![]() |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Jakieś 1,5 raza za szybko i jakoś tak w ogóle bez sensu :) No, teraz nie ma wątpliwości kto pyknął bramkę :) |
Brożek znów asystę zaliczył przy golu Obraniaka :-D
|
Cytat:
przemilcze to, że gdy śpiewane jest HSV, pół stadionu stoi i klaszcze w ogóle nie do rytmu... ed. powie mi ktoś o co chodzi z tym "LEEEŁOOO" ? :D |
Leooo... Leooo... Leooo... Leooo...
A kiedyś tam będzie Fraaanek... Fraaanek... Fraaanek... Fraaanek... :lol: |
Cytat:
|
Lysy:
http://img196.imageshack.us/img196/4793/mozillab.jpg To jest odpowiedz na twoj problem. Ja tak zrobilem i nigdy mi nie wywala okienek o premium account |
Brożek powoli wyrasta nam na króla asyst!!! tyż piknie
|
Blaszczykowski, to pilkarz z innej planety, potwierdzil to poraz kolejny.
2 bramki Obraniaka, piekna akcja przy drugiej. Brozek, jak widac jest bardzo uniwersalny. Gra ogolnie slaba i bardzo towarzyska, bedzie zdecydowanie inaczej w meczach o punkty. |
"To była naprawdę ładna akcja, w której udział wzięli WSZYSCY piłkarze reprezentacji Polski: Błaszczykowski, Brożek i Obraniak. A tak w ogóle Francja - Grecja 2:0." weszło.com ;d
Kuba i Ludwik będą siła naszej reprezentacji, mam jeszcze nadzieję ze Murawski zacznie grać w Rosji, bo było widać ze nie grał długo a jest b. dobrym zawodnikiem(na pewno lepszym niż Iwański). |
Cytat:
Roger nigdy nie będziesz polakiem :lol: |
Błaszczykowski miażdży system !!!
Natomiast nie rozumiem jak można powoływać Łobodzińskiego .Ten piłkarz już nic nie pokaże.Zero dynamiki , każda próba dryblingu praktycznie kończy się stratą piłki.Nic nie wnosi do drużyny!!!!!! Naprawdę nie znajdzie się lepszy skrzydłowy w lidze? Przecież ten piłkarz to ledwo średniak krajowy. Roger dzisiaj potwierdził ,że raczej jest już polakiem :D |
Cytat:
|
Cytat:
Niestety niektore osoby tutaj kieruja sie sympatiami klubowymi oceniajac poszczegolnych kadrowiczow i stad takie "kwiatki". |
a jak gra Obraniak ? jakby nie te 2 gole to niczym sie nie wyróżnił, tracił piłki i był statyczny, ani 1 dośrodkowania a to niby pomocnik. może stres, może. ale Roger jak gra, to może jest wolny, może nie walczy o górne piłki, to dla mnie to są jedyne jego wady, po Błaszczykowskim najlepiej wyszkolony piłkarz repry. choc jak na braziliano troche flegma.
co dalej, Brozek znowu asysta, ciekawe... z Lewandowskim mysle ładnie by grali, jeden umie dobrze znalezc sie w sytuacji, drugi sie dobrze zastawia i odgrywa (taki ŚN), ale gramy 1 napastnikiem, szkoda. W 1 połowie ładnie zapierdzielali Lewy z Murasiem, czyscili srodek tak, ze mozna było z łatewoscia robic akcje. Szczegolnie Murawski mnie zaskoczył, chłop jak na defensywnego pomocnika ma drybling, ma podanie, ma przyspieszenie, choc tylko 1 noge. |
Cytat:
co do meczu zagralismy całkiem poprawnie. teraz zacznie sie Obraniakomania. |
Cytat:
Pytasz jako Polak czy Legionista ? Cytat:
Cytat:
Akceptując go czy nie, taka jest prawda. |
młodzieżówka:
Francja 2-2 Polska Podobno Małecki strzelił jedną. Może to ktoś potwierdzić? |
potwierdzam ;)
|
Stwierdzenie, że Roger teraz nie nadaje się do kadry raczej nie powinno być rozpatrywane pod kątem czyichś uprzedzeń zwłaszcza, że i w Legii jest wystawiany do składu na siłę.
|
Cytat:
Błaszczykowski naprawdę szacun, elegancko grał. Brozio dobrze że dogrywał a nie strzelał z pierwszej, bo lipa by pewnei była. Dla Krzynówka to już niestety chyba ostatnie mecze w reprze, dobije moze do 100 wystepów i pójdzie ajciu. A co do dopingu to albo było strasznie lipnie, albo przyciszali w telewizji. |
Jak uslyszalem "Leo, Leo" to wyciszylem calkiem . . .
Ja rozumiem, to wszystko na znak sprzeciwienia sie PZPNowi i wszystkiemu co z nim zwiazane, ale jaki jest sens popierania az w taki sposob Beenhakkera :-/ ? Co on takiego wilkiego zrobil ? P.S. To przyspieszone HSV bylo tragiczne ! |
Cytat:
|
Cytat:
Nawet mi nie przypominaj, bo mi przez nich kupon nie siadł :foch: |
http://mundial.wp.pl/kat,1019539,tit...iadomosc.html?
Mariusz Lewandowski wybitnym reprezentantem Ja mam pytanie, dlaczego aby być wybitnym reprezentantem, to trzeba zagrać 60 spotkań? Skąd ta liczba? Czemu nie 50? 100? Tylko 60? |
Być może Rogerowi przyda się zmiana otoczenia, może gra w innym klubie go rozkręci bo w Warszawie to już nic z niego nie będzie.
A Brozio, no cóż... niech idzie na zachód i się sprawdzi (kto by nie chciał się sprawdzić)... |
Mecz wygrany to dobry mecz. Ale styl- jak zwykle :/ żal patrzeć, nudno jak w sejmie. I tylko dwóch piłkarzy na boisku: Błaszczykowski i Obraniak (jak to określiło weszło.com, druga bramka padła po ładnej akcji WSZYSTKICH piłkarzy, tj.: Błaszczyk-Brozio-Ludo).
Wgl to nie wiem DLACZEGO Leło obraca się cały czas wśród tych >swoich sprawdzonych<... Po co nam teraz Ebi, Roger, Łobo...? Lepiej wziąć Małego, Peszke... No, ale fakt, po co[?]. Leło wie najlepiej. Że to mecz towarzyski, to ja osobiście do wyniku nie przywiązuje praktycznie żadnej uwagi. Bardziej w sparingach obchodzi mnie styl gry. I od tej strony jest tak dramatycznie, że nie umiem tego określić. Po prostu: bezbarwnie. Noi kibice... Ja rozumiem, że to >nasi<, ale zamiast "jesteśmy z wami" powinno być "więcej ambicji" albo "Polska grać, ku*wa mać" (Roger by zrozumiał ^^). Zamiast tego pie*rzonego "Leo, leo" powinno być "chcemy trenera" albo już po prostu "Smuda, Smuda" ;). No i to HSV... słychać było, że to nie idzie z Krakowa z ul.Reymonta22, a z Bydgoszczy. Także tym razem to za >kolegów-kibiców< nie mogę być w pełni dumna i zadowolona. Krótko mówiąc- jak było, tak pozostało. I chociaż mam bardzo dużo optymizmu w sobie, to jakoś nie widzę naszej kadry w MŚ2010. Kto wie, czy tak nawet nie będzie lepiej? o.O EDIT: Również myślę, że dla samego Pawła [Brożka] najlepiej będzie jeśli pójdzie grac za granicę. Widzę go w 1.Bundeslidze. No, ale, zobaczymy jak się ta sprawa potoczy. PS. Już widzę, jak jutro będzie można przeczytać, że "odczarowaliśmy stadion bydgoski" czy też "pewna wygrana z wyżej notowanym rywalem"... Na samą myśl, że tak może ktoś napisać- nie kupuję jutro gazet :] EDIT: *ToTylkoJa*- no właśnie... Tez się zastanawiam. Kolejna głupota w naszej piłce. Do takiego "klubu" powinni się łapać ci na prawdę wybitni. I powinien jakiś taki dyplomik choćby wręczać np. prezes pzpn (choć u nas to by dostawali pewnie wszyscy jak leci; miałoby to jakiś sens). I co do młodzieżówki- chociaż oni! I jakby ktoś wiedział kto strzelił [nie tylko dla nas] to będę wdzięczna za podanie info :) *ToTylkoJa*- THX! za info. |
Cytat:
Bramki: Modeste 39, Dervite 80 - Patryk Małecki 65, Maciej Korzym 90+1 http://mundial.wp.pl/kat,1728,title,...wiadomosc.html |
No ładnie ladnie :)
Nasze HSV podkrecilo doping,i widac ze sie spodobało :) A co do meczu to tylko Kuba i Obraniak cos potrafia ,szkoda ze Jelen ma kontuzje bo bez niego sporo tracimy. |
Cytat:
Jak na sparing zagrali jak najbardziej pozytywnie, porównując niedawne mecze z Irakiem, RPA itd. Tak naprawdę pozbawili Greków gry i wyprowadzali ciekawe akcje, utrzymywali dłużej piłkę na połowie rywala, czego nie było w ostatnim czasie. Już w najbliższych meczach trio: Brozio, Kuba i Ludo będzie takim "polskim żądłem", widać już to było w tym meczu, że będą się świetnie rozumieć :) |
Mecz jaki byl kazdy widzial :)
Blaszczykowski Brozek Obraniak....reszta grala bo musiala. Boruc zapluty, Roger "k... mac" slaby...Jodlowiec to w ogole dziwny przypadek zawodnika :) Pierwsza polowa nudna do bolu. Tutaj mamy Rogera "K***" Guerreiro : http://mundialowo.blox.pl/2009/08/vi...Guerreiro.html :D |
Styl naszych jak zwykle. Wygrana jednak cieszy.
Martwi mnie to, że często gdy nasi wygrywali w meczach o "pietruche" to zazwyczaj póżniej zawodzili w spotkaniach o punkty... |
Grali tak samo jak zawsze, z tą różnicą, że był Błaszczykowski i Obraniak. Poza tym naprawdę gra wyglądała kropka w kropkę, jak ta z eliminacji. Dobrze, że przynajmniej są jacyś ludzie co mogą to wszystko pociągnąć, gdyby Jeleń był zdrowy, ehh gdyby ... ;p
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Tak samo było po meczu z San Marino (10-0). Roger miał udział przy kilku golach Polski (asysty, podanie poprzedzające asyste) ale i tak został zjechany. Rzeczywistość jest taka, że Roger to nie Xavi czy Iniesta, żeby wymagać od niego niewiadomo czego. |
Roger mnie rozpi... tym ku... mać :D xD Co do Obraniaka pociągnie repre i zagramy na mundialu
|
Musimy grać dwoma napastnikami - Lewy ze Smolarem albo Brożkiem. W pojedynkę każdy z nich męczy się bez sensu i g.. z tego wynika.
Leo-przejrzyj na oczy póki czas. |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:57. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl