![]() |
Dzwiek jest przyspieszony dobre 4 sekundy.... nie da sie tego ogladac...
Podajcie namiary na radio jesli mozna... |
Radio Kraków http://www.radiokrakow.pl/www/home.nsf/ID/real
|
Cytat:
|
pilka
Cytat:
|
właśnie kurde słysze;/ ja oglądam przy wyłączonym głosie.
|
najwazniejsza jest wizja a nie dzwiek
zakichany Eto`o |
"15. Piłka trafia do bramki Wisły ale wcześniej sędzia odgwizduje spalony na którym było 6 zawodników Barcy"
Popłakałem sie :) Widze ze Telewizja sie postarala.... wstyd ale to chyba wina po stronie Hiszpanow |
2:0 Co robi Sobolewski i Cantoro gdzie oni sa!!!
|
zapowiada sie pogrom .... chyba zejdzie powietrze z tego balonu co sie napompowal po spotkaniu z Beitarem.
|
Jak widzę atak Wisły , to mi się płakać chcę , a trzeba było dopłacić 200 tys. Euro i mieć na ten mecz Nei'a ...
|
Bardzo słabo gra środek.
|
Nerwy już opadły, bo fakty dały o sobie znać. Trudno. Może coś im sie uda wsadzić bo Brożek wygrywa te pojedynki. Najbardziej mnie wkvrwia w tej transmisji, że obraz jest później od dźwięku o 5 sekund...
w moim sercu WISŁA i na dobre i na złe Cytat:
|
co,teraz juz ta Wisła jest beee??
Ludzie dajcie spokoj... |
Ludzie to jest inny piłkarski świat. Porzućcie wszelką nadzieję...
Trzymam jednak za was kciuki... |
Smieszne komentarze , nie podoba sie atak Wisły ?? myslisz ze Nei by lepiej gral od Brozka ? haha ... Wisla gra jak moze nie zapomnijcie ze to Barcelona , tylko male dzieci beda myslec ze Wisla bedzie grala jak z Beitarem u siebie, grasz jak przeciwnik pozwala proste ....
|
Jezus Was widzi.
|
Cytat:
Zamiast się gapić, coś byś zrobił hmmm? ;) |
Może ta Barcelona jest bogata i może mieć każdego piłkarza na świecie, ale jednak jednego nie kupi się za pieniądze, a mianowicie oddanych kibiców! Barcelono po co wy gracie jak wy kibiców nie macie?! Jazda Wisełko!
|
Co robi ten Sobolewski?
|
jak na różnicę w strzałach 10-0 to i tak się nad nami nie pastwią :)
Różnica klas widoczna, ale o kompromitacji czy pogromie mówić to gruba przesada. |
Mysle zeby nie przezywac zabardzo tego co sie dzieje na boisku , zadne wzmocnienia by nie pomogly , chyba ze za setki milionow wymienic cala jedynastke i tak bysmy dostali(slaba liga)
mamy dobry bardzo sklad jak na polskie warunki i w PUEFA napewno bedzie to inaczej wygladac jak sie nie zalamia , bo z Beitarem pokazali ze mogą |
Panowie roche rozsadku. To ze jezdza Sobolewskiego jak chca tak samo Cantoro to jest powod by uwazac ze ktos inny gralby lepiej? To sa pilkarze Barcelony wilkie gwiazdy. Wiec nie ma co rozpaczac jest jeszcze rewanz:).
|
Ale nikt mi nie powie już po tym meczu że musimy wymienić bramkarza jeśli marzymy o czymś w PU. Jak narazie Pawełek na duży plus.
|
Szybkiegooo "wtorka" niech Maciek wpusci !!!
na tym lotnisku moze cos sie uda fajnego zagrac !!! Poya tzm sedziowie pilnuja na kazdzm kroku by wsyzstko pod kontrola bylo ! /vide spalone Wisly/.... Ps To co wyprawia Henry z baszczem to az glowa boli :_) |
Gramy jak umiemy. Wstydu nie przynosimy. Więcej pewnie nie ugramy, ale chociaż nie widać paniki w poczynaniach naszych.
Oglądanie z poślizgiem do głosu nie ma sensu.Chociaż sama końcówka jakby się zgrywała z głosem. |
Mowie wam teraz bedzie opierdalejszyn w szatni i 70 min Brozek i prosze panstwa sensacja na Camp Noł
Potem rewanz,Brozek w 94 min i Etoo niebedzie sie tak cieszyl jak teraz schodzac do szatni! ;) |
Nie poddawac sie Wisla miala swoje szanse... Szkoda ze to nie wyszlo bo inaczej by mogla gra wugladac, nastepne 45 minut emocji. Trzymamy kciuki chlopaki :)
|
Tragedii niema, pod koniec probowalismy cos zmontowac ;d Moze im Brozek wepchnie jakiegos farfocla w drugiej, zamurowac sie i liczyc na cud w rewanzu :D
|
Oslabiona Wisla gra z jedna z najlepszych jak nie najlepsza druzyna swiata wiec te 2-0 spoko.
Szacun dla naszych kibicow! Pawelek na duzy +. 4-0 sie skonczy bede happy. sedziowie jak myslalem, pod Barce.. dwa spalone z dupy. |
Cytat:
|
ja bym chcial zeby Wisla bramke strzelila i nie stracila zadnej :) mam nadzieje ze wezma nogi za pas i zaczna oddawać strzały :)
|
czyli znowu mialem racje. Skonczy sie na 5-0 pewnie, ale za to w krakowie moze pozwola nam zremisowac wiec spoko
|
A powiem wam że na takim lotnisku to po prostu dramat się gra:) Nie dziwię się Wiślakom że się boją ruszyć bo to jest naprawdę wielkieeee boisko...
Widać że styl Barcy wynika z tego boiska. Zmiana stron jest zabójcza dla rywala bo musi cała drużyna się przemieścić:) |
ojj widać różnice klas i to olbrzymią ale nie oszukujmy się, to jest wielka Barcelona, mam nadzieje że nie nastrzelają nam dużo więcej jeszcze
|
wnerwia mnie komentator. Głupi gnojek, który ma pretensje, że Wisełka słabsza od Barcy. Co to za jeden i skąd on jest?
|
Łobo szaleje :D raz udało mu się okiwać aż 2 zawodników Barcy, stosując ciekawe triki :-)
Jednak widać różnicę między zespołami - niestety kasiora robi swoje i liga w jakiej zespoły grają :-/ |
Nie ma elementu w ktorym bylibyśmy lepsi odBarcy...no może poza ilością popełnionych fauli :/ Ale co się dziwić :) Nie ta liga, nie te zarobki, nie ta klasa piłkarzy...
Ja oglądam mecz bez foni bo mnie mega wkurzają opóźniające się obrazki albo przyspieszony komentarz :) |
ludzie,i co wam by dał Nei, Jodłowiec czy inni? I tak piłkarze Barcy są o 3 klasy lepsi...
To nie jest wina Wisły, tylko Polskiej piłki w ogóle. "Dream team" naszej ligi dostał by od niej baty. Co ciekawe... Wisła nie gra źle. W zasadzie to dawno nie widziałem tak dobrze grającej Wisły! Ech,wbić im jedną bramkę... było by super. Ale to inny świat - u nich jest piłka nożna, u nas piłka kopana. |
Komentator tez przesada.. jakby pretensje mial ze Wisla nie prowadzi z Barca
mam nadzieje ze po 1 polowie niektorzy od tych "pieniadze nie graja roli, nazwiska bla bla bla.." otrzasneli sie i zeszli na ziemie. Boze... jedna bramka dla nas i bede b. szczesliwy |
trudno do kogos miec pretensje - poprostu roznica klas
kazdy wynik nizszy niz 5:0 bedzie sukcesem i zachowaniem twarzy |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:06. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl