Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Luźny - reaktywacja (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5012)

Barthez 29.12.2008 12:31

ooo, cześć Pio, mój ulubiony Bracie Wiślaku:lol: :D Podzielisz się jajeczniczką?:D:lol:

pio 29.12.2008 12:48

Barthez, może szwedzki stół?

Barthez 29.12.2008 12:52

a co masz do zaproponowania?:P

pio 29.12.2008 12:56

http://www.zzdpawlowice.pl/palac/foto/imprezy/04.jpg
w sumie nic specjalnego :lol:

Barthez 29.12.2008 13:00

pfff... tyle to na przystawkę:lol:

DrewniaQ 29.12.2008 13:10

Kupił już ktoś asortyment na sylwestra? W tym wypadku pytam o stronę świetlno- wybuchową :P

Barthez 29.12.2008 13:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DrewniaQ (Post 649064)
Kupił już ktoś asortyment na sylwestra? W tym wypadku pytam o stronę świetlno- wybuchową :P

Alkoholową tak:lol: a świetlną w połowie:D

pio 29.12.2008 14:54

Ja natomiast nie mam zajawek świetlno-wybuchowych, dlatego fajerków nie zakupuję ;)

Ni_Ma 29.12.2008 16:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tiramisu (Post 649040)
Nie będę ciągnąć tematu, żeby nie wyjść na blondynkę-nimfomankę :P.

dżem dobry Państwu :) widze że jakieś "ale" posiadacie do blondynek.... gotowa jestem się obrazić... :lol:

tak Tiramisu - nagle zostałam alkoholiczką i to porzuconą... normalnie ciężko mi z tym ... :lol:

co do fajerwer - właśnie byłam dziś żeby coś zakupić, ale wybór mnie zabił a potem to samo zrobiły ceny...... strasznie to drogie! no ale bez tego ni ma sylwestra :D

Ni_Ma 29.12.2008 16:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pio (Post 649060)


ożesz w morde.... śniadanko jak się patrzy, to tylko dla Ciebie czy masz sporawą rodzinkę ... :lol:

Kamil 29.12.2008 16:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pio (Post 649092)
Ja natomiast nie mam zajawek świetlno-wybuchowych, dlatego fajerków nie zakupuję ;)

tez tak mam, a pozatym dochodze zawsze do wniosku ze i tak ich na drugi dzien nie pamietam to po co wyrzucac pieniadze w bloto a raczej w niebo:lol:

pio 29.12.2008 17:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamil (Post 649140)
tez tak mam, a pozatym dochodze zawsze do wniosku ze i tak ich na drugi dzien nie pamietam to po co wyrzucac pieniadze w bloto a raczej w niebo:lol:

Właśnie o to mniej więcej się rozchodzi :)

Ni_Ma, to jedynie pokazówka :D

Ni_Ma 29.12.2008 17:19

ej no co Wy mówicie przecież fajerwerki nadają wyjatkowości tej nocy...
Muszą być!
Tylko troche drogie są - może lepiej liczyc że pozostała część towarzystwa zakupi?? :D

pio 29.12.2008 17:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ni_Ma (Post 649168)
ej no co Wy mówicie przecież fajerwerki nadają wyjatkowości tej nocy...
Muszą być!
Tylko troche drogie są - może lepiej liczyc że pozostała część towarzystwa zakupi?? :D

Na to możesz liczyć spokojnie, co roku od świąt, albo i wcześniej fajerwerkami się ludzie bawią. Wiadomo, w sylwestra będzie kumulacja i na prawdę, brak moich wystrzałów nie sprawi, że ta noc będzie mniej wyjątkowa.
Zresztą co raz bardziej dzień 31.12 wydaje mi się bardziej zwyczajny i powszedni - jak każdy inny zwykły dzień w roku ;)

devios 29.12.2008 17:41

Ja z takiego właśnie założenia wychodzę, że inni ludzie zakupią. Problem, jak ktoś czuje przyjemność nie w oglądaniu, tylko podpalaniu :)

Ni_Ma 29.12.2008 17:46

ja mialam taką refleksję po sylwestrze zeszłorocznym - normalna impreza jak kazda inna... Tylko szampana się więcej opiłam no i te fajerwerki o 24... nawet śniegu nie było...
Kumpel mówi że to z wiekiem tak się robi... cholera źle... :)

ja w sumie planuje Rynek zaliczyć to tam pokaz będzie pewnie megafajny - bo przyjemnośc czerpię tylko z oglądania. Podpalać się boje..

Aro1234 29.12.2008 17:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ni_Ma (Post 649186)
ja w sumie planuje Rynek zaliczyć to tam pokaz będzie pewnie megafajny - bo przyjemnośc czerpię tylko z oglądania. Podpalać się boje..

Rynek krakowski czy wrocławski?

Jeśli krakowski to pod względem fajerwerków była rok temu mega..chujnia :foch: 5 minut i do tego takiego dziadostwa, że...

pio 29.12.2008 17:53

dlatego 29lutego trzeba świętować, a nie zwykłego sylwka :D
i też zdecydowanie wolę oglądać niż podpalać ;)

BTW: jakieś noworoczne postanowienia?

Ni_Ma 29.12.2008 17:54

Wrocławski :) znaczy się rodzimy :)
w tamtym roku pod wzgledem fajerwerk nie zawiedli mam nadzieję ze w tym roku będzie podobnie - głownie po to tam sie wybieramy :)

UW&I 29.12.2008 17:56

Na rynku krakowskim mogą strzelać tylko wyrzutniami i szelkami z małą średnicą, bo się podobno sukiennice sypią... Więc pokaz będzie jak zawsze słaby.

DrewniaQ 29.12.2008 18:04

Ja już sam zakup traktuję jako rozrywkę :P Potem doglądanie tego, oglądanie, nawet mierzenie i ważenie!
Ale to dewiacja taka już!

A potem pif paf ^! ^!^

Ni_Ma 29.12.2008 18:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DrewniaQ (Post 649195)
Potem doglądanie tego, oglądanie, nawet mierzenie i ważenie!

ale ważenie i mierzenie przed wystrzeleniem czy po? :)

DrewniaQ 29.12.2008 18:41

Przed.

Pierwsze ważenie "na rękę" odbywa się w sklepie, im cięższe tym lepsze (przeważnie), potem jak się nudzi to w domu (w zeszłym roku tak robiłem). :P


Żeby zrobić poradnik:

1) Nie kupujcie rakiet- drogie i szmatławe
2) tzw. "Bezpieczne fajerwerki" firmy He.. są drogie i nie opłaca się ich kupować, jest dużo lepszych i tańczych
3) Najbardziej efektowne są wyrzutnie czy baterie (takie klocki z rurami)
4) W lidlu są dobre fajerwerki, w innych wspomniane bezpieczne :/


Miłej zabawy!

4fan_player 29.12.2008 19:17

Boże ludzie... Nie kupujcie tych całych fajerwerków. To strata kasy i tylko krzywda może się zdarzyć. Ktoś na pewno będzie puszczał więc będziecie mieli na co patrzeć :)

Ni_Ma 29.12.2008 19:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DrewniaQ (Post 649214)


Żeby zrobić poradnik:

14) W lidlu są dobre fajerwerki, w innych wspomniane bezpieczne :/


Miłej zabawy!

no tak ale w lidlu bateria na 46 strzałów kosztuje około 150 zł..... a gwarancji że lidlowa bateria wystrzeli ni ma... nie lepiej kupowac w autoryzowanych punktach?

pio 29.12.2008 19:27

W ogóle ceny fajerwerków dość tragiczne - nie wiem jak się kształtowały w innych latach, bo mnie to nigdy nie interesowało, ale moim zdaniem, zdecydowanie przesadzają

WiselkaMLP 29.12.2008 19:29

ja podpisuje sie w tym co powiedzial devios czuje radosc w odpalaniu tego ;)

DrewniaQ 29.12.2008 19:29

Autoryzowanych? Czyli firmowych?

Lidl sprowadza głównie od Śmieszka, Krakowska bardzo dobra firma. Polecam. Różne są tam cenowo. Kiedyś, jeszcze w Geancie były bardzo dobre bo Jorge, teraz Real i Hestia :/

Jest sklep przy Dobrego Pasterza, lecz droższe niestety

:D:D

Ogólnie ceny walnięte dają, trzeba szukać perełek, żeby dobrze wyjść.

Ni_Ma 29.12.2008 19:31

podobnie. Baterie - takie lepsze (pow 30 strzałów) to spokojnie ponad 100zł. A i rakiety też przegięcie - wlasnie w wspomnianym lidlu komplet rakiet 60 zł... z czego pewnie 40% nie wystrzeli.. (mieliśmy tak w zeszłym roku!)

więc..

Postałam, postałam, popatrzyłam, przeliczyłam na szampany i poszłam. :D


DrewniaQ widze że sie na tym znasz! Jakiś pokaz dla Luźnego może? :)

pio 29.12.2008 19:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ni_Ma (Post 649251)

Postałam, postałam, popatrzyłam, przeliczyłam na szampany i poszłam. :D

I życie staje się lepsze :lol:
Na codzień przeliczam na piwa, albo na vodkę i w tym właśnie widzę wyjątkowość sylwestra...zresztą od nowego roku abstynencja :D
...taka z umiarem oczywiście ;)

DrewniaQ 29.12.2008 19:48

Opłaca się z Lidla Kobre :P Kiedyś była taka bateria: Stalowy Jakuza za 40 zł i była największą.

Jak będę już milionerem, zakładając sieć cukierni, wykupie cały asortyment ze sklepów i będzie strzelanie ..
zacznę o 0:01 w sylwestra i skończę o 11:59 w nowy rok!

Ni_Ma 29.12.2008 19:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pio (Post 649261)
I życie staje się lepsze :lol:
zresztą od nowego roku abstynencja :D
...taka z umiarem oczywiście ;)


to jakies postanowienie noworoczne? :)


DrewniaQ ja będę obserwować Twoja karierę !!! I przypomnę się w odpowiednim czasie z tym pokazem ;)
a jak juz kupisz pierwszą cukiernię to moge zaprojektowac Ci wnętrze :)

DrewniaQ 29.12.2008 20:05

Będę pamiętał! :)

pio 29.12.2008 20:20

To jedno z postanowień :)

Tiramisu 29.12.2008 20:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ni_Ma (Post 649130)
dżem dobry Państwu :) widze że jakieś "ale" posiadacie do blondynek.... gotowa jestem się obrazić... :lol:

tak Tiramisu - nagle zostałam alkoholiczką i to porzuconą... normalnie ciężko mi z tym ... :lol:

Ni_Ma,,, Ja też uchodzę czasem za blondynkę :). To określenie rodzaju dziewczyny nie koloru włosów, więc się nie obrażaj :).
Najpierw alkoholiczką czy najpierw porzuconą? ;P

Postanowienia,,, A i owszem :D. I to dość poważne. Nie pochwalę się, bo się nie nadają na forum publiczne :P.

Kamil 29.12.2008 20:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DrewniaQ (Post 649286)
Będę pamiętał! :)

taaaa mnie sie zdaje ze to my bedziemy musieli pamietac za ciebie :))
mam nadzieje ze poltora litra wystarczy mi na sylwka :)

South 29.12.2008 20:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamil (Post 649307)
taaaa mnie sie zdaje ze to my bedziemy musieli pamietac za ciebie :))
mam nadzieje ze poltora litra wystarczy mi na sylwka :)

spróbuj wetrzeć trochę pod powiekę podobno efekt podobny jak po litrze :)

ja jeszcze nie próbowałem ,jak coś to opisz efekt :D

DrewniaQ 29.12.2008 20:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamil (Post 649307)
taaaa mnie sie zdaje ze to my bedziemy musieli pamietac za ciebie :))


Jeśli chodzi o sztuczne ognie z pewnością NIE ZAPOMNĘ ! :>

devios 29.12.2008 20:44

Nie dajcie się zwieść! To tylko nieudolna walka o nowe rangi nad avatar :P

Ni_Ma 29.12.2008 20:46

Tiramisu... żartowałam przecież :) całe życie jestem blondynką równiez mentalną i nauczyłam się z tego zartować :) czasem obrażam się dla żartu - także luzik :)

No widzisz najpierw posądzono mnie o akloholizm a potem rzucono... ech faceci, normalnie nie dogodzisz ;)

Ja tez postanowienia owszem mam. Ale tak jakby co roku te same bo mi ich realizacja nie bardzo wychodzi... ale się staram a to się liczy!!:D

Kamil jak to "zielona wrózka" w wersji limitowanej - 80% to ok półtora litra wystarczy :)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:17.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl