Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Kibicowanie na polskich stadionach (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4803)

Mario Nh 11.03.2011 14:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dynek.pl (Post 1062948)
płaczki warszawskie jestescie i tyle - raz sie zdarzylo, ze dostaliscie kare za ewidentne przewinienia i od razu histeria
i, ze nie niby pierwszy raz w historii taka wysoka kara
no faktycznie - pierwszy raz w historii to sie chyba zdarzylo zeby kara zostala zawieszona po odwolaniu

co nie zmienia faktu, ze jako potencjalny ogladajacy mecz w Tv jestem zadowolony, ze bedzie przy pelnych trybunach
nie jestem zwolennikiem zamykania trybun ale juz tyle razy bylem z tego powodu na popsutych meczach wiec dlaczego
maja byc rowni i rowniejsi
tak samo ten koles dostal zakaz na 3 lata za odpalenie racy, a kolesie rzucajacy race na boisko pewnie pozostana niezidentyfikowani - skoro Cracovia mogla to Lech i Widzew tez powinny, a jak nie sa w stanie tzn. ze ich stadiony
nie spelniaja wymogow bezpieczenstwa

Trafiłeś tym postem w sedno sprawiedliwości.

Gwiaździsty 11.03.2011 15:03

Dziady z PZPN-u i Ekstraklasy mają na codzień swoje miejsca na trybunie dla VIP-ów na Legii. Goszczeni, karmieni, w dodatku często byli działacze z Łazienkowskiej lub jej kibice. Taki Szymański z Ekstraklasy S.A. nie tak dawno wypłakiwał sie w mediach jak to nie może się doczekać na MP Legii.

Saimoz 11.03.2011 15:11

Widze, ze tu niektorzy wyladowuja sie na Legii za to ze PZPN/Ekstraklasa SA jest taki jaki jest, ze jednym klubom szybko przyjmuje odwolania (bo akurat w tym przypadku to ja nie widzie nigdzie informacji zeby rozpatrzyl wogole to odwolania, ani negatywnie ani pozytywnie) a innym klubom wogole nie przyjmuje do wiaodmosci, ze istnieje cos takiego jak odwolanie

O co Wy macie pretensje do kibicow Legii? o PZPN? o Ekstraklase SA? ... chyba sie Wam adresaci pomylili

Sprawy bluzgow, rac, petard, flag nie bede komentowal bo jeszcze bana dostane za niepoprawnosc polityczna w tym temacie ....

Gwiaździsty 11.03.2011 15:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Saimoz (Post 1062968)
O co Wy macie pretensje do kibicow Legii? o PZPN? o Ekstraklase SA? ... chyba sie Wam adresaci pomylili

O to , ze od lat ich klub jest forowany w PZPN-ie, Ektstraklasie S.A. a oni bezczelnie udają głupów (jak wypowiedzi powyżej). Wręcz przeciwnie uważają, ze wszystko jest ok. Inne kluby uwala się , wali po kieszeni a to piłkarzom anuluje się czerwone kartki, za wybryki kibiców po kilkunastu godzinach anuluje się kary nałożone na klub podczas gdy np. Wisłę karze się z cała surowością z klauzulą natychmiastowej wykonalności.
Nie widzisz różnicy czy udajesz Greka razem z nimi ?

szprotson 11.03.2011 15:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Saimoz (Post 1062968)
Widze, ze tu niektorzy wyladowuja sie na Legii za to ze PZPN/Ekstraklasa SA jest taki jaki jest, ze jednym klubom szybko przyjmuje odwolania (bo akurat w tym przypadku to ja nie widzie nigdzie informacji zeby rozpatrzyl wogole to odwolania, ani negatywnie ani pozytywnie) a innym klubom wogole nie przyjmuje do wiaodmosci, ze istnieje cos takiego jak odwolanie

O co Wy macie pretensje do kibicow Legii? o PZPN? o Ekstraklase SA? ... chyba sie Wam adresaci pomylili

Sprawy bluzgow, rac, petard, flag nie bede komentowal bo jeszcze bana dostane za niepoprawnosc polityczna w tym temacie ....

Brawo!
Popieram w 100%

inaczej : O ch** Wam chodzi?

Saimoz 11.03.2011 15:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gwiaździsty (Post 1062973)
O to , ze od lat ich klub jest forowany w PZPN-ie, Ektstraklasie S.A. a oni bezczelnie udają głupów (jak wypowiedzi powyżej). Wręcz przeciwnie uważają, ze wszystko jest ok. Inne kluby uwala się , wali po kieszeni a to piłkarzom anuluje się czerwone kartki, za wybryki kibiców po kilkunastu godzinach anuluje się kary nałożone na klub podczas gdy np. Wisłę karze się z cała surowością z klauzulą natychmiastowej wykonalności.
Nie widzisz różnicy czy udajesz Greka razem z nimi ?

Przeciez napisalem chyba dosc wyraznie o traktowaniu jednych lepiej drugich gorzej .... dobrze pamietam jak sam sie denerwowalem na pewne decycje PZPNu czy tez Ekstraklasy SA

Wyjasnijmy sobie jedno, piszesz o tym, ze anulowano im kary a ja zadnego takiego anulowania nie widze ... przyszlo odwolanie od Legii, ktore im sie prawnie nalezy wiec odlozono wykonanie kary na czas potrzebny do ustosunkowania sie do odwolania .. co bedzie potem sie zobaczy, nie chce przewidywac przyszlosci, wiadomo co rozum i historia takich przypadkow podpowiada ale nadchodzi Euro2012 i pewnie Legii sie dostanie

crazykaro 11.03.2011 15:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Saimoz (Post 1062979)
Przeciez napisalem chyba dosc wyraznie o traktowaniu jednych lepiej drugich gorzej .... dobrze pamietam jak sam sie denerwowalem na pewne decycje PZPNu czy tez Ekstraklasy SA

Wyjasnijmy sobie jedno, piszesz o tym, ze anulowano im kary a ja zadnego takiego anulowania nie widze ... przyszlo odwolanie od Legii, ktore im sie prawnie nalezy wiec odlozono wykonanie kary na czas potrzebny do ustosunkowania sie do odwolania .. co bedzie potem sie zobaczy, nie chce przewidywac przyszlosci, wiadomo co rozum i historia takich przypadkow podpowiada ale nadchodzi Euro2012 i pewnie Legii sie dostanie

No własnie nie do końca wyraźnie to ująłes.
A co do Legii to już jest informacja o zawieszeniu kary, a znając PZPN to jesli nic się nie wydarzy w dzisiejszym meczu to karę anulują. Poza tym Legia zrobiła taką awanturę o zamknięcie trybuny i "wbijaniu noża w plecy" że nigdy jeszcze czegoś takiego nie było aby wszędzie o tym mówili.

Saimoz 11.03.2011 15:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez crazykaro (Post 1062996)
No własnie nie do końca wyraźnie to ująłes.
A co do Legii to już jest informacja o zawieszeniu kary, a znając PZPN to jesli nic się nie wydarzy w dzisiejszym meczu to karę anulują. Poza tym Legia zrobiła taką awanturę o zamknięcie trybuny i "wbijaniu noża w plecy" że nigdy jeszcze czegoś takiego nie było aby wszędzie o tym mówili.

a dokladniej zawieszenie rygoru natychmiastowej wykonalnosci


i bardzo dobrze, ze zrobili taki raban, walcza o swoje

killzone 11.03.2011 17:16

Cytat:

płaczki warszawskie jestescie i tyle
Jak narazie to tutaj Wy płaczecie, nie my.

John1906 11.03.2011 17:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez killzone (Post 1063060)
Jak narazie to tutaj Wy płaczecie, nie my.

http://2.bp.blogspot.com/_gONPPEldwB...0/biezanow.jpg
Trochę lipa pokazywać się z kserem hasła na naszym forum...

To nasza walka, to nasze życie...nigdy na dnie,zawsze na szczycie

Gwiaździsty 11.03.2011 17:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez killzone (Post 1063060)
Jak narazie to tutaj Wy płaczecie, nie my.

Wy nie musicie płakać bo dziady pzpnowskie parasol ochronny nad Legia trzymają. Juz się do tego przyzwyczailiście i sami nie wierzyliście w te kary. Swoja drogą czasami zastanawiam się jak to jest być kibicem klubu, który jest tak forowany ? Bez pomocy tego betonu postkomunistycznego w PZPN-ie, nie potraficie nic osiągnąć sami. Nie wstyd wam przed innymi kibicami z Polski ? Czy to raczej po was spływa ?

TeeS 11.03.2011 17:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez crazykaro (Post 1062946)
Nic prostszego.
Podajesz przykład meczu z Legią wówczas na stadion ludzi przyciągają derby Polski, poza tym mowisz o meczu gdzie ile było miejsc na trybunach? 10 tys, 12tys? Ale jeśli będzie trzeba zapełnić stadion 33 tysięczny to trzeba przyciągnąc nowych kibiców którzy muszą być jakoś zachęcenie a nie zniechęcani cotygodniowymi informacjami o bójkach, przerwanych meczach. Rodzina ci nie przyjdzie na mecz jeśli będą słyszeć w telewizji to co słyszą

Obawiam się, że i tak tego nie przetłumaczysz, a niektórzy dalej będą wiedzieć swoje.
Ockną się (być może) jak na stadionie 33-tys. będzie na meczu ze słabym przeciwnikiem 15 tys a mogłoby być np. z 3 tys więcej.

Robienie frekwencji na meczu z Legią albo Pasami to żaden wielki problem, chętni się zawsze znajdą. Sztuką jest zachęcić widza do przyjścia na mecz z Arką, GKS Bełchatów, czy podobną drużyną. Wtedy każdy widz się liczy.

pozdrawiam

WiślakMyślenice 11.03.2011 17:39

Cytat:

Robienie frekwencji na meczu z Legią albo Pasami to żaden wielki problem, chętni się zawsze znajdą. Sztuką jest zachęcić widza do przyjścia na mecz z Arką, GKS Bełchatów, czy podobną drużyną. Wtedy każdy widz się liczy.
Jedynie poprawa widowiska może to zrobić. Ale tu już nietylko Wisła ma coś do powiedzenia, lecz reszta ligowców.

TeeS 11.03.2011 17:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WiślakMyślenice (Post 1063077)
Jedynie poprawa widowiska może to zrobić. Ale tu już nietylko Wisła ma coś do powiedzenia, lecz reszta ligowców.

W pełni się zgadzam. To jeden z najważniejszych z postulatów (zresztą wyliczałem je już wcześniej). Ale są także inne mniejsze, które mogłyby dorzucić po tysiącu, dwóch - do całościowej liczby kibiców na stadionie.

To czy są do wprowadzenia w życiu, to już całkiem inna kwestia.

pozdrawiam

malolat90x 11.03.2011 17:49

zejdźcie na ziemie ludzie ... bardzo dobrze że Legii nie zamknęli Żylety ... innym wsiom typu Bełchatów itp niech zamykają bo tam i tak nie ma ruchu kibicowskiego ... a skoro Legii odpuścili to i nam odpuszczą po derbach albo po Lechu : ) przynajmniej się będzie dało oglądać mecz bo w Polsce się da oglądać mecz tylko z udziałem kibiców ... a dopingiem i oprawami Legia miażdży ( ciężko to przyznać ale tak jest )
za bardzo sie dosraliście do Legii i uważacie za największa wroga Legie która widzimy dwa razy w roku a tymczasem Żydki sobie malują po mieście itp
Żyd wbije Twojemu koledze kose na osiedlu a Ty w tym czasie będziesz pisał na forum jaka to Legia jest bee .
wielkie brawa za anulowanie kary Legii
PIŁKA NOŻNA DLA KIBICÓW !

studio 11.03.2011 17:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez crazykaro (Post 1062946)
Ale jeśli będzie trzeba zapełnić stadion 33 tysięczny to trzeba przyciągnąc nowych kibiców którzy muszą być jakoś zachęcenie a nie zniechęcani cotygodniowymi informacjami o bójkach, przerwanych meczach. Rodzina ci nie przyjdzie na mecz jeśli będą słyszeć w telewizji to co słyszą

Gowno wiesz koles, juz Ci kolejni tlumacza ze .......y gadasz. Przyklad bilety na mecz w PE w grupowych rozchodzily sie szybciej niz cieple buleczki i w dupie kazdy mial czy gdzies kogos nozem dziabneli czy w kogos raca poleciala czy ktos do kogos krzyknal "graj k***a".

w 90% liczy sie wynik sportowy, dopiero potem ksztaltuje sie srednia frekwencja.

Trzymasz sie jakies bzdurnej tezy o bluzgach ze maja wplyw na frekwencje niczym GoWniana gazeta tezy ze na trybunach to tylko przestepcy dilerzy i mordercy.

Nie wpisuj sie juz w tym temacie.:-/

crazykaro 11.03.2011 18:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez studio (Post 1063083)
Gowno wiesz koles, juz Ci kolejni tlumacza ze .......y gadasz. Przyklad bilety na mecz w PE w grupowych rozchodzily sie szybciej niz cieple buleczki i w dupie kazdy mial czy gdzies kogos nozem dziabneli czy w kogos raca poleciala czy ktos do kogos krzyknal "graj k***a".

w 90% liczy sie wynik sportowy, dopiero potem ksztaltuje sie srednia frekwencja.

Trzymasz sie jakies bzdurnej tezy o bluzgach ze maja wplyw na frekwencje niczym GoWniana gazeta tezy ze na trybunach to tylko przestepcy dilerzy i mordercy.

Nie wpisuj sie juz w tym temacie.:-/

Ty to za to jestes znawcą społecznej psychologii pewnie jakis doktorat z tego napisałeś. Jakoś na siatkówkę chodza tłumy ludzi i nikt się nieczego nie boi bo nie ma czego ale chyba ty wiesz lepiej. Już nie raz pojawiały sie artykuły na temat dlaczego na poskich stadionach frekwencja taka jaka jest, ale widzę że tu mądrzejsi sami są. Jesteś pewnie pierwszym co leci bluzgami po innych co zresztą widać :-P

studio 11.03.2011 18:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez crazykaro (Post 1063104)
Jakoś na siatkówkę chodza tłumy ludzi i nikt się nieczego nie boi bo nie ma czego ale chyba ty wiesz lepiej. Już nie raz pojawiały sie artykuły na temat dlaczego na poskich stadionach frekwencja taka jaka jest,

Rzeczywiscie tlumy, 3 tys + w spodku czasem 10, no masakryczne tlumy. Zostan na tej siatkowce, pomaluj sobie twarz, ubierz cylinder, kup trabke i trzymaj sie z dala od trybun pilkarskich.

Jak tacy znawcy pisza te artykuly jak w fakcie cz yw GoWnie to rzeczywiscie czerpiesz wspaniale wzorce.

regan 11.03.2011 18:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez crazykaro (Post 1063104)
Ty to za to jestes znawcą społecznej psychologii pewnie jakis doktorat z tego napisałeś. Jakoś na siatkówkę chodza tłumy ludzi i nikt się nieczego nie boi bo nie ma czego ale chyba ty wiesz lepiej. Już nie raz pojawiały sie artykuły na temat dlaczego na poskich stadionach frekwencja taka jaka jest, ale widzę że tu mądrzejsi sami są. Jesteś pewnie pierwszym co leci bluzgami po innych co zresztą widać :-P

Tlumy ludzi :lol:, pewnie mamy 33 tysieczne hale do siatkówki wypełnione na kazdym meczu ligowym :lol:
Powiedz moze czemu hale do koszykówki są puste... przecież też ponoć nie bluzgają jak na siatce... :shock:
Trzecia rzecz... czytaj dalej artykuły...

Ps. Zapomnialem dodac że ekipy siatkarskie grają w połfinałach lig europejskich a reprezentacje czy to meskie czy damskie zdobywają złote, srebrne medale na ME MŚ... pewnie to wpływu nie ma na frekwencje na 3 tysiecznej hali ligowej :-D
I co by dalej nie mówić... i tak każdy normalny powie, że to pilka jest sportem narodowym przyciągającym największą oglądalność ludzi sukcesu(tak, tak tych co na siatkowce sie lansują z umalowanymi ryjami i czapce z rogami)

Ps.2 dalej potwierdzasz moje argumenty, że wynik sportowy i medialność przyciągają publike...

Donki 11.03.2011 18:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez crazykaro (Post 1063104)
Ty to za to jestes znawcą społecznej psychologii pewnie jakis doktorat z tego napisałeś. Jakoś na siatkówkę chodza tłumy ludzi i nikt się nieczego nie boi bo nie ma czego ale chyba ty wiesz lepiej. Już nie raz pojawiały sie artykuły na temat dlaczego na poskich stadionach frekwencja taka jaka jest, ale widzę że tu mądrzejsi sami są. Jesteś pewnie pierwszym co leci bluzgami po innych co zresztą widać :-P

A dlaczego jest taka frekwencja ?

WiślakMyślenice 11.03.2011 18:42

Cytat:

Ty to za to jestes znawcą społecznej psychologii pewnie jakis doktorat z tego napisałeś. Jakoś na siatkówkę chodza tłumy ludzi i nikt się nieczego nie boi bo nie ma czego ale chyba ty wiesz lepiej. Już nie raz pojawiały sie artykuły na temat dlaczego na poskich stadionach frekwencja taka jaka jest, ale widzę że tu mądrzejsi sami są. Jesteś pewnie pierwszym co leci bluzgami po innych co zresztą widać :-P
CO Z RESZTĄ WIDAĆ, wcale nie trzeba być znawcą społecznej psychologii i mieć z tego doktorat by zauważyć, że właśnie na meczu ze sporą ilością bluzgów bilety rozchodzą się jak ciepłe bułeczki i komplet pewny (vide Legia, Lech, Cracovia)....

regan 11.03.2011 18:46

eee tam... przeciez derby Polski to są... przyciąga nazwa DERBY :-D

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Donki (Post 1063119)
A dlaczego jest taka frekwencja ?

No bo Jawor i jego koledzy napisali i tak przecież jest... Przecież redaktorzy GW z założenia są mądrzejsi, my tam nic nie wiemy, jak to nasz kolega twierdzi :D

Saimoz 11.03.2011 18:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez crazykaro (Post 1063104)
Ty to za to jestes znawcą społecznej psychologii pewnie jakis doktorat z tego napisałeś. Jakoś na siatkówkę chodza tłumy ludzi i nikt się nieczego nie boi bo nie ma czego ale chyba ty wiesz lepiej. Już nie raz pojawiały sie artykuły na temat dlaczego na poskich stadionach frekwencja taka jaka jest, ale widzę że tu mądrzejsi sami są. Jesteś pewnie pierwszym co leci bluzgami po innych co zresztą widać :-P

Juz Ci powiedzieli jakie to "tlumy" wala na siatkowke, co prawda na wazniejsze mecze Skra Belchatow gra w wiekszje hali w Lodzi (cos chyba kolo 10 tysiecy ludzi) i pewnie by na ostatnie ich pucharowe mecze weszlo ze 20 tysiecy ale .. czlowieku ... mamy w Polsce jedna z najlepszych lig swiata !! Skra Belchatow jest chyba w pierwszej trojce swiata jesli chodzi o budzet !! ... nie porownuj siatkowki z pilka bo to nie ma wspolnego mianownika

killzone 11.03.2011 19:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez John1906 (Post 1063070)
http://2.bp.blogspot.com/_gONPPEldwB...0/biezanow.jpg
Trochę lipa pokazywać się z kserem hasła na naszym forum...

To nasza walka, to nasze życie...nigdy na dnie,zawsze na szczycie

Gdybys czytal uwazniej to forum to bys wiedzial, skad ten sig. A ze ksero, wali mnie to. Polowa waszych zajebistych przyspiewek to ksera, i jakos nie przeszkadza wam je spiewac.

Gwiezdzisty. Boli? MA BOLEĆ!

A czy wstyd? Kwestia sporna, dla mnie wstydem byloby utozsamiac sie z ekipa ktora w "15" dźga jednego typka. No ale coż, kazdy ma inne granice wstydu. Mnie wali to co se myslą inni o Legii. Wiem tylko tyle, ze kazdego "nie kibica" Legii, Legia jest belką w oku. I to raczej powod do dumy a nie wstydu :)

Saimoz 11.03.2011 19:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez killzone (Post 1063137)
Gdybys czytal uwazniej to forum to bys wiedzial, skad ten sig. A ze ksero, wali mnie to. Polowa waszych zajebistych przyspiewek to ksera, i jakos nie przeszkadza wam je spiewac.

Gwiedzisty. Boli? MA BOLEĆ!

A czy wstyd? Wstyd mi byloby identyfikowac sie z osobami ktorzy w pietnascie osob dzgaja jednego typka :D


Polowa przyspiewek tej ligi to ksera z tego czy innego klubu ... Legia w tym tez nie odbiega, umowmy sie


a co do dzgania to kolego moze lepiej sie nie wypowiadaj, kibi z dala sie nie wpierdala i stostuj ta zasade bo nie mieszkasz w Krakowie i nie wiesz co tutaj sie dzieje

po prostu bez napinki

orzeu 11.03.2011 19:35

Dajecie sie wciagnac wyborczej w wyznaczenie granicy co wolno a czego nie. Oni ustawiaja ja na bluzgach, tym samym debata o zachowaniu na stadionie jest z gory przegrana bo jesli zbrodnia jest juz rzucenie ....a to stanie na meczu, nie mowiac juz o skakaniu, flagach czy bron Boze racach jest z automatu "przestepstwem" z ktorym sie nie dyskutuje. Wyszydzic takiego dziennikarzyne i pokazac mu klnacego Michnika albo Smude i skonczyc temat a nie rizwodzic sie nad nim.

gigant 11.03.2011 19:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez killzone (Post 1063137)
Gdybys czytal uwazniej to forum to bys wiedzial, skad ten sig. A ze ksero, wali mnie to. Polowa waszych zajebistych przyspiewek to ksera, i jakos nie przeszkadza wam je spiewac.

Gwiezdzisty. Boli? MA BOLEĆ!

A czy wstyd? Kwestia sporna, dla mnie wstydem byloby utozsamiac sie z ekipa ktora w "15" dźga jednego typka. No ale coż, kazdy ma inne granice wstydu. Mnie wali to co se myslą inni o Legii. Wiem tylko tyle, ze kazdego "nie kibica" Legii, Legia jest belką w oku. I to raczej powod do dumy a nie wstydu :)

To się dowartościowałeś. Wracaj na sektor przed telewizorem.

Ogryzek 11.03.2011 19:46

Krawaciarze się rozbrykali na naszym forum - kolejny napinasz killzone chce zastąpić "oszołoma" spidey czy jak mu tam było (Uff dobrze że go już nie ma). Podpis żenada - tylko burak albo zwykły napinacz i prowokator mógł na naszym forum dać taki podpis. Żenująca napinka....


To może ja zaloguje się na ich forum i zrobie sobie podpis - jesteś zielony śmierdzisz kanałem jak każdy kanałkowiec:)
(Czy kogos obrażam, kseruje coś? Alez skąd.... ot tak mam - niektóra zieleń mi sie z kanałem kojarzy. Prowokuję kogoś? Nigdy!)

artur1906 11.03.2011 19:46

coś mi tu śmierdzi legią...ależ oni mają kompleksy.
gdzieś czytałem że to krakowscy piłkarze pokazali im ten sport podczas służby w legionach...

orzeu 11.03.2011 20:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez killzone (Post 1063137)
Gdybys czytal uwazniej to forum to bys wiedzial, skad ten sig. A ze ksero, wali mnie to. Polowa waszych zajebistych przyspiewek to ksera, i jakos nie przeszkadza wam je spiewac.

Gwiezdzisty. Boli? MA BOLEĆ!

A czy wstyd? Kwestia sporna, dla mnie wstydem byloby utozsamiac sie z ekipa ktora w "15" dźga jednego typka. No ale coż, kazdy ma inne granice wstydu. Mnie wali to co se myslą inni o Legii. Wiem tylko tyle, ze kazdego "nie kibica" Legii, Legia jest belką w oku. I to raczej powod do dumy a nie wstydu :)

Pogadal sobie o kserowaniu koles ktorzy ma w podpisie grafike z haslem zerznietym z flagi jednego z krakowskich osiedli kibicujacych Wisle :rotfl:

MMTS 11.03.2011 20:49

jeszcze tylko poczekamy jak na łazienkowskiej będą śpiewać 'jesteśmy dumą tego miasta..." tylko ciekawe co zrymują do tego :)

Szyman423 11.03.2011 20:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez killzone (Post 1063137)
Mnie wali to co se myslą inni o Legii. Wiem tylko tyle, ze kazdego "nie kibica" Legii, Legia jest belką w oku. I to raczej powod do dumy a nie wstydu :)

Ty SE na mecz nie poszedłeś ?

John1906 11.03.2011 23:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez killzone (Post 1063137)
Gdybys czytal uwazniej to forum to bys wiedzial, skad ten sig. A ze ksero, wali mnie to. Polowa waszych zajebistych przyspiewek to ksera, i jakos nie przeszkadza wam je spiewac.

Gwiezdzisty. Boli? MA BOLEĆ!

A czy wstyd? Kwestia sporna, dla mnie wstydem byloby utozsamiac sie z ekipa ktora w "15" dźga jednego typka. No ale coż, kazdy ma inne granice wstydu. Mnie wali to co se myslą inni o Legii. Wiem tylko tyle, ze kazdego "nie kibica" Legii, Legia jest belką w oku. I to raczej powod do dumy a nie wstydu :)

Trzeba być hipokrytą, żeby wchodzić z zerżniętym hasłem z flagi Bieżanowa na nasze forum i pisać o DUMIE kibiców Legii i kserowaniu przyśpiewek przez inne kluby. Wiadomo, że Legia wszystko wymyśliła :)
Co do krakowskich klimatów się nie wypowiadaj, bo nie masz o nich pojęcia.

regan 11.03.2011 23:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez John1906 (Post 1063376)
Trzeba być hipokrytą, żeby wchodzić z zerżniętym hasłem z flagi Bieżanowa na nasze forum i pisać o DUMIE kibiców Legii i kserowaniu przyśpiewek przez inne kluby. Wiadomo, że Legia wszystko wymyśliła :)
Co do krakowskich klimatów się nie wypowiadaj, bo nie masz o nich pojęcia.

Nie no Legia wymyśliła wszystko... Dobrze, ze nam pozwalają jeszcze śpiewać... bo to przecież też oni wymyślili :lol:

murray 12.03.2011 10:09

Cytat:

Zanim miasto zafundowało Legii stadion za pół miliarda, warszawski klub był w awangardzie walki z notorycznie łamiącym prawo kibolstwem. Jako jedyny usiłował zarazę wykurzyć, za co płacił fatalną atmosferą podczas meczów, wpływającą prawdopodobnie na marne wyniki piłkarzy. Aż stadion stanął i klub - ze strachu przed pustkami na trybunach - poszedł z kibolstwem na bardzo zgniły kompromis - pisze w swoim felietonie Rafał Stec.

Porzucił politykę "zero tolerancji", w zamian usłyszał mgliste obietnice, że przy Łazienkowskiej będzie kulturalniej. Legia działała pod presją polityków i/lub urzędników, którzy też obawiali się, że niska frekwencja sprowokuje do komentarzy, że wyrzucili pieniądze podatników w błoto.

I jesienią działające pod patronatem klubu kibolstwo zaczęło odzyskiwać panowanie. To kibol decydował, komu sprzedać bilet na mecz wyjazdowy, więc Legię reprezentowali w innych miastach chuligani. Komisja Ligi co rusz karała klub za rozmaite wybryki. Grzywny zgodnie ze wspomnianym zgniłym kompromisem miał płacić kibol, ale wiceprezes Leszek Miklas w grudniu nie był pewien, czy rzeczywiście płacił.

W ostatnim meczu roku 2010 kibol - wciąż niepewny, na ile może sobie pozwolić - odpalił petardy. Sprawdzał, jak zareaguje klub.

Klub nie zareagował, więc na inaugurację wiosny kibol uderzył już całą siłą ognia. Sektor zwany "żyletą" - jesienią legijny spiker wzywał resztę stadionu, by się na "żylecie" wzorował - stanął w ogniu, huku i dymu było tyle, że sędzia musiał przerwać derby Warszawy. Derby rozgrywane przy trwającym ponad (!) 90 minut wulgarnym ryku, bo legioniści i poloniści nie zwracali się do siebie inaczej niż per "k...".

Petardy spadły też na boisko, zagrażając zdrowiu piłkarzy, więc Komisja Ligi błyskawicznie podjęła jedynie słuszną decyzję. Zamknęła trybunę, która woli dymić i bluzgać niż kibicować.

Wtedy Legia - ponoć brzydząca się kibolstwem, apelująca kiedyś o cywilizacyjną zmianę na stadionach i w ogóle odnowę polskiego futbolu - wezwała na ratunek pezetpeenowski beton. Wezwała jednym głosem z kibolskim stowarzyszeniem (rzekomo reprezentującym wszystkich kibiców, w co klub uwierzył) oraz szefem stołecznego sportu Wiesławem Wilczyńskim.

Pezetpeenowski beton, który swoją pogardę dla prawa pokazuje nie tylko obojętnością na toczącą boiska korupcyjną gangrenę, oczywiście pomógł. Karę anulował, mydląc nam oczy banialukami o jej "zawieszeniu".

Działacze związkowi zareagowali w swoim stylu, Legia oraz politycy albo są naiwni i krótkowzroczni, albo żyją w odbierającym rozum lęku przed "Staruchem". Kibolskim hersztem, któremu kiedyś obiecywali, że już nigdy nie wejdzie na stadion, a ostatnio przywrócili władzę nad "żyletą". I "Staruch" z zamontowanego za zgodą klubu stołka ryczy podczas meczów (do przesłuchania na krążącym w internecie filmie reklamującym uroki "prawdziwego" kibicowania): "Nie wiem, czy część z was się zorientowała, ale jesteśmy na "żylecie". A to nie jest miejsce dla jakichś, ....a, odpicowanych małolatek, dla jakichś długowłosych, ....a, pazi, dla jakichś, ....a, gamoni. (...) Jak widzisz, że kolega obok ciebie nie śpiewa, to zajeb mu w łeb. (...) Weź tego mongoła w łeb jebnij! Weź go, do ciebie mówię. Posłuchaj: wypierdalaj, jak nie chcesz śpiewać, bo ci zajebię w łeb zaraz."

Po wczorajszej decyzji PZPN legijni szefowie i ratuszowi mogą spać spokojnie. Spisali się, im "Staruch" na razie nie zaj...
Stecu o Żylecie.
http://www.youtube.com/watch?v=XcBBJZL2thQ
Znajdź 10 różnic.

Donki 12.03.2011 13:01

Jak to mówi pewna osoba:
Za jądra i na latarnie z nim !

Daja`n 12.03.2011 13:17

Szlak mnie trafia jak widzę na naszym forum flagi i inne tam emblematy tej szmaty z warszawki.Straszny syf się tutaj zrobił.Ocknijcie się wreszcie z kim macie do czynienia.Jak pojedziecie do stolycy na mecz to na pewno kawusią was poczęstują.

ponury 12.03.2011 13:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez John1906 (Post 1063376)
Trzeba być hipokrytą, żeby wchodzić z zerżniętym hasłem z flagi Bieżanowa na nasze forum i pisać o DUMIE kibiców Legii i kserowaniu przyśpiewek przez inne kluby. Wiadomo, że Legia wszystko wymyśliła :)
Co do krakowskich klimatów się nie wypowiadaj, bo nie masz o nich pojęcia.

Na spółkę z jednym cfaniakiem z Poznania(*):>

Ela 13.03.2011 15:17

Czy ktoś się orientuje dlaczego na piątkowym meczu Legia - Śląsk, ochrona stadionu przy Łazienkowskiej zakwestionowała flagę warszawskiego fc Wisły ?

Jakież to niebezpieczne treści niesie wizerunek Warszawskiej Syrenki na tle Białej Gwady ?

Mario Nh 13.03.2011 15:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ela (Post 1064219)
Czy ktoś się orientuje dlaczego na piątkowym meczu Legia - Śląsk, ochrona stadionu przy Łazienkowskiej zakwestionowała flagę warszawskiego fc Wisły ?

Jakież to niebezpieczne treści niesie wizerunek Warszawskiej Syrenki na tle Białej Gwady ?

Syrenka trzyma w ręku maczetę :lol:


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:40.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl