![]() |
Fajny, kameralny i estetyczny przede wszystkim budują ten stadion na miarę potrzeb Piasta Gliwice.
|
Cytat:
http://legionisci.com/news/41891_Zde...rem_gosci.html |
Start budowy: czerwiec 2011
Koniec: grudzień 2013 Miejsce: Zgorzelec Pojemność: 3 000 Bardzo estetyczny projekt. Przypomina trochę kształtem pływalnie olimpijską w Pekinie:) http://img.naszemiasto.pl/grafika2/n...b4692bbd_o.jpg |
Ale co to?Hala czy stadion?
Turów w końcu buduje sobie halę? |
Raczej hala. Stadion na 3 tyś miejsc z naroznikami :D to to nie jest
Ale troche mała mi się wydaje. Może jednak ja zapełnią na każdym meczu. |
W Zabrzu zaczynają działać:
http://gornikzabrze.pl/pl-news,news,...udowe_stadionu Szykuję się kolejny porządny stadion :) |
Na Legii, oprócz stadionu który ma być gotowy na Zagłębie, budują też zaplecze treningowe:
http://www.legia.com/www/galerie/wyd...a/big/1017.JPG 2 pełno wymiarowe boiska, jedno ze sztuczną nawierzchnią, drugi naturalne, ale podgrzewane. Obydwa ze sztucznym oświetleniem. Trzeba ze smutkiem przyznać, że jeśli chodzi o baze treningową, to spadamy coraz niżej w lidze... |
Cytat:
|
A co to jest po lewej z napisem Legia? Bo to na pewno nie ich stadion.
ed: dzięki:) |
Cytat:
|
|
Cytat:
|
Nawet całkiem spory turniej się tam odbywa...
|
|
Białystok
http://img687.imageshack.us/img687/5409/oglnyduy.jpg http://img197.imageshack.us/img197/1413/ukduy.jpg http://img13.imageshack.us/img13/6315/wrota.jpg Reszta fotek https://picasaweb.google.com/es12077...at=directlink# Wiosenna pogoda i zbliżający się termin podsumowania opóźnień budowy sprawia, że prace postępują w miarę szybko. Cały czas trwają prace na poziomie +3 nad lożami VIP. Narożniku przy byłej tymczasowej kotłowni kontenerowej doczekał się pierwszych słupów poziomu +1 . Od strony ul. Ciołkowskiego na poziomie + 2 trwają prace związane z przedłużeniem ramion słupów w układzie „Y”. Na ternie przyszłego podziemnego parkingu VIP ustawiono większość ( o ile nie wszystkie) słupów nośnych. Od strony ul. Słonecznej powstaje powoli pomieszczenie przyszłych kas biletowych. Źródło: SkyscraperCity , zdjęcia i komentarz wstawił użytkownik es12077 |
"Im trawa znowu już rośnie..." Dalszy ciąg komedii, który najlepiej opisał user SCC:
zygzak666 - system nawadniania też mamy klasy elyte "ciągnij k*** Zenek, bo narożniki nie dostają" http://img15.imageshack.us/f/podlewanie.jpg/ Stadion Śląski będzie miał kilka miesięcy opóźnienia http://katowice.gazeta.pl/katowice/1...poznienia.html |
Ale w porównaniu z tym co było to i tak teraz jakoś ta trawa w Poznaniu zaczyna wyglądać.
Niestety u nas także istnieje problem z murawą za linią boiska.... |
Wyglada bo nie uzywana, po tym weekendzie bedzie mozna cos wiecej powiedziec.
|
Teraz na każdym nowym stadionie przy trybunie południowej będzie problem z doświetleniem trawy
|
Udaremniono atak terrorystyczny przed meczem Borussii Dortmund
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/lig...wiadomosc.html O piece of shit :shock: |
komentarz o Lewandowskim boski :)
|
http://www.geodimex.pl/galeria%2029_03_11r.html
stadion we Wroclawiu, ciekawe wyglada rozwiazanie dachu |
Cytat:
Narodowy też ma podobny dach tylko jeszcze większy niż w Wrocławiu i telebimy na środku, też te same studio. |
|
układanie nowej murawy w Poznaniu
http://i.wp.pl/a/f/jpeg/26565/lech_t...42011_470.jpeg a dzisiaj gra tam Warta jak mniemam |
Cytat:
|
Cytat:
|
stadion w Gdańsku z lotu ptaka
http://img190.imageshack.us/img190/8652/02042011.jpg chyba najpiękniejszy z budowanych u nas Ale jedna rzecz może im się zdarzyć , tak jak w Poznaniu - kłopoty z murawą. Rzadko kiedy słońce doświetli choćby część boiska , a co dopiero wszystkie miejsca. Wysoka studnia i wąska |
tutaj panele są przeźroczyste na dachu i będą przepuszczały promienie słoneczne :)
|
^Niby taka "oponka" ale wyglada to po prostu swietnie!
|
Cudeńko. Najpiękniejszy stadion w Polsce.
|
Oby tylko nieprzeinwestowano w tak duże obiekty...
Kto je zapełni po euro? |
myślę, że jeśli Lechia i Śląsk będą w czołówce ligi to na te 20 tys. na mecz można spokojnie liczyć..
|
Cytat:
|
Gdansk i Wroclaw to wielkie miasta-gdzie co istotne wszytscy kibicują współnie-jednemu klubowi.Wróg na miescie nie istnieje a to co do ilosci piknikow na stadionach ma znaczenie-bo nie ma niebezpieczenstwa w postaci kibica wrogiego klubu.
Mysle ze z dobra grą te 20 tys powinno przyjsc-na szlagiery napewno wiecej -byc moze komplety.bylo by super jechac sobie do Wroclawia autostradą na taki stadion :) |
Rewelacja ta elewacja w Gdańsku! :)
|
O ile lepiej by wyglądał ten stadion gdyby pozostawiono taki kolor krzesełek jak był oryginalnie w projekcie...
|
to będzie stadion Lechii, więc trudno sobie wyobrazić, aby krzesełka nie miały być biało-zielone. Wyobraź sobie np. Reymonta na zielonych krzesełkach. Rewelacja, co nie? :P A biało-zielone również będą elegancko wyglądać.
|
Cytat:
|
Cytat:
W Gdańsku kolorystyka stadionu nawiązuje do bursztynu i z tego powodu zaprojektowano taki a nie inny kolor krzesełek. Kibice Lechii chcieli mieć zielone krzesełka to mają, ale z estetycznego punktu widzenia ten kolor zepsuł cały efekt jaki można byłoby osiągnąć pozostawiając żółty. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:33. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl