Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Reprezentacja Polski (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=181)

pirat.z.karaibow 12.08.2009 21:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wislaJKG (Post 777975)
a na trybunach kaleczą nasze HSV..

Daj spokój. Istna profanacja, musiałem ściszyć telewizor.

Vinci 12.08.2009 21:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pirat.z.karaibow (Post 777978)
Daj spokój. Istna profanacja, musiałem ściszyć telewizor.

Jakoś pokracznie to wychodzi i chyba zdecydowanie za szybko :lol:

masada 12.08.2009 21:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pirat.z.karaibow (Post 777978)
Daj spokój. Istna profanacja, musiałem ściszyć telewizor.

haha, no, ja też :D

Jakieś 1,5 raza za szybko i jakoś tak w ogóle bez sensu :)

No, teraz nie ma wątpliwości kto pyknął bramkę :)

jaszczur90 12.08.2009 21:09

Brożek znów asystę zaliczył przy golu Obraniaka :-D

WislaJKG 12.08.2009 21:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Vinci (Post 777980)
Jakoś pokracznie to wychodzi i chyba zdecydowanie za szybko :lol:

za szybko to raz.. a dwa, że tak jakby brakowało tam jednej sylaby..
przemilcze to, że gdy śpiewane jest HSV, pół stadionu stoi i klaszcze w ogóle nie do rytmu...

ed. powie mi ktoś o co chodzi z tym "LEEEŁOOO" ? :D

pirat.z.karaibow 12.08.2009 21:13

Leooo... Leooo... Leooo... Leooo...

A kiedyś tam będzie

Fraaanek... Fraaanek... Fraaanek... Fraaanek...

:lol:

Lysy 12.08.2009 21:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bartek89TS (Post 777904)

Tak i co minutę reconect, bo ilość połączeń z kraju została przekroczona. Te całe justiny.tv to kpina. Polecam sopcast.

StelmiOriginal 12.08.2009 21:17

Lysy:

http://img196.imageshack.us/img196/4793/mozillab.jpg

To jest odpowiedz na twoj problem. Ja tak zrobilem i nigdy mi nie wywala okienek o premium account

krzywy 12.08.2009 21:19

Brożek powoli wyrasta nam na króla asyst!!! tyż piknie

For_FuN_ 12.08.2009 21:24

Blaszczykowski, to pilkarz z innej planety, potwierdzil to poraz kolejny.

2 bramki Obraniaka, piekna akcja przy drugiej. Brozek, jak widac jest bardzo uniwersalny.

Gra ogolnie slaba i bardzo towarzyska, bedzie zdecydowanie inaczej w meczach o punkty.

jabadabaryba 12.08.2009 21:31

"To była naprawdę ładna akcja, w której udział wzięli WSZYSCY piłkarze reprezentacji Polski: Błaszczykowski, Brożek i Obraniak. A tak w ogóle Francja - Grecja 2:0." weszło.com ;d

Kuba i Ludwik będą siła naszej reprezentacji, mam jeszcze nadzieję ze Murawski zacznie grać w Rosji, bo było widać ze nie grał długo a jest b. dobrym zawodnikiem(na pewno lepszym niż Iwański).

Mario Nh 12.08.2009 21:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 777970)
i kto teraz powie: Roger, nigdy nie będziesz Polakiem?

Może inaczej. Patrząc jak gra Obraniak:

Roger nigdy nie będziesz polakiem :lol:

MaG* 12.08.2009 21:33

Błaszczykowski miażdży system !!!

Natomiast nie rozumiem jak można powoływać Łobodzińskiego .Ten piłkarz już nic nie pokaże.Zero dynamiki , każda próba dryblingu praktycznie kończy się stratą piłki.Nic nie wnosi do drużyny!!!!!!
Naprawdę nie znajdzie się lepszy skrzydłowy w lidze? Przecież ten piłkarz to ledwo średniak krajowy.

Roger dzisiaj potwierdził ,że raczej jest już polakiem :D

ToTylkoJa 12.08.2009 21:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mario Nh (Post 778011)
Może inaczej. Patrząc jak gra Obraniak:

Roger nigdy nie będziesz polakiem :lol:

to samo mówiłeś po meczach na euro, gdzie Roger grał świetnie i był obok Boruca najlepszym piłkarzem reprezentacji Polski?

For_FuN_ 12.08.2009 21:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ToTylkoJa (Post 778014)
to samo mówiłeś po meczach na euro, gdzie Roger grał świetnie i był obok Boruca najlepszym piłkarzem reprezentacji Polski?


Niestety niektore osoby tutaj kieruja sie sympatiami klubowymi oceniajac poszczegolnych kadrowiczow i stad takie "kwiatki".

HEDu 12.08.2009 21:40

a jak gra Obraniak ? jakby nie te 2 gole to niczym sie nie wyróżnił, tracił piłki i był statyczny, ani 1 dośrodkowania a to niby pomocnik. może stres, może. ale Roger jak gra, to może jest wolny, może nie walczy o górne piłki, to dla mnie to są jedyne jego wady, po Błaszczykowskim najlepiej wyszkolony piłkarz repry. choc jak na braziliano troche flegma.

co dalej, Brozek znowu asysta, ciekawe... z Lewandowskim mysle ładnie by grali, jeden umie dobrze znalezc sie w sytuacji, drugi sie dobrze zastawia i odgrywa (taki ŚN), ale gramy 1 napastnikiem, szkoda.

W 1 połowie ładnie zapierdzielali Lewy z Murasiem, czyscili srodek tak, ze mozna było z łatewoscia robic akcje. Szczegolnie Murawski mnie zaskoczył, chłop jak na defensywnego pomocnika ma drybling, ma podanie, ma przyspieszenie, choc tylko 1 noge.

Dubi 12.08.2009 21:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ToTylkoJa (Post 778014)
to samo mówiłeś po meczach na euro, gdzie Roger grał świetnie i był obok Boruca najlepszym piłkarzem reprezentacji Polski?

mam nadzieję ze nie masz na mysli tych euro co ja ...

co do meczu zagralismy całkiem poprawnie.
teraz zacznie sie Obraniakomania.

Mario Nh 12.08.2009 21:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ToTylkoJa (Post 778014)
to samo mówiłeś po meczach na euro, gdzie Roger grał świetnie i był obok Boruca najlepszym piłkarzem reprezentacji Polski?

Tak, a dziś napisałem to półżartem pół serio.

Pytasz jako Polak czy Legionista ?

Cytat:

Pierwotnie napisane przez For_FuN_ (Post 778021)
Niestety niektore osoby tutaj kieruja sie sympatiami klubowymi oceniajac poszczegolnych kadrowiczow i stad takie "kwiatki".

O, otóż to. :-)

Cytat:

Oby tylko Leo Beenhakker wreszcie zrozumiał, że Rogera Guerreiro aktualnie nadaje się co najwyżej do przeprowadzania dzieci przez jezdnię na warszawskich ulicach, a nie do kierowania ruchem w reprezentacji Polski.
weszlo.com :lol:

Akceptując go czy nie, taka jest prawda.

jc2007 12.08.2009 21:50

młodzieżówka:
Francja 2-2 Polska

Podobno Małecki strzelił jedną. Może to ktoś potwierdzić?

darlonek9 12.08.2009 21:52

potwierdzam ;)

GemHZR 12.08.2009 21:55

Stwierdzenie, że Roger teraz nie nadaje się do kadry raczej nie powinno być rozpatrywane pod kątem czyichś uprzedzeń zwłaszcza, że i w Legii jest wystawiany do składu na siłę.

Arkas 12.08.2009 21:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 777970)
i kto teraz powie: Roger, nigdy nie będziesz Polakiem?

Z niego taki Polak jak z Łobodzińskiego Leo Messi.
Błaszczykowski naprawdę szacun, elegancko grał. Brozio dobrze że dogrywał a nie strzelał z pierwszej, bo lipa by pewnei była. Dla Krzynówka to już niestety chyba ostatnie mecze w reprze, dobije moze do 100 wystepów i pójdzie ajciu.
A co do dopingu to albo było strasznie lipnie, albo przyciszali w telewizji.

zidanemarcin 12.08.2009 21:59

Jak uslyszalem "Leo, Leo" to wyciszylem calkiem . . .

Ja rozumiem, to wszystko na znak sprzeciwienia sie PZPNowi i wszystkiemu co z nim zwiazane, ale jaki jest sens popierania az w taki sposob Beenhakkera :-/ ? Co on takiego wilkiego zrobil ?

P.S. To przyspieszone HSV bylo tragiczne !

ToTylkoJa 12.08.2009 22:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mario Nh (Post 778027)
Tak, a dziś napisałem to półżartem pół serio.

Pytasz jako Polak czy Legionista ?

Jako Polski Legionista:D

killzone 12.08.2009 22:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jc2007 (Post 778029)
młodzieżówka:
Francja 2-2 Polska

Podobno Małecki strzelił jedną. Może to ktoś potwierdzić?


Nawet mi nie przypominaj, bo mi przez nich kupon nie siadł :foch:

ToTylkoJa 12.08.2009 22:06

http://mundial.wp.pl/kat,1019539,tit...iadomosc.html?

Mariusz Lewandowski wybitnym reprezentantem


Ja mam pytanie, dlaczego aby być wybitnym reprezentantem, to trzeba zagrać 60 spotkań? Skąd ta liczba? Czemu nie 50? 100? Tylko 60?

bondTSW 12.08.2009 22:17

Być może Rogerowi przyda się zmiana otoczenia, może gra w innym klubie go rozkręci bo w Warszawie to już nic z niego nie będzie.
A Brozio, no cóż... niech idzie na zachód i się sprawdzi (kto by nie chciał się sprawdzić)...

masterlag 12.08.2009 22:22

Mecz wygrany to dobry mecz. Ale styl- jak zwykle :/ żal patrzeć, nudno jak w sejmie. I tylko dwóch piłkarzy na boisku: Błaszczykowski i Obraniak (jak to określiło weszło.com, druga bramka padła po ładnej akcji WSZYSTKICH piłkarzy, tj.: Błaszczyk-Brozio-Ludo).
Wgl to nie wiem DLACZEGO Leło obraca się cały czas wśród tych >swoich sprawdzonych<... Po co nam teraz Ebi, Roger, Łobo...? Lepiej wziąć Małego, Peszke... No, ale fakt, po co[?]. Leło wie najlepiej.
Że to mecz towarzyski, to ja osobiście do wyniku nie przywiązuje praktycznie żadnej uwagi. Bardziej w sparingach obchodzi mnie styl gry. I od tej strony jest tak dramatycznie, że nie umiem tego określić. Po prostu: bezbarwnie.
Noi kibice... Ja rozumiem, że to >nasi<, ale zamiast "jesteśmy z wami" powinno być "więcej ambicji" albo "Polska grać, ku*wa mać" (Roger by zrozumiał ^^). Zamiast tego pie*rzonego "Leo, leo" powinno być "chcemy trenera" albo już po prostu "Smuda, Smuda" ;). No i to HSV... słychać było, że to nie idzie z Krakowa z ul.Reymonta22, a z Bydgoszczy. Także tym razem to za >kolegów-kibiców< nie mogę być w pełni dumna i zadowolona.
Krótko mówiąc- jak było, tak pozostało. I chociaż mam bardzo dużo optymizmu w sobie, to jakoś nie widzę naszej kadry w MŚ2010. Kto wie, czy tak nawet nie będzie lepiej? o.O
EDIT: Również myślę, że dla samego Pawła [Brożka] najlepiej będzie jeśli pójdzie grac za granicę. Widzę go w 1.Bundeslidze. No, ale, zobaczymy jak się ta sprawa potoczy.
PS. Już widzę, jak jutro będzie można przeczytać, że "odczarowaliśmy stadion bydgoski" czy też "pewna wygrana z wyżej notowanym rywalem"... Na samą myśl, że tak może ktoś napisać- nie kupuję jutro gazet :]

EDIT: *ToTylkoJa*- no właśnie... Tez się zastanawiam. Kolejna głupota w naszej piłce. Do takiego "klubu" powinni się łapać ci na prawdę wybitni. I powinien jakiś taki dyplomik choćby wręczać np. prezes pzpn (choć u nas to by dostawali pewnie wszyscy jak leci; miałoby to jakiś sens).

I co do młodzieżówki- chociaż oni! I jakby ktoś wiedział kto strzelił [nie tylko dla nas] to będę wdzięczna za podanie info :)
*ToTylkoJa*- THX! za info.

ToTylkoJa 12.08.2009 22:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez masterlag (Post 778054)

I co do młodzieżówki- chociaż oni! I jakby ktoś wiedział kto strzelił [nie tylko dla nas] to będę wdzięczna za podanie info :)

Francja U21 - Polska U21 2:2 (1:0)
Bramki: Modeste 39, Dervite 80 - Patryk Małecki 65, Maciej Korzym 90+1

http://mundial.wp.pl/kat,1728,title,...wiadomosc.html

Wojtas 12.08.2009 22:45

No ładnie ladnie :)

Nasze HSV podkrecilo doping,i widac ze sie spodobało :)

A co do meczu to tylko Kuba i Obraniak cos potrafia ,szkoda ze Jelen ma kontuzje bo bez niego sporo tracimy.

KuLwIk 12.08.2009 22:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez masterlag (Post 778054)
Mecz wygrany to dobry mecz. Ale styl- jak zwykle :/ żal patrzeć, nudno jak w sejmie. I tylko dwóch piłkarzy na boisku: Błaszczykowski i Obraniak (jak to określiło weszło.com, druga bramka padła po ładnej akcji WSZYSTKICH piłkarzy, tj.: Błaszczyk-Brozio-Ludo).
Wgl to nie wiem DLACZEGO Leło obraca się cały czas wśród tych >swoich sprawdzonych<... Po co nam teraz Ebi, Roger, Łobo...? Lepiej wziąć Małego, Peszke... No, ale fakt, po co[?]. Leło wie najlepiej.
Że to mecz towarzyski, to ja osobiście do wyniku nie przywiązuje praktycznie żadnej uwagi. Bardziej w sparingach obchodzi mnie styl gry. I od tej strony jest tak dramatycznie, że nie umiem tego określić. Po prostu: bezbarwnie.
Noi kibice... Ja rozumiem, że to >nasi<, ale zamiast "jesteśmy z wami" powinno być "więcej ambicji" albo "Polska grać, ku*wa mać" (Roger by zrozumiał ^^). Zamiast tego pie*rzonego "Leo, leo" powinno być "chcemy trenera" albo już po prostu "Smuda, Smuda" ;). No i to HSV... słychać było, że to nie idzie z Krakowa z ul.Reymonta22, a z Bydgoszczy. Także tym razem to za >kolegów-kibiców< nie mogę być w pełni dumna i zadowolona.
Krótko mówiąc- jak było, tak pozostało. I chociaż mam bardzo dużo optymizmu w sobie, to jakoś nie widzę naszej kadry w MŚ2010. Kto wie, czy tak nawet nie będzie lepiej? o.O

PS. Już widzę, jak jutro będzie można przeczytać, że "odczarowaliśmy stadion bydgoski" czy też "pewna wygrana z wyżej notowanym rywalem"... Na samą myśl, że tak może ktoś napisać- nie kupuję jutro gazet :]

EDIT: *ToTylkoJa*- no właśnie... Tez się zastanawiam. Kolejna głupota w naszej piłce. Do takiego "klubu" powinni się łapać ci na prawdę wybitni. I powinien jakiś taki dyplomik choćby wręczać np. prezes pzpn (choć u nas to by dostawali pewnie wszyscy jak leci; miałoby to jakiś sens).

I co do młodzieżówki- chociaż oni! I jakby ktoś wiedział kto strzelił [nie tylko dla nas] to będę wdzięczna za podanie info :)

Moim zdaniem, przesadzacie z tym, że Polacy zagrali słabo. Co w takim razie powiecie o Grekach, o mistrzach Europy z 2004r.?

Jak na sparing zagrali jak najbardziej pozytywnie, porównując niedawne mecze z Irakiem, RPA itd.
Tak naprawdę pozbawili Greków gry i wyprowadzali ciekawe akcje, utrzymywali dłużej piłkę na połowie rywala, czego nie było w ostatnim czasie.

Już w najbliższych meczach trio: Brozio, Kuba i Ludo będzie takim "polskim żądłem", widać już to było w tym meczu, że będą się świetnie rozumieć :)

kreseq 13.08.2009 05:09

Mecz jaki byl kazdy widzial :)

Blaszczykowski Brozek Obraniak....reszta grala bo musiala.
Boruc zapluty, Roger "k... mac" slaby...Jodlowiec to w ogole dziwny przypadek zawodnika :)

Pierwsza polowa nudna do bolu.

Tutaj mamy Rogera "K***" Guerreiro : http://mundialowo.blox.pl/2009/08/vi...Guerreiro.html :D

Nuitari 13.08.2009 08:04

Styl naszych jak zwykle. Wygrana jednak cieszy.
Martwi mnie to, że często gdy nasi wygrywali w meczach o "pietruche" to zazwyczaj póżniej zawodzili w spotkaniach o punkty...

GemHZR 13.08.2009 09:58

Grali tak samo jak zawsze, z tą różnicą, że był Błaszczykowski i Obraniak. Poza tym naprawdę gra wyglądała kropka w kropkę, jak ta z eliminacji. Dobrze, że przynajmniej są jacyś ludzie co mogą to wszystko pociągnąć, gdyby Jeleń był zdrowy, ehh gdyby ... ;p

ToTylkoJa 13.08.2009 10:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kreseq (Post 778095)

Tutaj mamy Rogera "K***" Guerreiro : http://mundialowo.blox.pl/2009/08/vi...Guerreiro.html :D

aż się fotoreporterzy śmiali, którzy stali za bandami :lol:

Rob_Zombie 13.08.2009 10:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez HEDu (Post 778022)
ale Roger jak gra, to może jest wolny, może nie walczy o górne piłki, to dla mnie to są jedyne jego wady

Witki mi opadły... Przecież Roger w swojej pierdołowatości prześciga nawet Łobo. Przestań żyć przeszłością, było, minęło. Teraz to Roger chyba tylko do tarcia chrzanu się nadaje...

ToTylkoJa 13.08.2009 10:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Rob_Zombie (Post 778156)
Witki mi opadły... Przecież Roger w swojej pierdołowatości prześciga nawet Łobo. Przestań żyć przeszłością, było, minęło. Teraz to Roger chyba tylko do tarcia chrzanu się nadaje...

co do Rogera. Zgoda, jest jakiś taki ospały, ale nie zgodzę się z tym, że jest bardziej pierdołowaty od Łobo. Łobo wszedł i nie wykonał żadnej dobrej akcji, same straty. Roger miał kilka niezłych zagrań (nie wiem dlaczego nikt tego nie chce zauważyć) np. piekne podanie do Krzynówka w drugiej połowie na lewą stronę, w pierwszej połowie podanie do Lewego który z piętki chciał odegrać do Kuby, kilka kombinacyjnych zagrań Rogera z Błaszczem. Może to i mało, ale co więcej pokazali inni nie licząc Błaszczykowskiego czy też Obraniaka.
Tak samo było po meczu z San Marino (10-0). Roger miał udział przy kilku golach Polski (asysty, podanie poprzedzające asyste) ale i tak został zjechany. Rzeczywistość jest taka, że Roger to nie Xavi czy Iniesta, żeby wymagać od niego niewiadomo czego.

brylant17 13.08.2009 10:32

Roger mnie rozpi... tym ku... mać :D xD Co do Obraniaka pociągnie repre i zagramy na mundialu

arti 13.08.2009 11:07

Musimy grać dwoma napastnikami - Lewy ze Smolarem albo Brożkiem. W pojedynkę każdy z nich męczy się bez sensu i g.. z tego wynika.
Leo-przejrzyj na oczy póki czas.

Marszałek 13.08.2009 11:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kreseq (Post 778095)
Jodlowiec to w ogole dziwny przypadek zawodnika :)

:D

Ale za to PR na poziomie Ronaldo. Kto to nie chce go kupić,za ile i gdzie to miał nie grać. Kit wszystkim jego menager wciska przy wydatnej pomocy odpowiednich pisamków a ludzie później czują zaskoczenie,że jego gra nie ma nic wspólnego z tym kto o niego niby to zabiega. Kilku szaleńców widziało go już w barwach Wisły.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:57.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl