![]() |
Cytat:
|
|
Cytat:
jak to sie mowi: z gówna bata nie ukrecisz.. --------------------------------------------------------------------------------- Nie pozostaje nam nic innego jak czekac i czekac i czekac.... amen |
Cytat:
|
ale on moze na srodku grać, a z Jirsaka żaden defensywny, Diaz żaden pomocnik, w ogole mi sie nie podoba na tej pozycji xd zapchajdziura bo umie odbierac piłki.
|
Andrzej Niedzielan przesunięty do zespołu Młodej Ekstraklasy
http://www.90minut.pl/news/95/news95...straklasy.html |
No cóż może warto popracować nad rozwiązaniem kontraktu...z drugiej strony już kilku byłym piłkarzom Wisły pomogły takie posunięcia, choć w tym przypadku to już straciłem nadzieję:/
|
oby gargula po podobnej kontuzji co niedzielan wrocil na odpowiednie tory...
|
Cytat:
Jak widac ostatni wywiad z Andrzejem, mozna wrzucic do kosza - Sfrustrowany Niedzielan chce odejść z Wisły ... Cytat:
|
trzeba wierzyc że wróci do formy Gargula
kazdy inaczej przechodzi kontuzje jeden szybko dochodzi do siebie a drugi nie potrafi juz wrocic do formy trzeba miec nadzieje ze Andrzej ma honor i rozwiaze kontrakt z nami. |
Marcinno - ani Jirsak ani Junior nie sa DM. Czech bardziej ofensywny, Diaz zapchajdziura grajacy tam dlatego, ze Mauro jest w zenujacej formie. Bardziej o stoperow mi tutaj chodzi bo nie wyglada ta pozycja za dobrze. Ktos przyjsc powinien. A Goly ma podobno do konca roku nie grac.
Dobra decyzja z Niedzielanem, niestety mial szanse, powinnismy sie go pozbyc. uriti - Gargula chyba nie doznal tej samej kontuzji co Niedzielan, poza tym on jest zawodnikiem bardziej technicznym a takich walorow nie traci sie przez kontuzje. Wtorek bazowal na szybkosci i ciezka kontuzja odebrala mu ta przewage. |
Moim zdaniem problem Niedzielana tkwi w jego głowie. Do formy czysto piłkarskiej można by było go doprowadzić, szybkość napewno mu pozostała, jak się gra też nie zapomniał. Andrzej po kontuzji nie grał zbyt wiele ale w kilku występach można było zauważyć że unika starć z rywalami. A niestety dla niego w dzisiejszym futbolu zawodnik który nie jest w stanie zagrać na 100% z pełnym zaangażowaniem, na boisku nie ma czego szukać.
|
Cytat:
Cytat:
|
Powiedz kto powiedział ze Petrescu nie ma pojecia o trenerce?pokaz mi jakis wywiad?bo sobie nie przypominam
Wiem że pilkarze nie zbyt lubili cięzkie treningi i na nie narzekali. Wiem że co nie ktorzy mowili ze byl to najgorszy trener z jakim pracowali. |
Cytat:
|
Cytat:
to on az tyle meczów zagrał w ME??? |
Cytat:
http://www.90minut.pl/wystepy.php?id=1458&id_sezon=73 w ME zagrał 4 i strzelił 2 bramki |
To co zrobiła Wisła odnośnie Niedzielana to czyste chamstwo! Za co go odsyłają do rezerw? Może źle się prowadził? Ależ skąd! Za to, że wciąż odnosił kontuzje i chce wypełnić swój kontrakt. Kontrakt podpisują obie strony zarówno klub jak i zawodnik. Nikt przecież nie kazał podpisywać Bednarzowi na 3 lata, zgodził się na to to teraz trzeba być konsekwentnym. Zwykle jest tak, że to piłkarze narzekają na grę w za słabym klubie i chcą gdzieś odejść zapominając, że podpisali umowę na określony czas, teraz sytuacja jest odwrotna i co widzimy?
|
A co klub ma płacić darmozjadowi który nic nie gra ?.Tak został odesłany do ME i dzięki temu zaoszczędzi się trochę pieniedzy np.premia za obecność w kadrze meczowej i za samą gre.A skoro nie chciał przyjąć ofert innych klubów to niech teraz się męczy w ME.
|
Cytat:
Po drugie, o jakim Ty oszczędzaniu mówisz? Zamiast zaproponować rozwiązanie kontraktu, to oni go zsyłają za 100 tys. euro do ME? Sorry, ale tak jak napisał kolega wyżej, kontrakt podpisuje się obustronnie, jak dla mnie takim zachowaniem osiągamy poziom komuchów z Bełchatowa... |
Cytat:
Moze go nawet we czterech probowali od niego oderwac, ale skubaniec tak sie uczepil, ze ani drgnal i wobec tego postanowiono zastosowac srodek zmiekczajacy :) I nie ma co przesadzac z "poziomem komuchow z Belchatowa", bowiem takie rzeczy zdarzaly sie i beda zdarzac praktycznie w kazdym zespole. Tak bylo np. w Legii, kiedy ta posunela sie do izolacji Wlodara wraz z Surma, czy w Slasku kiedy Tarasiewicz przesunal Ostrowskiego do ME bez mozliwosci gry, lub w Ruchu kiedy postanowili odstawic Zajaca itd.itp. Naprawde nie wiemy co dzialo sie za zamknietymi drzwiami. Jedno jest pewne - to raczej nie przypadek, ze Niedzielan zostal odsuniety od zespolu juz w kolejnym klubie (Nijmegen). Podejrzewam, ze Bednarz non-stop szukal mu ofert, a gosc sukcesywnie wszystkie odrzucal, mimo ze w prasie od dawna przebakiwal o czyms zupelnie innym. I w koncu miarka sie przebrala. |
Cytat:
Cytat:
Cytat:
|
Cały czas wierzyłem że Niedzielan dojdzie do formy i zacznie grać ponownie. Ale widać że coś jest nie tak, coś za długo to wszytko trwa. Błagam Was nie płaczcie że został zesłany do gry w ME. Już nie tacy jak on tam grywali (np. Frankowski) i wychodziło to na dobre. Może będzie zapierniczał na trenongach aż będzie go warto włączyć do seniorskiej drużyny albo po prostu gdzieś odejdzie. Zobaczymy.
Jeszcze raz napiszę ME to nie dramat! |
Niedzielan ma pensje 200 tys. euro, za ta kase mozna miec Kucharczyka ze Switu (wykupienie 100 tys+pensja100 tys). Jak widac oplacalo sie kubowi walczyc zeby sie pozbyc Wtorka.
|
Cytat:
Co do Niedzielana był w formnie pechowa kontuzja z Górnikiem pózniej się leczył i przypomne,że ani razu nie zagrał całego meczu nie dostał szansy,szansa to dla mnie 3 mecze pełne w pierwszym składzie,a wiemy,że na eksperymeny czy dawanie szans po prostu nie było czasu. |
Niedzielan dostał szansę na odbudowanie formy... jednak nie dał rady... trzeba się z nim rozstać...
Cytat:
|
Cytat:
i proponuję skończyć na tym ten temat :) żebyśmy do grona banitów nie dołączyli Mi zależy żeby podpisali Drozdowicza, to może być naprawdę jeden z lepszych transferów ofensywnych Wisły ostatnich lat. Swoją drogą ktoś wie czemu Pawełek wczoraj nie trenował? |
Cytat:
podobno Legia i Lech się o niego stara już.... http://ekstraklasa.wp.pl/kat,1740,wi...wiadomosc.html |
Niedzielan nie grał pełnych meczów, bo po prostu nie miał już siły. kondyzji u starczyło na 45 minut na pełnych obrotach...wiec albo źle dobrany trening, albo on nie chciał dojść do optymalnej dyspozycji...
|
Cytat:
przeciez w Teplicach mimo ze grajac 90 minut tez miał około 5 goli i 5 asyst na sezon więc wiedzielismy na czym stoimy go kupując. |
Według mnie Jirsak to inna historia. Gdyby dostał prawdziwa szanse wykorzystał by. Potrafi świetna piłkę posłać. Dobrze bije wolne i rożne. Tylko brak mu zadziorności. Ale póki co nigdy jej nie dostał. Napewno nie dostał tylu szans ile Diaz. Diaz podobnie nie ma super statystyk. Tak naprawdę to ja nie wiem gdzie Diaz gra najlepiej, na jakiej pozycji jako lewy pomocnik i obronca nie przekonuje mnie. Tak samo sie tyczy defensywnego pomocnika.
|
Marcinnno - ale ja nie napisalem, ze Jirsak jest super. Az tak zlego zdania jak Ty o nim nie mam, aczkolwiek tez uwazam, ze chybiony trasfer. Napisalem tylko, ze to nie jest defensywny pomocnik. brakuje mu zadziornosci i odwagi, srodkowi pomocnicy przeciwnika by go zmiazdzyli.
qchar - z tym Diazem tez nie przesadzaj. Jesien mial kapitalna, jeden z najlepszycvh w zespole. Co do jego grania - Junior jest podpora swojej reprezenetacji, jestem pewny, ze jacys przedstawiciele z Kostaryki rozmawial ze Skorza nt. Diaza. Nie mieli prawa oczywiscie rzadzac od naszego trenera zeby go w kazdym meczu wystawial, ale golym okiem widac, ze nasza wspolpraca z ich zwiazkiem pilki noznej uklada sie dobrze i nie ma sensu jej psuc przez jakies zonglowanie pozycjami Juniora. |
Cytat:
|
Cytat:
Z drugiej strony taki krok moze sie nam jednak oplacic. Skoro Nijmegen identycznym posunieciem osiagnelo zamierzony cel, to moze nam tez sie uda i Andrzej po chwili refleksji postanowi skorzystac z jednej z ofert jakie maja dla niego jego menago badz Bednarz. Rozwiazanie umowy to ostatecznosc, ktora mozna wcielic w zycie juz po zamknieciu okienka. Jesli rzeczywiscie nie rozwazano dotychczas takiej mozliwosci, to moze to swiadczyc o tym, ze klub czeka do konca okienka z nadzieja na sprzedaz. Cytat:
Standardem jest to, ze kazdy klub robi to co uwaza dla siebie za najkorzystniejsze. Patrzac na przyklad plynacy z Nijmegen, wydaje sie, ze postapilismy slusznie. Cytat:
Z tego co wczoraj zakomunikowal Ochalik, za seryjne odrzucanie ofert odpowiedzialny jest Niedzielan i to ze jedna z gazet napisala o odrzuceniu oferty Gornika przez Wisle, niekoniecznie musi byc prawda. Nawiasem mowiac o ile nazwanie zarzadu komuchami mozna odbierac jako malo zabawna ironie, o tyle okreslenie Wilczka czy tym bardziej Cupiala "prezesinkami" uwazam za lekkie przegiecie, jako ze osobiscie cenie sobie ich wyzej od Andrzeja. |
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
Cytat:
odszczekasz jak podpiszą jakieś kontrakty? |
Heh ledwo Jirsak wszedł i już strzela. Oby chłopak się odbudował i doszedł do formy bo w piłkę grać potrafi...
|
Brawo Tomek, w formie to on jest cały czas, na pewno nie odstaje formą od innych zawodników, ale szans na grę dostaje o wiele mniej.
|
Za Diaza w 11 powinien grać, bo Diaz ostatnio kaszane gra
|
Cytat:
EDIT: A z formą Diaza, to pocekajmy może do pierwszych poważnych meczy. Może i pod koniec ligi grał gorzej, ale pamiętajmy, że jeszcze się nowy sezon nie zaczął! |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:11. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl