![]() |
|
Gołowkin znowu pozamiatał ring rywalem... Walki nie widziałem, ma ktoś jakiego linka? :)
|
Mistrz Europy kategorii ciężkiej Kubrat Pulev (23-1, 12 KO) będzie musiał zmierzyć się w ringu z polskim ciężkim Mariuszem Wachem (32-2, 17 KO). Jak poinformowała EBU to właśnie polski pięściarz otrzymał miano pretendenta do tytułu tej organizacji, który znajduje się w rękach Bułgara.
Teamy mają teraz czas na negocjacje w sprawie organizacji tej walki, a jeśli nie dojdą do porozumienia, to na ten pojedynek odbędzie się przetarg, którego zwycięzca będzie miał prawo do organizacji tego starcia. http://www.boxingnews.pl/images/stor...h/p1120951.jpg |
Andrzej Wawrzyk (33-1, 19 KO), 25 lutego w Birmingham spotka się z Deontayem Wilderem (37-0, 36 KO), mistrzem świata wagi ciężkiej federacji WBC.
:shock: to nie kaczka dziennikarska ? :D |
Jeszcze będzie wszystkim łyso jak Andrzej trafi i wygra walkę przed czasem!
|
Walka jak większość Wildera - z przeciwnikiem ze światowej trzeciej ligi
|
Cytat:
|
Cytat:
A tak na serio, cóż taki jest dzisiaj boks. Właściwie ścisła czołówka w każdej kategorii jest niewielka, do tego są 4 federacje, którymi jak dobrze pójdzie może się ze 3 najlepszych bokserów podzielić i sobie trzymac swoje pasy i ich nie unifikować. To prowadzi do jeszcze mniejszej liczby ciekawych walk, walk na szczycie. Tak więc skoro już ma III liga boksować z mistrzami to w sumie niech tą III ligą będą Polacy. Niech sobie chłopaki zarabiają kase i tyle. Wawrzyk w boksie już nic nie osiągnie także za te lata treningu i starań ma walkę i dobrą kasę, należy mu się. A nuż kiedyś, któremuś z tych III ligowców wejdzie na prawdę jeden cios i wygra pas. Może któremuś Polakowi się uda, może teraz właśnie Andrzejowi? Z jednej strony smutno, że poszło to w tę stronę, że mamy święto, walkę Polaka o pas mistrzowski ale z góry wiadomo, że jest skazany na pożarcie. Z drugiej strony jak ma tak być to niech się biją ci Polacy i może z takiej niepozornej szansy się zdarzy cud. Im więcej takich walk śmiesznych tym większe prawdopodobieństwo, że komuś wejdzie jeden cios, mistrz będzie miał gorszy dzień, mistrz przeceni rywala itp i w końcu dojdzie do sensacji. |
To już pewne, Andrzej Wawrzyk nie przegra z Wilderem!
Tak się przejmowaliście, że dostanie a tu psikus. Co z Was za fachofcy? ;) http://wmeritum.pl/polski-bokser-zlapany-dopingu/168792 Tragedia, że chłopy siedzą w poważnym sporcie pół życia - mówię tu o Wawrzyku, Wachu itp - i nawet dobrze dopingu nie umieją wziąć. Trochę to wygląda jakby oni i ich sztab byli upośledzeni umysłowo. |
Ja jebie toż winstrol to się na osiedlowych siłkach w mixie z deką brało10-15 lat temu żeby się napaść jak świnia:lol:
PS. Pełny profesjonalizm, nie ma co. Przed taką walką tak łatwo wykrywalnym gównem sobie pomagać:D Debil. |
Inaczej jak idiota, kretyn etc nie da sie go nazwac. Widocznie gardzi pieniedzmi i dalsza karierą
|
Cytat:
https://www.youtube.com/watch?v=r9Sa8mBpapQ Ogólnie beka bo w wywiadzie śmieszki, heheszki, nawet śmieszkowanie z kontroli antydopingowej a tu klops i wpadka na tym badaniu hehe Wywiad zajebisty "laleczka Chucky... nakłuwam wieczorami" - o przygotowaniach do walki. "Była pani Wada czy tam z Wady, coś tam mówiła ale było ciemno, ja mówię Andrzej, ona Wada...." hahaha "Siły to nawet nie wiem kurde skąd mam ale mam... nie powiem skąd" - i mina zmieszana uhahaha a dziennikarz pyta "ale badali Cię już, wszystko legalnie?" To Ucho Prezesa przy tym to pikuś hehe |
Cytat:
|
Druga probka pozytywna tak wiec Wawrzykowi mowimy bye bye frajerze
|
Chyba że Wawrzyk specjalnie to żarł bo się obsrał ;)
|
KO Takam - Rekowski https://twitter.com/Grabaka_Hitman/s...17648226926593
|
Rekowski poszalał ...
Cytat:
|
Dupa. Warunki fizyczne zadecydowały choć to i tak ustawka od początku była. Joshua wg sędziów wygrywał w chwili KO:D Fury jakby nie zaniechał sportu to by poskładał napompowanego mudzina z palcem w dupie. Niestety taki urok dzisiejszej HW. Szkoda, że Gołota nie urodził się 20 lat później bo mielibyśmy mistrza wagi ciężkiej, choć gwiazdą wieczoru i tak zdecydowanie został Wach:D
|
Ale 5,6 runda to było mistrzostwo. Warto było...boks jeszcze nie umarł.
|
Cytat:
https://www.youtube.com/watch?time_c...&v=hUyv2P9lDx0 Kurcze no .... emocje :rotfl: |
Po Szpilce. Jak to ujal jeden z komentatorow, jakby sie uczyl blokowac od najlepiej blokujacego na Twitterze Kuzniara, to lepiej by to wygladalo:lol: Widac, ze chlopak sobie juz odpuscil boksowanie.
|
Nie odpuścił tylko mu z łowy wybili lepsi. Prawda jest taka, że chłopak dobrze rokował, jakieś umiejętności miał i ma, przeszłość jak z filmu tylko, że za dużo od początku było wkoło niego krzyku i to mu zrobiło krzywdę. Bo krzyku było więcej niż umiejętności i jak poszedł wyżej to show wokół niego pozostało a umiejętności brakło. I teraz to komicznie wygląda, aż żal chłopaka się robi. A, że sam za bystry nie był i nie jest + promotorzy chcieli na nim zrobić dobry biznes to tragedia gotowa jak tylko wyników nie ma.
A ten Kownacki dobry chłopak. Taki powinien być bokser jeśli chodzi o charakter. |
Ten Kownacki to ma chyba z 20 kilo nadwagi - ale ruszał się całkiem całkiem
http://www.polsatsport.pl/wiadomosc/...t-walki-wideo/ A Szpilce został już fejs i tłiter |
Kownacki to akurat zjechal z waga ze 20 kilo:D
|
Szpilka przegral? hahahaha to co teraz zgodnie z zapowiedziami koniec kariery bokserskiej? :rotfl:
Wypowiedz Kownackiego po walce https://www.youtube.com/watch?v=zRjs6pNiWUg |
Cytat:
Czyli jednak jest szansa na wpierd.... od Najmana :lol: |
Zły dział, tu o boksie się pisze ;) Niezły cyrk. Chłopak, który mówi, że będzie Mistrzem w boksie myli o uciekaniu do MMA. Rozumiem gdyby miał jakieś umiejętności wykraczające poza boks ale po co on pójdzie w to MMA? Żeby boksować w klatce? Nic tylko ręce załamać idzie jak się patrzy na to wszystko. Ale fakt, merketingowo i z takiej czystej ciekawości to są dobre mieszanki.
|
spokojnie jeszcze na boksie dłuuuugo może zarabiać przyzwoity (ale oczywiscie juz nie kosmiczny) piniądz
jak jeszcze sa ludzie ktorzy chca placic za Salety nazwisko (dopiero co była walka Saleta-Adamek), to tym bardziej Szpilke stawiam teze że Polsat by nieźle zarobił nawet na walce Szpilka-Gołota, jeszcze za 10 lat można Szpilke wystawić jakiemuś młodemu którego będą pompować, na te zasadzie jak podstawiono Gołote Adamkowi |
Tylko, że Saleta, Adamek i Gołota boksowali aby sobie dorobić na emeryturze parę groszy, a taki Szpilka jest młodszy i to trochę słabe dla niego samego myślę by było gdyby skończył nagle jak jakiś kelner, bo jednak ciągle byl kreowany i sam sie kreował na przyszłego mistrza. Także w tym wieku to jeszcze nie czas aby sobie dorabiać i zarabiać, jeszcze kariera jest najważniejsza, tym bardziej dla gościa z takim ego.
|
Ratunek dla Szpilki to zejsc do "cruiser weight" i tam spokojnie może zostać nawet mistrzem świata. Myślę że to poziom na niego. Uwolni sie od Polsatowskich boxing night i zarobi tez pare groszy.
A o MMA to dajcie spokoj. Jakis zart chyba. Fake news |
Cytat:
Szpilka nie ma nokautującego jednego ciosu, zarówno w HW jak i w CW. |
Bo Spzilka to po prostu napompowany balon z zajebistą życiową historią, za ktorą nie poszły zajebiste umiejętności. I szybko go na ziemie sprowadził los gdy przestał bić się z kelnerami.
|
McGregor jak ty mi w tym momencie zaimponowałeś :shock:
|
Czym Ci zaimponował? Warunki fizyczne i szybkość pozwoliły mu na 3 dobre rundy z dziadkiem (który w ostatnich latach boksowania nokautować rywali nie miał za bardzo "czym")... Potem Irlandczyk stawał się z każdą upływającą rundą workiem treningowym. Taki Gołowkin kończy McGregora w 2-3 rundy.
|
Masz rację,ale walcz cały czas w MMA i wytrzymaj 10 rund w boksie
|
Cytat:
pytanie jakie sie nasuwa po tym niedawnym entertajmencie. Kto nastepny z kim ? Czlowiek vs niedzwiedz? |
I takie walki pokazują, że krzyżowanie dyscyplin nie ma sensu. Tak samo jak Pudzian nie mógł się przestawić ze strongmena na MMA, tak i McGregor miał w tej walce ciężko się odnaleźć bo po pierwsze inny rywal (nastawiony tylko na boks i wyspecjalizowany w tej dziedzinie jak mało kto na świecie), po drugie sam nie jest bokserem więc naleciałości z MMA zostały, jak i tak podziwiam, że np kopa mu nie wywalił w tym amoku bo całe życie trenować MMA i nagle wyjść do walki tylko na pięści i się nie zapomnieć to też jest ciekawe, no i po trzecie inny dystans, inny wymiar czasowy, inaczej rozkładane siły. I w efekcie młody chłopak w kwiecie wieku, mistrz w MMA nie pokazał nic, zabrakło wydolności, pomysłu na walkę itp i go pokonał co prawda też mistrz ale już emeryt i dziadek.
Jako show to na pewno ciekawe bylo ale jako wartość sportowa to nic nie wniosło i nic w przyszłości takie walki nie wniosą. Ale mimo wszystko dla Mayweathera szacunek, że w tym wieku potrafił z mistrzem MMA wygrać i pokazał pomimo tylu lat co to znaczy mistrz. Na pewno to uczy pokory i szacunku do ludzi. |
Cytat:
To tylko moje prywatne zdanie... |
Zimnoch też dostał bęcki wczoraj więc stworzy idealną parę ze Szpilką - dwóch looserów w walce wieczoru :)
https://www.youtube.com/watch?v=eMiKySHXwiI |
Szykuje się walka o supremację w polskiej wadze ciężkiej :D
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:45. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl