Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Przygotowania piłkarzy Wisły Kraków do sezonu: obozy, sparingi itp. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3140)

ciacho 04.02.2010 10:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 850588)
Madrze piszeccie ze te obozy i wygrzewanie tyłkow w sloneczku w Turcjii gówno daja...

ale tu trzeba by tez zmienic termin rozgrywek ,bo my praktycznie pauzujemy ponad 3,5 miesiaca..

a sasiedzi obok graja sobie Bundeslige majac chyba 3 tyg przerwy ..

potem i tak mamy 13 meczy ligowych + 3,czy wiecej w PP ....a nasi i tak płaczą ze sa przemeczeni sezonem.

Do rezerw k*** wyslac delikwenta ktory choc wspomni o "trudach" sezonu.

Albo zmienić system rozgrywek na taki jak np w Rosj. Fakt jest jeden: coś z tym trzeba zrobić.

tofik 04.02.2010 12:30

Chyba najlepiej byłoby zmienić system na ten Skandynawski. Pogoda u nas paskudna, nikt nie lubi marznąć na stadionie, ani grać w błocie.

nesta 04.02.2010 14:32

W takim razie w jakim celu istnieje wymog licencyjny aby kluby posiadaly podgrzewana murawe skoro i tak czeka sie z rozpoczeciem sezonu do wiosny ? Paranoja..

WILU TS 04.02.2010 14:33

Podgrzewanie murawy podejrzewam,że działa do jakiejś okreslonej masy śniegu lub mrozu...

1q2 04.02.2010 14:45

Z tym graniem w zimie to jest jednak problem - Niemiachy mimo iż są bardzo blisko nas, mają jednak nieco cieplejszy klimat.
Moim zdaniem najlepszym wyjście byłby wariant rosyjski, czyli wiosna-jesień z krótką przerwą letnią

wolfy 04.02.2010 15:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 1q2 (Post 850683)
Z tym graniem w zimie to jest jednak problem - Niemiachy mimo iż są bardzo blisko nas, mają jednak nieco cieplejszy klimat.
Moim zdaniem najlepszym wyjście byłby wariant rosyjski, czyli wiosna-jesień z krótką przerwą letnią

Zastanawia mnie, po co w ogóle ta przerwa letnia? Przy takich obciążeniach (czytaj - kilkunastu meczach na rundę)?

massoud 04.02.2010 16:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AS82 (Post 850428)
Najbardziej niepokoi liczba kontuzji .Miejmy nadzieje że Sobol,Głowa i Paweł Brożek będą już sprawni na tym zgrupowaniu . Ponoć kontuzja Łobodzińskiego też wygląda poważnie, Boguski ma co chwile urazy ,a Garguła i Singlar szybko nie wróca

Dobrze, że Łukasz wrócił, bo Mariusz 'się rozchorował'

Markus 04.02.2010 16:20

Dziś na oficjalnej pisze, że Paweł Brożek nadal nie może kopać normalnie piłki lewą nogą i wciąż odczuwa ból.

Czyli de facto nadal jest w tym samym miejscu co w listopadzie. LEczenie i 3 miesiące przerwy nic nie dało - nie jest w pełni zdrów.

Rozstrzelałbym osoby odpowiedzialne od wielu miesięcy w Wiśle za opiekę zdrowotną. To, co w dziedzinie ochrony zdrowia piłkarzy wyprawia się w naszym klubie, jest kolejnym absurdem, komedią pomyłek, złych decyzji i marnych efektów.

Na pewnych sprawach nie wolno oszczędzać, bo to się zwyczajnie nie opłaca.

Gwiaździsty 04.02.2010 16:29

Paweł kilka miesięcy temu nie chciał się poddać operacji, chociaż taką mu w klubie zalecano. Teraz wracałby juz do normalnych treningów. Niestety wolał leczenie farmakologiczne.

pawelwislak 04.02.2010 17:03

Wydaje mi się, że w tym momencie polskiej piłce potrzebny jest całkowity przewrót nie tylko nam. Sezon powinien się składać z conajmniej 38 meczy ligowych i do tego puchary bo takie drewno jak u nas nie nauczy się nigdy grać finezyjnie nie mamy do tego predyspozycji my musimy biegać walczyć grać szybko i siłowo a nie szukać samby w piłce.
Zgadzam się z kimś przede mną że nasze wyjazdy zimowe i sparingi z drużynami które są milion lat świetlnych przed nami są bez sensu! I nic mnie tak nie denerwuje u nas jak ta gra na chama w pole karne bo u nas się nie potrafi strzelać z za pola karnego oni wszyscy są tak zaprogramowani strzelać dopiero będąc w polu karnym to jest paranoja. Ale to i tak nie tak irytujące jak nasze przygotowanie taktyczne z tą grą na Jana Kollera nawet jak w ataku był mały z ćwielongiem :D

farben 04.02.2010 22:28

Paweł Brożek wreszcie wrócił do treningów

http://www.gazetakrakowska.pl/sport/...ngow,id,t.html

Wojtas 04.02.2010 23:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 850703)
Zastanawia mnie, po co w ogóle ta przerwa letnia? Przy takich obciążeniach (czytaj - kilkunastu meczach na rundę)?





No wlasnie
i teraz pytanie ..

jak przy tak malo zagranych meczach ,zenujacycm wrecz podworkowym poziome tej ligi polowa naszego skladu miala czy nadal ma jakies drobne albo powazne urazy do dzis nawet nie wyleczone??

Markus dobrze pisze ze to nie przypadek i trzeba by zobaczyc co to my za lekarzy mamy bo to wrecz niemozliwe zeby tak wygladala sytuacja z kontuzjami jak sie popatrzy na caly ten sezon.

felipe 04.02.2010 23:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 1q2 (Post 850683)
Z tym graniem w zimie to jest jednak problem - Niemiachy mimo iż są bardzo blisko nas, mają jednak nieco cieplejszy klimat.
Moim zdaniem najlepszym wyjście byłby wariant rosyjski, czyli wiosna-jesień z krótką przerwą letnią

Nie zgodzę się.

Czy te 100-200 km do Berlina, Rostock, Hamburga aż tak zmienia klimat, że musimy zaczynać grać z 50 dni później ? Jednocześnie wymagając od klubów inwestycje w podgrzewaną murawę...

Z powodzeniem możnaby ruszać z początkiem lutego. Ta zima jest ewenementem na całym kontynencie, ale przecież ostatnimi laty styczeń / luty mijały niemal bez śniegu.

Powiększyć ligę do 18 zespołów - na początek wystarczy te 6 spotkań więcej. Chłopy muszą grać jak najwięcej o stawkę (nie z bananem na ustach z Szachtarem gdzieś w Turcji) by podnosić swoje umiejętności - to jest przecież k**** ich zawód. Obecnie o stawke to oni grają z 7-8 miesięcy w roku, reszte albo odpoczywają, albo truchtają, albo sparują. Pokażcie mi kraj z systemem:
- styczeń - urlop, zgrupowanie, truchtanie, sparingi
- luty - zgrupowanie, truchtanie, sparingi
- marzec, kwiecień, maj - jak nie grasz w PP to ze 13 (sic!) meczów, z czego marzec to słynne "wchodzenie w rytm meczowy", w kwietniu to już połowa ligi przechodzi obok meczów (ani nie spadną, ani nie grożą im puchary)
- czerwiec - urlop (raz na kilka lat z 10 biedaków musi pojechać z reprą na jakiś turniej, ale spoko, tylko na 3 mecze)
- lipiec - urlop/ pod koniec miesiąca zgrupowanie/truchtanie
- sierpień - sparingi, początek ligi (szukanie "rytmu meczowego")
- wrzesień - zanim złapią "rytm meczowy" - odpadnięcie z pucharów europejskich, zostaje liga
- październik , listopad - liga (przerwy na repre)
- grudzień - 1-2 mecze, urlop

Szkoda słów.

1q2 05.02.2010 01:04

Nasi de facto grają pół roku, do tego zazwyczaj raz w tygodniu - raj na ziemi:>.
Być może masz racje co do późnego początku rundy rewanżowej, choć ja jednak będę obstawał przy swoim;)Szczególnie że pamiętam rok gdzie u nas chyba przez 2 miesiące było po minus 30 - 15 a w Kolonii ledwo spadało na minus - ok zachodnie Niemcy ale jednak.
A co do ligi to też mam odmienne zdanie - Zgadzam się że akurat 16 zespołów to najgorszy układ, bo wychodzi jedynie 30 meczów w sezonie - tyle że zamiast 18 ja preferował bym 10.Jak dla mnie to maksimum, jeśli chodzi o zespoły które cokolwiek prezentują i to nie ma żadnego znaczenia że mamy 40 milionowy kraj - w tym 40 milionowym kraju mamy 350 tys piłkarzy(seniorzy i juniorzy) - w Czechach - 10 milionowych - 400 tyś(gdzie nawet nie jestem pewien czy czasami w tej liczbie nie ma tylko seniorów) - w Holandii 16 milionowej - 1.2 mln.

sandbender 05.02.2010 08:15

Ja bym zostawił tą przerwę zimową, ale maksymalnie skrócił letnią, miedzy sezonami. To nie może być tak, że w najlepszą pogodę do grania piłkarze mają wolne - cały czerwiec i lipiec. Rozumiem, że czerwiec musi być wolny bo UEFA/FIFA, mistrzostwa świata, Europy czy coś, ale lipiec? Jak za gorąco to grać o 20 przy świetle.

sandomingo 05.02.2010 08:28

Wszystko to prawda co piszecie powyżej.
Ale do tego byłaby niezbędna już nie reforma ale prawdziwa REWOLUCJA bo nie chodzi tylko o zmianę systemu rozgrywek ale zmianę mentalności kopaczy, trenerów, działaczy...
Przecież nawet nasz treneiro nie dalej jak w środę oświadczył że praktycznie na wiosnę czeka Wisłę MARATON - czyli 13 meczów w lidze + PP.
3 miesiące i powiedzmy 15-16 meczów.
I jak tu nie być zaj.....ym??
Jakby tak jeszcze Wisła miała grać na wiosnę w pucharach europejskich to kadra musiałaby liczyć chyba 35-40 chłopa.Bo przecież będą padać jak muchy pod ciężarem tylu spotkań

funkykoval 05.02.2010 09:41

OT
Co do reformy ekstraklasy to moim zdaniem powinna liczyć jak w Austrii 10 zespołów i mieć 4 rundy czyli 36 meczów. Powiększenie naszej buraczanej ligi do 18 zespołów to nieporozumienie - owszem 34 mecze, ale z rywalami pokroju Piasta, Odry czy Polonii Bytom, albo jeszcze słabszymi. Jak nasi zawodowcy mogliby podnieść swój poziom grając 24 mecze w roku z słabikami, a max 8 meczy z mocnymi przeciwnikami (oczywiści na miarę ligi). Przy 10-zespołowej ekstraklasie mamy za przeciwników: Lecha Legię, Bełchatów, Ruch czy nawet Polonię Warszawa albo Cracovię, ale gramy z nimi po 4 razy w sezonie.

3rider 05.02.2010 09:43

Dla lepszego poziomu ligi powinna byc obcieta do 12 druzyn. Tyle, ze wtedy mielibysmy pozamiatane, bo z czolowka regularnie dostajemy baty

KOMINEK 05.02.2010 09:49

Problem w tym, że w lipcu są wakacje i pytanie ilu ludzi by chodziło na mecze.
Ligę powiększyć do 18 raczej to chyba niezbyt dobry pomysł, bo poziom by się nam jeszcze bardziej obniżył.
Może właśnie zmniejszyć i zrobić 4 rundy?? ale z jakiś powodów tego nigdzie się nie praktykuje.
Na dzień dzisiejszy cieszmy się, że jest jak jest, bo przy tej szczupłości kadry może jakoś te 13 meczów przeczłapiemy, – ale faktycznie problem istnieje i jeśli chcemy coś znaczyć na arenie międzynarodowej to powinniśmy więcej grać.

W Rosji sezon zaczyna się 14 marca a runda wiosenna kończy się 26 lipca – 14 kolejek
Jesienne zaczyna się tydzień później i kończy się ostatniego listopada w sumie 30 kolejek - tyle co u nas.

felipe 05.02.2010 09:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez funkykoval (Post 850954)
OT
Co do reformy ekstraklasy to moim zdaniem powinna liczyć jak w Austrii 10 zespołów i mieć 4 rundy czyli 36 meczów. Powiększenie naszej buraczanej ligi do 18 zespołów to nieporozumienie - owszem 34 mecze, ale z rywalami pokroju Piasta, Odry czy Polonii Bytom, albo jeszcze słabszymi. Jak nasi zawodowcy mogliby podnieść swój poziom grając 24 mecze w roku z słabikami, a max 8 meczy z mocnymi przeciwnikami (oczywiści na miarę ligi). Przy 10-zespołowej ekstraklasie mamy za przeciwników: Lecha Legię, Bełchatów, Ruch czy nawet Polonię Warszawa albo Cracovię, ale gramy z nimi po 4 razy w sezonie.

No zgoda, 10 ekip byłoby rozwiązaniem optymalnym. Wszystko pięknie.

Sęk w tym, że jest to mało realne. Na dzień dobry trzeba wyrzucić ze 2-3 ekipy ze Śląska. A oni mają zbyt silne lobby by do tego dopuścić. My tracimy sportowo, ale takim Piastom i innym Odrom zależy na najwyższej klasie rozgrywkowej - dla nich mecz z Legią/Wisłą to 5 tys sprzedanych biletów, z Pelikanem Łowicz - to góra 2 tys. Kasa kasa.
I drugie - zaraz widzę gadanie, że "tak duży kraj zasługuje na ligę z prawdziwego zdarzenia" - hasło klucz, chwytliwy. A, że np: "Lódź zasługuje na 2 pierwszoligowe kluby" i takie tam, Nie przejdzie to u nas.

Prezydentowa 05.02.2010 10:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 3rider (Post 850956)
Tyle, ze wtedy mielibysmy pozamiatane, bo z czolowka regularnie dostajemy baty


No rzeczywiście.

08/09

Polonia - Wisła 0;2
Wisła - Lech 1;4
Legia - Wisła 2;1
Wisła - Polonia 2;1
Lech - Wisła 1;1
Wisła - Legia 1;0

07/08

Wisła - Lech 4;2
Wisła - Legia 1;0
Wisła - Groclin 3;0
Lech - Wisła 1;2
Legia - Wisła 2;1
Groclin - Wisła 0;0

06/07

Legia - Wisła 1;1
Zagłębie - Wisła 0;0
Wisła - Bełchatów 2;4
Wisła - Legia 3;1
Wisła - Zagłębie 0;0
Bełchatów - Wisła 1;2


Regularne baty - na 18 meczów przegraliśmy 4

funkykoval 05.02.2010 11:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KOMINEK (Post 850958)
Problem w tym, że w lipcu są wakacje i pytanie ilu ludzi by chodziło na mecze.
Ligę powiększyć do 18 raczej to chyba niezbyt dobry pomysł, bo poziom by się nam jeszcze bardziej obniżył.
Może właśnie zmniejszyć i zrobić 4 rundy?? ale z jakiś powodów tego nigdzie się nie praktykuje.
Na dzień dzisiejszy cieszmy się, że jest jak jest, bo przy tej szczupłości kadry może jakoś te 13 meczów przeczłapiemy, – ale faktycznie problem istnieje i jeśli chcemy coś znaczyć na arenie międzynarodowej to powinniśmy więcej grać.

W Rosji sezon zaczyna się 14 marca a runda wiosenna kończy się 26 lipca – 14 kolejek
Jesienne zaczyna się tydzień później i kończy się ostatniego listopada w sumie 30 kolejek - tyle co u nas.

Owszem praktykuje tylko w Austrii. W kilku innych krajach, gdzie gra 12 drużyn, rozgrywają po 32 -33 rundy w sezonie: Szkocja, Dania, Izrael - dla przykładu, kiedyś też Chorwacja. Oczywiście, że zmniejszenie ligi nie spotka się z przychylnością różnych potentatów typu Polonia, Piast itd. ale gdyby przystąpić do faktycznego wypełniania warunków licencyjnych - to drużyny te nie miałyby wiele ciekawego do powiedzenia. Faktem jest, że ani Polonia, ani Piast takowych warunków nie spełniają i jeszcze 2-3 lata spełniać nie będą !!!!!!!

Zresztą - wystarczyłoby podzielić pieniądze z kontraktu ekstraklasy - de facto Canal + - na dwie części - proporcjonalnie np. 2/3 kontraktu ekstraklasa, 1/3 kontraktu nowa I liga (czyli 6 słabeuszy z ekstraklasy + np. 6 najlepszych I ligowców) i wyglądałoby to normalnie. Przecież nikt mi nie wmówi, że Znicz Pruszków, MKS Kluczbork czy Dolcan Ząbki to profesjonalne kluby, które muszą grać na zapleczu ekstraklasy i walczyć o awans do niej. Moim zdaniem w inny sposób nie podniesiemy poziomu rozgrywek, a zamiast idiotycznej ME dopuścić drużyny rezerw do gry w rozgrywkach o 1 stopień niżej niż I zespół. Tak jak się dzieje w innych ligach (chociażby Hiszpania).

Żmijka 05.02.2010 17:29

Puchar Ekstraklasy ma wrócić od next sezon.

brylant17 05.02.2010 19:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Żmijka (Post 851119)
Puchar Ekstraklasy ma wrócić od next sezon.


Pewne info?, jeżeli masz jakiegoś linka podziel się :D Tylko na co ten puchar?! :-/

RAFi89 05.02.2010 19:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Żmijka (Post 851119)
Puchar Ekstraklasy ma wrócić od next sezon.

Też coś o tym słyszałem, podobna trenerzy którzy na niego narzekali sami wyrazili chęć aby ten puchar powrócił. Podobno jest pomysł aby właśnie przerwę zimową w naszym kraju wypełnić w części Pucharem Ekstraklasy bo dotarło do nich że piłkarze nie mogą przez 3 mies. wypoczywać na obozach.

Nie pamiętam gdzie to było i na ile jest to wiarygodna informacja.

Wojtas 05.02.2010 19:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez felipe (Post 850920)


Pokażcie mi kraj z systemem:
- styczeń - urlop, zgrupowanie, truchtanie, sparingi
- luty - zgrupowanie, truchtanie, sparingi
- marzec, kwiecień, maj - jak nie grasz w PP to ze 13 (sic!) meczów, z czego marzec to słynne "wchodzenie w rytm meczowy", w kwietniu to już połowa ligi przechodzi obok meczów (ani nie spadną, ani nie grożą im puchary)
- czerwiec - urlop (raz na kilka lat z 10 biedaków musi pojechać z reprą na jakiś turniej, ale spoko, tylko na 3 mecze)
- lipiec - urlop/ pod koniec miesiąca zgrupowanie/truchtanie
- sierpień - sparingi, początek ligi (szukanie "rytmu meczowego")
- wrzesień - zanim złapią "rytm meczowy" - odpadnięcie z pucharów europejskich, zostaje liga
- październik , listopad - liga (przerwy na repre)
- grudzień
- 1-2 mecze, urlop

Szkoda słów.


lol

szkoda słow ,to nam daje gre w marcu kwietniu i maju -runda wiosenna

przerwa

a potem sierpien ,wrzesien,pazdziernik ,i 1 mecz w grudniu

6-7 miesiecy miesicy grania ,a tak to 2 miesiace przed obu rundami te pseuodo obozy czyli oni maja na czysto 4 miechy niieróbstwa ,i jak Lobo za 300 tys euro.. :lol: ....

i my mamy kondycyjnie ,wydolnosciowo rywalizowac z kimkolwiek

jak nasi pod koniec meczow juz zwykle oddychaja rekawami a co poniektorzy zą "zajebani" -??

i jak tu regularnie nie dostawac pod dupie w Pucharach?

_ukoL 05.02.2010 19:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 851170)
Pewne info?, jeżeli masz jakiegoś linka podziel się :D Tylko na co ten puchar?! :-/

Po to, żeby te nieroby zaczęły częściej grać i pokazywać ludziom, że nie zasługują na takie kontrakty jakie mają. Bardzo dobrze, powinien wrócić PE.

AYALA 05.02.2010 20:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtek_Lok (Post 851188)
Po to, żeby te nieroby zaczęły częściej grać i pokazywać ludziom, że nie zasługują na takie kontrakty jakie mają. Bardzo dobrze, powinien wrócić PE.

już widze jak Ci nasi ligowcy będą poważnie traktowac te mecze.Zbyt wiele meczów też nie może byc bo nałapią nasi grajkowie kontuzji.

farben 05.02.2010 20:32

Wisła Kraków: w sobotę przyleci Ba, w niedzielę odlecą na obóz

http://www.gazetakrakowska.pl/sport/...oboz,id,t.html

Żmijka 05.02.2010 20:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AYALA (Post 851230)
już widze jak Ci nasi ligowcy będą poważnie traktowac te mecze.Zbyt wiele meczów też nie może byc bo nałapią nasi grajkowie kontuzji.

Noa ba! Najbezpieczniej by było jakby z łóżek nie wstawali! :shock: Tylko koniecznie niech sami tam leżą - kontuzje! No i niech będą szerokie (łóżka) żeby nie spadli!

:rotfl:

KuLwIk 07.02.2010 13:18

Kadra na obóz:
bramkarze: Filip Kurto, Marcin Juszczyk, Mariusz Pawełek
obrońcy: Pablo Alvarez, Piotr Brożek, Michał Czekaj, Cleber, Arkadiusz Głowacki, Junior Diaz, Mariusz Jop, Marcelo
pomocnicy: Łukasz Burliga, Michał Chrapek, Łukasz Garguła, Konrad Gołoś, Tomas Jirsak, Andraż Kirm, Wojciech Łobodziński, Krzysztof Mączyński, Kamil Rado, Radosław Sobolewski
napastnicy: Rafał Boguski, Paweł Brożek, Patryk Małecki

Valdaer 07.02.2010 13:43

Garguła jedzie do Hiszpanii zamiast się rehabilitować?

KuLwIk 07.02.2010 13:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Valdaer (Post 851828)
Garguła jedzie do Hiszpanii zamiast się rehabilitować?

Będzie miał indywidualne treningi, ale będzie się aklimatyzował przy drużynie. Lepsze to niż samotne, żmudne siedzenie w klubie.

mic 07.02.2010 14:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KuLwIk (Post 851816)
Kadra na obóz:
bramkarze: Filip Kurto, Marcin Juszczyk, Mariusz Pawełek
obrońcy: Pablo Alvarez, Piotr Brożek, Michał Czekaj, Cleber, Arkadiusz Głowacki, Junior Diaz, Mariusz Jop, Marcelo
pomocnicy: Łukasz Burliga, Michał Chrapek, Łukasz Garguła, Konrad Gołoś, Tomas Jirsak, Andraż Kirm, Wojciech Łobodziński, Krzysztof Mączyński, Kamil Rado, Radosław Sobolewski
napastnicy: Rafał Boguski, Paweł Brożek, Patryk Małecki

Ba zostanie dolaczony do druzyny jak przejdzie testy w poniedzialek ?

bearex 07.02.2010 14:06

Tak, jest napisane na oficjalnej.

Żmijka 07.02.2010 14:09

JEST NAPISANE :!:
(nie pisze)

Jeśli przejdzie badania i podpisze kontrakt. I będzie bilet do Hiszpanii.

saklak1906 07.02.2010 14:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez RAFi89 (Post 851173)
Też coś o tym słyszałem, podobna trenerzy którzy na niego narzekali sami wyrazili chęć aby ten puchar powrócił. Podobno jest pomysł aby właśnie przerwę zimową w naszym kraju wypełnić w części Pucharem Ekstraklasy bo dotarło do nich że piłkarze nie mogą przez 3 mies. wypoczywać na obozach.

Nie pamiętam gdzie to było i na ile jest to wiarygodna informacja.

Juz widze te placze ze sa zmenczeni sezonem bo musieli w przerwie zimowej czy letniej grac w pilke. Ale pomysl dobry niech graja, lepsze to od siedzenia w domu i wpiepszania chipsow

kosaTS 07.02.2010 14:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KuLwIk (Post 851816)
Kadra na obóz:
bramkarze: Filip Kurto, Marcin Juszczyk, Mariusz Pawełek
obrońcy: Pablo Alvarez, Piotr Brożek, Michał Czekaj, Cleber, Arkadiusz Głowacki, Junior Diaz, Mariusz Jop, Marcelo
pomocnicy: Łukasz Burliga, Michał Chrapek, Łukasz Garguła, Konrad Gołoś, Tomas Jirsak, Andraż Kirm, Wojciech Łobodziński, Krzysztof Mączyński, Kamil Rado, Radosław Sobolewski
napastnicy: Rafał Boguski, Paweł Brożek, Patryk Małecki

Singlar nie. :/

63.5 Kg 07.02.2010 14:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kosaTS (Post 851848)
Singlar nie. :/

Bylo powiedziane ze jego rehabilitacja sie przeciaga i bedzie dopiero gotowy na druga polowe rundy jak cos.

AS82 07.02.2010 16:15

Wyglada na to ,że poza Singlarem wszyscy zdrowi .Co do składu to ciekawe czy Gołoś będzie w stanie rywalizować o miejsce w składzie.Jeśli zakontraktują Ba ,to wiedząc że raczej nei zatrudnimy bramkarza ,pozostaje kwestia napastnika,bo mamy ich tylko 3ech


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:44.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl