Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Mam pytanie.... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=349)

szprotson 02.09.2008 23:13

hmmm
kwestia wygląda tak:

Mam balkon, i chciałbym go zabudować (tj. tak by można było wyjsc gdy pada deszcz czy cos, czyli jakies szybki plastikowe etc)
Gdzie takie cos moge znalezc, bądz moze ktos z forumowiczów sie tym zajmuje ?

Pomocy

==priv

d.j 02.09.2008 23:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TSWalos (Post 597492)
Chce się wybrać na 2 dni do Tatralandi i w związku z tym mam pytanie. Jak tam najlepiej dojechać samochodem, jakie są tam ceny, co z noclegami i w ogóle. Dzięki za pomoc ;)

Jedziesz zakopianką po czym na przejście graniczne w Chyżnym i potem kierujesz się na Liptowski Mikulasz... Zresztą po przekroczeniu granicy będziesz miał cały czas znaki które będą Cię kierowały na Tatralandie:)

Za cały dzień pobytu w Tatralandi, uczeń/student płaci 490 koron... Ale trzeba pamiętać żeby wziąć ze sobą LEGITYMACJE ponieważ sprawdzają! W samej Tatralandi więcej jest Polaków niż Słowaków:)

Parę rad ode mnie:
Warto wykupić ubezpieczenie turystyczne... Przy 4 osobach wyszło nas to coś po 5 zł na głowę. Watko bo w takich miejscach nie trudno o wypadek...

Trzeba mieć przy sobie więcej koron w gotówce, 1 zegarek do szafki: Kaucja- 300 koron(nie da się zapłacić kartą)

Gdy sie już będziecie w szatni od razu ściągnijcie łańcuszki, bo potem was nie wpuszczą na żadną zjeżdżalnie

No to chyba tyle:)
Pozdrawiam

Arteka1906 03.09.2008 09:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Aro1234 (Post 597637)
Veryfying DMI Pool Data.....
Boot from CD
Boot from CD

Intel UNDI, PXE-2.0 (build 082)
Copyright (c) 1997-2000 Intel Corporation
For Realtek RTL 8139 (x)/8130/810X PCI Fast Ethernet Controller v.2.13(020326)
Client MAC ADDR: 00 01 6C 2B 4E 96 GUID: FFFFFFFF-FFFF-FFFF-FFFFFFFFFFFF
PXE-E53: No boot filename received
PXE-MOF: Exiting PXE-ROM

DISK BOOT FAILURE, INSERT SYSTEM DISK AND PRESS ENTER

:) Czy wie ktoś (pytam znawców komputerowych) o c b??? :| komp mi się przy tych napisach wiesza, załącza nieraz i 30-40 minut... ;|

mialem to samo. W moim przypadku pomoglo odkurzenie wszystkich wlotów powietrza komputera odkurzaczem :P pozdrawiam

Marszałek 03.09.2008 12:01

Mam prośbę, może mi ktoś wrzucić link do strony, gdzie podane są informacje o kontuzjach zawodników? Podziękował.

uher 03.09.2008 12:24

Torrent + Vista + Chello + Router..

Jak to skonfigurować?!

Codziennie wychodzą nowe seriale i nie ma jak ściągać.. :(

e 03.09.2008 13:58

gdzie na www.plus.pl znajde "uslugę kontaktoutrwala cz."

bo taki es doszedl do ojca na kom i na plusie ma wejsc w jakas "usluge kontaktoutrwala" jesli chce zmienic koma nie tracac kontaktow, tyle ze takiego wyrazu nawet google nie chce wyszukac i zglupialem :lol:

gris 03.09.2008 14:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez e (Post 597840)
gdzie na www.plus.pl znajde "uslugę kontaktoutrwala cz."

bo taki es doszedl do ojca na kom i na plusie ma wejsc w jakas "usluge kontaktoutrwala" jesli chce zmienic koma nie tracac kontaktow, tyle ze takiego wyrazu nawet google nie chce wyszukac i zglupialem :lol:


http://plus.pl/oferta_indywidualna/n...aktoutrwalacz/

honzik 03.09.2008 15:01

witam, wie ktos moze gdzie w krk mozna kupic cos takiego jak "red army vodka" czyli wodka w karabinie w takiej skrzynce jakby oraz cene podac jak wie ?

Dafi_91 03.09.2008 15:04

gdzie mozna sie zapisac do ULTRA WISLA?? i czy wogole istnieje taka mozliwosc?

MatMario 03.09.2008 15:10

Jak odbierany jest na stadionie w Gdańsku poseł Kurski? Często używa on tego że jest kibicem Lechii itp itd.

sequel 03.09.2008 15:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez honzik (Post 597869)
witam, wie ktos moze gdzie w krk mozna kupic cos takiego jak "red army vodka" czyli wodka w karabinie w takiej skrzynce jakby oraz cene podac jak wie ?


Widziałem taką w Realu ( tym w M1). Ceny dokładnej nie znam, ale tanie to nie jest..cos pod 200zl chyba nawet.

e 03.09.2008 15:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dafi_91 (Post 597871)
gdzie mozna sie zapisac do ULTRA WISLA?? i czy wogole istnieje taka mozliwosc?


tu pytaj
http://wislakrakow.com/forum/showthr...ghlight=ultras


ps; dzieki gris.

AYALA 03.09.2008 15:41

Czy Wiślacka piosenka "Poszła do Adama" to jest o Adamie Musiale czy o Adamie Nawałce ?
z góry dziękuje za odpowiedź.

WzT 03.09.2008 15:49

O tym pierwszym.

Padrino 03.09.2008 16:20

Panowie, opłaca sie kupić ciuchy a doberman's agressive? Jak z jakością bluz i koszulek jest?

Dafi_91 03.09.2008 17:15

[QUOTE=e;597880]tu pytaj
http://wislakrakow.com/forum/showthr...ghlight=ultras

Thx:)

klusek106 03.09.2008 17:17

mam pytanie... czy zna ktos program ktorym mozna podzielic jeden dysk na np 3 partycje ? nie tracac plikow ? wiem ze istnieje patrition magic czy jakos tak, ale wszedzie jest w wersji trial i nic sie nie dam nim zrobic

TSman 03.09.2008 17:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez klusek106 (Post 597953)
mam pytanie... czy zna ktos program ktorym mozna podzielic jeden dysk na np 3 partycje ? nie tracac plikow ? wiem ze istnieje patrition magic czy jakos tak, ale wszedzie jest w wersji trial i nic sie nie dam nim zrobic

http://dariuszpod.republika.pl/porad...cjonowanie.htm

prosze bardzo :)

konrad1991tsw 03.09.2008 19:44

Czy ktoś ma jakiś link do wyników Pucharu Czech w piłce nożnej ?

Wiślak_358 03.09.2008 19:48

http://www.livesports.pl/

konrad1991tsw 03.09.2008 19:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wiślak_358 (Post 598051)

Wielkie dzięki !!!

nero 03.09.2008 22:23

chcialbym isc na jakies kabarety.
ale nie jednego np Ani Mru Mru ale kilku tak jak np Kalisz 2008, Sloneczny Patrol itp.
Kiedy jest cos podobnego i w jakiej cenie ?

shad 03.09.2008 22:33

Ja się wiąże z takim problemem, otóż mi się skasowała karta memory stick duo w Sony Eryku, to znaczy, coś padło i wyleciały wszelkie dane. Ma 1Gb. A teraz gdy ją zacząłem formatować spod Visty, system stwierdził że ma 1,91Gb. Cud to raczej nie jest... Jak ją sformatowac prawidłowo i co sie stanie jak przekroczy się prawdziwą wielkość karty, dane będą się nadpisywać?

globoos 03.09.2008 22:36

shad, na twoim miejscu zainwestowałbym w nową kartę pamięci, to są groszowe kwestie. ale jeżeli na upartego chcesz dalej jej używać, znając życie jak zapełnisz ten 1gb wyskoczy komunikat w stylu "brak miejsca na nośniku XXX"

Zwitter 04.09.2008 09:56

Korzystam z internetowego konta Inteligo i po formacie kompa nie wyświetla mi się w ogóle ta strona gdzie się trzeba zalogować (http://www.inteligo.pl/infosite/ - Logowanie) Wszystko jest tak jak powinno, SSL włączony, wszystko ustawione tak jak powinno być i nic. Pomocy...

Po formacie nie działa też gg, nie wiedzieć czemu.

TSW Fanatyk 04.09.2008 12:36

Zrobili jakieś happy hours na rapidsherze czy znieśli limity transferu? Ściągam plik a tu mi śmiga 120-130 cały czas.

nero 04.09.2008 13:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zwitter (Post 598315)
Korzystam z internetowego konta Inteligo i po formacie kompa nie wyświetla mi się w ogóle ta strona gdzie się trzeba zalogować (http://www.inteligo.pl/infosite/ - Logowanie) Wszystko jest tak jak powinno, SSL włączony, wszystko ustawione tak jak powinno być i nic. Pomocy...

Po formacie nie działa też gg, nie wiedzieć czemu.

sprobuj tutaj?
https://secure.inteligo.com.pl/

AniaD303 04.09.2008 13:32

Rzeczywiście szybciej ściaga się z rapida. W tamtym tygodniu miałam jakieś 70-80 KB/s a dzisiaj ok. 110 KB/s cały czas.

maTyS. 04.09.2008 13:48

skad moge sciagnac program "sage symfonia handel premium 2008" ?

David. 04.09.2008 14:16

Potrzebuję cytatów/fragmentów, snów Raskolnikowa (Zbrodnia i Kara) tylko nie streszczenia a pełnych fragmentów.
Pomoże ktoś?

nero 04.09.2008 15:37

strony z multimediami wislackimi prosze bo ostatnio do tylu jestem.

markokrk 04.09.2008 16:43

www.wisla-video.com

IndykTSW 04.09.2008 18:10

http://granchos.wrzuta.pl/film/8VvbvXEn7X/

wie ktoś jak nazywa sie tytuł tej piosenki w tle. Kumpel szuka już dobrych kilka dni ale jakoś nie da sie do tego dojść. Może ktoś słucha i wie. Z góry dzięki

pan_premier 04.09.2008 21:44

http://allegro.pl/item430336283_polk...m_kartell.html

czy wie ktos gdzie w necie/Krakowie można kupić tego typu półki ? moga byc metalowe i nie zmieniać kształtu;) byle cena była ludzka

Kurt 04.09.2008 23:08

W jaki sposób klub planuje upchanie 1600 Angoli na stadionie Wisły, na ścisk ledwo weszło 1200 Jagielloni na E5 a gdzie indziej można gości posadzić? bo znowu całe E na 1600 angoli też odpada?

Cytat:

Tottenham wynegocjował na spotkanie z Wisłą 1600 miejsc dla swoich kibiców na stadionie przy Reymonta.
za wislakrakow.com

wojteq_NH 04.09.2008 23:15

na pewno znajdą jakieś rozwiązanie i podejrzewam, że nie będzie komfortowe dla kibiców Wisly z sektora E ;)

mckoval 05.09.2008 11:36

Gdzie są tanie sklepy jubilerskie w Krakowie, w których znajdę srebrne obrączki - wie ktoś?

pomijam Apart, bo tam nie mają par :S

Dean 05.09.2008 11:49

byłem pewien, że dzisiaj wisla gra z borkiem fałęckim z okazji 80 lecia istnienia tego klubu? był kiedyś taki news. może coś wiecie?

szprotson 05.09.2008 11:55

ma ktoś kablówke z Astera ?
Ile kosztuje przykładowo pakiet z C+ i jakims netem?

Widziałem te ich cenniki i nie moge rozkminić

KamiK 05.09.2008 11:59

Jak mogę w Corelu stworzyć wiele stron w jednym pliku (oknie). Potrzebuję następnie by te strony wszytskie były w jednym pliku PDF. A już wiem, że nie da się pojedynczo tworzyć stron PDF a następnie z każdego osobnego wstawić by było w jednym pliku PDF, tak sie nie da. Stąd moje pytanie jak w Corelu zrobić by bylo pare stron w jednym oknie? Bo następnie będzie się dało zapisać je w jednym dokumencie PDF.

Eh troche zawile napisałem, ale mam nadzieję, że ktoś zrozumiał hehe. Pomocy..


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:13.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl