Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła Kraków w mediach (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=2620)

mozdzierzz 07.06.2012 22:49

Cytat:

A co nazywasz szacunkiem? Od nas sie oczekuje padania na kolana przed wszystkim co jest spoza naszych granic, zabrania nam się manifestowania swojego stosunku do tej calej szopki, naklania sie nas do tego, zeby sie farbowac na holendrow, niemcow czy innych anglikow. Przyjechali na turniej to niech sobie go rozegraja i jada do domu. A wydarzenia ze srody to nie byla zadna szopka, to byl jeden z niewielu niezaleznych glosow dezaprobaty dla calego gowna jakie sie z tym euro wiaze..
W sumie to cieżko się nie zgodzić z Tobą a całkowita paranoja to ten marsz Rosjan który ma przejść przez Warszawę. Ja jednak uważam że można ten protest było przeprowadzić z większą klasą a już całkiem nie rozumiem mieszania do tego parchów bo te 2 wątki są od siebie niezależne.

fst 07.06.2012 22:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tomek100 (Post 1255344)
...

Pokaz mi, kto tego nie oczakuje lepiej. Bo poki co to nawoluje sie do ludzi zeby wszyscy byli holendrami, niemcami, zeby przypadkiem nikt nie pomyslal o tym, zeby mowic glosno o problemach jakie euro przynioslo- o tragediach ludzi, ktorzy to euro zbudowali tak na dobra sprawe. I co to jest wg. Ciebie? Bo jak dla mnie to jest wlasnie oczekiwanie masowego padania na kolana. Doszlo do tego, ze my, obywatele tego kraju nie mozemy nawet swobodnie sie poruszac bo na kazdym kroku jestesmy nekani przez "odpowiednie sluzby", mimo ze jestesmy u siebie, a banda eurogejow sobie baluje, rozpierdala co popadnie i jeszcze sie im do tego przyklaskuje. I takie sa fakty na chwile obecna.

W takim razie go nie bierz, zasugelrowalbym jeszcze tylko, zeby ogolnie go z domu nie wypuszczac, bo w szkole czy na podworku bywa jeszcze gorzej.

maro olTSkul 07.06.2012 22:52

Dla mnie akcja na plus.Trzeba było jeszcze przypomnieć Enschede na jakimś transparencie po angielsku, albo wypunktować w jakimś oświadczeniu,które by trafiło do nocnikarzy obsługujących trening.

do tomek100 :

powiedz mi , kto się przejmuje, albo kogo obchodzi fakt,że nie weźmiesz syna na mecz, bo przeklinają ?
najbardziej pewnie syn się zmartwi.

FraMat 07.06.2012 22:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jot (Post 1255335)
FraMat nie kompromituj się tymi ostrzeżeniami... ciota pozostanie ciotą, frajer frajerem i nie zamierzam zmieniać swojego języka wobec takich delikwentów.

Jesteś na tym forum i tu piszesz. Zobowiązałeś się do przestrzegania regulaminu. Swoje opinie zachowaj dla siebie, a jesli nie potrafisz to nie zdziw sie, że będą konsekwencje

tomek100 07.06.2012 22:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez maro olTSkul (Post 1255350)
Dla mnie akcja na plus.Trzeba było jeszcze przypomnieć Enschede na jakimś transparencie po angielsku, albo wypunktować w jakimś oświadczeniu,które by trafiło do nocnikarzy obsługujących trening.

do tomek100 :

powiedz mi , kto się przejmuje, albo kogo obchodzi fakt,że nie weźmiesz syna na mecz, bo przeklinają ?
najbardziej pewnie syn się zmartwi.

Tak jak myślałem, tacy jak Ty nic nie zrozumieli/zrozumieją z to co napisałem. Koniec tematu z mojej strony. Oby z tej nienawiści nic się złego nie stało, np. Twojemu dziecku (o ile go masz).

fst 07.06.2012 22:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PanPlamka (Post 1255347)
Te "odglosy dzungli" (cytuje za wybiorcza) rzeczywscie mialy miejsce? Informuja juz o tym nie tylko Holendrzy ale i brytyjski Guardian i ITV. Jakos nie chce mi sie wierzyc.

Tak sie teraz nazywa na zachodzie zorganizowany doping.

darotsok73 07.06.2012 22:59

No marsz Rusków to brzmi prowokacyjnie i kontrowersyjnie. Może być ciepło. Niech się Warszawa martwi .NIefortunna data i podteksty będą. Zdania na temat treningu nie zmieniam. Nie nasza impreza nie pod naszym patronatem nie wchodzimy z butami był i będzie czas się wykazac.

bonawentura 07.06.2012 23:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fst (Post 1255332)
A dla mnie obrzydliwe jest to, ze ludzie traca poczucie wlasnej wartosci tylko dlatego ze nazjezdzala nam sie cala zgraja Anglikow, Holendrow itd

Ale to jest tak, jakby w ogóle zignorowani zostali Holendrzy. Komu oni niby są winni tego, że kibice nagle wymyślili hasło "fuck euro". Euro to wielkie wydarzenie. Sam jestem cholernie zły na to że nie grają na naszym stadionie spotkań finałowych, ale robienie to po to by w jakiś sposób pokazać swoją tożsamość z klubem jest dla mnie co najmniej niezrozumiałe.

Kibice, którzy są potencjalnym "targetem" widowisk przy Reymonta na pewno źle się poczuli słysząc takie przyśpiewki. I tutaj chodzi o dobro klubu.

Co innego zaśpiewać o Cracovii, co innego o Euro, które podnosi emocje milionom Polaków. Samo śpiewanie haseł o Wisełce, czy AntyCracovia byłoby zupełnie wystarczające. A dla zwykłych kibiców myślę, że teksty o Euro były zupełnie niezrozumiałe i nie dotarły do odbiorców.

FraMat 07.06.2012 23:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez darotsok73 (Post 1255336)
Gwiaździsty... hmm. chodzę na R 22 od 85 roku. Byłes już na świecie? czy dopiero spod szafy wypełzałeś? . Ale to nie istotne i nie twoja sprawa. Jeździłęm na wyjazdy po drugich ligach ,stałem na Xw błocie . Co z tego?Obywaliśmy się bez noży , i pieprzionej agresji i sensu w nienawiści do wszystkiego...Dla większosci tutaj to prehistoria. Fakty są takie że robicie wioche z kibicoowania i dajecie argumenty oponentom...... Smieszny mógłby być mój syn gdybym pozwolił mu zadawać się z takimi czesiami jak Ty...ale nbiedoczekanie Twoje.. Prędzej Ty znikniesz ze stadionu niz my.. dobrze to wiesz.. Trening Holendrów mi zwisa i powiewa.. Robienie Wiochy na Wisełce i pod niby szyldem Wisły nigdy.. .. Skoro tego nie trybisz to bierz swoją dzidę i idź do parku udowadniać swoje racje takim jak ty...

Dokładnie... też bylem na meczach Wisły już w latach 80-ych.
100% poparcia.
Też wtedy obywaliśmy się bez sprzętu i bez pieprzonej agresji, dlatego nas dzisiaj irytują te błazny, ktore nazywają siebie kibicami, a w gruncie rzeczy robią wiochę na trybunach (nie mowiąc o bezsensownej agresji poza nimi).
Otwarty trening był dla ludzi, ktorzy chcieli z bliska poczuć wielką, światową piłkę, a nie dla debili, ktorzy chcieli wyłądowac swoje kompleksy.
Teraz wyładowują swoje kompleksy na forum uważając się za bardziej fanatycznych bo więcej razy i głosniej krzykneli JŻS.
Ja mam nadzieję, że kiedyś ten model kbicowania zostanie zakończony. W ten czy inny sposób. Zakompleksieni debile odejdą tam gdzie ich miejsce. Zostaną ludzie kochający piłke i swoje kluby a nie siejący nienawiść do sąsiadek.

ps. nie czekam na polemikę zakompleksiałych

PanPlamka 07.06.2012 23:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fst (Post 1255353)
Tak sie teraz nazywa na zachodzie zorganizowany doping.

Serio pytam, ktos niby udawal malpy na trybunach? Brzmi to absurdalnie.

fst 07.06.2012 23:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bonawentura (Post 1255356)
...

Juz ktos tutaj to pisal- czy holendrom stala sie krzywda, czy ktos im przerwal trening? Nie, wiec nie rozumiem dlaczego to sprowadzasz do takiego poziomu.
Po za tym to haslo nie zostalo wymyslone nagle, a problem polega na tym, ze nasz narod w 90% skupia sie tylko i wylacznie na swojej wlasnej dupie i chocby wszyscy dookola gineli przez to euro, to dopoki, ktos tego nie odczuje na sobie to ma na to gleboko wyjebane.

UP:
Mowie calkowicie powaznie, zadnego "malpowania" nie bylo, jedynie manifestacja w formie dopingu.

jaro1985r 07.06.2012 23:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1255357)
Dokładnie... też bylem na meczach Wisły już w latach 80-ych.
100% poparcia.

Też wtedy obywaliśmy się bez sprzętu i bez pieprzonej agresji, dlatego nas dzisiaj irytują te błazny, ktore nazywają siebie kibicami, a w gruncie rzeczy robią wiochę na trybunach (nie mowiąc o bezsensownej agresji poza nimi).
Otwarty trening był dla ludzi, ktorzy chcieli z bliska poczuć wielką, światową piłkę, a nie dla debili, ktorzy chcieli wyłądowac swoje kompleksy.
Teraz wyładowują swoje kompleksy na forum uważając się za bardziej fanatycznych bo więcej razy i głosniej krzykneli JŻS.
Ja mam nadzieję, że kiedyś ten model kbicowania zostanie zakończony. W ten czy inny sposób. Zakompleksieni debile odejdą tam gdzie ich miejsce. Zostaną ludzie kochający piłke i swoje kluby a nie siejący nienawiść do sąsiadek.

ps. nie czekam na polemikę zakompleksiałych

Doprowadziliście do tego ,że w mieście gdzie była sama Wisła doszedł groźny konkurent z którym teraz się walczy. Nie miejcie teraz do młodych pretensji.

darotsok73 07.06.2012 23:19

Czy Holendrzy ucierpieli czy nie to mi w sumie zwisa i powiewa. To naród bufonów. NAtomiast zasada :jak Cię widzą tak Cię piszą jest bezterminowa. Takie zagrywki to sranie na włąsny herb. Mniejsza z intencjami. Efekt całkowicie odwroty niz intencje.. Bezsens i wiocha.Szkoda polemiki bo żyjemy w innych światach...

jaro1985r 07.06.2012 23:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez darotsok73 (Post 1255363)
Czy Holendrzy ucierpieli czy nie to mi w sumie zwisa i powiewa. To naród bufonów. NAtomiast zasada :jak Cię widzą tak Cię piszą jest bezterminowa. Takie zagrywki to sranie na włąsny herb. Mniejsza z intencjami. Efekt całkowicie odwroty niz intencje.. Bezsens i wiocha.Szkoda polemiki bo żyjemy w innych światach...

No właśnie Ty masz inny pogląd na pewne sprawy,my inny .My swoje zdanie prezentujemy w realu na stadionie, Ty w internecie

fialo 07.06.2012 23:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez darotsok73 (Post 1255363)
Czy Holendrzy ucierpieli czy nie to mi w sumie zwisa i powiewa. To naród bufonów. NAtomiast zasada :jak Cię widzą tak Cię piszą jest bezterminowa. Takie zagrywki to sranie na włąsny herb. Mniejsza z intencjami. Efekt całkowicie odwroty niz intencje.. Bezsens i wiocha.Szkoda polemiki bo żyjemy w innych światach...

OK, ok WIOCHA. Napisałeś to już 1423684584 razy, więc wszyscy już tu zrozumieliśmy :)

PanPlamka 07.06.2012 23:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fst (Post 1255359)
Juz ktos tutaj to pisal- czy holendrom stala sie krzywda, czy ktos im przerwal trening? Nie, wiec nie rozumiem dlaczego to sprowadzasz do takiego poziomu.
Po za tym to haslo nie zostalo wymyslone nagle, a problem polega na tym, ze nasz narod w 90% skupia sie tylko i wylacznie na swojej wlasnej dupie i chocby wszyscy dookola gineli przez to euro, to dopoki, ktos tego nie odczuje na sobie to ma na to gleboko wyjebane.

UP:
Mowie calkowicie powaznie, zadnego "malpowania" nie bylo, jedynie manifestacja w formie dopingu.

UEFA zaprzeczyla jakoby na treningu Holendrow doszlo do "malpowania". I super. Czym innym jest bojkot turnieju czy wyzywanie sasiadki a czym innym "odglosy dzungli" jak to pieknie okreslilo GooWno. Zapytalem tylko dlatego, ze o ile znam te niby antysemickie przyspiewki (ktore tak naprawde gowno maja wspolnego z zydami jak Melikson czy Biton) o tyle nie przypominam sobie, zeby Chavez czy inny Diaz doswiadczyli rasizmu ze strony kibicow.

darotsok73 07.06.2012 23:28

No jak to EURO takie be i fee to idźcie pod magistrat albo na procesję Bożeo Ciała albo najlepiej na przemarsz Rusków przez Warszawe. Będzie w Waszych klimatach i na pewno zauważone przez cały świat. Ale spokojnym ludziom dajcie żyć spokojnie. Bez wpychania butem swoich poglądów . jaro1985..ale jakie to zdanie? bo nikt nie rozumie .. przecież to nie był mecz Wisły i nic z Wisła związane. a może się myle? impreza dla dzieci i pikników i tyle.....a skoro to Wam takie obojętne to kurde kto tak po te bilety szturmował? Ktopod stadionem handlował? :D

sylver_ 07.06.2012 23:45

Dla mnie plusem dla tej siarki na stadionie było to, że publiczność nie odpowiedziała gwizdami.
Ale globalnym minusem jest to, że Ci ludzie nie kupią karnetu na przyszły sezon.

AMEN

krkgiba 08.06.2012 00:20

Większość zachodnich mediów trąbi o rasistowskim zachowaniu kibiców krakowskich na otwartym treningu holendrów. Przez grupkę cymbałów, która dała minimalny powód do takich podejrzeń - mamy teraz najczarniejszy z możliwych PR. I zamiast mówić o fajnym Krakowie i super kibicach, którzy mile witają piłkarzy - jesteśmy rasistami, idiotami itd...
Brawo.

A29L 08.06.2012 00:40

czytam czytam i uwierzyć nie moge...Dlaczego NIKT nie wyraził swojego sprzeciwu na stadionie?dlaczego ludzie którzy rzekomo na Wisłe chodzili w latach 80-90 mówią że napiętnowanie sąsiadki jest wyrazem "debilizmu" stawiając wnioski jakby to Kibice Wisły winni byli za to że Kraków jest miastem specyficznym? Taka bierna postawa "Was" (na szczęście nie wszystkich) doprowadziła do tego że niestety jeżeli nie będziemy walczyć z nimi na każdym możliwym froncie to Wasi Synowie nigdy nie przyznają się do tego że są za Wisłą poprostu będą się bać barwy (o zgrozo) będziecie kitrać po majtach i ubierać je dopiero na stadionie. Nie mogę tez zrozumieć po co te płacze? Czy ktoś na treningu ucierpiał?komuś coś się stało? Nie grupa osób wyraziła swoje zdanie na temat imprezy która Polsce jest zupełnie niepotrzebna i nic nie wniesie poza niepotrzebnym zadłużeniem Państwa wyrazili swoje zdanie na temat tego ze ludzie są bardziej homolenderscy niz Polscy(Gdyby dziwnym trafem sąsiadka lub dla wielu tutaj Legia miała otwarty trening na Naszym stadionie to też przyodzialiby barwy Legii?)

sylver_ 08.06.2012 01:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez A29L (Post 1255374)
Nie mogę tez zrozumieć po co te płacze? Czy ktoś na treningu ucierpiał?komuś coś się stało?

nie, nikomu nic się nie stało. Potrzebny jest przykład Dino Baggio, żeby głośniej mówić o Wiśle Kraków i jej fanach? sorry, pewno większość hoolsów nie zna tematu...;]

palikot 08.06.2012 01:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krkgiba (Post 1255373)
Większość zachodnich mediów trąbi o rasistowskim zachowaniu kibiców krakowskich na otwartym treningu holendrów. Przez grupkę cymbałów, która dała minimalny powód do takich podejrzeń - mamy teraz najczarniejszy z możliwych PR. I zamiast mówić o fajnym Krakowie i super kibicach, którzy mile witają piłkarzy - jesteśmy rasistami, idiotami itd...
Brawo.

Było? KU*WA PYTAM BYŁO?

Grupę cymbałów to sobie na czole wymaluj. Zrób im jeszcze loda, żeby im nie dać minimalnych powodów do takich podejrzeń...

Idź się płaszcz przed "cywilizowanym" zachodem, żeby myśleli, że jesteś fajny...

Gervas 08.06.2012 02:42

http://www.eurosport.pl/pilka-nozna/...25/story.shtml

domin_czyzyny 08.06.2012 06:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bonawentura (Post 1255316)
Przyśpiewki w stylu "ole, ole, euro pier#ole" są co najmniej nie na miejscu. Gdzie jest szacunek dla gości, czyli Holendrów?

Dla mnie to było po prostu obrzydliwe.

Po pierwsze nie były to okrzyki " Holandię .......e" a odnoszace sie do turnieju.
Po drugie ja do Holandii mam taki stosunek, jak stosunek Państwa holenderskiego do mnie.
Jeśli to panstwo traktuje mnie jak zwierze, to ja w stosunku do tego Państwa będę miał zbliżony stosunek.

Enschede i wszystko jasne...

Jot 08.06.2012 06:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1255357)
Dokładnie... też bylem na meczach Wisły już w latach 80-ych.
100% poparcia.
Też wtedy obywaliśmy się bez sprzętu i bez pieprzonej agresji, dlatego nas dzisiaj irytują te błazny, ktore nazywają siebie kibicami, a w gruncie rzeczy robią wiochę na trybunach (nie mowiąc o bezsensownej agresji poza nimi).

Łżesz jak pies :) Są dowody, że było inaczej... sprzęt, agresja, w mediach nie było o tym słychać, bo nie było takiego przekazu medialnego jak dzisiaj. Za błazna dasz sobie ostrzeżenie albo bana? Miało nie być obrażania.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1255357)
Otwarty trening był dla ludzi, ktorzy chcieli z bliska poczuć wielką, światową piłkę, a nie dla debili, ktorzy chcieli wyłądowac swoje kompleksy.
Teraz wyładowują swoje kompleksy na forum uważając się za bardziej fanatycznych bo więcej razy i głosniej krzykneli JŻS.
Ja mam nadzieję, że kiedyś ten model kbicowania zostanie zakończony. W ten czy inny sposób. Zakompleksieni debile odejdą tam gdzie ich miejsce. Zostaną ludzie kochający piłke i swoje kluby a nie siejący nienawiść do sąsiadek.
ps. nie czekam na polemikę zakompleksiałych

Skąd wiesz, że ktoś chciał wyładować swoje kompleksy? Twoja nadzieja ginie w realnym świecie, bo nie masz wiele do powiedzenia na stadionie :)
Teraz daj sobie ostrzeżenie debilu za wyzywanie innych od debili. Teraz wybiórczo będziesz traktował regulamin i mi dasz bana a sam będziesz cieszył ryja do monitora? Pewnie też usuniesz mój post, bo tak jest łatwiej :)
Cytat:

Pierwotnie napisane przez krkgiba
Większość zachodnich mediów trąbi o rasistowskim zachowaniu kibiców krakowskich na otwartym treningu holendrów. Przez grupkę cymbałów, która dała minimalny powód do takich podejrzeń - mamy teraz najczarniejszy z możliwych PR. I zamiast mówić o fajnym Krakowie i super kibicach, którzy mile witają piłkarzy - jesteśmy rasistami, idiotami itd...
Brawo.

Rasistowskie zachowania to wymyśliliście sobie wy, smutne piz.dy, których jedynym zajęciem jest siedzenie przed komputerem i klepanie w klawiaturę. Nie macie co w domu robić, sracie we własne gniazdo, kur.wy dziennikarze czytają forum i tworzą ścierwo, co nazywacie "większość zachodnich mediów".

Tyle już było pisane, skoro obrażacie frajerze jeden z drugim przez internet ludzi działających na Wiśle - ustawcie się na Reymonta z nimi, albo na wyjeździe. Wtedy zobaczymy czy będziecie tacy cwani...

krkgiba 08.06.2012 07:27

Tak, my sobie wymyśliliśmy, a wy żyjcie dalej w swoim świecie i róbcie z nas pośmiewisko, to nam pomoże. Klapki na oczy i jazda.

mr_kwolf 08.06.2012 07:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krkgiba (Post 1255386)
Tak, my sobie wymyśliliśmy, a wy żyjcie dalej w swoim świecie i róbcie z nas pośmiewisko, to nam pomoże. Klapki na oczy i jazda.

Czyli byłeś na treningu i były rasistowskie odgłosy, tak? Proste pytanie.

Pare stron tematu, a żaden oburzony nie potrafi odpowiedzieć na pytanie czym niby "skandaliczne zachowanie" (przez innych nazwane po prostu "wyrażaniem własnego zdania") zaszkodziło Holendrom.

Pójdziecie za parę lat do pracy lub lepiej, założycie własną działalność to zobaczycie ile kosztuje "ładne wyglądanie przed zachodnimi mediami". Skarbówka i ZUS nie zapominają. Szczególnie teraz jak będzie trzeba spłacać długi.

South 08.06.2012 07:40

dziwne,jak naszych kibiców pałowali w holandii i trzymali jak bydło w jakiś strefach to nie widziałem specjalnego lamentu na forum

,ale oczywiście zamknięcie kibiców z Krakowa i nie wpuszczenie ich do miasta to nie jest rasizm to jest właśnie ta tolerancja,gościnność,otwartość zachodnia itd..

krkgiba 08.06.2012 07:41

Wierzę, że nie było żadnych takich zachowań. Nigdzie nie napisałem, że tak było. Napisałem, że jeśli w ogóle, to grupka ludzi(cymbałów) mogła dać minimalny powód do podejrzeń.

I tu nie chodzi o robienie loda mediom, a o to, jak inni postrzegają nas i jaka opinia idzie w świat. Chcecie być uważani za rasistów nieumiejących się zachować?

Liczę, że ktoś z miasta/klubu/organizatora wyda oficjalne oświadczenie, w którym kategorycznie stwierdzi, że żadnych takich zachowań nie było.

mr_kwolf 08.06.2012 07:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krkgiba (Post 1255393)
Wierzę, że nie było żadnych takich zachowań. Nigdzie nie napisałem, że tak było. Napisałem, że jeśli w ogóle, to grupka ludzi(cymbałów) mogła dać minimalny powód do podejrzeń.

I tu nie chodzi o robienie loda mediom, a o to, jak inni postrzegają nas i jaka opinia idzie w świat. Chcecie być uważani za rasistów nieumiejących się zachować?

Liczę, że ktoś z miasta/klubu/organizatora wyda oficjalne oświadczenie, w którym kategorycznie stwierdzi, że żadnych takich zachowań nie było.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krkgiba (Post 1255386)
Tak, my sobie wymyśliliśmy, a wy żyjcie dalej w swoim świecie i róbcie z nas pośmiewisko, to nam pomoże. Klapki na oczy i jazda.

To skoro wierzysz, że tak nie było to po co te wycieczki że grupa cymbałów robi z nas pośmiewisko? Zdecyduj się. Bo wychodzi na to, że kibice w niczym nie zawinili, a i tak według Ciebie są winni.

A co ci z tego oświadczenia? Myślisz, że "rzetelne zachodnie media" wydrukują sprostowanie? Bo prawda jest najważniejsza?

Snow 08.06.2012 08:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez framat
Otwarty trening był dla ludzi, ktorzy chcieli z bliska poczuć wielką, światową piłkę, a nie dla debili, ktorzy chcieli wyłądowac swoje kompleksy.
Teraz wyładowują swoje kompleksy na forum uważając się za bardziej fanatycznych bo więcej razy i głosniej krzykneli JŻS.
Ja mam nadzieję, że kiedyś ten model kbicowania zostanie zakończony. W ten czy inny sposób. Zakompleksieni debile odejdą tam gdzie ich miejsce. Zostaną ludzie kochający piłke i swoje kluby a nie siejący nienawiść do sąsiadek.
ps. nie czekam na polemikę zakompleksiałych

Kompleks to dla mnie ma ktoś kto podnieca się tym, że jakiejś światowej klasy kopacz wykonał kilka skłonów na treningu. To jest dopiero zaściankowość.

a tobie framat, gratuluje rozpowszechniania swoich idiotycznych tez na portalach ogólnopolskich

http://www.wykop.pl/link/1164705/ras...mment-10390137

Ktoś powinien cię utemperować anonimowy błaźnie.

Killler 08.06.2012 08:17

http://www.sport.pl/euro2012/1,12711...Otworzcie.html

Myślę że cel został osiągnięty, jest o was głośno.
Powiem tylko brawo a epitety pozostawię dla siebie bo z tego co widzę dyskusja z wami jest bez sensu....

cfa 08.06.2012 08:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Killler (Post 1255400)
http://www.sport.pl/euro2012/1,12711...Otworzcie.html

Myślę że cel został osiągnięty, jest o was głośno.
Powiem tylko brawo a epitety pozostawię dla siebie bo z tego co widzę dyskusja z wami jest bez sensu....

Ja chciałbym również pogratulowac.

Pablo84 08.06.2012 08:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez cfa (Post 1255401)
Ja chciałbym również pogratulowac.

Ja również chciałem pogratulować niezwykle obiektywnego źródła informacji.gratuluje też kompletnego oderwania od rzeczywistosci.Ogladaliscie kiedykolwiek mecze bez komentarza w lidze angielskiej włoskiej, greckiej, francuskiej czy niemieckiej?Stadiony w Pl można nazwać wręcz oazą spokoju i opanowania w porównaniu z tym, co się dzieje za granią.tylko o tym się nie dowiecie z mediów, bo która poważna gazeta by się takim rozdmuchanym problemem zajmowała.
Żyjcie dalej w swojej bajcie z poczuciem wiecznego zagrożenia.:alleluja:

syryls 08.06.2012 08:40

Nie rozumiem ich mamy Euro, taka impreza zdarza się raz na sto lat, Holandia - wicemistrz świata, największe gwiazdy, a jakieś matoły robią pośmiewisko nie tylko Polski ale także Wisły, obrażanie sraksy ok ale sezon się skończył nie rozumiem tego, kibice przyszli popatrzyć na trening a nie wyzywać "Małpów" od takich i takich. Euro w Krakowie skończy się praktycznie niedługo(2 tygodnie) a fajnie by w Holandii gazety napisały "Miło na ugościli"
Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pablo84 (Post 1255405)
Ja również chciałem pogratulować niezwykle obiektywnego źródła informacji.gratuluje też kompletnego oderwania od rzeczywistosci.Ogladaliscie kiedykolwiek mecze bez komentarza w lidze angielskiej włoskiej, greckiej, francuskiej czy niemieckiej?Stadiony w Pl można nazwać wręcz oazą spokoju i opanowania w porównaniu z tym, co się dzieje za granią.tylko o tym się nie dowiecie z mediów, bo która poważna gazeta by się takim rozdmuchanym problemem zajmowała.
Żyjcie dalej w swojej bajcie z poczuciem wiecznego zagrożenia.:alleluja:

Chyba w niższych ligach, w lidze angielskiej i niemieckiej takich zachowań nie ma wogóle, przykładowo Borussia - Schalke, kibice nie są ze sobą agresywni, kto wygra ten jest lepszy, w Anglii to za wyzwisko można dostać po kieszeni.

sylver_ 08.06.2012 08:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Killler (Post 1255400)
http://www.sport.pl/euro2012/1,12711...Otworzcie.html

Myślę że cel został osiągnięty, jest o was głośno.
Powiem tylko brawo a epitety pozostawię dla siebie bo z tego co widzę dyskusja z wami jest bez sensu....

również się przyłączam.

powiedz tylko, że to sarkazm, bo jeszcze to odczytają za pochwałę i nabiorą rozpędu do podobnych działań.
Oczywiście, że nie było rasistowskich haseł, słyszałem na własne uszy.

Ale co do chuya mają do treningu Holendrów pasy, po których pociskano?, bo tego nie kumam

Pablo84 08.06.2012 08:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez syryls (Post 1255406)
Nie rozumiem ich mamy Euro, taka impreza zdarza się raz na sto lat, Holandia - wicemistrz świata, największe gwiazdy, a jakieś matoły robią pośmiewisko nie tylko Polski ale także Wisły, obrażanie sraksy ok ale sezon się skończył nie rozumiem tego, kibice przyszli popatrzyć na trening a nie wyzywać "Małpów" od takich i takich. Euro w Krakowie skończy się praktycznie niedługo(2 tygodnie) a fajnie by w Holandii gazety napisały "Miło na ugościli"

Chyba w niższych ligach, w lidze angielskiej i niemieckiej takich zachowań nie ma wogóle, przykładowo Borussia - Schalke, kibice nie są ze sobą agresywni, kto wygra ten jest lepszy, w Anglii to za wyzwisko można dostać po kieszeni.

No właśnie.....problem w tym , żę jednak CHYBA Nie.:-D.Google nie boli.

domin_czyzyny 08.06.2012 09:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bonawentura (Post 1255316)
Przyśpiewki w stylu "ole, ole, euro pier#ole" są co najmniej nie na miejscu. Gdzie jest szacunek dla gości, czyli Holendrów?

Dla mnie to było po prostu obrzydliwe.

Po pierwsze nie były to okrzyki " Holandię .......e" a odnoszace sie do turnieju.
Po drugie ja do Holandii mam taki stosunek, jak stosunek Państwa holenderskiego do mnie.
Jeśli to panstwo traktuje mnie jak zwierze, to ja w stosunku do tego Państwa będę miał zbliżony stosunek.

Enschede i wszystko jasne...

A tak naprawdę trzeba być ZA EURO, całował herb holenderski/włoski/niemiecki, ubierać sie jak klaun w obce barwy i malować ryje, robić szopke i głośno piszczec na widok Balitelliego, Ronaldo, czy innego zelusia- aby być porządnym, myślący, tolerancyjnym, wspaniałym, wzorcowym europejczykiem, kibicem, itp.

Jeśli powyższego nie robisz jesteś głupkiem, polglowkiem, chamem, prostakiem, ksenofobem, faszysta, rasista. Media w Polsce (tzw. Gowno Prawda) i media europejskie naznacza Cię i nasluchasz sie od rodaków, ze Twoje zachowanie szkodzi Polsce, bo nie piszą o nas miłe, ładnie i przyjemnie.
Jakiś pedał czy lewak w Londynie nie kliknie LIKE IT.

Co gorsza nawet tutaj znajda sie ludzie, którzy maja wyprawę mózgi przez "gowno prawdę" i TVN. I powtarzają kłamstwa oraz lykaja bez zastanowienia interpretacje faktów, albo raczej insynuacje.

KoPer 08.06.2012 09:21

a pamiętacie to:

http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...9883052393.jpg

mlynnek 08.06.2012 09:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mr_kwolf (Post 1255388)
Czyli byłeś na treningu i były rasistowskie odgłosy, tak? Proste pytanie.

Tak, byłem i były. Co teraz?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:17.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl