![]() |
Cytat:
połowa sprzedana - ruszcie się Ci co się jeszcze nie zdecydowali, musicie tam być 2000 to będzie dobra liczba !! |
Cytat:
kto chcial jechac na mecz juz sie zaopatrzyl w bilet, jest wiele powodow dla ktorych ludzie sobie "odpuscili" gramy na stadionie odleglym o 100km nie gramy u siebie( niektorzy traktuja mecze w sosnowcu jak wyjazd) dzien powszedni slaby przeciwnik mala ranga spotkania nie wszyscy lubia jeździc w pociagu z "hool'sami" sa wakacje moim skromnym zdaniem bilety powinny byc tez dostepne w sprzedarzy solo (bez przejazdu), ktos by sobie kupil w Krakowie czy Sosnowcu(pomysl, ze tylko dla ludzi z karta kibica bardzo dobry) i jechal by jak mu pasuje mnie nie przeszkadza ze bilety sa z przejazdem bo podroz pociagiem bardziej mi odpowiada(no moze gdyby nie te 3h czekania) ale rozni ludzie chodza na mecze podsumowujac sa w klubie logistycy i w SKWK ludzie od biletow to ich robota i nasze pisanie na forum nic nie zmieni. Dotychczasowa strategia spowoduje, ze jakosciowo na meczach pojawia sie wlasciwi ludzie(fani z pociagu) ale czy bedzie nas na tyle duzo zeby zaistniec... |
dzis bylem w pół do pierwszej po bilety i nawet mała kolejczka 8-10 osob stało po bilety... jak bedzie takie tempo do konca dnia jest szansa na 2,5 tys. biletów x)
edit: mozna się pomylić? tak? |
Cytat:
:-/ |
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
P.S. Będzie Hutnik, będzie Garbarnia, Clepardia, Bronowianka, Wieczysta, Zwierzyniecki, Wawel, Tramwaj, Borek i jeszcze inne krakowskie kluby, to oczywiste ;) Miałem na myśli raczej to, że nie będzie w naszym mieście futbolu na szczeblu ekstraklasy. Symbolem piłkarskiego Krakowa są w pierwszej kolejności dwa najznamienitsze kluby czyli Wisła i Cracovia. Niestety nic nie zmieni faktu, że w nowym sezonie nie zagrają one w Krakowie (jeśli Cracovia - miejmy nadzieję - zostanie w ekstraklasie, też będzie się tułać poza Stołecznym Królewskim Miastem). |
jest szansa aby ktoś na mecze ligowe kupił mi karnet, czy wiadomo już w jakich cenach beda czy jutro jest szansa na kupno biletu w Sosnowcu..?
|
Boronowianin nikt nie traktuje tego jako mecz u siebie, chyba logiczne..... i Sosnowiec nie jest na Śląsku....
|
Cytat:
|
Niezłe jaja z tymi biletami... " Pan może sobie jechać samochodem,ale za pociąg i tak zapłacić trzeba". Jeśli tak sprawa będzie wyglądała i w lidze to będzie Nas tam garstka..ja i parę innych osób odeszliśmy dziś z kwitkiem.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Wielki majątek wyłożyć 20 zł na pociąg, nawet gdy się nie jedzie...
Pomyśl, że bilety mogły być po 40zł i byś był w tym momencie na zero. |
Cytat:
Tu 20, tam 20, i mamy już około 200 zł za 10 meczów. A meczów będzie więcej jak 10. Katastrofalna polityka dystrybucji. Potem będzie płacz i narzekanie ileż to osób jeździ na wyjazdy. Dla Ciebie te 200 zł (więcej jak 200) nie jest majątkiem, a dla innych może być. Myśleć że bilety za 40? Byłby na zero? Ale bilety nie są za 40, otrząśnij się :lol: |
Cytat:
|
Cytat:
pzdr |
Cytat:
|
Cytat:
|
A przestańcie już lamentować bo obciach na pół Polski.
Zrobi Wam SKWK next bilet za 41,90 na mecz i pociąg gratis to bedzie na co te 1,9o... Nie pasi to nie jedź, a nie jęcz na forum. |
Cytat:
|
Cytat:
Sprawa druga - to mecz wyjazdowy i koniec. Jest meczem wyjazdowym z prostego powodu - nie gramy u siebie ;) Chyba nie trzeba tu wiele wyjaśniać, bo jesteś jak widzę dobry z geografii i jak sam przyznałeś Sosnowiec leży w Zagłębiu Dąbrowskim, ok. 70 km od naszego miasta... A nazywanie tego spotkania meczem u siebie, czy nawet "u siebie" jest raczej próbą wyśmiania obecnej sytuacji naszego klubu, w którą wpędziły nas miejskie i klubowe władze... |
Cytat:
Oficjalnie jest to mecz u siebie. Dla kibiców Wisły jest to mecz wyjazdowy. Koniec tematu. |
karmel1906 - to, że występujemy w roli gospodarza, nie oznacza, że gramy u siebie, zrozumieć to chyba nie jest trudno?
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
PS: gdyby mecz był na Wiśle to ręcze, że bilet by był przynajmniej po 30zł |
Cytat:
następnym razem niech będzie informacja że bilety po 40, a pociąg gratis, ciemny lud się nabierze i nie będzie płaczu że ktoś kogoś okrada. nie jedziecie wasza sprawa |
Ręce opadają jak się czyta te wyjękiwania że czemu pociągaiem i drogo.
Jak Lech jechał jesienią do Rotterdamu to Wiara Lecha (odpowidnik naszego SKWK) koszt wyjazu który organizowała podniosła na osobę o 30 zł, które oczywiśce trafiły na jej konto. Uwżam że tak samo powinno zrobić się u nas lecz na mnijeszą skalę. Tak więci koszt wyjazdu do Sosonowca nie powinine wynosić 40 zł lecz 50 tzn:20zł bilet+20zł pociąg+10zł NA KONTO SKWK! Jeżeli sprzedano 2000 pakietów to nie trudno obliczyć jaki był by zysk, jak duży, nawet jeżeli liczba osób ze względu na tą dychę więcej była by mniejsza, choć nie chce mi się wierzyć by było to nawet 200 osób mniej. Tak samo powinno zroibć się z wyjazdem do Talinna, 270 zł za transport (co uważam za cenę śmiesznie małą za tak daleki wyjazd) zaokraglić do 300zł, z czego te 3 dyszki oczywiście na konto SKWK. Z pewnością te kilkanaście tysięcy zł tak zdobytych pozwoliło by rozwinąć skrzydła Stowarzyszeniu.Amen Tylko błagam nie mówcie mi że kryzys i że za dyche to można kupić całe 5 chlebów... |
...........
|
wiadomo już coś na temat karnetów ??
|
od kiedy rozpocznie sie sprzedaz biletów na mecz z Ruchem?
|
Kolega wyżej pisał nie dostał odpowiedzi...ja podbijam, ponieważ nie kupuję karnetu bo na części meczów nie będę mógł być chciałbym jak najwcześniej wiedzieć od kiedy rozpocznie się sprzedaż biletów na mecz z Ruchem...Wiem, że od przyszłego tygodnia...ale jakby ktoś wiedział w które dni to byłbym wdzięczny za odpowiedź.
Pozdrawiam |
Najprawdopodobniej od środy.
|
Ja tam kupie pod stadionem bo nie ma sensu jechac tak daleko do Krakowa jak Sosnowiec jest za Katowicami, czyli nie daleko mnie:P A wiem ze na pewno ktos bedzie mial na sprzedaz:P
|
Cytat:
Dla twojej informacji- NIE KAŻDY PRACUJE !!! dla Ciebie to tylko 10 zł a dla mnie aż !!! Jak masz za dużo kasy to po prostu wyślij do SKWK ! |
Mam parę pytań co do meczu z Ruchem.Jak będzie wyglądał w ogóle cały wyjazd ? Gdzie zbiórka ? Jak wygląda powrót ? Od kiedy będzie można kupić bilety ?
|
Cytat:
|
A powrót tym samym pociągiem którym przyjeżdżamy ??
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:52. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl