![]() |
Cytat:
|
Dziady z PZPN-u i Ekstraklasy mają na codzień swoje miejsca na trybunie dla VIP-ów na Legii. Goszczeni, karmieni, w dodatku często byli działacze z Łazienkowskiej lub jej kibice. Taki Szymański z Ekstraklasy S.A. nie tak dawno wypłakiwał sie w mediach jak to nie może się doczekać na MP Legii.
|
Widze, ze tu niektorzy wyladowuja sie na Legii za to ze PZPN/Ekstraklasa SA jest taki jaki jest, ze jednym klubom szybko przyjmuje odwolania (bo akurat w tym przypadku to ja nie widzie nigdzie informacji zeby rozpatrzyl wogole to odwolania, ani negatywnie ani pozytywnie) a innym klubom wogole nie przyjmuje do wiaodmosci, ze istnieje cos takiego jak odwolanie
O co Wy macie pretensje do kibicow Legii? o PZPN? o Ekstraklase SA? ... chyba sie Wam adresaci pomylili Sprawy bluzgow, rac, petard, flag nie bede komentowal bo jeszcze bana dostane za niepoprawnosc polityczna w tym temacie .... |
Cytat:
Nie widzisz różnicy czy udajesz Greka razem z nimi ? |
Cytat:
Popieram w 100% inaczej : O ch** Wam chodzi? |
Cytat:
Wyjasnijmy sobie jedno, piszesz o tym, ze anulowano im kary a ja zadnego takiego anulowania nie widze ... przyszlo odwolanie od Legii, ktore im sie prawnie nalezy wiec odlozono wykonanie kary na czas potrzebny do ustosunkowania sie do odwolania .. co bedzie potem sie zobaczy, nie chce przewidywac przyszlosci, wiadomo co rozum i historia takich przypadkow podpowiada ale nadchodzi Euro2012 i pewnie Legii sie dostanie |
Cytat:
A co do Legii to już jest informacja o zawieszeniu kary, a znając PZPN to jesli nic się nie wydarzy w dzisiejszym meczu to karę anulują. Poza tym Legia zrobiła taką awanturę o zamknięcie trybuny i "wbijaniu noża w plecy" że nigdy jeszcze czegoś takiego nie było aby wszędzie o tym mówili. |
Cytat:
i bardzo dobrze, ze zrobili taki raban, walcza o swoje |
Cytat:
|
Cytat:
Trochę lipa pokazywać się z kserem hasła na naszym forum... To nasza walka, to nasze życie...nigdy na dnie,zawsze na szczycie |
Cytat:
|
Cytat:
Ockną się (być może) jak na stadionie 33-tys. będzie na meczu ze słabym przeciwnikiem 15 tys a mogłoby być np. z 3 tys więcej. Robienie frekwencji na meczu z Legią albo Pasami to żaden wielki problem, chętni się zawsze znajdą. Sztuką jest zachęcić widza do przyjścia na mecz z Arką, GKS Bełchatów, czy podobną drużyną. Wtedy każdy widz się liczy. pozdrawiam |
Cytat:
|
Cytat:
To czy są do wprowadzenia w życiu, to już całkiem inna kwestia. pozdrawiam |
zejdźcie na ziemie ludzie ... bardzo dobrze że Legii nie zamknęli Żylety ... innym wsiom typu Bełchatów itp niech zamykają bo tam i tak nie ma ruchu kibicowskiego ... a skoro Legii odpuścili to i nam odpuszczą po derbach albo po Lechu : ) przynajmniej się będzie dało oglądać mecz bo w Polsce się da oglądać mecz tylko z udziałem kibiców ... a dopingiem i oprawami Legia miażdży ( ciężko to przyznać ale tak jest )
za bardzo sie dosraliście do Legii i uważacie za największa wroga Legie która widzimy dwa razy w roku a tymczasem Żydki sobie malują po mieście itp Żyd wbije Twojemu koledze kose na osiedlu a Ty w tym czasie będziesz pisał na forum jaka to Legia jest bee . wielkie brawa za anulowanie kary Legii PIŁKA NOŻNA DLA KIBICÓW ! |
Cytat:
w 90% liczy sie wynik sportowy, dopiero potem ksztaltuje sie srednia frekwencja. Trzymasz sie jakies bzdurnej tezy o bluzgach ze maja wplyw na frekwencje niczym GoWniana gazeta tezy ze na trybunach to tylko przestepcy dilerzy i mordercy. Nie wpisuj sie juz w tym temacie.:-/ |
Cytat:
|
Cytat:
Jak tacy znawcy pisza te artykuly jak w fakcie cz yw GoWnie to rzeczywiscie czerpiesz wspaniale wzorce. |
Cytat:
Powiedz moze czemu hale do koszykówki są puste... przecież też ponoć nie bluzgają jak na siatce... :shock: Trzecia rzecz... czytaj dalej artykuły... Ps. Zapomnialem dodac że ekipy siatkarskie grają w połfinałach lig europejskich a reprezentacje czy to meskie czy damskie zdobywają złote, srebrne medale na ME MŚ... pewnie to wpływu nie ma na frekwencje na 3 tysiecznej hali ligowej :-D I co by dalej nie mówić... i tak każdy normalny powie, że to pilka jest sportem narodowym przyciągającym największą oglądalność ludzi sukcesu(tak, tak tych co na siatkowce sie lansują z umalowanymi ryjami i czapce z rogami) Ps.2 dalej potwierdzasz moje argumenty, że wynik sportowy i medialność przyciągają publike... |
Cytat:
|
Cytat:
|
eee tam... przeciez derby Polski to są... przyciąga nazwa DERBY :-D
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Gwiezdzisty. Boli? MA BOLEĆ! A czy wstyd? Kwestia sporna, dla mnie wstydem byloby utozsamiac sie z ekipa ktora w "15" dźga jednego typka. No ale coż, kazdy ma inne granice wstydu. Mnie wali to co se myslą inni o Legii. Wiem tylko tyle, ze kazdego "nie kibica" Legii, Legia jest belką w oku. I to raczej powod do dumy a nie wstydu :) |
Cytat:
Polowa przyspiewek tej ligi to ksera z tego czy innego klubu ... Legia w tym tez nie odbiega, umowmy sie a co do dzgania to kolego moze lepiej sie nie wypowiadaj, kibi z dala sie nie wpierdala i stostuj ta zasade bo nie mieszkasz w Krakowie i nie wiesz co tutaj sie dzieje po prostu bez napinki |
Dajecie sie wciagnac wyborczej w wyznaczenie granicy co wolno a czego nie. Oni ustawiaja ja na bluzgach, tym samym debata o zachowaniu na stadionie jest z gory przegrana bo jesli zbrodnia jest juz rzucenie ....a to stanie na meczu, nie mowiac juz o skakaniu, flagach czy bron Boze racach jest z automatu "przestepstwem" z ktorym sie nie dyskutuje. Wyszydzic takiego dziennikarzyne i pokazac mu klnacego Michnika albo Smude i skonczyc temat a nie rizwodzic sie nad nim.
|
Cytat:
|
Krawaciarze się rozbrykali na naszym forum - kolejny napinasz killzone chce zastąpić "oszołoma" spidey czy jak mu tam było (Uff dobrze że go już nie ma). Podpis żenada - tylko burak albo zwykły napinacz i prowokator mógł na naszym forum dać taki podpis. Żenująca napinka....
To może ja zaloguje się na ich forum i zrobie sobie podpis - jesteś zielony śmierdzisz kanałem jak każdy kanałkowiec:) (Czy kogos obrażam, kseruje coś? Alez skąd.... ot tak mam - niektóra zieleń mi sie z kanałem kojarzy. Prowokuję kogoś? Nigdy!) |
coś mi tu śmierdzi legią...ależ oni mają kompleksy.
gdzieś czytałem że to krakowscy piłkarze pokazali im ten sport podczas służby w legionach... |
Cytat:
|
jeszcze tylko poczekamy jak na łazienkowskiej będą śpiewać 'jesteśmy dumą tego miasta..." tylko ciekawe co zrymują do tego :)
|
Cytat:
|
Cytat:
Co do krakowskich klimatów się nie wypowiadaj, bo nie masz o nich pojęcia. |
Cytat:
|
Cytat:
http://www.youtube.com/watch?v=XcBBJZL2thQ Znajdź 10 różnic. |
Jak to mówi pewna osoba:
Za jądra i na latarnie z nim ! |
Szlak mnie trafia jak widzę na naszym forum flagi i inne tam emblematy tej szmaty z warszawki.Straszny syf się tutaj zrobił.Ocknijcie się wreszcie z kim macie do czynienia.Jak pojedziecie do stolycy na mecz to na pewno kawusią was poczęstują.
|
Cytat:
|
Czy ktoś się orientuje dlaczego na piątkowym meczu Legia - Śląsk, ochrona stadionu przy Łazienkowskiej zakwestionowała flagę warszawskiego fc Wisły ?
Jakież to niebezpieczne treści niesie wizerunek Warszawskiej Syrenki na tle Białej Gwady ? |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:40. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl