Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Pytania do moderatorów i bieżące działania! (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=214)

Kordel_Walker 27.07.2010 13:04

Macios powinien założyć swój temat ala czat, o czym mu pisałem kilka tyg. temu i niech się tam tłumaczy czy mu wolfy "próbował obrobić gębę, co było w jego skrzynce, kto mu wierzy, kto nie..czy inne pierdoły "związane" z polityką transferową"
Tolerujecie te wypociny, bo boicie się żeby nie przeszedł do Wislaonline jak Zbymak, zależy wam by konkurecja nie miała zbyt wielkich odwiedzin, ok rozumiem to, ale możecie go pozostawić u siebie i sprawić jednocześnie, żeby temat pol. tr. był o polityce transferowej a nie o lamentach świętokrzyskich...
Niech założy ze Zbymakiem swój temat, najlepiej niemoderowany, bo widać, że jednak mają jakieś prawdziwe informacje i sam bym tam czasem zaglądał, ale wojenki, które prowadzą w temacie są nie na temat i ich już po porostu za dużo. Burdel jednym słowem. Nie wiem jaki mod jest teraz odpowiedzialny za pol. tr. Wisły, z Wolfym się nie zgadzam w żadnej kwestii, oprócz polityki (nie Wisły), ale przyznać trzeba teraz, że jak moderował to było "w*****ienie" ale przynajmniej był porządek. Tera jest i wkur*wienie i burdel.

Wiślacka Kalwaria 27.07.2010 13:07

Kolejny raz brawa dla moderatorow za coraz to wiekszy burdel na forum!

WislakWiDoK 27.07.2010 13:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wiślacka Kalwaria (Post 945152)
Kolejny raz brawa dla moderatorow za coraz to wiekszy burdel na forum!

Ludzie wakacje są. Nie każdy musi siedziec na forum 24/h. Wyluzujcie troche...

Jaroo1 27.07.2010 22:06

Mam pewne przymyslenia odnosnie tematu Europejskie puchary w wykonaniu polskich druzyn. Wiadomo dyskutuje sie tam o klubach ktore graja w pucharach ale problemem jest to ze w watku wypowiadaja sie WISLACY ktorzy calym sercem kibicuja naszym wrogom. Moim zdaniem jest to po prostu rzecz uwlaczajaca, nie przystoi aby kibic Wisly w ogole mowil ze kibcuje klubowi ktorego nie nawidzimy i ktory nie nawidzi nas, a tym bardziej zalosne jest pisanie o tym na forum Wisly, idac dalej moze w przyszlosic na stadionie beda grupki kibicow Wisly i okazjonalnych fanow Lecha? Proponowalbym okreslic jakies odgorne ustalenia za ktorych nieprzestrzeganie grozilyby bany bo inaczej tego problemu sie rozwiazac nie da.
Ciagle jakies glupie teksty typu "trzeba im kibicowac dla dobra polskiej pilki, oni awansuja do LM to nam sie polepszy, kasa itd, super super beda pkt do rankingu" itd Po prostu wstyd jest ze tacy ludzie wypowiadaja sie na forum Wislakow.
Prosze o jakies rozwiazanie tej sprawy bowiem jest ona irytujaca. A jak sie pozniej okazuje to kibice Wisly i Lecha to osoby ktore nie chodza na mecze i mieszkaja w Poznaniu patrz Kordel Wolker...

WRzŚ 27.07.2010 22:13

dopiero sie zorientowałes ze na Wisle chodza (albo nie chodza tylko sympatyzuja zza monitora) miłosnicy piłki a nie osoby które stawiaja na pierwszym miejscu dobro ABG, poszanowanie dla barw, zasad itd???
którzy np nie dorzuca sie do oprawy bo ktos skrytykował na necie ich ulubionego trenera.
albo zycza jak najlepiej Cracovii zeby liga była ciekawsza

ewcia 27.07.2010 22:18

Znajdują się i takie rodzynki, które 2 lata temu sympatyzowały z Wisłą mają konta na forum, a teraz nagle sympatyzują z Lechem i na ich wyjazd chcą jechać.Tylko tam skutecznie odbijają się od "ściany".

ZoneNh 27.07.2010 22:28

Kibice sukcesu, najzwyklejsze przerzuty ciśnie się wiele słów na język, ale na forum niestety nic się z tym nie zrobi
bo przecież wolność słowa jest bardzo szeroko rozumiana w internecie.

"Ce..... nas pojęcie..."

Jaroo1 27.07.2010 22:38

Cytat:

dopiero sie zorientowałes ze na Wisle chodza (albo nie chodza tylko sympatyzuja zza monitora) miłosnicy piłki a nie osoby które stawiaja na pierwszym miejscu dobro ABG, poszanowanie dla barw, zasad itd???
którzy np nie dorzuca sie do oprawy bo ktos skrytykował na necie ich ulubionego trenera.
albo zycza jak najlepiej Cracovii zeby liga była ciekawsza
Nie, wiem ze sa tacy ludzie, wiem ze beda ale skoro jestesmy na forum to latwo mozna takich kismitow wywalic, ot jednym pstryknieciem palca. Ludziom trzeba wmawiac pewne schematy bo w tych czasach gdzie naogladaja sie tvnu i naczytaja gw to zaczynaja myslec tak jak chca te szmatlawce a wiec trzeba im spowrotem z mozgow zrobic cos pozytywnego. I tak samo sprawe z tym kibicowaniem kazdemu poslkiemu klubowi widze tutaj. Nie pomaga im tlumaczenie pewnych spraw to wprowadzic zasade ze za takie cos sa bany, to doprowadzi ze takie pokemony nie beda sie rozsprzestrzeniac, i bedzie mozna innych "wychowac" na normlnych kibicow.
Oczywiscie to tylko moje myslenie ale uwazam ze sluszne. Po prostu glupote trzeba temperowac, ograniczac i wtlaczac mlodym, niekumatym sluszne racje bo inaczej to sie rozpuszcza jak dziadowski bicz. Zarowno w realu trzeba to robic ale w swiecie gdzie tak wielka role odgrywa komputeryzacja to i forum jest bardzo wazne.

Cytat:

Kibice sukcesu, najzwyklejsze przerzuty ciśnie się wiele słów na język, ale na forum niestety nic się z tym nie zrobi
bo przecież wolność słowa jest bardzo szeroko rozumiana w internecie.
Ale dlaczego nie? To jest chyba forum prywatne i jak ktos umiesci w regulaminie notke ze w kazdym poscie musisz pisac "kocham Wisle" albo wypad to bedziesz musial to robic. A jak nie to sie wynies z tego forum. Po prostu trzeba dopisac w regulaminie albo i nie dopisywac ale wprowadzic taka zasade slownie ze nie robimy z siebie pajacow piszac ze kibicuje w lidze Wisle ale w pucharach to kibicuje Lechowi- ale tylko pilkarzom a nie kibicom, a jakby grala Cracovia o LM to nawet jej bym kibicowal.
Panie i Panowie trzeba po prostu walczyc o Wislackosc i nie mowcie ze sie nie da. Kurde wszystko sie da, tylko trzeba chciec :)

Arturo Qr2nów 27.07.2010 22:46

Nie do wiary. Wejdzie jeden z drugim na forum Wisły i poucza jak to warto kibicować Lechowi oraz jakie to korzyści dla Wisły za tym stoją. A jeśli nie, to ma się kompleksy lub leci się na skargę do modów (jak by nie patrzeć osób kompetentnych do ucięcia chorych dyskusji). Jak się wam podobała flaga "J G" z przekreśloną gwiazdą, wyeksponowana na środku trybuny oraz pozdrowienia dla koleżanki zza Błoń? A tak w ogóle tematy traktujące o meczach warto chyba zamykać na godzinę przed i dwie po meczu - robi się tam chat i właśnie jakieś docinki.

Jaroo1 27.07.2010 22:47

Cytat:

HAHAha znaleźli sobie kółko wzajemnej adoracji i spijają z dziubków kompleksy żałosnego Amikolecha. Żal. Pojęcia macie zero o rankingach. Proponuję poczytać temat Witka...co by było dobre dla Wisly.
Jaro oczywiście jako pierwszy, poczuł, że mu się grunt pali pod nogami to przyleciał na skarge do "pytania do modów":)
Podobnie było jak dyskutowaliśmy w temacie "Budowa stadionu" razem z typami z SKWK...przyleciałeś tu jak kundel z podwiniętym ogonem, powiedziałeś, że cię poniosło, odbiegliśmy od tematu, itp i prosisz o bany dla wszystkich oprócz ciebie. Żałosne . Ale bardziej śmieszne:).
Pisze na priv. Wypisz mi te wszystkie plusy ktore poprzez dobra gre Lecha zaprocentuja na dobro Wisly. Te Twoje wszystkie argumenty podwaze a na koniec CI napisze ze nawet sie nie powinienes rzucac skoro nigdy nie byles na meczu WIsly, wiez z nia czujesz przez tv i mieszkasz w Poznaniu. Oczywiscie sam jestem w podobnej sytuacji od Ciebie, mieszkam na wy****owie ale Ty probojesz Wislakom (juz nie mowie tu o sobie) wmawiac co powinni a czego nie powinni. Ty kibic ktory z kibicowaniem ma tyle wspolnego co ogladniecie meczu w tv ;) Pozdro

PS rozumiesz co to jest forum Wisly Krakow? To jest taki wirtualny stadion, ok? I wyobrazasz sobie ze na tym prawdziwym stadionie kibic Wisly wyskakuje z tekstem ze kocha Lecha a i Cracovia nie taka zła? Chlopie sa jakies granice, na pewnym terytorium sie pewnych spraw nie porusza. Nie pojdziesz do Kosciola i nie powiesz ave szatan bo po prostu nie wypada, a jak powiesz to wylecisz na kopach. Tak samo powinno byc tutaj, na wirtualnym stadionie.

1q2 27.07.2010 22:50

Tych od kibicowania wszystkim w około to jeszcze jest gruba mniejszość natomiast ogólnie to takiego najazdu pokemonów jak od jakiś kilku miesięcy to ja nie pamiętam.W zasadzie przejęli władzę w najpopularniejszych piłkarskich tematach i idziemy na dno bo widzę że nie ma chęci by konkretnie się z tym uporać.
W niektórych tematach to nie ma sensu pisać bo i tak tego nikt nie przeczyta, bo jest to zalewane setkami kompletnie nic nie wnoszących postów i kłótni.
Dziś transferowy - nic w temacie się nie stało - ze 130 wpisów, mecz Amiki - ponad 200 wpisów, nie idzie tego czytać ,nie idzie pisać.Banowanie nic chyba nie daje bo non stop nowe konta.Gość pierwszy post a rozstawia wszystkich po ścianach.

Tragedia i apeluje zróbcie coś bo w niektórych tematach to jest jeden wielki śmietnik.
Może jedynym sposobem jest się zająć tymi co są i zablokować na jakiś czas możliwość rejestracji.
Coś trzeba zrobić bo ten burdel będzie się rozprzestrzeniał jak liga się zacznie

pozdrawiam, ja udaje się na dłuższy(planowany już o wiele wcześniej, ale nie wyszło;))odpoczynek od forum, więc do kiedyś;)

wolfy 28.07.2010 01:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kordel_Walker (Post 945150)
Nie wiem jaki mod jest teraz odpowiedzialny za pol. tr. Wisły, z Wolfym się nie zgadzam w żadnej kwestii, oprócz polityki (nie Wisły), ale przyznać trzeba teraz, że jak moderował to było "w*****ienie" ale przynajmniej był porządek. Tera jest i wkur*wienie i burdel.

:shock:

Niech ktoś sprawdzi, czy nie zhakowali Kordelowi konta. Najpierw te teksty o kibicowaniu Amice, a teraz - TO...

Daja`n 28.07.2010 07:19

Mam jedno pytanie dlaczego dostałem bana na tydzień za napisanie dla jaj jaki wzorek krzesełek ma być na trybunie?!Jak będziesz moderatorku dalej tak robił to zniechęcisz wielu Wiślaków do wyrażania swoich opini na tym forum.Więc zrób czasem użytek z mózgu zanim kogoś zablokujesz!!!

Wiślacka Kalwaria 28.07.2010 08:50

JA dostalem na miesiac bana(!) na moim normalnym koncie( to jest stare, nieuzywane od 1,5 roku) za to, ze w temacie o budowie stadionu zwrocilem uwage na panujacy tam burdel i beztresciowe posty. Moderatorzy, a prrzynajmniej wiekszosc z nich niestetty nie sa oodpowiednimi osobami zajmujacymi sie porzadkiem na tym forum

flamengista 28.07.2010 16:31

Problem amikofilii został dostrzeżony i podjęto działania naprawcze.

crazykaro 28.07.2010 22:19

Musze przyznać że moderatorzy wzięli się do roboty. Bardzo dobrze i gratuluje udanej akcji :hura::hura::hura:

1q2 29.07.2010 21:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez someonewisp (Post 947343)
**** w dupe Żurawskiemu!

Mam nadzieje że ta menda dostanie 'dożywocie'

tomo 30.07.2010 10:10

http://www.wislakrakow.com/forum/showthread.php?t=7499

Spamer

rafalek 30.07.2010 13:38

Chciałbym złozyć serdeczne życzenia adminowi naszego serwisu z okazji wypadającego dziś Dnia Administratora. Jest on obchodzony w każdy ostatni piątek lipca od 2000 roku. Sto lat i cierpliwości w prowadzeniu tego wózka!

bercik860 30.07.2010 19:25

http://www.wislakrakow.com/forum/sho...=4265&page=100
Chyba każdy wie o co chodzi.

grzesiek632 30.07.2010 19:29

A ja apeluje żeby zrobić porządek z tym azerskim kacapem w temacie meczowym Wisły z ich drużyna.
Już pomijam to że bezpośrednio mnie obraził, ale takie brednie co on wypisuje to w żadnym innym temacie się nie znajdzie.

Dlatego proszę rozpatrzeć mój apel. Dajcie mu bana na tydzień... chciałbym zobaczyć jeszcze co jego ryj będzie śpiewał w czwartek jak Wisła awansuje dalej.

szczebrzeszcz 30.07.2010 19:55

proszę o zamkniecie tematu http://www.wislakrakow.com/forum/showthread.php?t=7500

wysłałem prv do osoby ktora zajmie sie generalka, wiec on prawdopodbnie zalozy nowy temat tak jak bedzie wygodniej

RoS 31.07.2010 07:04

Prosiłbym o usunięcie (lub zamknięcie) tematu z pierwszej kolejki Typera.
http://www.wislakrakow.com/forum/showthread.php?t=7500

Zajmuję się liczeniem i chciałbym żeby to była kompletna kolejka a ktoś założył temat wcześniej bez jednego meczu. Chciałbym założyć ponownie według moich zasad aby było mi łatwiej liczyć.

Tych co już zagłosowali poinformuje na priv'a.

RoS 31.07.2010 07:24

Proszę o odklejenie starej generalki Typera:
http://wislakrakow.com/forum/showthread.php?t=6082

I przyklejenie Typera na nowy sezon:
http://www.wislakrakow.com/forum/showthread.php?t=7502

szczebrzeszcz 31.07.2010 09:58

jeszcze raz proszę o zamknięcie tematu, a usunąć po 1 kolejce
http://www.wislakrakow.com/forum/showthread.php?t=7500

ted 02.08.2010 10:20

szukam tematu o piwach ale nie mogę znaleźć, poratuję ktoś linkiem?

pablo92TSW 02.08.2010 10:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ted (Post 950483)
szukam tematu o piwach ale nie mogę znaleźć, poratuję ktoś linkiem?


http://wislakrakow.com/forum/showthr...t=1328&page=11

Coglin 04.08.2010 17:50

znowu to samo - jakas reklama blokuje mi forum przy wlaczonym Ad Muncherze.

WislakWiDoK 04.08.2010 23:22

Zróbcie prosze porządek w temacie To i Owo na luziku na temat bronowic.

kreseq 06.08.2010 11:49

http://wislakrakow.com/forum/member.php?u=58272 - Troll, ktory non stop wklepuje w kazdy temat link do beznadziejnej przerobki Ivony na YT.

szprotson 06.08.2010 13:47

Temat : H.Kasperczak trenerem Wisły -->: NIEAKTUALNY!

Gucio25 06.08.2010 14:35

taka mała uwaga do chyba Krissu.
nie musiałeś tak szybko zamykać tematu Wisła w LE, bo nawet nie ma gdzie już skomentować meczu/postawy grajków. a mecz był dopiero wczoraj, także nie wszystko chyba zostało powiedziane. ;)

Jaroo1 06.08.2010 15:35

Witam. Tydzien temu dostalem bana za to ze nazwalem pokemonami osoby piszace w temacie "Wisła Kraków w Lidze Europejskiej 10/11", ktorzy udzielali sie w trakcie meczu. Na dodatek w uzasadnieniu moderator napisal "w domu sobie wyzywaj ludzi od pokemonow" (prosze jaka kultura osobista. Ja nazwalem kogos od pokemonow to zasluguje na bana bo nie wiem napisalem nieprawde? Obrazilem kogos? A moderator tak sie odnosi do mnie i co wolno mu? Pozostawiam to bez komentarza)
Aby udowodnic ze sie nie mylilem pozwolilem sobie wyciac kilkanascie cytatow z dwoch stron wczorajszego tematu meczowego. Wszystkie posty byly pisane w trakcie trwania meczu lub w przerwie meczu

Cytat:

"Wystarczy polowa skladu Karabachu i bedziemy w lidze niezwyciezeni przez nastepnych kilka lat."
Cytat:

"K...a Boguski masakra!!! Henio woooooooooooonnnnnnnnnnnnnnnn!!!!!"
Cytat:

"Boguski w tym meczu to jakaś żenada, i Kasperczak razem z nim"
Cytat:

"Hhahaha łobo jaki rajd"
Cytat:

"Mamaliyew wszedł, noto dziękuje"
Cytat:

"Ja sie z nimi chetnie zamienie - bede biegal po boisku za tyle co oni maja za gre i lepiej sie spisze a oni niech zapierdzielaja w okopy tak jak piłkarze Korei Polnocnej po MS - pewnie słyszeliscie "
No to sie zamien. Zostan zawodowym pilkarzem i zarabiaj tyle co oni. To ze sa patalachami to nie znaczy ze lepiej od nicj spisalby sie zespol z I czy 22 ligi. Cala polska pilka to bagno

Cytat:

"co ten Sobol robi... co piłka to zwalnia i traci.. ehh szkoda słów..."
Cytat:

"3:2... mozna było wczesniej"
Cytat:

"Boguski gol hahaha"
hehehe ale fajny komentarz

Cytat:

"Boguski. 3:2."
a przepraszam to jest relacja live czy jakis czat. Rozumiem ze ktos sledzi przebieg meczu w dziale meczowym na forum i to dla niego pisanie 0:1, 0:2, 0:3, 1:3, 2:3

Cytat:

"Smiech, Śmiech a nie akcja."
Cytat:


"Jakby tego nie trafił ...."
...

Cytat:

"****a jebany kasperczak ciul co on wyprawia a boguski dalej gra ****a frajer jebany"
a to ch.., chamy, skur...y!!

Cytat:

"Żuraw znowu w środek DD"
:D

Cytat:

"Łobo jest już z***** "
Cytat:

"Ależ zaszarżował Boguski"
no

Cytat:

"Boguski znowu sie nie popisał"
fajna relacja. Lepiej czytac watek meczowy niz ogladac mecz bo wiecej sie z niego mozna dowiedziec.
Dzis powiedzmy polowa tekstow to byly teksty pokemonow. Dzialo sie tak dlatego ze na forum pewnie hasalo jednak kilkanascie osob ze zdrowym rozsadkiem, ktore na mecze Wisly chodza a nie sledza je przed monitorem jak ta czesc pokemonow sprzed tygodnia. Wczoraj wiadomo na meczu mogli byc nieliczni i dlatego ta proporcja miedzy tekstami pokemonow i normalnych osob byla zaburzona. W normalny dniu meczu tych madrzejszych postow jest kilka a setki sa postow bezsensownych.
Czy wiec mylilem sie nazywac czesc uzytkownikow pokemonami? Czy tak to zabolalo moderatora?
Ale mam sposob jak ominac ten problem. Na czas meczu dzial meczowym a nawet cale forum powinno byc zamkniete i nie powinien byc na nim napisany zaden post. Forum kibicow Wisly Krakow to forum kibicow a nie hodowcow rybek wiec wniosek z tego taki ze mecz rzecz swieta i w trakcie trwania meczu z czystej przyzwoitosci nie powinien sie na nim pojawic zaden post. Nie ma sie czym chwalic ze nie jest sie na meczu, nie ma co pisac na forum jak gra Twoja druzyna, tylko lepiej sie skupic na meczu a napisac cos po ochlonieciu.
Ale moze to nie jest forum kibicow WIsly Krakow tylko forum pokemonow z Wisly Krakow? Bo patrzac na posty ktore sa pisane w trakcie meczu to pisza je dzieciaki ktore sie zagrzaly bo Wisla gra slabo, i po co to pisac? Po co to czytac? Po co pozwalac zeby taka sytuacja miala miejsce co tydzien?
No to tyle ode mnie, chyba kazdy rozumie o co mniej wiecej mi chodzi. Moge dostac bana, moge sie na tym forum nie wypowiadac tylko posze zeby moderator przyznal sie do winy i zeby ktos odpowiedzialny za to forum napisal czy mam racje czy jednak forum jest po to zeby nie isc na mecz, siedziec na nim i komentowac live kazda minute meczu, pisac ze Łobo to chu., pisac ze Boguski to lamaga itp. Prosze o jakas sensowna odpowiedz, no chyba ze znowu zostane zbnowany bo napisalem cos niewygodnego ;/

Proud 06.08.2010 22:37

w Polityce transferowej Wisły do wywalenia wszystkie posty od 33345 w dół. Kolega pcpcpc zamęt zrobił a inni forumowicze(w tym ja niestety) "podkarmili" gościa.

WISŁAZWE 08.08.2010 11:36

Witam prośba do moderatora o zmianę nazwy tematu- http://wislakrakow.com/forum/showthread.php?t=7528

Na: Dyskusje, propozycje - Konkurs o Wiśle, bo z mojej winy wisła z małej litery. Jeżeli można to bardzo proszę.

Jaroo1 08.08.2010 20:16

Dziekuje za odniesienie sie do mojego postu sprzed 2 dni a teraz niech ktorys z moderatorow zajrzy do tematu meczowego Wisła - Arka i zobaczy ze miejsce mial kolejny zlot pokemonow. Pozdrawiam

Lysy 11.08.2010 21:18

Co to ma być , onet? czy pudelek?

http://wislakrakow.com/forum/showpos...&postcount=189


Ja wszystko rozumiem, ale żeby piłkarza od "idiotów" wyzywać ? :shock:

Jaroo1 11.08.2010 21:43

To przeciez mowie zeby w czasie meczu zamykac tematy czy nawet cale forum bo pokemoy szaleja a nie ma dla nich nic ciekawszego jak ogladanie nudnego meczu polskiej ekstraklasy i jednoczesne udzielanie sie na forum

flamengista 19.08.2010 18:36

W wakacje trudno upilnować forum, coś zawsze może umknąć. Dlatego uczulam odpowiedzialnych forumowiczów - jak widzicie bydło, dajcie cynk.

wisl@k_TS 19.08.2010 19:35

http://www.wislakrakow.com/forum/member.php?u=58729

Odstrzelić śmiecia.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:46.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl