Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Liga Mistrzów 2009/10 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4682)

banasik 28.04.2010 22:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zarko42 (Post 890428)
zmień dilera

przecież dobrze prawi - Inter znakomicie dostosował się do gry Barcelony, zagrał jak rok temu Chelsea i opłaciło się.

Niekiedy za dużo mówi się o taktyce w futbolu, czyli grze w której chodzi o to, żeby posłać piłę na napastnika, a ten napastnik trafił do prostokąta o polu 17.86 m2, ale dziś na prawdę zawezenie pola gry i konsekwenta gra od początku do końca była kluczem do Finału LM

tofik 28.04.2010 22:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez lucekj (Post 890402)

wreszcie nei będzie nudnego finału z karłem Messim :]

Jakby twoje dziecko miało problem z hormonem wzrostu, to tez byś tak .......ił ?
Bo on miał i pewnie cieszy się, że dociągnął do tych 170cm czy ile tam ma.

LuKaS TSW 28.04.2010 22:49

Niektórzy to chyba nigdy w piłkę nie grali albo nie wiedzą co to taktyka.To nie jest liga i 4 kolejka żeby sobie grać otwarty futbol w 10 przeciwko 11 mając zaliczkę 2 bramkową .To był PÓŁFINAŁ ligi mistrzów ,ogromna stawka i wcale się nie dziwię że Inter zagrał tak a nie inaczej,a jakbyście nie wiedzieli to dużo trudniej jest się bronić przez cały mecz niż atakować bo jeden błąd kosztuje cię ogromną stratę a jeden niecelny strzał idzie jakoś przeboleć.
Żeby nie było to gol Pique bardzo ładny.

Jaroo1 28.04.2010 22:50

to mieli sie w 10 na Barce na ich stadionie rzucic? uhehe pomyslcie czasami zanim cos napiszecie :D

lucekj 28.04.2010 22:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tofik (Post 890436)
Jakby twoje dziecko miało problem z hormonem wzrostu, to tez byś tak .......ił ?

nie, byłbym bardzo smutny i w miare mozliwośc zafundowałbym kuracje hormonem (może dlatego Messi przepycha w walce o piłke dwa razy większych gosci?)

anyway nazywajmy rzeczy po imieniu


edit:

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LuKaS TSW (Post 890437)
Niektórzy to chyba nigdy w piłkę nie grali albo nie wiedzą co to taktyka.To nie jest liga i 4 kolejka żeby sobie grać otwarty futbol w 10 przeciwko 11 mając zaliczkę 2 bramkową .To był PÓŁFINAŁ ligi mistrzów ,ogromna stawka i wcale się nie dziwię że Inter zagrał tak a nie inaczej,a jakbyście nie wiedzieli to dużo trudniej jest się bronić przez cały mecz niż atakować bo jeden błąd kosztuje cię ogromną stratę a jeden niecelny strzał idzie jakoś przeboleć.
Żeby nie było to gol Pique bardzo ładny.

szkoda, że sie wysilasz, szpece od futbolu zwią to "anty-futbolem"

MCDave 28.04.2010 22:55

A ja się zgadzam, że to może być jeden z lepszych finałów. Bayern musi grać ofensywnie bo w obronie STOJĄ Demichelis i Van Buyten. Nie można się bronić z taką defensywą. Inter z kolei nie ma teraz czego bronić, a bramkę strzelić musi. Poza tym ma na prawdę świetnych zawodników.

Co do zakończonego meczu - to co się działo po ostatnim gwizdku to jakiś skandal i paranoja. Gdyby u nas włączono zraszacze kiedy jakiś zespół cieszy się z wygranej, nasz bramkarz chciał pobić trenera rywala, a z trybun leciały dziesiątki butelek to byśmy w pucharach pewnie ze 2 lata nie zagrali...

Inter miał 3:1, grał w 10, musiał się bronić. Zrobił to świetnie i zasłużenie awansował do finału. Tyle.

SpoXsteR 28.04.2010 22:57

To sie nazywa dobra taktyka a nie antyfutbol.. zaden frajer nie bedzie pogrywal tak jak chce paru forumowicz z weszlo. com i tego forum.. :rotfl:
wielcy znawcy i trenerzy , zalozcie jakas szkolke pilkarska i trenujcie ich po swojemu..
zrobili swoje, poniekad osmieszyli FCB i dobranoc, za 5 lat bedzie sie mowic kto awansowal.. i tylko o tym, a nie jak grali, w ilu i ile bramek padlo
tylko to sie zapisuje w historii, cala reszta sie nie liczy

Maxior 28.04.2010 22:59

Ładny mecz, można było się spodziewać dobrej taktyki ze strony Murinho. Normalnie obronna Częstochowy, momentami aż śmieszna, ale wiadomo na Barce tak trzeba:P

grzesiek9000 28.04.2010 23:03

Świetny mecz Interu.
Geniusz Mourinho dał o sobie znać i to nie po raz pierwszy.
Barcelonie życzę tego by przegrała również walkę o mistrza z Realem.
Przegrać też trzeba umieć, a to co Valdez odpierniczał to już ludzkie pojęciem przechodzi.
Dyskwalifikacja na pare meczy się należy. Zresztą kibice Barcelony pokazali, że to jedna wielka dzicz.

lucekj 28.04.2010 23:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez grzesiek9000 (Post 890452)
Dyskwalifikacja na pare meczy się należy. Zresztą kibice Barcelony pokazali, że to jedna wielka dzicz.

to nie jest dzicz, to są chorzy ludzie, bardzo interesowani i dopingujący TYLKO jak jest dobrze i szansa na lepsze,

byłem na meczu i atmosfera na R22 przy 10tys jest kilkukrotnie razy lepsza niż tam przy 60tys

buczenie, trąbki, zero zgrania, każdy drze sie co chce, notoryczne gwizdy na pilkarzy jak zle zagraja, pilka odskoczy itp

jeśli miałbym zdefiniować pojęcia "kibice sukcesu" odparłbym w dwóch słowach "kibice Fc Barcelony"

lorddavy 28.04.2010 23:26

Swietny wynik mimo fatalnych pomylek sedziego Inter pokonal faworyzowana Barce i jest w finale gdzie szanse oceniam 50 na 50. Zachowanie niektorych pilkarzy, kibicow i dzialaczy Barcelony zenujace. Puszczenie wody z polewaczek na cieszacych sie pilkarzy Interu tylko pokazalo z jak wiesniackim klubem mamy do czynienia.

A nasi komentatorzy nawet nie zajakneli sie o metrowym spalonym przy golu dla Barcy. Amatorka w pelnym wydaniu.

Wojtas 28.04.2010 23:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez lucekj (Post 890456)
to nie jest dzicz, to są chorzy ludzie, bardzo interesowani i dopingujący TYLKO jak jest dobrze i szansa na lepsze,

byłem na meczu i atmosfera na R22 przy 10tys jest kilkukrotnie razy lepsza niż tam przy 60tys

buczenie, trąbki, zero zgrania, każdy drze sie co chce, notoryczne gwizdy na pilkarzy jak zle zagraja, pilka odskoczy itp

jeśli miałbym zdefiniować pojęcia "kibice sukcesu" odparłbym w dwóch słowach "kibice Fc Barcelony"



taka atmosfera to juz ogarnela niestety wiekszosc lig zachodnich ....

boze miej w nas w opiece zeby u nas tak nigdy nie bylo


Liczylem jednak na Barce a tu niespodzianka,nie mozna miec prestensji o antyfutbol do Interu
to byl mecz o mega stawke ,Mourinho nic ni obchodzi ze komus sie to pewnie nie podobalo....

DominoForza 28.04.2010 23:37

nie wiem jak Was ale mnie nudza mecze LM po raz kolejny Barca,MenU, i spolka ,zachwyt nad Messim i Ronaldo , LM powinni grac tylko mistrzowie poszczegolnych krajow to mialo by sens a tak to stali wyjadacze i nic wiecej :)

grzesiek9000 28.04.2010 23:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DominoForza (Post 890466)
nie wiem jak Was ale mnie nudza mecze LM po raz kolejny Barca,MenU, i spolka ,zachwyt nad Messim i Ronaldo , LM powinni grac tylko mistrzowie poszczegolnych krajow to mialo by sens a tak to stali wyjadacze i nic wiecej :)

Dla mnie by to nie miało sensu bo jakoś nie widzę w lidze mistrzów mistrza luksemburgu czy wysp owczych.
Jest dobrze jak jest, ja bym nic nie zmieniał.

DominoForza 28.04.2010 23:47

przynajmniej jakies urozmiaicenie a nie to samo w kolko
a tak to jeszcze dlugo nie zobaczysz polskiego klubu w tych rozgrywkach :)
turniej dla bogatych druzyn

Fuks 28.04.2010 23:55

http://img64.imageshack.us/img64/9315/biscuit.gif jakies pytania? :D

Jaroo1 29.04.2010 00:08

a ja bym takim jebanym symulantom dawał kary zawieszenia na kilka meczow. Jak dostal Motta czerwien to am jakies spiecie było i chyba Busquetsa ktos za kark chwycil, a ten udawaczek zaraz udaje ze mu kregi zmiazdyl, trzyma sie za głowe jakby za chwile miałby mu ja sciac kat. Nic nie mam do Barcy, nie jestem jakims fanem Realu i antyfanem Barcy chodzi o zasady. Jak mozna byc ****a chłopem i jak ostatnia **** oszukiwac, symulowac. To jest frajerstwo w czystej postaci powinno byc to surowo karane, sa kamery, sa powtorki i wszystko widac kto w jakie sytuacji probuje zrobic z sedziow i kibicow idiotow symulujac. Jak ja nie lubie oszustow wrrrr
To tak tez apropos posta Fuksa.
Jesli chodzi o zachowania po meczu to oczywiscie jakby sie to dzilo w Polsce to zaraz GW by pisala o nagannym zachowaniu zespolu i szalikowcach na trybunach rzucajacych butelkami z trybun. Ale to jest oczywiscie zachod i tam mozna rzucac przedmiotami na stadion tam mozna bluznic a jak zrobisz to samo w Polsce to jestes jebanym recydywista

Vuko 29.04.2010 00:19

Dobrze, że przereklamowani separatyści zostali zatrzymani. Forza Inter!

1q2 29.04.2010 00:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jaroo1 (Post 890482)
a ja bym takim jebanym symulantom dawał kary zawieszenia na kilka meczow

I to jest jakiś absurd.Ja nigdy nie przyjmę do wiadomości tłumaczeń, dlaczego nie należy korzystać z powtórek wideo ale do cholery jasnej - jest już od dawna na całym świecie możliwość by tych s****ysynów za takie numery dyscyplinować.

Z zazdrością oglądam NHL gdzie tam koleś dostanie ****e jakiej grajkowi piłkarskiemu się nie marzy, bierze(jeśli może;)się w garść i gra dalej, bo wie że jeśli przyaktorzy to grozi mu nie dość że wielki wstyd to jeszcze solidna kara.

A w piłce...cwaniactwo jest w modzie.
Kij z LM - taki Diaz za ten numer w meczu z Amiką to powinien dostać 1 czy 2 mecze dyskwalifikacji , grubą karę finansową i może w przyszłości by się zastanowił czy warto robić z siebie idiotę i próbować wymusić decyzje u sędziego.

Bez kitu, ja nie wiem czy grając z którymś z grajków np. w szachy, mógłbym pójść się wylać bez ryzyka że podczas mojej nieobecności na szachownicy zaszły by pewne zmiany;)

SpoXsteR 29.04.2010 00:38

w NHL kolesia chroni metr ciuchow, 5 ochraniaczy i kask na glowie .. napierdalanki tam sa codziennoscia, bez tego nie ma hokeja, z prawdziwego zdarzenia
a wiekszosc tych ciosow tworza jedynie show.. bo za nim on sie zbierze z ta lapa to mija 5 min , a jak sprobuje 'wejscie smoka' to fikolka zaliczy, jak zdaza zdjac z deka ciuchow, rekawice, kaski to cos konkretniejszego wyjdzie ..

a zeby tak po kazdej sytuacji zatrzymywac mecz i .......ic sie powtorkami to cala gra nei mialaby najmniejszego sensu.. co do tych symulacji nie mam nic przeciwko, cwaniactwo musi byc.. (gwoli scislosci nic mnie nie laczy z FCB czy Interem), wielu najlepszych pilkarzy w historii cwaniaczylo i cwaniaczy a i bramki padaly po kontrowersyjnych akcjach ktore decydowaly o awansie do finalow , zdobytych pucharow ... ale na tym ten sport polega, kto jest wiekszym cwaniakiem to wyjdzie na swoje, kto da z siebie bawola robic to jako bawol bedzie schodzil z boiska.. mozna cwaniaczyc , miec pazur, i leb na karku, ale trzeba tez dobrze grac.. a nie ze sie przewraca 90 min nie potrafiac kopnac pilki do partnera

1q2 29.04.2010 00:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SpoXsteR (Post 890487)
w NHL kolesia chroni metr ciuchow, 5 ochraniaczy i kask na glowie .. napierdalanki tam sa codziennoscia, bez tego nie ma hokeja, z prawdziwego zdarzenia

a zeby tak po kazdej sytuacji zatrzymywac mecz i .......ic sie powtorkami to cala gra nei mialaby najmniejszego sensu..

Masz blade pojęcie o NHL:> ale to miała tylko dygresja być - co do powtórek - jasne że nie chodzi by powtarzać każdy faul, aut , róg itp.

Powtórki tylko w sytuacji gdzie padł gol(czy był spalony czy nie, czy był faul, ręka itp - jeśli jest kontrowersja) , czy był bądź nie karny i być może przy faulach na czerwoną kartkę.
Było by tego pewnie max 5 razy na mecz a sam mecz całkiem możliwe że trwał by tyle samo co teraz(bo ile czasu schodzi na kłótnie)

Natomiast jeśli popierasz cwaniactwo to powinieneś być za dopingiem w sporcie, korupcją w piłce, bo dlaczego sędzia czy cały zespół nie mają oszukiwać jeśli ten sport ma polegać na tym że ten wygrywa kto jest większym cwaniakiem.

Daja`n 29.04.2010 05:29

Barcelona grając ponad 60 minut w przewadze jednego zawodnika nie dała rady Interowi to chyba jasne jest kto powinien zagrać w finale.Brawo dla Interu i tyle w temacie.

Ela 29.04.2010 06:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MCDave (Post 890443)
Co do zakończonego meczu - to co się działo po ostatnim gwizdku to jakiś skandal i paranoja. Gdyby u nas włączono zraszacze kiedy jakiś zespół cieszy się z wygranej, nasz bramkarz chciał pobić trenera rywala, a z trybun leciały dziesiątki butelek to byśmy w pucharach pewnie ze 2 lata nie zagrali...

Inter miał 3:1, grał w 10, musiał się bronić. Zrobił to świetnie i zasłużenie awansował do finału. Tyle.

W tym temacie się zgadzamy :)

Nie rozumiem osób, które twierdzą, że gra Interu była żenująca. Choć może rozumiem. Emocje przysłaniają trzeźwy ogląd.
W takiej sytuacji, na tym szczeblu rozgrywek LM, przeciw Barcelonie na CN broni się każda drużyna. Bronił się Arsenal, bronił się Inter. Głupotą byłoby grać otwartą piłkę i nie wykorzystać szansy na finał.
Nerazzurri zneutralizowali Barcę po mistrzowsku.
Do brami strzelonej przez Barcelonę mecz przypominał mi nieco niedawny nasz z Lechem. Zachowując odpowiednie proporcje oczywiście.
Uczta dla taktyków.

Co do sędziowania - to gdyby nie pomyłki i kontrowersyjne decyzje , to nie byłoby o czym dyskutować ;)
Po raz kolejny utwierdzam się w przekonaniu, że zapis wideo byłby dobrym rozwiązaniem.

Włączenie zraszaczy .... chamskie zagranie niestety :-/

Kris54 29.04.2010 07:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Vuko (Post 890483)
Dobrze, że przereklamowani separatyści zostali zatrzymani. Forza Inter!

hohoho widzę że mocno Barcelona wpłynęła na psychikę przez ostatnie dwa lata. Czy zamiast "Forza Inter" nie powinno być "Hala Madrid" ????

3rider 29.04.2010 08:21

Zasluzony awans Interu. Zmiazdzyli ich w Mediolanie, a teraz na najtrudniejszym terenie w Europie dali rade w "10" przez 66 minut. Powiew swiezosci, Inter-Bayern.

Tiramisu 29.04.2010 08:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ela (Post 890500)
Emocje przysłaniają trzeźwy ogląd.

Coś w tym jest. Sama chyba jednak przesadziłam wczoraj z tą żenadą. Ale idealiści mają ciężej. Pozdro dla tych, dla których piękno piłki to dzieciaki z podwórka grające w "kto więcej goli strzeli". Miłośników taktyki i włoskiego catenaccio nie rozumiem, i nie chcę rozumieć. Lepiej się chyba ogląda mecz, w którym obie drużyny atakują, niżby obie się miały bronić?
Oczywiście, że Inter nie mógł zagrać inaczej, ale mnie się to zwyczajnie nie podoba. Taką grę to tylko Wiśle mogą wybaczać ;).

ps. za symulantów to się ostro ktoś powinien wziąć

arth_ur 29.04.2010 08:57

http://www.youtube.com/watch?v=S8mzVkVvAOE - tutaj końcówka meczu. I te zraszacze. Pierwszy raz coś takiego widziałem.

Zbyychu 29.04.2010 09:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez arth_ur (Post 890524)
http://www.youtube.com/watch?v=S8mzVkVvAOE - tutaj końcówka meczu. I te zraszacze. Pierwszy raz coś takiego widziałem.

Zraszacze, zachowanie Valdesa itd. tylko świadczą o tym, że katalońskie chłoptasie nauczyły się wygrywać, przegranej zaś nie umieją przyjąć na klatę. Cóż.

Pablooo 29.04.2010 09:14

http://s24.pl/czar_barcy_prysl_czy_s...li-s72989.html

mitmichael 29.04.2010 09:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zbyychu (Post 890527)
Zraszacze, zachowanie Valdesa itd. tylko świadczą o tym, że katalońskie chłoptasie nauczyły się wygrywać, przegranej zaś nie umieją przyjąć na klatę. Cóż.

Na szczescie Barcelona ma super trenera, który do przegranej potrafi sie przyznac i pogratulowac przeciwnej druzynie. Valdes niestety tego nie potrafi - powinien sie uczyc od trenera. Badz co badz finał Inter - Bayern wcale nie musi byc nieciekawym widowiskiem. Nie lubie zbytnio niemieckich ekip tak wiec bede trzymał kciuki za Inter. Pokonanie Lyonu tak słabo ostatnio sie spisujacego to nie jest jakis wielki wyczyn. 22 maja zobaczymy, czy Bayern bedzie tak mocny jak w meczu z Lyonem.

dynek.pl 29.04.2010 09:30

Final Inter-Bayern - nie lubie obu tych druzyn ale cieszy mnie powiew swierzosci w tych rozgrywkach.
Czesto sie zdarza, ze mecze nie zapowiadajace sie ciekawie okazuje sie widowiskowe - oby tak bylo
i tym razem.

Antyfutbol czy taktyka. Sklaniam sie ku temu drugiem. Niewazne. Uwazam jednak, ze tak genialna
druzyna na jaka jest kreowana powinna Inter rozpykac i tyle. Widocznie tak nie jest :) A juz
aktorzenie Pedro, zachowanie Valdesa i te zraszacze na koniec to byla wieksza zenada niz antyfutbol
Interu. Za te zraszacze to wg. mnie ogromna kara finansowa od UEFA, a za zachowanie kibicow zamkniecie stadionu na 1-2 mecze w przyszlej edycji.
Niech megalomanii z Katalonii dostana po dupie i finansowo to sie naucza przegrywac i szanowac rywali.

Zbyychu 29.04.2010 09:47

No właśnie obawiam się, że zamykanie stadionu, kary finansowe za zachowanie kibiców (ile rzeczy z trybun leciało! o tym, jak się dorwali do auta Jose nie wspomnę) są przeznaczone głównie dla klubów z krajów za wschód od Odry :)

LuKaS TSW 29.04.2010 09:47

Co do zachowania Valdesa i działaczy(?) Barcelony to się nasuwa porównanie z rozkapryszonym jedynakiem któremu wszystko się należy i wszystko powinno się kręcić w okół niego.Zresztą po drugiej strony barykady też są takie przypadki a najlepszy to Balotelli.
Finał zapowiada się interesująco,ciekawe czy w ogóle ktoś takowy zestaw finalistów typował przed rozpoczęciem rozgrywek.Oba zespoły pokazały już w tych rozgrywkach że potrafią przejść zdecydowanych faworytów,Inter w meczach z Chelsea i Barceloną,Bayern w grupowym meczu z Juventusem na wyjeździe gdzie sporo osób przed meczem śmiało się że nie wyjdą z grupy jak i później w dwumeczu z MU.
Podsumowując ,niech wygra lepszy,chociaż moje kciuki będę ściskał za Inter:)

Syn Kangura z 1984 29.04.2010 09:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zbyychu (Post 890527)
Zraszacze, zachowanie Valdesa itd. tylko świadczą o tym, że katalońskie chłoptasie nauczyły się wygrywać, przegranej zaś nie umieją przyjąć na klatę. Cóż.

A o pajacowaniu genialnego Murinho po czerwonej kartce (słusznej!) jakoś nikt nie wspomina :p

Zbyychu 29.04.2010 10:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Syn Kangura z 1984 (Post 890551)
A o pajacowaniu genialnego Murinho po czerwonej kartce (słusznej!) jakoś nikt nie wspomina :p

Po pierwsze, Mourinho.
Po drugie, twierdzenie, że ta kartka była słuszna jest tak śmieszne, że aż szkoda do niego się ustosunkowywać. Żółtka dla Julio Cesara i Chivu tez były okej? :) Zresztą, wkleję za kolegą z poprzedniej strony:
http://img64.imageshack.us/img64/9315/biscuit.gif
I cóż, nie widzę powodu, żeby trener się nie odstawiał cyrku przy linii bocznej w meczu o stawkę, kiedy jego zawodnik za nic wylatuje z boiska. Oczyma wyobraźni dostrzegam Ciebie zachowującego w takiej sytuacji stoicki spokój i stwierdzającego "może i sędzia nie ma racji, ale takie prawa gry, cóż poradzę". :)

swoją drogą, jak śmieszą mnie te komentarze o słabym Interze, który nie dał pograć Barcy. Tej wielkiej, genialnej, rozjeżdżającej wszystkich na placek jak walec drużynie, która przegrała tydzień temu 3:1, a teraz nie potrafiła ograć grającego w 10 osób Interu, mając w dodatku na koncie gol ze spalonego. Och, jaki wstrętny ten Inter że nie zaatakował i nie ruszył w 10 (z bramkarzem - a co! stać ich!) pod pole bramkowe Barcy zdobywać kolejne, tak niezbędne im, bramki :)

Syn Kangura z 1984 29.04.2010 10:11

Tylko że sędzia miał rację, fakt że ten koleś z Barcy przyaktorzył, ale żółtko słuszne. Pretensje można mieć tylko do Motty który wiedząc że ma kartke zachował się tak nie odpowiedzialnie i w zupełnie nie groźnej sytuacji osłabił zespół. Co do Chivu - myślę że powinien dostać jakieś ostrzeżenie najpierw, a dopiero przy 2 takim zagraniu kartkę. A Cesar - nie powiesz mi że nie grał na czas. Niech się cieszy że nie wyleciał z boiska bo dobre 15 minut z gry urwał.

Marszałek 29.04.2010 10:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Syn Kangura z 1984 (Post 890551)
A o pajacowaniu genialnego Murinho po czerwonej kartce (słusznej!) jakoś nikt nie wspomina :p

Bicie brawa za kartkę, dość wątpliwą, nie odbierałbym w kategoriqach pajacowania. Za takie zagranie gdy sędzia pokazuje żołtko,to messi pwinien dostać za celowe zepchnięcie obrońcy Interu w bandy.


Barcelona pokazała to,że nigdy nie będzie czymś więcej od tworu medialnego. Puszczenie zraszaczy na cieszących się zawodników Interu,to już dno jakiego pewnie trudno szukać w innej lidze. Co dopiero mówić o LM.
Chamstwo i koniec. Kibiców bym nie oceniał,bo jacy to kibice gdzie zespół potrzebuje wsparacia a tu cisza. Ile ich tam było?90 tysięcy? Prawda jest taka,że Interowi bardziej na tym awansie do finału zależało niż Barcelonie. Oni zachowywali się wrecz jakby im się należał. Tak jak przewidywałem taktyka wzięła górę nad klepaniem piłki do oporu. Śmieszne jest to,że niby Barcelona taka mocna a w zasadzie nie stworzyła sobie żadnych sytuacji bramkowych,z których mogłby paśc grad goli. Jedna w zasadzie akcja i jeden gol. Inter ich zjadł.Klepanie nic nie daje jak się ma naprzeciwko siebie doskonałych taktyków i bezwględnych wykonawców taktyki narysowanej przez trenera. Także prawda jest,że gdyby inter nie awansował to pół Mediolanu chodziłoby smutne i by to przezywało. W Barcelonie podejrzewam,że już mało kto pamięta o wczorajszym meczu,bo towarzystwo chiński-japońsko-turystyczne ma już inne plany wycieczkowe. To sa zespoły bez duszy.

Teraz tylko czekam jak Villareal ich zatrzyma u siebie w najbliższej kolejce,Real wygra co ma wygrać i koniec cyrku:).

Rok temu przekręcili Chelsea w pól finale. Tak teraz znów kombinowano jakby tu Inter wydywać.

Zbyychu 29.04.2010 10:13

Gdyby za takie przypadkowe uderzenia rozdawać żółtka, to by było z 5-6 czerwonych w każdym meczu. Zwłaszcza, gdyby do tego zaliczyć uderzenia łokciami przy wyskakiwaniu do główki, które są przecież pierdyliard razy groźne, a często przez sędziów pomijane.
Chivu trafił czysto w piłkę, jakie ostrzeżenie?
Julio Cesar - cóż. Jak powszechnie wiadomo wszystkim kibicom, powszechną praktyką jest dawanie kartki za - być może odrobinę, ale dalej w granicach przyzwoitości - przedłużanie wybicia w trzydziestej minucie. :)

qchar90 29.04.2010 10:18

wiele osób cieszy sie z porazki Barcelony, czekali caly rok na potkniecie, bo jakim cudem ta druzyna mogla zdobyc 6 trofeow,
jak dla mnie ten pofinal to pstryczek dla Pepa, musi sie wiele uczyc, nie rozumiem jego kombinowanie ze skladem, wystawianie Maxwella w ataku, Milito na lewej itp
wczoraj nie widzialem w nich wielkiej checi wygrania, moze Pique chcial wygrac, a reszta niby sie starala...ale jakos im nie wychodzilo
dla nich to powinna byc nauczka, mi to przypomina sezon po wygraniu LM w 2006 Rijkaard tez nie zapanowal, niby zawsze mieli ogromna przewage w posiadaniu pilki a w dupe dostawali,
mam nadzieje ze dociagna jeszcze te 4 kolejki i wygraja mistrzostwo hiszpani

MCDave 29.04.2010 10:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marszałek (Post 890561)
Bicie brawa za kartkę, dość wątpliwą, nie odbierałbym w kategoriqach pajacowania. Za takie zagranie gdy sędzia pokazuje żołtko,to messi pwinien dostać za celowe zepchnięcie obrońcy Interu w bandy.

Też zwróciłem uwagę akurat na tę akcję. W ogóle przyglądając się Messiemu uważnie można dojść do wniosku, że poza niezaprzeczalnymi umiejętnościami piłkarskimi, kawał boiskowego chama z niego.

Myślę, że nie ma sensu teraz zamazywać prawdziwego obrazu tego meczu. Sędziowanie było na bardzo dobrym poziomie. To że Busquets udawał - sam z siebie zrobił palanta, ale Motta powinien trzymać łapy przy sobie. Dostał drugą żółtą kartkę - sam jest sobie winny. Ręka przy wyimaginowanej bramce Krkicia była. Mówienie że była przy ciele to czysty farmazon - gość gasi piłkę ręką, ale ta była przy ciele... Może ta żółta kartka dla Chivu przesadzona i jakąś powinni dostać katalońscy separatyści (sorry za użyczenie sformułowania ale mnie urzekło) za kolejne loty w polu karnym. Alves w końcówce i Messi w pierwszej połowie to już przeginali pałę.

Zachowanie po meczu to skandal i dlatego podwójnie cieszę się z awansu Interu.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:25.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl