![]() |
To z Arka Wisłe poprowadzi Kazek Moskal?
|
Cytat:
Co do twojego pytania to napisze tak Skorża był do bani i jak sie okazało Kasperczak też, a wcześniej dziesiątki innych trenerów. W takim razie zastanawia mnie jedno wszyscy nie mieli pojęcia o trenowaniu, czy mamy porostu słabych piłkarzy? Powtarzałem to wiele razy i powtórzę kolejny niech w tej drużynie nie gra żaden polak jeśli maja tak nas reprezentowac jak dzisiaj trzech muszkieterów Sobol, Brożek, Kowalski. Tyle mam do powiedzenia i popieram komentatorów tu nawet Benitez nic nie zdziała do puki będziemy mieli takie podejście . Jeszcze jedno jak wszyscy co roku wierze że wreszcie coś zaskoczy jednak trzeba wreszcie sobie uświadomić to że jesteśmy zaściankową liga i to my jesteśmy tak zwanymi ogórkami. Wszyscy próbują koloryzować i mówić że jesteśmy lepsi od Azerów tylko trener zły chłopaki bez ambicji itd. Jedna wielka bzdura zarówno my jak i Lech byliśmy od nich w każdym elemencie słabsi i zrozumcie to wreszcie ze polskie kluby jeszcze długie lata nic nie osiągna w europie. |
Cytat:
byle nie na dlugo.. w PL poza Skorza nikogo sensownego, z 3-4 kolejki jakos przebolejemy z Kaziem, i moze ktos z zagranicy zawita |
Cytat:
|
Kasperczak już dawno temu stracił kontakt z rzeczywistością. Powinien wylecieć. Nie przegraliśmy wyłącznie przez słabą obronę. Wisła grała źle w każdej formacji. Zespół nie był przygotowany. Błędy obrońców zrobiły swoje, ale graliśmy z zespołem, któremu nasi piłkarze powinni wpakować dużo więcej bramek. Wydaje mi się, że nasi piłkarze potrafią grać, potrzebują do tego po prostu dobrego trenera.
Czas Kasperczaka się skończył. Nie widzę żadnych przesłanek, które pozwalały wierzyć, że poradzi sobie w lidze. Nie odmienił on stylu gry Wisły, a miał na to trochę czasu. |
Goral – ale wyjebać żeby wyjebać, czy wyjebać, żeby to miało sens? Bo ja generalnie takie pytanie zadaję.
Poza tym, jak osobę (nieskromnie ujmę) kumatą w realiach skandynawskich naprawdę bawi mnie niemal do łez rozpatrywanie w 2010 roku (po naszych wspaniałych doświadczeniach) odpadnięcia po karnych z Våleregną jako "kompromitacji" typu Tbilisi, Levadii czy dzisiejszego – poczytajcie o tym, kto tam grał, co wcześniej i póżniej oosiągnął, a potem walcie mocnymi hasłami. To samo co do Smudy – Franza szczerze lubię i szanuję, niewątpliwie ma nosa do piłkarzy, ale bez jaj, że to było w 100% tak, że on stworzył coś, za co HK spijał śmietankę - co bardziej kumaci niech sobie przypomną grę Uche za Franza i jego plany co do nigeryjczyka. Świat nie jest czarno-biały. |
Cytat:
Gorzej i tak nie będzie... PS: http://taktycznie.blogspot.com/ |
Z informacji zamieszczonej na portalu onet.pl wynika, że od tygodnia negocjują z zagranicznym trenerem.
I wydaje mi się, że jego przyjście było zależne od wyniku dzisiejszego meczu. Czas pokażę, jutro lub w poniedziałek wszystko będzie jasne. Ważne, żeby klub wystosował jakieś oświadczenie. Moim cichym życzeniem jest jakiś wywiad z B.Cupiałem. Słowa Petrescu Cytat:
|
Kaziu nie ma papierów, musiałby z nim na ławce usiąść Kmiecik.
|
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
Diaz niewystawiony w pierwszym spotkaniu, Brozek na obronie, Małecki na ławie, gra Paljic, ktory jest gorszy NAWET od Kirma i Łobo. No i jeszcze forsowanie geniusza przyjęcia piłki Rafała Boguskiego. Czekam z nadzieja na informacje o wywaleniu go z klubu. |
Cytat:
|
D, uważam że każda opcja jest lepsza. Takie jest moje zdanie bo facet skończy nam zespół jak Górnika Zabrze. Zresztą tam pomstują na niego po dziś dzień. Kazek Moskal uważam mógłby dostać szansę, zachowując wszelkie proporcję może będzie z niego nasz Guardiola:-). Dla siwego nie widze miejsca na naszej ławce bo jest dla mnie skompromitowany, nie tylko wynikem ale i swoją postawą. Szkoda że nie wypaliła opcja z Nevio Scalą latem. Może byłoby inaczej. Ale dzisiaj uważam że czas wreszcie rozbić układ Heniutka z Kapką bo ci wspaniali koledzy zniszczą Wisłę. Nie wiem co zrobi Cupiał, nie wiem wogóle po co oni wracali. Ale mam nadzieję że wygra Wisła. A tej z Kasperczkiem nie widzę. Pozdrawiam
|
Cytat:
|
Cytat:
jak mozna wogóle Kasperczaka bronic to ja nie rozumiem , spier... koncertowo za pierwszym razem spier... i teraz i za kazdym razem to wyglądało jakby nawet nie potrafil ich do walki zmoblizowac |
Cytat:
|
Cytat:
|
A ja myślę, że Kasperczak zostanie. Cupiał nie po to kompletował cały sztab żeby zacząć sezon od zmiany trenera. Myślę, że ocena wyników będzie dokonana jednak później.
Poziom gry był bardzo słaby ale jest jeden czynnik częściowo to usprawiedliwiający. Dziś i tydzień wczesniej graliśmy drużyną złożoną w połowie!! z zawodników którzy przyszli w ciągu ostanich tygodni. Nie da się zbudować zespołu w takim czasie, zwłaszcza gdy odeszło dwóch środkowych obrońców. Myślę, że ktoś kto podjął takie decyzje miał tego świadomość. I jesli planował z perspektywą dłuższą niż jedna runda to przewidział takie jk dziś konsekwencje. |
Cytat:
|
Petrescu:
Cytat:
|
Cytat:
|
GRaliśmy ze słabym zespołem ? To taki typowy stereotyp ! Jak ekipa jest z Azerjbeżdżanu to znaczy że jest słaba . A to gówno prawda ! Pomijając taktykę i ustawienie czyli wkład terenerów to ja widziałem że każdy z zawodników Karabachu był lepszy technicznie , szybszy o dwie prędkości i każdemu chciało się grać .Na jakiej podstawie mówicie że to ogórki i że są słabi ? Słabi to jesteśmy my i nalezy się z tym wreszczcie pogodzić ! Każdemu może zdarzyć się wpadka , nie ma problemu ale nam wpadki zdarzają się cały czas , co roku . Pisząć My mam na myśli nie tylko Wisłę ale ogólnie polskie drużyny . Na podstawie jakich wyników twierdzicie że jesteśmy w czymś lepsi niż Azerowie czy tez Gruzni ? Nie ma żadnych przesłanek aby tak twierdzić opórcz naszej wybujałej wyobraźni o samych sobie .
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Ale teraz sprzedaliśmy dwóch zawodników za 5 mln Euro. Wkrótce nowy wielki stadion. Uważam, że stać nas na zatrudnienie trenera z dużym nazwiskiem(moim typem jest Daum) z całym sztabem. Możemy dać mu duży komin płacowy, wszak trener jest tylko jeden. Dokonano sporej ilości transferów do klubu niektóre(Chavez,Rios) naprawdę bardzo dobrze rokują. Teraz naturalnym krokiem jest dobry trener który stwierdzi kto się z tej całej zbieraniny nadaję a kto nie. To się po prostu opłaci. |
Cytat:
|
Cytat:
i sam jestem w szoku jak teraz Kasperczak spie... sprawe bo mocno w Niego wierzyłem ale jego czas przeminął |
Cytat:
|
|
Cytat:
|
Henrik Larsson, pilkarz znakomity.. ale czy tez trener? w sumie za duzo nie prowadzil druzyn... w sumie to tylko jedna.. trudno zweryfikowac jego przydatnosc
|
Błagałbym Petrescu aby tu wrócił. Dałbym mu mega kontrakt. kase na transfery, pełnie władzy. Tylko ten człowiek byłby wstanie nas wyciągnąć z tego bagna.
|
Cytat:
|
Goral – okej, w takiej sytuacji stoimy w jednym rzędzie :)
Lemoniadowy – widzę, że generalnie nadal "ale ale", dziękuję za dyskusję. Skoro dla Ciebie porażka=kompromitacja, przykro mi, ale dziękuję za dyskusję na takim poziomie i winszuje sprawdzenia w 10 min. CV ludzi, którzy nas ZDEKLASOWALI po karnych. |
Znacie jakiegos innego pilkarza a pozniej trenera o nazwisku Larsson?:)
Poki co jego Landskrona jest na 6 miejscu w tabeli 8 zwyciestw, 5 remisow, 6 porazek. To moze byc duzego rodzaju Hazard w wykonaniu dzialczy Wisly, ale juz raz tego dokonalismy i moim zdaniem wyszlismy na tym swietnie tylko ze... no wlasnie... O ile oczywiscie podpisze... |
Cytat:
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:23. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl