![]() |
hmmm
kwestia wygląda tak: Mam balkon, i chciałbym go zabudować (tj. tak by można było wyjsc gdy pada deszcz czy cos, czyli jakies szybki plastikowe etc) Gdzie takie cos moge znalezc, bądz moze ktos z forumowiczów sie tym zajmuje ? Pomocy ==priv |
Cytat:
Za cały dzień pobytu w Tatralandi, uczeń/student płaci 490 koron... Ale trzeba pamiętać żeby wziąć ze sobą LEGITYMACJE ponieważ sprawdzają! W samej Tatralandi więcej jest Polaków niż Słowaków:) Parę rad ode mnie: Warto wykupić ubezpieczenie turystyczne... Przy 4 osobach wyszło nas to coś po 5 zł na głowę. Watko bo w takich miejscach nie trudno o wypadek... Trzeba mieć przy sobie więcej koron w gotówce, 1 zegarek do szafki: Kaucja- 300 koron(nie da się zapłacić kartą) Gdy sie już będziecie w szatni od razu ściągnijcie łańcuszki, bo potem was nie wpuszczą na żadną zjeżdżalnie No to chyba tyle:) Pozdrawiam |
Cytat:
|
Mam prośbę, może mi ktoś wrzucić link do strony, gdzie podane są informacje o kontuzjach zawodników? Podziękował.
|
Torrent + Vista + Chello + Router..
Jak to skonfigurować?! Codziennie wychodzą nowe seriale i nie ma jak ściągać.. :( |
gdzie na www.plus.pl znajde "uslugę kontaktoutrwala cz."
bo taki es doszedl do ojca na kom i na plusie ma wejsc w jakas "usluge kontaktoutrwala" jesli chce zmienic koma nie tracac kontaktow, tyle ze takiego wyrazu nawet google nie chce wyszukac i zglupialem :lol: |
Cytat:
http://plus.pl/oferta_indywidualna/n...aktoutrwalacz/ |
witam, wie ktos moze gdzie w krk mozna kupic cos takiego jak "red army vodka" czyli wodka w karabinie w takiej skrzynce jakby oraz cene podac jak wie ?
|
gdzie mozna sie zapisac do ULTRA WISLA?? i czy wogole istnieje taka mozliwosc?
|
Jak odbierany jest na stadionie w Gdańsku poseł Kurski? Często używa on tego że jest kibicem Lechii itp itd.
|
Cytat:
Widziałem taką w Realu ( tym w M1). Ceny dokładnej nie znam, ale tanie to nie jest..cos pod 200zl chyba nawet. |
Cytat:
tu pytaj http://wislakrakow.com/forum/showthr...ghlight=ultras ps; dzieki gris. |
Czy Wiślacka piosenka "Poszła do Adama" to jest o Adamie Musiale czy o Adamie Nawałce ?
z góry dziękuje za odpowiedź. |
O tym pierwszym.
|
Panowie, opłaca sie kupić ciuchy a doberman's agressive? Jak z jakością bluz i koszulek jest?
|
|
mam pytanie... czy zna ktos program ktorym mozna podzielic jeden dysk na np 3 partycje ? nie tracac plikow ? wiem ze istnieje patrition magic czy jakos tak, ale wszedzie jest w wersji trial i nic sie nie dam nim zrobic
|
Cytat:
prosze bardzo :) |
Czy ktoś ma jakiś link do wyników Pucharu Czech w piłce nożnej ?
|
|
Cytat:
|
chcialbym isc na jakies kabarety.
ale nie jednego np Ani Mru Mru ale kilku tak jak np Kalisz 2008, Sloneczny Patrol itp. Kiedy jest cos podobnego i w jakiej cenie ? |
Ja się wiąże z takim problemem, otóż mi się skasowała karta memory stick duo w Sony Eryku, to znaczy, coś padło i wyleciały wszelkie dane. Ma 1Gb. A teraz gdy ją zacząłem formatować spod Visty, system stwierdził że ma 1,91Gb. Cud to raczej nie jest... Jak ją sformatowac prawidłowo i co sie stanie jak przekroczy się prawdziwą wielkość karty, dane będą się nadpisywać?
|
shad, na twoim miejscu zainwestowałbym w nową kartę pamięci, to są groszowe kwestie. ale jeżeli na upartego chcesz dalej jej używać, znając życie jak zapełnisz ten 1gb wyskoczy komunikat w stylu "brak miejsca na nośniku XXX"
|
Korzystam z internetowego konta Inteligo i po formacie kompa nie wyświetla mi się w ogóle ta strona gdzie się trzeba zalogować (http://www.inteligo.pl/infosite/ - Logowanie) Wszystko jest tak jak powinno, SSL włączony, wszystko ustawione tak jak powinno być i nic. Pomocy...
Po formacie nie działa też gg, nie wiedzieć czemu. |
Zrobili jakieś happy hours na rapidsherze czy znieśli limity transferu? Ściągam plik a tu mi śmiga 120-130 cały czas.
|
Cytat:
https://secure.inteligo.com.pl/ |
Rzeczywiście szybciej ściaga się z rapida. W tamtym tygodniu miałam jakieś 70-80 KB/s a dzisiaj ok. 110 KB/s cały czas.
|
skad moge sciagnac program "sage symfonia handel premium 2008" ?
|
Potrzebuję cytatów/fragmentów, snów Raskolnikowa (Zbrodnia i Kara) tylko nie streszczenia a pełnych fragmentów.
Pomoże ktoś? |
strony z multimediami wislackimi prosze bo ostatnio do tylu jestem.
|
|
http://granchos.wrzuta.pl/film/8VvbvXEn7X/
wie ktoś jak nazywa sie tytuł tej piosenki w tle. Kumpel szuka już dobrych kilka dni ale jakoś nie da sie do tego dojść. Może ktoś słucha i wie. Z góry dzięki |
http://allegro.pl/item430336283_polk...m_kartell.html
czy wie ktos gdzie w necie/Krakowie można kupić tego typu półki ? moga byc metalowe i nie zmieniać kształtu;) byle cena była ludzka |
W jaki sposób klub planuje upchanie 1600 Angoli na stadionie Wisły, na ścisk ledwo weszło 1200 Jagielloni na E5 a gdzie indziej można gości posadzić? bo znowu całe E na 1600 angoli też odpada?
Cytat:
|
na pewno znajdą jakieś rozwiązanie i podejrzewam, że nie będzie komfortowe dla kibiców Wisly z sektora E ;)
|
Gdzie są tanie sklepy jubilerskie w Krakowie, w których znajdę srebrne obrączki - wie ktoś?
pomijam Apart, bo tam nie mają par :S |
byłem pewien, że dzisiaj wisla gra z borkiem fałęckim z okazji 80 lecia istnienia tego klubu? był kiedyś taki news. może coś wiecie?
|
ma ktoś kablówke z Astera ?
Ile kosztuje przykładowo pakiet z C+ i jakims netem? Widziałem te ich cenniki i nie moge rozkminić |
Jak mogę w Corelu stworzyć wiele stron w jednym pliku (oknie). Potrzebuję następnie by te strony wszytskie były w jednym pliku PDF. A już wiem, że nie da się pojedynczo tworzyć stron PDF a następnie z każdego osobnego wstawić by było w jednym pliku PDF, tak sie nie da. Stąd moje pytanie jak w Corelu zrobić by bylo pare stron w jednym oknie? Bo następnie będzie się dało zapisać je w jednym dokumencie PDF.
Eh troche zawile napisałem, ale mam nadzieję, że ktoś zrozumiał hehe. Pomocy.. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:13. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl