Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Henryk Kasperczak - były trener Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7077)

zbymak 05.08.2010 22:30

To z Arka Wisłe poprowadzi Kazek Moskal?

blackluk 05.08.2010 22:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez arsfan90 (Post 953589)
Oj, oj czyżby Heniek stracił swoich obrońców? Jak napisał element, przecież nie miało być kompromitacji jak za Skorży!
I racja nie bylo takich kompromitacji KASPERCZAK PRZEGRAŁ WSZYSTKO CO MÓGŁ PRZEGRAĆ!!!

Czekam teraz na Wasze WSPANIAŁE OPINIE, wpywpowiedzcie się Wy którzy tak broniliście Kasperczaka!

Aaa teraz będziecie siedzieć cicho?!

K**** szkoda, że dopiero teraz zrozumiałem dlaczego tak wiele osób nie wypowiada się na tym forum pełnym ekspertów którzy NIE ROBIĄ ABSOLUTNIE NIC DLA WISŁY!!! Potraficie tylko krytykowac!

Przeczysz sam sobie najpierw sam krytykujesz, a potem piszesz ze wszyscy umieją tylko krytykować.

Co do twojego pytania to napisze tak Skorża był do bani i jak sie okazało Kasperczak też, a wcześniej dziesiątki innych trenerów. W takim razie zastanawia mnie jedno wszyscy nie mieli pojęcia o trenowaniu, czy mamy porostu słabych piłkarzy? Powtarzałem to wiele razy i powtórzę kolejny niech w tej drużynie nie gra żaden polak jeśli maja tak nas reprezentowac jak dzisiaj trzech muszkieterów Sobol, Brożek, Kowalski. Tyle mam do powiedzenia i popieram komentatorów tu nawet Benitez nic nie zdziała do puki będziemy mieli takie podejście .
Jeszcze jedno jak wszyscy co roku wierze że wreszcie coś zaskoczy jednak trzeba wreszcie sobie uświadomić to że jesteśmy zaściankową liga i to my jesteśmy tak zwanymi ogórkami. Wszyscy próbują koloryzować i mówić że jesteśmy lepsi od Azerów tylko trener zły chłopaki bez ambicji itd. Jedna wielka bzdura zarówno my jak i Lech byliśmy od nich w każdym elemencie słabsi i zrozumcie to wreszcie ze polskie kluby jeszcze długie lata nic nie osiągna w europie.

SpoXsteR 05.08.2010 22:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zbymak (Post 953655)
To z Arka Wisłe poprowadzi Kazek Moskal?


byle nie na dlugo.. w PL poza Skorza nikogo sensownego, z 3-4 kolejki jakos przebolejemy z Kaziem, i moze ktos z zagranicy zawita

Adam 05.08.2010 22:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kolarz90 (Post 953639)
Lepszy trener napewno jest, tylko trzeba dobrze poszukać za granicą...

Nooo napewno :D Rownie dobrze mozna powiedzieć ze gdzieś za granica jest kilku 18 latkow ktorzy w znakomity sposob zastapili by głowackiego i sa do wziecia za darmo :D to jest zwykłe gdybanie... jaka masz pewnosc ze trener z zagranicy lepiej by to ogarnal? Dla trenerow z zagranicy praca w polsce jest nie atrakcyjna primo bo polska liga jest na poziomie ligi z kazachstanu wiec prestizu praca tutaj nie dodaje zarobki gorsze niz powiedzmy w 2 lidze cypryjskiej wiec poco sie tutaj pchac? Zaden dobry trener do Wisly z zagranicy nie wpadnie bo jesli jest dobry i tani to bedzie mial znacznie lepsze propozycje... taka prawda

polyester 05.08.2010 22:34

Kasperczak już dawno temu stracił kontakt z rzeczywistością. Powinien wylecieć. Nie przegraliśmy wyłącznie przez słabą obronę. Wisła grała źle w każdej formacji. Zespół nie był przygotowany. Błędy obrońców zrobiły swoje, ale graliśmy z zespołem, któremu nasi piłkarze powinni wpakować dużo więcej bramek. Wydaje mi się, że nasi piłkarze potrafią grać, potrzebują do tego po prostu dobrego trenera.

Czas Kasperczaka się skończył. Nie widzę żadnych przesłanek, które pozwalały wierzyć, że poradzi sobie w lidze. Nie odmienił on stylu gry Wisły, a miał na to trochę czasu.

d 05.08.2010 22:34

Goral – ale wyjebać żeby wyjebać, czy wyjebać, żeby to miało sens? Bo ja generalnie takie pytanie zadaję.

Poza tym, jak osobę (nieskromnie ujmę) kumatą w realiach skandynawskich naprawdę bawi mnie niemal do łez rozpatrywanie w 2010 roku (po naszych wspaniałych doświadczeniach) odpadnięcia po karnych z Våleregną jako "kompromitacji" typu Tbilisi, Levadii czy dzisiejszego – poczytajcie o tym, kto tam grał, co wcześniej i póżniej oosiągnął, a potem walcie mocnymi hasłami.

To samo co do Smudy – Franza szczerze lubię i szanuję, niewątpliwie ma nosa do piłkarzy, ale bez jaj, że to było w 100% tak, że on stworzył coś, za co HK spijał śmietankę - co bardziej kumaci niech sobie przypomną grę Uche za Franza i jego plany co do nigeryjczyka. Świat nie jest czarno-biały.

Martinus 05.08.2010 22:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zbymak (Post 953655)
To z Arka Wisłe poprowadzi Kazek Moskal?


Gorzej i tak nie będzie...
PS: http://taktycznie.blogspot.com/

DeadOrAlive 05.08.2010 22:35

Z informacji zamieszczonej na portalu onet.pl wynika, że od tygodnia negocjują z zagranicznym trenerem.

I wydaje mi się, że jego przyjście było zależne od wyniku dzisiejszego meczu. Czas pokażę, jutro lub w poniedziałek wszystko będzie jasne. Ważne, żeby klub wystosował jakieś oświadczenie. Moim cichym życzeniem jest jakiś wywiad z B.Cupiałem.


Słowa Petrescu

Cytat:

Spotkałem też Pawła i Piotrka Brożków. Może oni nie chcą mnie widzieć, ale podałem rękę każdemu. To mój styl. Wiem, że wielu mnie obgadywało za moimi plecami, ale oni za to zapłacą. Ja dam sobie radę. Byłem świetnym zawodnikiem a teraz jestem świetnym trenerem.
prorocze... ;)

pirat.z.karaibow 05.08.2010 22:35

Kaziu nie ma papierów, musiałby z nim na ławce usiąść Kmiecik.

cfa 05.08.2010 22:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez -Goral- (Post 953649)
Nie. Wyjebać bo nie rokuje żadnych nadziei na przyszłość.
On tych przepłacanych piłkarzy na nogi nie postawi. A dobry zagraniczny trener to zrobi.

Niedawno Basałaj w wywiadzie powiedział, że rozmawiał z Małeckim przez godzinę. Że to on go tu sprowadził, mówił mu ,że musi być ambitny, musi się starać by być lepszym, nie zadowalać się tym co jest. Efekty już widzieliśmy w pierwszym meczu z Azerami. Przygotowanie mentalne to podstawa.

I teraz pytanie czy potrafisz sobie wyobrazić Kasperczaka w takiej rozmowie z Małeckim ?
Ja sobie Basałaja potrafię wyobrazić, Kasperczaka nie. Potrzebujemy trenera który trafi do tych zawodników a nie marionetkę Kasperczaka.

Tutaj chyba bardziej by się przydała współpraca z psychologiem sportowym, a nie odrazu trener z zachodu. A jeśli chodzi o trenera bardzo podoba mi sie praca Probieża w Jagieloni chociaż z braku czasu nie miałem okazji w tym sezonie zobaczyc rzadnego z meczyJagi.

Filippo123321 05.08.2010 22:36

Cytat:

byle nie na dlugo.. w PL poza Skorza nikogo sensownego,
Probierz.

Cytat:

[Tak, bo nie wystawił Kirma, który wrócił wtedy co przyszedł Paljicm a ostatni jego dobry mecz to Levadia rok temu. Kolejna zła zmiana, to Łobodziński, który pokazał się z dobrej strony. Wszedł za zdenerwowanego, ambitnego, lecz bardzo nerwowo grającego Małeckiego mającego żółtą kartkę (inna sprawa, że to był bardzo dobry mecz Małego).
LOL :D

Diaz niewystawiony w pierwszym spotkaniu, Brozek na obronie, Małecki na ławie, gra Paljic, ktory jest gorszy NAWET od Kirma i Łobo. No i jeszcze forsowanie geniusza przyjęcia piłki Rafała Boguskiego.

Czekam z nadzieja na informacje o wywaleniu go z klubu.

K4millo 05.08.2010 22:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dynek.pl (Post 953648)
Spodobalo mi sie sformulowanie uzyte w relacji przez Jawora:

Cytat:

Krakowianie przegrali, bo szkoleniowiec pogubił się w bogactwie i poprzestawiał skład, który wcześniej rozbił FC Szawle. Decydujący o wyniku błąd popełnił Piotr Brożek, który został przesunięty z pomocy do obrony.
Od Kasperczaka jako autora 3 z 4 najbardziej kompromitujacych porazek Wisly w historii oczekuje tylko jednego DYMISJI. Trener, ktory spuscil z ligi Gornika Zabrze nie powinien nigdy siedziec na lawce Wisly jesli chcemy cos osiągać. Zabraklo mu honoru pare lat temu - teraz ma szanse chociaz to odkupic.

Buahhaha ten cytat to jakiś żart. Wielki Piotr Brożek, jakby grał w pomocy to by nie popełnił błędu tylko strzelił parę bramek i zaliczył asyst. W obronie tak jak dzisiaj brylował by za to wielki Junior Diaz. To nasze bogactwo to przeciętni piłkarze z zeszłego sezonu wzmocnieni zawodnikami typu Paljic, nic wielkiego to nie gwarantuje.

Mateusz91 05.08.2010 22:37

D, uważam że każda opcja jest lepsza. Takie jest moje zdanie bo facet skończy nam zespół jak Górnika Zabrze. Zresztą tam pomstują na niego po dziś dzień. Kazek Moskal uważam mógłby dostać szansę, zachowując wszelkie proporcję może będzie z niego nasz Guardiola:-). Dla siwego nie widze miejsca na naszej ławce bo jest dla mnie skompromitowany, nie tylko wynikem ale i swoją postawą. Szkoda że nie wypaliła opcja z Nevio Scalą latem. Może byłoby inaczej. Ale dzisiaj uważam że czas wreszcie rozbić układ Heniutka z Kapką bo ci wspaniali koledzy zniszczą Wisłę. Nie wiem co zrobi Cupiał, nie wiem wogóle po co oni wracali. Ale mam nadzieję że wygra Wisła. A tej z Kasperczkiem nie widzę. Pozdrawiam

Adam 05.08.2010 22:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez polyester (Post 953664)
Kasperczak już dawno temu stracił kontakt z rzeczywistością. Powinien wylecieć. Nie przegraliśmy wyłącznie przez słabą obronę. Wisła grała źle w każdej formacji. Zespół nie był przygotowany. Błędy obrońców zrobiły swoje, ale graliśmy z zespołem, któremu nasi piłkarze powinni wpakować dużo więcej bramek. Wydaje mi się, że nasi piłkarze potrafią grać, potrzebują do tego po prostu dobrego trenera.

Czas Kasperczaka się skończył. Nie widzę żadnych przesłanek, które pozwalały wierzyć, że poradzi sobie w lidze. Nie odmienił on stylu gry Wisły, a miał na to trochę czasu.

Jak ma sobie porazic... kazda formacja jest calkowicie przebudowana... mamy NOWA obrone ktora ze soba gra 3 tyg gdzie tu czas na zgranie sie? wielu zawodnikow odeszlo wiec odrazu system gry sie zmienia... Alternatywy za Kasperczaka NIE MA przypominam ze jest to trener ktory z Polskich trenerow osiagnal NAJWIECEJ

Lemoniadowy Joe 05.08.2010 22:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez d (Post 953666)
Poza tym, jak osobę (nieskromnie ujmę) kumatą w realiach skandynawskich naprawdę bawi mnie niemal do łez rozpatrywanie w 2010 roku (po naszych wspaniałych doświadczeniach) odpadnięcia po karnych z Våleregną jako "kompromitacji" typu Tbilisi, Levadii czy dzisiejszego – poczytajcie o tym, kto tam grał, co wcześniej i póżniej oosiągnął, a potem walcie mocnymi hasłami.

a co ta Valerenga osiągneła 0-6 w dwumeczu ze Steauą cos jeszcze ?

jak mozna wogóle Kasperczaka bronic to ja nie rozumiem , spier... koncertowo za pierwszym razem spier... i teraz i za kazdym razem to wyglądało jakby nawet nie potrafil ich do walki zmoblizowac

SpoXsteR 05.08.2010 22:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Filippo123321 (Post 953672)
Probierz.



Probierz bo? bo zremisowal dzis mecz, w ktorym zreszta Jaga nie strzelila ani jednego gola.. jedna jaskolka wiosny nie czyni.. to kiepski trener i nie mozna tak do tego podchodzic ze skoro zremisowal z Grekami to jest zajebisty w ogolnym rozrachunku.. kazdy sie tak podnieca nimi dzisiaj.. a kazdy rozumny wie ze byl to jednorazowy wyskok na sezon.. i tak co kilka miesiecy cos im sie uda ugrac

ChG 05.08.2010 22:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Adam (Post 953675)
Alternatywy za Kasperczaka NIE MA przypominam ze jest to trener ktory z Polskich trenerow osiagnal NAJWIECEJ

Owszem, jest alternatywa. Mianowicie trener zza granicy. Tylko podkreślam TRENER, a nie jakiś pajac Bakero...

dragon 05.08.2010 22:41

A ja myślę, że Kasperczak zostanie. Cupiał nie po to kompletował cały sztab żeby zacząć sezon od zmiany trenera. Myślę, że ocena wyników będzie dokonana jednak później.

Poziom gry był bardzo słaby ale jest jeden czynnik częściowo to usprawiedliwiający. Dziś i tydzień wczesniej graliśmy drużyną złożoną w połowie!! z zawodników którzy przyszli w ciągu ostanich tygodni. Nie da się zbudować zespołu w takim czasie, zwłaszcza gdy odeszło dwóch środkowych obrońców. Myślę, że ktoś kto podjął takie decyzje miał tego świadomość. I jesli planował z perspektywą dłuższą niż jedna runda to przewidział takie jk dziś konsekwencje.

wislak68 05.08.2010 22:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zbymak (Post 953655)
To z Arka Wisłe poprowadzi Kazek Moskal?

I wszystko było by jasne gdyby nie ten pytajnik na końcu. Coś wiesz czy tylko prowokujesz?

Baala 05.08.2010 22:42

Petrescu:
Cytat:

A mój trener, którego miałem we Włoszech, Zdenek Zeman, był najostrzejszy ze wszystkich. Moje treningi przy tym co on robił, to gry i zabawy z piłeczką. Gdybym zrobił w Wiśle to co on z nami we Włoszech, to by mnie zabili, gdzieś przy okazji. A to było moje pierwsze doświadczenie. Wszyscy płakali i kwiczeli, ale Zeman miał wyniki. Ale gdy poszedł do Turcji, po 10 treningach piłkarze zaczęli symulować kontuzje. I go wywalili. To samo byłoby w Wiśle. A jednak to Zeman miał sukcesy. Weźmy przykład Capello – gdy zapyta pan jego byłych piłkarzy powiedzą: „O Boże, to sadysta”. Ale proszę popatrzeć na jego wyniki. Czego chcesz – wyników czy miłości zawodników? Każdy sam musi zadecydować.
Ja od dawna jestem za kimś takim jak Zdenek Zeman. I oczywiście założyć, że nie ma przebacz jak ktoś by narzekał to ME.

Martinus 05.08.2010 22:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ChG (Post 953679)
Owszem, jest alternatywa. Mianowicie trener zza granicy. Tylko podkreślam TRENER, a nie jakiś pajac Bakero...

Pozostaje mieć nadzieję że tak się stanie :) ....

VanBasten 05.08.2010 22:44

GRaliśmy ze słabym zespołem ? To taki typowy stereotyp ! Jak ekipa jest z Azerjbeżdżanu to znaczy że jest słaba . A to gówno prawda ! Pomijając taktykę i ustawienie czyli wkład terenerów to ja widziałem że każdy z zawodników Karabachu był lepszy technicznie , szybszy o dwie prędkości i każdemu chciało się grać .Na jakiej podstawie mówicie że to ogórki i że są słabi ? Słabi to jesteśmy my i nalezy się z tym wreszczcie pogodzić ! Każdemu może zdarzyć się wpadka , nie ma problemu ale nam wpadki zdarzają się cały czas , co roku . Pisząć My mam na myśli nie tylko Wisłę ale ogólnie polskie drużyny . Na podstawie jakich wyników twierdzicie że jesteśmy w czymś lepsi niż Azerowie czy tez Gruzni ? Nie ma żadnych przesłanek aby tak twierdzić opórcz naszej wybujałej wyobraźni o samych sobie .

zbymak 05.08.2010 22:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pirat.z.karaibow (Post 953669)
Kaziu nie ma papierów, musiałby z nim na ławce usiąść Kmiecik.

Warunkowo dostalby zgode na jeden czy dwa mecze.Moze Kula zostac trenerem na papierze.Wiemy że Simeone i Larsson wyrazili wstepna zgode zobaczymy jak dalej sytuacja sie rozwinie

d 05.08.2010 22:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lemoniadowy Joe (Post 953676)
a co ta Valerenga osiągneła 0-6 w dwumeczu ze Steauą cos jeszcze ?

jak mozna wogóle Kasperczaka bronic to ja nie rozumiem , spier... koncertowo za pierwszym razem spier... i teraz i za kazdym razem to wyglądało jakby nawet nie potrafil ich do walki zmoblizowac

Popatrz sobie na skład z meczu z nami i wyniki potem, a nie z 2005 (a jeśli już to porównaj z analogicznym naszym z tego sezonu) – nie mam zamiaru podawać Vålerengi za potęgę, tylko, że porównywanie pechowej (karne!) porażki z takim zespołem do późniejszych blamaży zakrawa na kpinę. Ale widać nadal mamy mocarstwowe samopoczucie.

K4millo 05.08.2010 22:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Baala (Post 953684)
Petrescu:


Ja od dawna jestem za kimś takim jak Zdenek Zeman. I oczywiście założyć, że nie ma przebacz jak ktoś by narzekał to ME.

On June 17, 2008 Red Star Belgrade unveiled Zeman as their new head coach.[2] However, after only five competitive games as Red Star's head coach, on September 6, 2008 Zeman was sacked because of catastrophic results in Serbian League and UEFA Cup. During Zeman's management, Red Star haven't managed to score in three matches of the domestic league and club found themselves on the bottom of the table for the first time in 24 years.

fanTS1906 05.08.2010 22:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zbymak (Post 953690)
Warunkowo dostalby zgode na jeden czy dwa mecze.Moze Kula zostac trenerem na papierze.Wiemy że Simeone i Larsson wyrazili wstepna zgode zobaczymy jak dalej sytuacja sie rozwinie

Henrik :O ? Biora pod uwage kogos jeszcze? Pisales niedawno ze lista kandydatow jest dluga

Martinus 05.08.2010 22:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zbymak (Post 953690)
Warunkowo dostalby zgode na jeden czy dwa mecze.Moze Kula zostac trenerem na papierze.Wiemy że Simeone i Larsson wyrazili wstepna zgode zobaczymy jak dalej sytuacja sie rozwinie

Kto Larsson? No nie żartujmy...

-Goral- 05.08.2010 22:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez d (Post 953666)
Goral – ale wyjebać żeby wyjebać, czy wyjebać, żeby to miało sens? Bo ja generalnie takie pytanie zadaję.

Też pisałem wcześniej, w tym temacie parę dni temu, że opcja zastąpienia Kasperczaka jakimś średnim trenerem z sukcesami z przed paru lat typu Topmoller czy Shaeffer nie ma sensu.

Ale teraz sprzedaliśmy dwóch zawodników za 5 mln Euro. Wkrótce nowy wielki stadion. Uważam, że stać nas na zatrudnienie trenera z dużym nazwiskiem(moim typem jest Daum) z całym sztabem. Możemy dać mu duży komin płacowy, wszak trener jest tylko jeden.

Dokonano sporej ilości transferów do klubu niektóre(Chavez,Rios) naprawdę bardzo dobrze rokują. Teraz naturalnym krokiem jest dobry trener który stwierdzi kto się z tej całej zbieraniny nadaję a kto nie. To się po prostu opłaci.

ChG 05.08.2010 22:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez K4millo (Post 953694)
On June 17, 2008 Red Star Belgrade unveiled Zeman as their new head coach.[2] However, after only five competitive games as Red Star's head coach, on September 6, 2008 Zeman was sacked because of catastrophic results in Serbian League and UEFA Cup. During Zeman's management, Red Star haven't managed to score in three matches of the domestic league and club found themselves on the bottom of the table for the first time in 24 years.

Obecnie Zdenek objął Foggie z Serie C i podobno piłkarze bardzo sobie chwalą współpracę z nim. Zobaczymy, może to właśnie trener będzie "tym wielkim nazwiskiem", a nie jakiś zawodnik. :D

Lemoniadowy Joe 05.08.2010 22:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez d (Post 953692)
Popatrz sobie na skład z meczu z nami i wyniki potem, a nie z 2005 (a jeśli już to porównaj z analogicznym naszym z tego sezonu) – nie mam zamiaru podawać Vålerengi za potęgę, tylko, że porównywanie pechowej (karne!) porażki z takim zespołem do późniejszych blamaży zakrawa na kpinę. Ale widać nadal mamy mocarstwowe samopoczucie.

to była kompromitacje i tyle Valerenga w pierwszym meczu wystawiła w znacznym stopniu rezerwowy skład nic wielkiego w obu meczach nie grali a Wisła jak to zwykle bardzo "ambitnie" jak to u Henia

i sam jestem w szoku jak teraz Kasperczak spie... sprawe bo mocno w Niego wierzyłem ale jego czas przeminął

Filippo123321 05.08.2010 22:51

Cytat:

Probierz bo? bo zremisowal dzis mecz, w ktorym zreszta Jaga nie strzelila ani jednego gola.. jedna jaskolka wiosny nie czyni.. to kiepski trener i nie mozna tak do tego podchodzic ze skoro zremisowal z Grekami to jest zajebisty w ogolnym rozrachunku.. kazdy sie tak podnieca nimi dzisiaj.. a kazdy rozumny wie ze byl to jednorazowy wyskok na sezon.. i tak co kilka miesiecy cos im sie uda ugrac
Nie, nie dlatego, ze zremisowal z Grekami. A dlatego, ze potrafil wypracowac STYL. Tak, STYL, to slowo w Krakowie jest całkowicie obce. Zawodnicy biegali w tym dwumeczu szybciej, bardziej im sie chcialo i wiedzieli co maja robic na boisku. W tym roku Jaga bedzie bardzo grozna, zreszta, obecnie jest lepsza druzyna od nas - niestety.

ChG 05.08.2010 22:52

http://sport.onet.pl/pilka-nozna/lig...wiadomosc.html

Tu jest ten artykuł.

ChG 05.08.2010 22:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jason wiślak (Post 953704)
Ciekaw jestem ile warte byłby słowa Petrescu ze w każdej chwili może tu wrócić? Teraz go potrzeba! Boguś bierz DANA!!!!

Dan to mówił jak pracował w Unirei i pewnie nie zarabiał jeszcze kokosów. Teraz pracuje w Kubaniu, ma w hoy kasy i już pewnie nie pamięta o Wiśle. :D

SpoXsteR 05.08.2010 22:53

Henrik Larsson, pilkarz znakomity.. ale czy tez trener? w sumie za duzo nie prowadzil druzyn... w sumie to tylko jedna.. trudno zweryfikowac jego przydatnosc

westersyl 05.08.2010 22:53

Błagałbym Petrescu aby tu wrócił. Dałbym mu mega kontrakt. kase na transfery, pełnie władzy. Tylko ten człowiek byłby wstanie nas wyciągnąć z tego bagna.

cinekw 05.08.2010 22:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez westersyl (Post 953715)
Błagałbym Petrescu aby tu wrócił. Dałbym mu mega kontrakt. kase na transfery, pełnie władzy. Tylko ten człowiek byłby wstanie nas wyciągnąć z tego bagna.

Ty byś chciał ale piłkarze nie za bardzo. :D Ale to i tak niemożliwe.

d 05.08.2010 22:56

Goral – okej, w takiej sytuacji stoimy w jednym rzędzie :)

Lemoniadowy – widzę, że generalnie nadal "ale ale", dziękuję za dyskusję. Skoro dla Ciebie porażka=kompromitacja, przykro mi, ale dziękuję za dyskusję na takim poziomie i winszuje sprawdzenia w 10 min. CV ludzi, którzy nas ZDEKLASOWALI po karnych.

koyoot 05.08.2010 22:56

Znacie jakiegos innego pilkarza a pozniej trenera o nazwisku Larsson?:)

Poki co jego Landskrona jest na 6 miejscu w tabeli
8 zwyciestw, 5 remisow, 6 porazek.

To moze byc duzego rodzaju Hazard w wykonaniu dzialczy Wisly, ale juz raz tego dokonalismy i moim zdaniem wyszlismy na tym swietnie tylko ze... no wlasnie...


O ile oczywiscie podpisze...

Baala 05.08.2010 22:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez K4millo (Post 953694)
On June 17, 2008 Red Star Belgrade unveiled Zeman as their new head coach.[2] However, after only five competitive games as Red Star's head coach, on September 6, 2008 Zeman was sacked because of catastrophic results in Serbian League and UEFA Cup. During Zeman's management, Red Star haven't managed to score in three matches of the domestic league and club found themselves on the bottom of the table for the first time in 24 years.

Nie mówię że to ma być te konkretne nazwisko, ale szkoleniowiec z zagranicy z kategorii kat, a nie kumpel z szatni (Skorża) czy dziadzio bez posłuchu (Kasper). Polski kopacz musi zmienić mentalność w podejściu do treningu. Przychodzi taki Pajic z drugiej Bundesligi i zaskoczony jaka tu sielanka na treningu. Jestem w stanie poświęcić sezon dwa bo przy kacie z początku wyniki by były złe (choć i tak nie gorsze od obecnych) z powodu próbu zwolnienia trenera przez kopaczy za ciężkie treningi. Ale jakby to przetrzymać to chociaż wybieganiem nie odstawalibyśmy od całej Europy i dalekiej Azji.

westersyl 05.08.2010 22:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez cinekw (Post 953720)
Ty byś chciał ale piłkarze nie za bardzo.

No to co z tego, niech robi z nimi co chce. Najsilniejsi przetrwają jak będzie trzeba to dac mu kase na 11 grajków którzy będą zapierdalać.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:23.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl