,stadion jednak robi wrażnie. A co do Legii,jak to u Skorży,nie wiedzą jak mają grać,jak do ciebie ty do mnie. Ich akcje nie stanowią żadnego zagrożenia dla GKS-u. Iwański już się obraca,kółka kręci,nie ma komu podać.
Pisząc tego posta GKS móg już strzelić dwie bramki. |
Jezu jaka ta legia słaba, już 0:3 powinno być
|
Bełchatów zmarnował drugą 100% sytuację.
Skorża robi zmianę w 29 minucie. Robi się ciekawie :D |
Spotkanie bliźniaczo podobne do meczu Legii z parchami ,też goście prowadzili ,też mieli 2-3 setki , a wiadomo jak się skończyło...
|
Powtarza się mecz Legia-Cracovia...Tez mogło być 3:0 dla Pasów, a sończyło sie 2:1 dla Legii ;-) Magia stadionu!!!
|
Przypuszczam że Legia strzeli jakąś przypadkową bramkę, a potem drugą i znów im się uda. Za dużo tych sytuacji GKS marnuje. Chciałbym się mylić, ale nie robię sobie nadziei.
|
rybus pokazał klasę
|
Zeby sie nie skonczylo jak z Cracovia czli niewykorzystane sytuacje sie zemscily. Powinno juz byc minimum 3:0 a tak to nadal wszystko niepwene. No i musze sie zgodzic z Marszalkiem Legia nie wie co grac. Niby sa aktywni, niby biegaja, wymieniaja podania ale maja zero pomyslow jak zaskoczyc Belchatow zeby sobie wyrobic taka 100% sytuacje.
|
Cytat:
Co do meczu - Legia czuję, że i tak się ogarnie i to jeszcze wygra. Jak to ktos napisał - "magia stadionu". W ogóle świetnie się ogląda ten mecz. Szybki, ludzi dużo, fajny doping, akcje... |
35 minuta i pierwsza udana akcja Legii,co jest wynikiem raczej indywidualnego zrywu niż czegoś przemyślanego. A GKS coraz grożniejszy. Zewłakow im się w ktorymś momencie urwie i będzie dwójeczka. Tylko żeby GKS owi starczyło pary. Także Manu w ogóle nie widoczny, słaby,przereklamowany czy nie ma z kim grać?Albo jest fatalnie ustawiony.
GKS odwala profesurę. 2-0 |
gks jedzie ich bez mydła. tu jak narazie jest różnica KLAS
|
Cytat:
I teraz nasuwa się pytanie, on ze swoimi pilkarzami nie rozmawia, czy może jego warsztat jest tak mizerny, że nie potrafi nic konstruktywnego nakreślić ? |
Belchatow gra naprawde baaaardzo dobry mecz. Szacunek.
Ale to co Legia zrobila przy 2 bramce to jak jakas za przeproszeniem Cracovia.... 4 obroncow i nikt nie pokryl znow Zewlakowa. Sami sie o to prosili. |
No to chyba powtórka z meczu z Cracovia sie nie powtorzy :D
|
Żewłakow 5 trafienie
|
Albo obrona była na grzybach, albo Antolović ostro się okopał przy lini bramkowej i ni chu-chu nie ruszy?
Ten Poźniak niezły nawet, młody, niespełna 21 letni ;) |
Zastanawia mnie co by zrobił GKS z Arsenalem... ;]
|
Szacun dla obrony Legii, ....a wymiatają jak złoto.
Szacun dla Macieja "liga bedzie ciekawsza i wypada przeprosić kibiców", za perfekcyjne przygotowanie drużyny, chyba ze wciąż jest na naszej liscie płac. Obawiam się że tam przekazanie paru starych łachów, nie zapewni sympatii trybun. |
Niedługo na Łazienkowskiej zatęsknią za Urbanem :D
|
Obrona Legii to takie buraki, ze szok :D Jak Slask z nimi przegral?? Wiselka ich rozjedzie :]
|
skorży nie dałbym nawet traktora prowadzić
|
Cytat:
|
no Maciek robi robotę w Legii, oby tak dalej a jednego rywala mamy z głowy:) Teraz czekam tylko jak do Lecha przejdzie Kasperczak i będą już dwa zespoły z głowy w walce o mistrza:) hehe:D
|
Legia gra jak My na początku rundy wiosennej
|
Cytat:
|
Cytat:
Na prawdę fajnie uderzył piłkę głową Żewłakow. Który zawodnik Wisły potrafiłby tak uderzyć? GKS pokazuje co to ambicja. Szkoda że Wisła tak nie gra. GKS na Mistrza i co najmniej LE. Legia do spadku. Próbują kąsać, bezskutecznie. Wypada przeprosić kibiców. |
Ciekawe kto nas przejmie, bo na razie mozemy sie smiac, ale u nas wcale nie jest lepiej..
|
Cytat:
Legia nie istnieje. Jeśli GKS nie spuchnie to dobije ich w drugiej polowie. To wygląda tak,że GKS przegrać to może niż Legia wygrać. Rybus mówi,"że nie wie co się dzieje",to ja już mu powiem,że trener mu nie wyjaśni także,bo sam nie wie. Na całe szczęście Skorża ma mocną pozycję w Legii,wszak budowa zespołu trwa:) |
Cytat:
|
Współczuje Skorży i stolicy takiego "bramkarza".
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:30. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl