![]() |
Cytat:
|
Cytat:
W takim razie go nie bierz, zasugelrowalbym jeszcze tylko, zeby ogolnie go z domu nie wypuszczac, bo w szkole czy na podworku bywa jeszcze gorzej. |
Dla mnie akcja na plus.Trzeba było jeszcze przypomnieć Enschede na jakimś transparencie po angielsku, albo wypunktować w jakimś oświadczeniu,które by trafiło do nocnikarzy obsługujących trening.
do tomek100 : powiedz mi , kto się przejmuje, albo kogo obchodzi fakt,że nie weźmiesz syna na mecz, bo przeklinają ? najbardziej pewnie syn się zmartwi. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
No marsz Rusków to brzmi prowokacyjnie i kontrowersyjnie. Może być ciepło. Niech się Warszawa martwi .NIefortunna data i podteksty będą. Zdania na temat treningu nie zmieniam. Nie nasza impreza nie pod naszym patronatem nie wchodzimy z butami był i będzie czas się wykazac.
|
Cytat:
Kibice, którzy są potencjalnym "targetem" widowisk przy Reymonta na pewno źle się poczuli słysząc takie przyśpiewki. I tutaj chodzi o dobro klubu. Co innego zaśpiewać o Cracovii, co innego o Euro, które podnosi emocje milionom Polaków. Samo śpiewanie haseł o Wisełce, czy AntyCracovia byłoby zupełnie wystarczające. A dla zwykłych kibiców myślę, że teksty o Euro były zupełnie niezrozumiałe i nie dotarły do odbiorców. |
Cytat:
100% poparcia. Też wtedy obywaliśmy się bez sprzętu i bez pieprzonej agresji, dlatego nas dzisiaj irytują te błazny, ktore nazywają siebie kibicami, a w gruncie rzeczy robią wiochę na trybunach (nie mowiąc o bezsensownej agresji poza nimi). Otwarty trening był dla ludzi, ktorzy chcieli z bliska poczuć wielką, światową piłkę, a nie dla debili, ktorzy chcieli wyłądowac swoje kompleksy. Teraz wyładowują swoje kompleksy na forum uważając się za bardziej fanatycznych bo więcej razy i głosniej krzykneli JŻS. Ja mam nadzieję, że kiedyś ten model kbicowania zostanie zakończony. W ten czy inny sposób. Zakompleksieni debile odejdą tam gdzie ich miejsce. Zostaną ludzie kochający piłke i swoje kluby a nie siejący nienawiść do sąsiadek. ps. nie czekam na polemikę zakompleksiałych |
Cytat:
|
Cytat:
Po za tym to haslo nie zostalo wymyslone nagle, a problem polega na tym, ze nasz narod w 90% skupia sie tylko i wylacznie na swojej wlasnej dupie i chocby wszyscy dookola gineli przez to euro, to dopoki, ktos tego nie odczuje na sobie to ma na to gleboko wyjebane. UP: Mowie calkowicie powaznie, zadnego "malpowania" nie bylo, jedynie manifestacja w formie dopingu. |
Cytat:
|
Czy Holendrzy ucierpieli czy nie to mi w sumie zwisa i powiewa. To naród bufonów. NAtomiast zasada :jak Cię widzą tak Cię piszą jest bezterminowa. Takie zagrywki to sranie na włąsny herb. Mniejsza z intencjami. Efekt całkowicie odwroty niz intencje.. Bezsens i wiocha.Szkoda polemiki bo żyjemy w innych światach...
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
No jak to EURO takie be i fee to idźcie pod magistrat albo na procesję Bożeo Ciała albo najlepiej na przemarsz Rusków przez Warszawe. Będzie w Waszych klimatach i na pewno zauważone przez cały świat. Ale spokojnym ludziom dajcie żyć spokojnie. Bez wpychania butem swoich poglądów . jaro1985..ale jakie to zdanie? bo nikt nie rozumie .. przecież to nie był mecz Wisły i nic z Wisła związane. a może się myle? impreza dla dzieci i pikników i tyle.....a skoro to Wam takie obojętne to kurde kto tak po te bilety szturmował? Ktopod stadionem handlował? :D
|
Dla mnie plusem dla tej siarki na stadionie było to, że publiczność nie odpowiedziała gwizdami.
Ale globalnym minusem jest to, że Ci ludzie nie kupią karnetu na przyszły sezon. AMEN |
Większość zachodnich mediów trąbi o rasistowskim zachowaniu kibiców krakowskich na otwartym treningu holendrów. Przez grupkę cymbałów, która dała minimalny powód do takich podejrzeń - mamy teraz najczarniejszy z możliwych PR. I zamiast mówić o fajnym Krakowie i super kibicach, którzy mile witają piłkarzy - jesteśmy rasistami, idiotami itd...
Brawo. |
czytam czytam i uwierzyć nie moge...Dlaczego NIKT nie wyraził swojego sprzeciwu na stadionie?dlaczego ludzie którzy rzekomo na Wisłe chodzili w latach 80-90 mówią że napiętnowanie sąsiadki jest wyrazem "debilizmu" stawiając wnioski jakby to Kibice Wisły winni byli za to że Kraków jest miastem specyficznym? Taka bierna postawa "Was" (na szczęście nie wszystkich) doprowadziła do tego że niestety jeżeli nie będziemy walczyć z nimi na każdym możliwym froncie to Wasi Synowie nigdy nie przyznają się do tego że są za Wisłą poprostu będą się bać barwy (o zgrozo) będziecie kitrać po majtach i ubierać je dopiero na stadionie. Nie mogę tez zrozumieć po co te płacze? Czy ktoś na treningu ucierpiał?komuś coś się stało? Nie grupa osób wyraziła swoje zdanie na temat imprezy która Polsce jest zupełnie niepotrzebna i nic nie wniesie poza niepotrzebnym zadłużeniem Państwa wyrazili swoje zdanie na temat tego ze ludzie są bardziej homolenderscy niz Polscy(Gdyby dziwnym trafem sąsiadka lub dla wielu tutaj Legia miała otwarty trening na Naszym stadionie to też przyodzialiby barwy Legii?)
|
Cytat:
|
Cytat:
Grupę cymbałów to sobie na czole wymaluj. Zrób im jeszcze loda, żeby im nie dać minimalnych powodów do takich podejrzeń... Idź się płaszcz przed "cywilizowanym" zachodem, żeby myśleli, że jesteś fajny... |
|
Cytat:
Po drugie ja do Holandii mam taki stosunek, jak stosunek Państwa holenderskiego do mnie. Jeśli to panstwo traktuje mnie jak zwierze, to ja w stosunku do tego Państwa będę miał zbliżony stosunek. Enschede i wszystko jasne... |
Cytat:
Cytat:
Teraz daj sobie ostrzeżenie debilu za wyzywanie innych od debili. Teraz wybiórczo będziesz traktował regulamin i mi dasz bana a sam będziesz cieszył ryja do monitora? Pewnie też usuniesz mój post, bo tak jest łatwiej :) Cytat:
Tyle już było pisane, skoro obrażacie frajerze jeden z drugim przez internet ludzi działających na Wiśle - ustawcie się na Reymonta z nimi, albo na wyjeździe. Wtedy zobaczymy czy będziecie tacy cwani... |
Tak, my sobie wymyśliliśmy, a wy żyjcie dalej w swoim świecie i róbcie z nas pośmiewisko, to nam pomoże. Klapki na oczy i jazda.
|
Cytat:
Pare stron tematu, a żaden oburzony nie potrafi odpowiedzieć na pytanie czym niby "skandaliczne zachowanie" (przez innych nazwane po prostu "wyrażaniem własnego zdania") zaszkodziło Holendrom. Pójdziecie za parę lat do pracy lub lepiej, założycie własną działalność to zobaczycie ile kosztuje "ładne wyglądanie przed zachodnimi mediami". Skarbówka i ZUS nie zapominają. Szczególnie teraz jak będzie trzeba spłacać długi. |
dziwne,jak naszych kibiców pałowali w holandii i trzymali jak bydło w jakiś strefach to nie widziałem specjalnego lamentu na forum
,ale oczywiście zamknięcie kibiców z Krakowa i nie wpuszczenie ich do miasta to nie jest rasizm to jest właśnie ta tolerancja,gościnność,otwartość zachodnia itd.. |
Wierzę, że nie było żadnych takich zachowań. Nigdzie nie napisałem, że tak było. Napisałem, że jeśli w ogóle, to grupka ludzi(cymbałów) mogła dać minimalny powód do podejrzeń.
I tu nie chodzi o robienie loda mediom, a o to, jak inni postrzegają nas i jaka opinia idzie w świat. Chcecie być uważani za rasistów nieumiejących się zachować? Liczę, że ktoś z miasta/klubu/organizatora wyda oficjalne oświadczenie, w którym kategorycznie stwierdzi, że żadnych takich zachowań nie było. |
Cytat:
Cytat:
A co ci z tego oświadczenia? Myślisz, że "rzetelne zachodnie media" wydrukują sprostowanie? Bo prawda jest najważniejsza? |
Cytat:
a tobie framat, gratuluje rozpowszechniania swoich idiotycznych tez na portalach ogólnopolskich http://www.wykop.pl/link/1164705/ras...mment-10390137 Ktoś powinien cię utemperować anonimowy błaźnie. |
http://www.sport.pl/euro2012/1,12711...Otworzcie.html
Myślę że cel został osiągnięty, jest o was głośno. Powiem tylko brawo a epitety pozostawię dla siebie bo z tego co widzę dyskusja z wami jest bez sensu.... |
Cytat:
|
Cytat:
Żyjcie dalej w swojej bajcie z poczuciem wiecznego zagrożenia.:alleluja: |
Nie rozumiem ich mamy Euro, taka impreza zdarza się raz na sto lat, Holandia - wicemistrz świata, największe gwiazdy, a jakieś matoły robią pośmiewisko nie tylko Polski ale także Wisły, obrażanie sraksy ok ale sezon się skończył nie rozumiem tego, kibice przyszli popatrzyć na trening a nie wyzywać "Małpów" od takich i takich. Euro w Krakowie skończy się praktycznie niedługo(2 tygodnie) a fajnie by w Holandii gazety napisały "Miło na ugościli"
Cytat:
|
Cytat:
powiedz tylko, że to sarkazm, bo jeszcze to odczytają za pochwałę i nabiorą rozpędu do podobnych działań. Oczywiście, że nie było rasistowskich haseł, słyszałem na własne uszy. Ale co do chuya mają do treningu Holendrów pasy, po których pociskano?, bo tego nie kumam |
Cytat:
|
Cytat:
Po drugie ja do Holandii mam taki stosunek, jak stosunek Państwa holenderskiego do mnie. Jeśli to panstwo traktuje mnie jak zwierze, to ja w stosunku do tego Państwa będę miał zbliżony stosunek. Enschede i wszystko jasne... A tak naprawdę trzeba być ZA EURO, całował herb holenderski/włoski/niemiecki, ubierać sie jak klaun w obce barwy i malować ryje, robić szopke i głośno piszczec na widok Balitelliego, Ronaldo, czy innego zelusia- aby być porządnym, myślący, tolerancyjnym, wspaniałym, wzorcowym europejczykiem, kibicem, itp. Jeśli powyższego nie robisz jesteś głupkiem, polglowkiem, chamem, prostakiem, ksenofobem, faszysta, rasista. Media w Polsce (tzw. Gowno Prawda) i media europejskie naznacza Cię i nasluchasz sie od rodaków, ze Twoje zachowanie szkodzi Polsce, bo nie piszą o nas miłe, ładnie i przyjemnie. Jakiś pedał czy lewak w Londynie nie kliknie LIKE IT. Co gorsza nawet tutaj znajda sie ludzie, którzy maja wyprawę mózgi przez "gowno prawdę" i TVN. I powtarzają kłamstwa oraz lykaja bez zastanowienia interpretacje faktów, albo raczej insynuacje. |
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:17. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl