Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła w pucharach europejskich 2008/2009 (Beitar, Barcelona, Tottenham ...) (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4293)

depeche87 13.08.2008 20:49

Dzwiek jest przyspieszony dobre 4 sekundy.... nie da sie tego ogladac...
Podajcie namiary na radio jesli mozna...

Tom'ash 13.08.2008 20:52

Radio Kraków http://www.radiokrakow.pl/www/home.nsf/ID/real

zloto 13.08.2008 20:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez depeche87 (Post 584765)
Dzwiek jest przyspieszony dobre 4 sekundy.... nie da sie tego ogladac...
Podajcie namiary na radio jesli mozna...

Fatalny jest przesyl TVP, dokladnie to wielki dyskonfort w ogladaniu:-/

depeche87 13.08.2008 20:56

pilka
 
Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tom'ash (Post 584767)

oj chyba nie ma relacji...narazie muzyka leci...

Tom'ash 13.08.2008 20:57

właśnie kurde słysze;/ ja oglądam przy wyłączonym głosie.

madenn 13.08.2008 21:01

najwazniejsza jest wizja a nie dzwiek


zakichany Eto`o

kreseq 13.08.2008 21:01

"15. Piłka trafia do bramki Wisły ale wcześniej sędzia odgwizduje spalony na którym było 6 zawodników Barcy"

Popłakałem sie :)

Widze ze Telewizja sie postarala.... wstyd ale to chyba wina po stronie Hiszpanow

zloto 13.08.2008 21:12

2:0 Co robi Sobolewski i Cantoro gdzie oni sa!!!

CziZyZ 13.08.2008 21:12

zapowiada sie pogrom .... chyba zejdzie powietrze z tego balonu co sie napompowal po spotkaniu z Beitarem.

BlackPoint 13.08.2008 21:12

Jak widzę atak Wisły , to mi się płakać chcę , a trzeba było dopłacić 200 tys. Euro i mieć na ten mecz Nei'a ...

Joe Cole 13.08.2008 21:12

Bardzo słabo gra środek.

Kamson 13.08.2008 21:12

Nerwy już opadły, bo fakty dały o sobie znać. Trudno. Może coś im sie uda wsadzić bo Brożek wygrywa te pojedynki. Najbardziej mnie wkvrwia w tej transmisji, że obraz jest później od dźwięku o 5 sekund...

w moim sercu WISŁA i na dobre i na złe


Cytat:

Pierwotnie napisane przez BlackPoint (Post 584780)
Jak widzę atak Wisły , to mi się płakać chcę , a trzeba było dopłacić 200 tys. Euro i mieć na ten mecz Nei'a ...

:lol:!!

LAB 13.08.2008 21:15

co,teraz juz ta Wisła jest beee??
Ludzie dajcie spokoj...

spidey 13.08.2008 21:17

Ludzie to jest inny piłkarski świat. Porzućcie wszelką nadzieję...


Trzymam jednak za was kciuki...

CziZyZ 13.08.2008 21:19

Smieszne komentarze , nie podoba sie atak Wisły ?? myslisz ze Nei by lepiej gral od Brozka ? haha ... Wisla gra jak moze nie zapomnijcie ze to Barcelona , tylko male dzieci beda myslec ze Wisla bedzie grala jak z Beitarem u siebie, grasz jak przeciwnik pozwala proste ....

7 kotów 13.08.2008 21:19

Jezus Was widzi.

joy_division 13.08.2008 21:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 7 kotów (Post 584788)
Jezus Was widzi.

Strzałka Jezus.
Zamiast się gapić, coś byś zrobił hmmm?

;)

Pawel.Busko 13.08.2008 21:21

Może ta Barcelona jest bogata i może mieć każdego piłkarza na świecie, ale jednak jednego nie kupi się za pieniądze, a mianowicie oddanych kibiców! Barcelono po co wy gracie jak wy kibiców nie macie?! Jazda Wisełko!

Joe Cole 13.08.2008 21:21

Co robi ten Sobolewski?

harthausen 13.08.2008 21:24

jak na różnicę w strzałach 10-0 to i tak się nad nami nie pastwią :)

Różnica klas widoczna, ale o kompromitacji czy pogromie mówić to gruba przesada.

CziZyZ 13.08.2008 21:25

Mysle zeby nie przezywac zabardzo tego co sie dzieje na boisku , zadne wzmocnienia by nie pomogly , chyba ze za setki milionow wymienic cala jedynastke i tak bysmy dostali(slaba liga)
mamy dobry bardzo sklad jak na polskie warunki i w PUEFA napewno bedzie to inaczej wygladac jak sie nie zalamia , bo z Beitarem pokazali ze mogą

koyoot 13.08.2008 21:25

Panowie roche rozsadku. To ze jezdza Sobolewskiego jak chca tak samo Cantoro to jest powod by uwazac ze ktos inny gralby lepiej? To sa pilkarze Barcelony wilkie gwiazdy. Wiec nie ma co rozpaczac jest jeszcze rewanz:).

patryk:) 13.08.2008 21:30

Ale nikt mi nie powie już po tym meczu że musimy wymienić bramkarza jeśli marzymy o czymś w PU. Jak narazie Pawełek na duży plus.

Krolik 13.08.2008 21:31

Szybkiegooo "wtorka" niech Maciek wpusci !!!
na tym lotnisku moze cos sie uda fajnego zagrac !!!
Poya tzm sedziowie pilnuja na kazdzm kroku by wsyzstko pod kontrola bylo ! /vide spalone Wisly/....

Ps
To co wyprawia Henry z baszczem to az glowa boli :_)

gigant 13.08.2008 21:33

Gramy jak umiemy. Wstydu nie przynosimy. Więcej pewnie nie ugramy, ale chociaż nie widać paniki w poczynaniach naszych.

Oglądanie z poślizgiem do głosu nie ma sensu.Chociaż sama końcówka jakby się zgrywała z głosem.

LAB 13.08.2008 21:33

Mowie wam teraz bedzie opierdalejszyn w szatni i 70 min Brozek i prosze panstwa sensacja na Camp Noł
Potem rewanz,Brozek w 94 min i Etoo niebedzie sie tak cieszyl jak teraz schodzac do szatni!

;)

zloto 13.08.2008 21:34

Nie poddawac sie Wisla miala swoje szanse... Szkoda ze to nie wyszlo bo inaczej by mogla gra wugladac, nastepne 45 minut emocji. Trzymamy kciuki chlopaki :)

Crusi 13.08.2008 21:34

Tragedii niema, pod koniec probowalismy cos zmontowac ;d Moze im Brozek wepchnie jakiegos farfocla w drugiej, zamurowac sie i liczyc na cud w rewanzu :D

e 13.08.2008 21:35

Oslabiona Wisla gra z jedna z najlepszych jak nie najlepsza druzyna swiata wiec te 2-0 spoko.

Szacun dla naszych kibicow!

Pawelek na duzy +.

4-0 sie skonczy bede happy.


sedziowie jak myslalem, pod Barce.. dwa spalone z dupy.

saklak1906 13.08.2008 21:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Joe Cole (Post 584792)
Co robi ten Sobolewski?

A co ma zrobic?

janko04 13.08.2008 21:35

ja bym chcial zeby Wisla bramke strzelila i nie stracila zadnej :) mam nadzieje ze wezma nogi za pas i zaczna oddawać strzały :)

wislakkowalski 13.08.2008 21:35

czyli znowu mialem racje. Skonczy sie na 5-0 pewnie, ale za to w krakowie moze pozwola nam zremisowac wiec spoko

Joe Cole 13.08.2008 21:35

A powiem wam że na takim lotnisku to po prostu dramat się gra:) Nie dziwię się Wiślakom że się boją ruszyć bo to jest naprawdę wielkieeee boisko...

Widać że styl Barcy wynika z tego boiska. Zmiana stron jest zabójcza dla rywala bo musi cała drużyna się przemieścić:)

gromaders 13.08.2008 21:36

ojj widać różnice klas i to olbrzymią ale nie oszukujmy się, to jest wielka Barcelona, mam nadzieje że nie nastrzelają nam dużo więcej jeszcze

harthausen 13.08.2008 21:36

wnerwia mnie komentator. Głupi gnojek, który ma pretensje, że Wisełka słabsza od Barcy. Co to za jeden i skąd on jest?

jaszczur90 13.08.2008 21:36

Łobo szaleje :D raz udało mu się okiwać aż 2 zawodników Barcy, stosując ciekawe triki :-)

Jednak widać różnicę między zespołami - niestety kasiora robi swoje i liga w jakiej zespoły grają :-/

adam09 13.08.2008 21:36

Nie ma elementu w ktorym bylibyśmy lepsi odBarcy...no może poza ilością popełnionych fauli :/ Ale co się dziwić :) Nie ta liga, nie te zarobki, nie ta klasa piłkarzy...

Ja oglądam mecz bez foni bo mnie mega wkurzają opóźniające się obrazki albo przyspieszony komentarz :)

Elendil 13.08.2008 21:36

ludzie,i co wam by dał Nei, Jodłowiec czy inni? I tak piłkarze Barcy są o 3 klasy lepsi...

To nie jest wina Wisły, tylko Polskiej piłki w ogóle. "Dream team" naszej ligi dostał by od niej baty.

Co ciekawe... Wisła nie gra źle. W zasadzie to dawno nie widziałem tak dobrze grającej Wisły! Ech,wbić im jedną bramkę... było by super. Ale to inny świat - u nich jest piłka nożna, u nas piłka kopana.

e 13.08.2008 21:37

Komentator tez przesada.. jakby pretensje mial ze Wisla nie prowadzi z Barca

mam nadzieje ze po 1 polowie niektorzy od tych "pieniadze nie graja roli, nazwiska bla bla bla.." otrzasneli sie i zeszli na ziemie.


Boze... jedna bramka dla nas i bede b. szczesliwy

dynek.pl 13.08.2008 21:38

trudno do kogos miec pretensje - poprostu roznica klas
kazdy wynik nizszy niz 5:0 bedzie sukcesem i zachowaniem twarzy


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:06.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl