Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Obiekty sportowe które powstały,powstaja lub powstaną (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=607)

_ukoL 15.03.2011 14:23

Fajny, kameralny i estetyczny przede wszystkim budują ten stadion na miarę potrzeb Piasta Gliwice.

ToTylkoJa 15.03.2011 14:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez masterlag (Post 1065016)
:)

A tutaj coś z Weszło!, coś o Legii http://www.weszlo.com/news/6486
Dodawać nie ma co, poza tym, że mi się wydawało, iż ich stadion będzie fajnie zrobiony i to do końca, porządnie, a tu jednak się okazuje, że każdy z nowych, pięknych [bardziej lub mniej] stadionów ma jakąś wadę [mniejszą lub większą, mniej lub więcej].
Jaja!

Tak jak napisał Marszałek- to nie wada stadionu tylko wada mózgu osoby, która to wymyśliła. Na szczęście jest coraz bliżej do usunięcia tego czegoś.

http://legionisci.com/news/41891_Zde...rem_gosci.html

aredo 17.03.2011 10:26

Start budowy: czerwiec 2011
Koniec: grudzień 2013
Miejsce: Zgorzelec
Pojemność: 3 000

Bardzo estetyczny projekt. Przypomina trochę kształtem pływalnie olimpijską w Pekinie:)
http://img.naszemiasto.pl/grafika2/n...b4692bbd_o.jpg

Marszałek 17.03.2011 10:54

Ale co to?Hala czy stadion?

Turów w końcu buduje sobie halę?

plomien23 18.03.2011 15:01

Raczej hala. Stadion na 3 tyś miejsc z naroznikami :D to to nie jest
Ale troche mała mi się wydaje. Może jednak ja zapełnią na każdym meczu.

buczo1985 18.03.2011 18:32

W Zabrzu zaczynają działać:
http://gornikzabrze.pl/pl-news,news,...udowe_stadionu

Szykuję się kolejny porządny stadion :)

GajowyDrwal 19.03.2011 13:32

Na Legii, oprócz stadionu który ma być gotowy na Zagłębie, budują też zaplecze treningowe:

http://www.legia.com/www/galerie/wyd...a/big/1017.JPG

2 pełno wymiarowe boiska, jedno ze sztuczną nawierzchnią, drugi naturalne, ale podgrzewane. Obydwa ze sztucznym oświetleniem.

Trzeba ze smutkiem przyznać, że jeśli chodzi o baze treningową, to spadamy coraz niżej w lidze...

-ja123- 19.03.2011 13:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez GajowyDrwal (Post 1067022)
Na Legii, oprócz stadionu który ma być gotowy na Zagłębie, budują też zaplecze treningowe

a w dodatku niedługo podpiszą umowę z Sulejówkiem pod Warszawą: 6 boisk, w tym jedno z trybuną, bursa dla Akademii, hotel. Sulejówek ma Legii wydzierżawić te boiska za 1 zł w zamian za utrzymanie. Pewnie Młoda Ekstraklasa tam będzie grała.

licoo 21.03.2011 17:16

A co to jest po lewej z napisem Legia? Bo to na pewno nie ich stadion.

ed: dzięki:)

Donki 21.03.2011 17:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez licoo (Post 1068387)
A co to jest po lewej z napisem Legia? Bo to na pewno nie ich stadion.

Korty tenisowe.

0 22 21.03.2011 17:18

Kort tenisowy.

http://gfx.mmwarszawa.pl/rep/newsph/4269/15502.3.jpg

Proud 21.03.2011 17:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez licoo (Post 1068387)
A co to jest po lewej z napisem Legia? Bo to na pewno nie ich stadion.

Korty tenisowe.

murray 21.03.2011 17:53

Nawet całkiem spory turniej się tam odbywa...

OstryLG 23.03.2011 16:42

Gdańsk 23.03.2011

http://www.newseuro2012.pl/fotorelac...gdansk,15.html

adam08 25.03.2011 20:00

Białystok


http://img687.imageshack.us/img687/5409/oglnyduy.jpg

http://img197.imageshack.us/img197/1413/ukduy.jpg

http://img13.imageshack.us/img13/6315/wrota.jpg

Reszta fotek

https://picasaweb.google.com/es12077...at=directlink#

Wiosenna pogoda i zbliżający się termin podsumowania opóźnień budowy sprawia, że prace postępują w miarę szybko. Cały czas trwają prace na poziomie +3 nad lożami VIP. Narożniku przy byłej tymczasowej kotłowni kontenerowej doczekał się pierwszych słupów poziomu +1 . Od strony ul. Ciołkowskiego na poziomie + 2 trwają prace związane z przedłużeniem ramion słupów w układzie „Y”. Na ternie przyszłego podziemnego parkingu VIP ustawiono większość ( o ile nie wszystkie) słupów nośnych. Od strony ul. Słonecznej powstaje powoli pomieszczenie przyszłych kas biletowych.

Źródło: SkyscraperCity , zdjęcia i komentarz wstawił użytkownik es12077

simone 29.03.2011 00:53

"Im trawa znowu już rośnie..." Dalszy ciąg komedii, który najlepiej opisał user SCC:
zygzak666 - system nawadniania też mamy klasy elyte "ciągnij k*** Zenek, bo narożniki nie dostają"

http://img15.imageshack.us/f/podlewanie.jpg/



Stadion Śląski będzie miał kilka miesięcy opóźnienia
http://katowice.gazeta.pl/katowice/1...poznienia.html

buczo1985 29.03.2011 01:42

Ale w porównaniu z tym co było to i tak teraz jakoś ta trawa w Poznaniu zaczyna wyglądać.
Niestety u nas także istnieje problem z murawą za linią boiska....

studio 29.03.2011 07:20

Wyglada bo nie uzywana, po tym weekendzie bedzie mozna cos wiecej powiedziec.

crazykaro 29.03.2011 10:05

Teraz na każdym nowym stadionie przy trybunie południowej będzie problem z doświetleniem trawy

crazykaro 31.03.2011 19:44

Udaremniono atak terrorystyczny przed meczem Borussii Dortmund
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/lig...wiadomosc.html
O piece of shit :shock:

WiślakMyślenice 31.03.2011 20:29

komentarz o Lewandowskim boski :)

LUKAS77 01.04.2011 11:14

http://www.geodimex.pl/galeria%2029_03_11r.html
stadion we Wroclawiu, ciekawe wyglada rozwiazanie dachu

krwawy 01.04.2011 12:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LUKAS77 (Post 1071402)
http://www.geodimex.pl/galeria%2029_03_11r.html
stadion we Wroclawiu, ciekawe wyglada rozwiazanie dachu

Okrągła i większa kopia dachu z Legii, te same studio projektowało oba stadiony więc to mówi wszystko.
Narodowy też ma podobny dach tylko jeszcze większy niż w Wrocławiu i telebimy na środku, też te same studio.

kornd 01.04.2011 12:24

http://babol.pl/kat,1025475,title,Zy...l?ticaid=5c0cd

szczebrzeszcz 02.04.2011 16:04

układanie nowej murawy w Poznaniu
http://i.wp.pl/a/f/jpeg/26565/lech_t...42011_470.jpeg


a dzisiaj gra tam Warta jak mniemam

GAMBOS 02.04.2011 18:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szczebrzeszcz (Post 1071826)
układanie nowej murawy w Poznaniu
http://i.wp.pl/a/f/jpeg/26565/lech_t...42011_470.jpeg


a dzisiaj gra tam Warta jak mniemam

a we wtorek lech w pucharze polski :)

sandbender 02.04.2011 22:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez GAMBOS (Post 1071931)
a we wtorek lech w pucharze polski :)

to w środę znowu będą wymieniać...

harthausen 05.04.2011 19:41

stadion w Gdańsku z lotu ptaka
http://img190.imageshack.us/img190/8652/02042011.jpg

chyba najpiękniejszy z budowanych u nas
Ale jedna rzecz może im się zdarzyć , tak jak w Poznaniu - kłopoty z murawą.
Rzadko kiedy słońce doświetli choćby część boiska , a co dopiero wszystkie miejsca.
Wysoka studnia i wąska

JoeyLG 05.04.2011 19:43

tutaj panele są przeźroczyste na dachu i będą przepuszczały promienie słoneczne :)

northrop 05.04.2011 19:43

^Niby taka "oponka" ale wyglada to po prostu swietnie!

Blaszczu16 05.04.2011 20:14

Cudeńko. Najpiękniejszy stadion w Polsce.

Mario Nh 05.04.2011 20:43

Oby tylko nieprzeinwestowano w tak duże obiekty...
Kto je zapełni po euro?

Zienczuk8 05.04.2011 20:48

myślę, że jeśli Lechia i Śląsk będą w czołówce ligi to na te 20 tys. na mecz można spokojnie liczyć..

crazykaro 05.04.2011 22:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zienczuk8 (Post 1073338)
myślę, że jeśli Lechia i Śląsk będą w czołówce ligi to na te 20 tys. na mecz można spokojnie liczyć..

Tylko że tam 20 tys to dopiero połowa stadionu. A na Baltic Arena będzie ten sam problem co w Poznaiu z niedostateczną ilością światła padająca na murawę

Wojtas 05.04.2011 22:50

Gdansk i Wroclaw to wielkie miasta-gdzie co istotne wszytscy kibicują współnie-jednemu klubowi.Wróg na miescie nie istnieje a to co do ilosci piknikow na stadionach ma znaczenie-bo nie ma niebezpieczenstwa w postaci kibica wrogiego klubu.

Mysle ze z dobra grą te 20 tys powinno przyjsc-na szlagiery napewno wiecej -byc moze komplety.bylo by super jechac sobie do Wroclawia autostradą na taki stadion :)

buczo1985 05.04.2011 22:54

Rewelacja ta elewacja w Gdańsku! :)

sandbender 05.04.2011 23:14

O ile lepiej by wyglądał ten stadion gdyby pozostawiono taki kolor krzesełek jak był oryginalnie w projekcie...

Wizard 06.04.2011 07:22

to będzie stadion Lechii, więc trudno sobie wyobrazić, aby krzesełka nie miały być biało-zielone. Wyobraź sobie np. Reymonta na zielonych krzesełkach. Rewelacja, co nie? :P A biało-zielone również będą elegancko wyglądać.

kubamusial 06.04.2011 08:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krwawy (Post 1071418)
Okrągła i większa kopia dachu z Legii, te same studio projektowało oba stadiony więc to mówi wszystko.
Narodowy też ma podobny dach tylko jeszcze większy niż w Wrocławiu i telebimy na środku, też te same studio.

Każdy ze stadionów, o których mówisz ma zupełnie inną konstrukcję dachu. Najpierw sprwadź, potem pisz.

sandbender 06.04.2011 13:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wizard (Post 1073381)
to będzie stadion Lechii, więc trudno sobie wyobrazić, aby krzesełka nie miały być biało-zielone. Wyobraź sobie np. Reymonta na zielonych krzesełkach. Rewelacja, co nie? :P A biało-zielone również będą elegancko wyglądać.

Porównanie nietrafione. Pomijając, że to stadion Wisły, to u nas w żaden sposób kolor nie miał znaczenia dla całości obiektu. Mogłyby być czarne, zielone, fioletowe - jakiekolwiek. nijak sie to ma do ogólnej koncepcji architektonicznej.
W Gdańsku kolorystyka stadionu nawiązuje do bursztynu i z tego powodu zaprojektowano taki a nie inny kolor krzesełek.
Kibice Lechii chcieli mieć zielone krzesełka to mają, ale z estetycznego punktu widzenia ten kolor zepsuł cały efekt jaki można byłoby osiągnąć pozostawiając żółty.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:33.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl