![]() |
matizaq
Dawidowskiemu nie trzeba dziękowac bo w czerwcu kończy sie mu kontrakt w Wiśle.Co do pozostałych to raczej wątpie że znaleźliby sie chętni co by ich chcieli a nikt z nich (Łobo,Mauro,Wtorek) już takiego lukratywnego kontraktu jaki ma w Wiśle nigdzie już nie dostanie wiec raczej nie sadze że odejdą bo maja ważne umowy.Mauro do grudnia a Wtorek do 30 czerwca 2010 a Łobo jeszcze 2 lata |
Cytat:
|
Cytat:
Dudek (36lat); Baszczyński (31); Żewłakow (32); Sobolewski (32); Żurawski (32). Trzeba pamiętac, że w następnym sezonie trzeba będzie dodac kolejną 1 do liczb w nawiasach tych panów. Nie każdy piłkarz ma taką wydolnośc jak Giggs czy Maldini. Oczywiście nie pogardziłbym Żurawskim, Żewłakowem aczkolwiek wiadomo jaką mamy obecnie politykę transferową, każda złotówka się liczy i trzeba też pomyślec nad młodszymi graczami. |
Cytat:
Zgadzam sie! Dlatego właśnie włączyłbym na stałe do kadry takich chłopaków jak : Leszczak, Chrapek, Janik, Burliga czy Batko.... Niech sie chłopaki uczą od najlepszych (czyt. wielokrotnych reprezentantów Polski) Żuraw i Żewłakow przez 2-3 sezony spokojnie mogą grać na wysokim poziomie , a w tym czasie nasze młode "perełki" mogą przy nich naprawdę "dorosnąć" piłkarsko... Zaczynając od wchodzenia na końcówki a kończąc na godnym zastąpieniu zasłużonych "emerytów"... Nie wspominając o tym ,ze nawet taki Marcelo może sie od Żewłakowa dużo nauczyc, tak samo Pawełek od Dudka czy Boguski od Żurawia. |
Chciałbym aby kadra Wisły wyglądała tak:
Bramkarze: Dudek (36)*, Pawełek (28), Trela (20) Obrońcy: Baszczyński (32), Singlar (30), Żewłakow (33), Głowacki (30), Kowalski (23), Marcelo (22), Brożek (26), Diaz (26), Burliga (21) Pomocnicy: Łobodziński (28), Małecki (21), Sobolewski (33), Cantoro (33), Hajduczek (27), Jirsak (25), Garguła (28), Zieńczuk (31), Ćwielong (23) Napastnicy: Brożek (26), Boguski (25), Niedzielan (30) *- w nawiasach wiek. A wiec zadania dla Bednarza są następujące: Sprzedać Cebanu, Varge, Gołosia, Beto. Dawidowskiemu kończy sie kontrakt, więc już po kłopocie z nim. Wypożyczyć Mączyńskiego. Przedłużyć kontrakty: Baszcza i Zienia. Podpisać kontrakty z Dudkiem, Żewłakowem i Hajduczkiem. |
A Beto to nie ma kontraktu 0.5+3??
Po przy podpisywaniue Bednarz chyba coś takiego mówił |
Patrzyłam sobie na wp.pl [jakże wiarygodne źródło ;p] i zobaczyłam tekst o "bitwie" jaką ma stoczyć lech z legią o Nowaka [tego z Bełchatowa]. Kiedyś było sporo mówione o tym, że mógłby on przyjść do nas. Kiedyś też myślałam, że on nie pasuje do Wisły, że nie ten level ;). Ale teraz myślę sobie: brać go!
Lepszych kandydatów i tak nie widać, a atak musimy wzmocnić. PS. i proszę was, nie podawajcie mi przykładowych linków z transfermarkt.de, bo po fotce i metryczce, to ja mogę ocenić, czy on się na chłopa [w domyśle: męża ;)] nadaje. :) PS2. kurde... jest kilku fajnych piłkarzy [jak się wydaje] na naszych boiskach, a ten ... pan Bednarz szuka po Amerykach odległych :/ .... Ja bym wolała mieć tzw. naszych w drużynie (bo coś ci obcokrajowcy wcale nam sukcesów nie dają/nie wróżą itd...). No ale zobaczymy za kilka miesięcy jak pan Jacuś będzie prężnie działał na ryneczku transferowym. Łudzę [?] się, że chociaż ze 2 wzmocnienia będą. :] |
odniosę sie jeszcze do Nowaka, jeśli ten wybierze Lecha,Żurawski będzie miał juz tylko jedna możliwosc - Kraków.I odwrotnie.Wmieszac sie nam może jedynie Legia.
|
Zuraw podtrzymuje, ze po powrocie do Polski moglby grac tylko w dwoch klubach - Wisle i Lechu.
Nie wiadomo tylko czy w Lechu by w ogole chcieli, bo jakos nie przypominam sobie, aby chociaz raz jego nazwisko przewinelo sie w spekulacjach transferowych zwiazanych z pyrami. Mimo ze przed rokiem przez kilka dni testowali Frankowskiego, a Smuda mocno nalegal zeby go zatrudnic, komitet transferowy, czy jak to sie tam u nich nazywa, kazala mu sie spakowac i postanowiono postawic na mlodosc w postaci Lewandowskiego itd. Przypuszczalnie wiec, teraz tez woleliby trzymac sie strategii stawiania na zawodnikow mlodych, szczegolnie ze ostatnim razem nie wyszli na niej najgorzej. I szczerze powiedziawszy ja tez wolalbym zobaczyc w Wisle Nowaka w pierwszej kolejnosci. To w sumie jedyny napastnik z obecnie grajacych w polskiej lidze, posiadajacy umiejetnosci wystarczajace do tego, by trafic do jednego z czolowych klubow i wlaczyc sie do walki o korone krola strzelcow w przyszlym sezonie. Ja bym z nim zaryzykowal, mimo jego perturbacji zdrowotnych w ostatnim czasie. Pamietam, ze kiedy jeszcze poprzednim razem wrocil po zaleczeniu urazu, od razu byl w stanie wniesc nowa jakosc do druzyny Belchatowa. Teraz jest tak samo. Gdy tylko wrocil, natychmiast zaczal strzelac bramki i ciagnac gre GKSu. To nie Niedzielan, ktory od poltora roku od kontuzji prezentuje sie beznadziejnie, co czesc kibicow lacznie z trenerem probuje zwalic na karb zamieszchlej zaszlosci zdrowotnej. |
nie ma chyba co sobie głowy zawracac Nowakiem bo bedzie pewnie jak z Dawidowskim,Wtorkiem i wieloma innymi.Już chyba lepiej skupic sie na Pawłowskim z Lubina, jemu zdrowie dopisuje.
|
Nowak, jasne. W końcu - ktoś musi Dawidowskiego zastąpić.
Śmiech na sali... |
Cytat:
No chyba, ze Zaglebie jednak nie awansuje, co wcale nie jest niemozliwe. Za to ze zdrowiem Nowaka chyba nie jest az tak zle, skoro chca go wszystkie czolowe kluby ekstraklasy. Tak jak pisalem, ja osobiscie bym z nim zaryzykowal, poniewaz nikogo lepszego od dluzszego czasu w lidze nie dostrzegam. Tak czy inaczej, juz niebawem bedzie sie mozna przekonac, na ile sluszny bylby to ruch, bo to ze Nowak latem opusci GKS jest raczej przesadzone. Oby nie trzeba bylo zalowac tak jak z Lewandowskim, kiedy okaze sie, ze tym razem dla odmiany, gosc zrobi furore w Legii. |
ten temat powinien sie nazywac gdybym był Cupiałem bo to on decyduje a Bednarz jest od konkursów dla najmłodszych kibicow
wiec kupilbym: Pawłowskiego Balaza obu Gancarczyków |
niektórzy tu grube teksty sypią
zmieńcie dilerów |
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
PS. Ja Ci już powiedziałem, proś modów o zmianę nicka, bo trener2008 w 2009 roku źle brzmi... zdezaktualizowałeś się chłopie :( |
Fonfara był dwa lata kontuzjowany i coś czuje jakby go Bednarz sprowadził do Wisły to znowu złapałby jakiś uraz.
|
Przechodził rehabilitacje w Wąchocku, wiec moze co z tego będzie.
A może KU*** Paweł Sibik ? W końcu na MŚ był.... |
Astiz jesli odejdzie Marcelo :D
|
Cytat:
Są słabi technicznie, beznadziejni mentalnie i ostro przepłacani. Ostatnim piłkarzem z "nazwiskiem" który się sprawdził w Wiśle był Sobolewski. Niech się Lech z Legią biją o Nowaków i Pawlusińskich, niech płacą jak za nich jak za mahoń. My mamy swoje "nazwiska", lepiej już nie ryzykować. |
Akurat o Nowaka to bym zawalczył, bo on nie jest gwiazdą jednego sezonu, tylko zawsze gdy gra to wiele wnosi w grę GKSu, nawet z nami jak wszedł na boisko to GKS zaczął coś grać.
|
jak na razie ci bez "nazwiska" wygrywają z tymi "z nazwiskami" ;-)
jeżeli już się bawimy w ryzyko... to chyba lepiej młodych.. np. z takiej Jagiellonii: Kojaśević czy Król...(Grosicki do Legii należy :-) ) zresztą co tu gadać, sprawdźcie skarb kibica drużyn z dolnej części tabeli i paru chłopaków dobrze rokujących się znajdzie |
Ja bym spróbował sprowadzić Kamila Glika z Piasta Gliwice-naprawde dobrze sobie radzi na stoperku
Kamil Wilczek także dobrze gra i można by go sprowadzić A napastnika to ja jakoś nie moge znaleść przynajmniej takiego który by dorównywał poziomem tym co mamy(i nie był drogi) |
Kojasevic ? W sumie bdb zawodnik, taki Paulista.
|
Cytat:
W moim odczuciu, najwieksze watpliwosci jakie mozna miec odnosnie Nowaka, to te odnoszace sie do jego zdrowia, nie do umiejetnosci. |
Ale to jednak trzeba wszystko z głową i mieć oko do zawodników. A Bednarz bierze szrot na potęgę.
Jedyne co mu się udało, to wyczyszczenie składu. Ale co z tego, skoro później sam naśmiecił ;/ |
Cytat:
Szprotson, wypluj te słowa, bo pan Jacek zajrzy tutaj i jeszcze Sibika jako doświadczonego reprezentanta Polski zobaczymy na treningu. :-p |
żadnego Dudka!!
kadra: Bramkarze : Pawełek (28), Gikiewicz (22), Cebanu (23) Obrońcy : Bartczak (24), Singlar (30), Głowacki (31), Marcelo (23), Żewłakow (33), Pietia (26) Pomocnicy : M.Gancarczyk (26), Małecki (21), Sobolewski (33), Diaz (26), Garguła (28), Wilczek (22), Jirsak (25), J.Gancarczyk (25), Hajduczek (27) Napastnicy : Paweł Brożek (26), Nowak (23), Beto (23), Ćwielong (23) sprzedać : Baszcza, Zieńka |
Cytat:
Jak by JB zdolal ich sprzedac to byl by mistrzem. |
Cytat:
Wszystko fajnie tylko wiesz ile będą kosztować tacy bracia Gancarczykowie ? Szczególnie, że Śląsk zyskał bardzo poważnego sponsora i chcą budować drużynę na puchary ..... Chyba najlepszy graczy się nie będą pozbywać ??? Podobnie Nowak....... Niestety w grę wchodzą tylko darmowi emeryci powracający z zagranicy lub młodziez z niższych lig ...... Można oczywiście szukać okazji np. jeżeli zdegradują Jage.... |
TSW06 Baszcza i Zienia nie sprzedamy... Bo nie mamy prawa do nich od lipca bieżacego roku. Zamiast Singlara wole w składzie Baszcza a obu tym Panom kończą się kontrakty w lipcu. Kadra na runde jesienną mogłaby wyglądać tak.
Kadra: Pawełek, Cebanu, Kurto Obrońcy: Baszczyński, Burliga, Głowacki, Kowalski, Marcelo, Varga, Rajfur, Diaz, Brożek Pomocnicy: Łobodziński, Małecki, Sobolewski, Cantoro, Gołoś, Mączyński, Jirsak, Garguła, Zieńczuk, Ćwielong Napastnicy: Brożek, Boguski, Niedzielan, Beto Zawodnicy wypisani tłustym drukiem jako zło konieczne (obowiązują ich kontrakty) Kadra bez wzmocnień wygląda imponująco według mnie. |
Cytat:
|
A wydaje mi się że dobre!! Ta drużyna mogłaby walczyć z Lechem, Legią, Polonią. Dociągniemy do zimowego okienka transferowego i może uda nam się realnie wzmocnić
|
bracia Gancarczykowie to nie półka Wisły Kraków, tak samo Hajduczek, oni są za słabi na Wisłe
Janusz miał dobra poprzednia runde, teraz gra piach Bardzo boje sie zatrudnienia Nowaka, on jest bardzo kontuzjogenny Wisła raczej nikogo z Polski (poza bramkarzem) nie kupi, jedynie znajdzie jakis 4 wolnych grajkow na testy, 2 pilkarze za drodzy, na koniec okienka powiemy ze bedziemy odwazniej stawiac na mlodziez... |
rzucilbym okiem na tego pana
Tomasz Mikołajczak - http://90minut.pl/kariera.php?id=8587 (14 goli w tym sezonie) Michał Twardowski - http://90minut.pl/kariera.php?id=10657 (11 goli) Adrian Paluchowski - http://90minut.pl:5555/kariera.php?id=8225 (10 goli) Szyman Pawłowski - http://www2.90minut.pl/kariera.php?id=7782 (9 goli) a najbardziej to bym chciał do Wisły tego: Ilijan Micanski - http://www2.90minut.pl/kariera.php?id=6607 (17 goli) |
A ja Wam mówie że Gancarczykowie i Hajduczek sprawdziliby sie w Wiśle
|
odejdzie Baszczu - wroci Burliga
odejdzie Marcelo - bedzie Kowalski odejdzie Brozek - moze bedzie Zurawski odejdzie Zienczuk - pewnie jakis wynalazek sie pojawi... Ja niestety widze to tak. Nie ma sie co napalac, ze nagle kasa sie pojawi pomimo sprzedazy i BAH...jesli juz to beda jakies drzazgi niestety... Obym sie mylil. |
co do zienia i baszcza - sprzedać oznaczało że nie będzie ich w kadrze. zresztą zienia nie będzie na 100 ;)
co do mojej kadry - to kadra moich marzeń =] wiem że musielibyśmy szarpnąć się na kwotę porównywalną do rocznych zarobków Salgado w Katarze aby tych wszystkich zawodników pozyskać. ale to nie musi być kupowanie teraz-zaraz. może to potrwać nawet przez trzy okienka transferowe. Co do Gancarczyków i Hajduczka - jestem pewien że zdołaliby przebić sie do pierwszego składu |
Cytat:
O Januszu Gancarczyku chyba też można pomału zapomniec , szczególnie teraz jak Śląska zyskał zamożnego sponsora. Całkiem nieźle w środku radzą sobie w ŁKS-ie Kascelan i Smoliński, do dawnej wysokiej formy wraca też Geworgyan. |
Jeżeli chodzi o Seweryna Gancarczyka to nawet się nie łudźmy. Obrońca z niego jest znakomity, (Leo oczywiście zamiast obejrzeć gościa to pracuje w Feyenoordzie...) ale cena za niego również nie jest niska. To jest piłkarz nie do wyciągnięcia przez Wisłę. Zresztą jego klub zamierza w niedalekim czasie zdobyć mistrza Ukrainy i na pewno nie zamierza się osłabiać.
Reszta zawodników już bardziej prawdopodobna, ale bardzo zastanowiłbym się nad Januszem Gancarczykiem - w tej chwili nie wyróżnia się niczym. Żewłakowa niezwykle trudno byłoby namówić na grę w Wiśle, ale wbrew powszechnym opiniom, byłoby to ogromne wzmocnienie naszej defensywy. Michał może grać praktycznie na każdej pozycji w obronie, jest doświadczony i jakoś nie widać pogorszenia jego formy wraz z wiekiem. Nie jestem zwolennikiem sprowadzenia Bartczaka - Grzesiek jest po bardzo ciężkiej kontuzji, sam jestem ciekaw czy wróci do formy... |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:35. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl