Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Porady bukmacherskie (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=104)

KarolOutlawz 16.04.2009 00:34

wie ktoś może jaki wynik meczu środowego siatkówki włoskiej CUNEO - MONTICHIARI (5 MECZ) ?

EDIT:

wielkie dzięki!

El'kabat 16.04.2009 00:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KarolOutlawz (Post 709426)
wie ktoś może jaki wynik meczu środowego siatkówki włoskiej CUNEO - MONTICHIARI (5 MECZ) ?

http://www.legavolley.it/Calendario....Campionato=482 Cuneo 3:0
pozdrawiam

Zwierze 16.04.2009 09:20

No właśnie sam nie wiem co sądzić o tym meczu. Ja chyba postawię 1 za 50zł bądź hadicap za troszkę mniej
A tak sobie dzisiaj jeszcze na weekend patrzyłem i wiem że Polskiej ligi się nie stawia ale ciekawa stawka na Górnik u siebie który dla mnie jest więcej niż pewniakiem:)

Gieerzet 16.04.2009 09:39

Ja postawiłem na awans hamburgera dzisiaj + jeszcze kilka meczy, jak wejdzie to napisze :P
Dobry kurs jest na jutrzejszy mecz cracovia - śląsk .

Zwierze 16.04.2009 09:50

Ooo tego meczu to na pewno nie będę stawiał bo to prawie jak mecz Bayern - Barcelona hehe

mac251_251 16.04.2009 11:19

Mista 92 zaczynałem 8 lat temu grać za 2zł :D bo jeszcze się uczyłem i kasy nie było , od jakiegoś roku zacząłem grać za grube pieniądze ale nie aż takie grube jak wczoraj tylko do 800zł przeważnie .Każdą wiekszą postawioną kasę powyżej 1 tysiąca stawiam z kuponów wygranych i uzbieranych a nie z własnej kieszeni (chociaż też się tak parę razy zdarzało ).

Wrzś - dokładnie zainwestowane pieniądze w tą wygraną jak i grę to 300zł tydzień temu przed weekendem i cały czas grałem i powiększałem (dlatego napisałem że taki zysk wysoki Łączny ) :) od siebie z kieszeni na grę dałem 300zł i to z wcześniejszej wygranej :D
Później wkleję kupony weekendowe jak i wczorajszy jeśli ktoś by chciał :) Pozdro poźniej coś pomyśle nad typami.

bula1010 16.04.2009 13:52

siemka ja dzisaj dałem :
manchester city -hambrug sv 2
dynamo kijów-psg x2
za 4.75 bo tyle miałem na koncie do wygrania 31.63 :)

El'kabat 16.04.2009 14:26

Co do Man City-Hamburg Sv 2 to trochu ryzyko,City pewnie od poczatku pojdzie do przodu..A hsv nie ma dwoch podstawowych obroncow w tym meczu,wiec moze byc ciekawie tam.
Ja gram tutaj over 2,5 i mam nadzieje,ze siadzie...

Sewko 16.04.2009 14:34

Dynamo Kijów na x2 to nie jest dobry pomysl - dynamo w lidze ma praktycznie juz wystarczajaca przewage na mistrza a w pucharze uefa bedzie chcialo zaistniec a PSG na odwrot - w lidze wciaz walczy o najwyzsze cele i mysle ze skupi sie na lidze wiec gralbym tutaj czyste 1

rocco_1906 16.04.2009 17:24

ale mnie Washington roz...ał w nocy;/ sprawdził się czarny scenariusz pod tytułem:"Henrik Lundqvist staje na głowie i broni więcej niż powinien"... Waszyngton na dobrą sprawę mógł rozstrzygnąć mecz w pierwszej tercji oddając olbrzymią liczbę strzałów,jednak szwed bronił jak w transie.

licze że dziś się odkuję na:
Detroit Red Wings
San Jose Sharks
i myślę nad jakąś opcją na mecz Boston - Montreal

1q2 16.04.2009 17:33

Oglądałem 2 pierwsze tercje i rzeczywiście skurczybyk wyczyniał cuda w tej bramce.I tak wd mnie Capitals by to wygrali gdyby nie ten straszny błąd zaraz po strzeleniu gola na 1-0.
Jednak myslę ze w następnym meczu juz dadzą rade;)

Johnny B 16.04.2009 17:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rocco_1906 (Post 709649)
ale mnie Washington roz...ał w nocy;/ sprawdził się czarny scenariusz pod tytułem:"Henrik Lundqvist staje na głowie i broni więcej niż powinien"... Waszyngton na dobrą sprawę mógł rozstrzygnąć mecz w pierwszej tercji oddając olbrzymią liczbę strzałów,jednak szwed bronił jak w transie.

licze że dziś się odkuję na:
Detroit Red Wings
San Jose Sharks
i myślę nad jakąś opcją na mecz Boston - Montreal


Po Twojej analizie zrezygnowałem z KZ na NYR, ale że Theodore przepuścił to uderzenie Gomeza i na 3-1 to lekka przesada...

Dziś Detroit
San Jose
Boston

strzelcy Zetterberg i myślę nad Marleu, ale coś mnie powsztrzymuje(jak co to wsadzę Wisłę )

Rocco_1906 dla mnie Boston - Montreal śmierdzi wręcz over 5.5

grzesiek632 16.04.2009 17:53

moj na dzis:

Dynamo K - PSG 1 kurs 1,86
Helsinborg - Hammarby 1 kurs 1,67

rocco_1906 16.04.2009 18:03

tez myślałem żeby zagrać na overa(Boston) i tylko mnie przekonałeś żeby to zagrać:)

ze strzelców dałem na jednym kuponie Kovaleva z Montrealu i Datsyuka z Detroit.Zetterberg tez powinien coś trafić.Taki Sedin wczoraj np. nie zawiódł:) a co do Marleau to kurcze ciężko mi to ocenić.Niby kapitan i najlepszy strzelac SJS jednak w ostatnich meczach sezonu zasadniczego praktycznie nie trafiał i teraz pytanie jest jak bardzo SJS odpuszczali te mecze i oszczedzali najlepszych??

a Waszyngton będę dalej grać tak jak i Ovce na strzelców:) wybitny niefart w nocy i tyle

Johnny B 16.04.2009 18:09

Właśnie powiem Ci, żeby się przekonać zagrałem sobie w NHL 09 specjalnie Detroit - Columbus i wszystko grałem na Dastyuka, który nawet jak Jakcets wycofali bramkarza nic nie strzelił, za To Henryk walnął i problem rozwiązany ;P
Postawiłbym na Hossę, ale nie przyjmują na niego w Totolotku.

No Caps przegrali wczoraj zdecydowanym niefartem, za to Penguinsi nie dali nic pograć Flyersom.

Myślałem nad 3 kwartami, ale to już mega ryzyko jest.
1 kupon będzie
Boston
Detroit
San Jose
Zetterberg
Marleu v Wisła
2.
Boston over v Boston
Detroit
hmm może tyle? albo SJ KZ

rocco_1906 16.04.2009 18:16

patrzyłem teraz na strzelców w fortunie i tam oferta jest bardzo bogata:) ale Hossy tez nie ma.czyzby jakas kontuzja?? nie wiem.
najwazniejsze zeby jakichś cudów nie było to będzie dobrze

Twój kupon 2. wygląda bardzo ciekawie na prawde.Powinno siąść niezależnie czy z SJS czy bez

Żuczek 16.04.2009 18:24

A ja takie coś na weekend posłałem:

Salzburg - Mattersburg 1
Huelva - Real M. 2
Arka - Wisła 2

Kurs: 3.71

Aston Villa - West Ham 1
Celtic - Aberdeen 1
FC Zurich - Sion 1
Jagiellonia - Ruch Ch. 1
Kurs: 5.25

Johnny B 16.04.2009 18:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rocco_1906 (Post 709667)
patrzyłem teraz na strzelców w fortunie i tam oferta jest bardzo bogata:) ale Hossy tez nie ma.czyzby jakas kontuzja?? nie wiem.
najwazniejsze zeby jakichś cudów nie było to będzie dobrze


Tam oferta odnośnie NHL jest bardzo spora, a jeśli chodzi o strzelców to już w ogóle ;)
Z Detroit nie zagra tylko Draper i prawdopodobnie Cleary czyli 4 lineup, no i Lilja z defensmenów jest kontuzjowany

A "więc dla mnie mocne 1"

No, bez cudów dziś w nocy. Wszystko przed czasem

rocco_1906 16.04.2009 18:31

a tak na szybko: Dowalą nam włosi w hokeja za chwile?? bo nie wiem czy inwestować w makaronów czy nie

Johnny B 16.04.2009 18:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rocco_1906 (Post 709673)
a tak na szybko: Dowalą nam włosi w hokeja za chwile?? bo nie wiem czy inwestować w makaronów czy nie


Jeśli jesteś patriotą to zostań przy NHL ;D

El'kabat 16.04.2009 20:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez El'kabat (Post 709423)
Zwierze a co sadzisz o Man City-Hamburger IL 2,5 2 1,8 ?
Sam dosyc mocno mysle o tym,bo na p. uefa jakos nic wymyslic nie moge ;/
Na jutro idzie :

Man City-Hamburger IL 2,5 1,8
Nordverst-Fc Kopenhaga hc +1 1.37

Ako:2,21

Elegancko :)
P.S
Czy kase z wygranego kuponu sts,moge odebrac tylko w tym punkcie,gdzie go zawarlem ?

Johnny B 16.04.2009 21:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez El'kabat (Post 709763)
Elegancko :)
P.S
Czy kase z wygranego kuponu sts,moge odebrac tylko w tym punkcie,gdzie go zawarlem ?

jesli nie zaznaczyłes, ze chcesz wypłacic w dowolnym a jak widac po Twojej wypowiedzi tak nie zrobiłes to tylko tam gdzie zawarłes

a co to za kłopot skoro wygrana jest? ;)

rocco_1906 16.04.2009 21:18

opłaciło sie zagrać na makaronów:) choć bardzo szkoda naszych chłopaków którzy w pierwszej tercji rozgrywali kapitalne zawody.pozniej braklo sil,pojawily sie bledy i bylo po zawodach.
teraz czas na nocke i hokej na najwyzszym poziomie

Johnny B 16.04.2009 21:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rocco_1906 (Post 709787)
opłaciło sie zagrać na makaronów:) choć bardzo szkoda naszych chłopaków którzy w pierwszej tercji rozgrywali kapitalne zawody.pozniej braklo sil,pojawily sie bledy i bylo po zawodach.
teraz czas na nocke i hokej na najwyzszym poziomie

jednak nie jesteś patriotą :-P

jaki ostatecznie kupon? Stawiasz to ov 5,5 bo ja go jednak nie dałem.
ale dziwne jest to MLB

rocco_1906 16.04.2009 21:22

sam wiesz że w bukmacherce nie ma sentymentów.
zagram tego overa:) za 20zeta.
i handi na Detroit,że wygrają minimum dwiema bramkami

Toldo 16.04.2009 22:13

Ja dzisiaj przypadkowo zahaczyłem o STS i postawiłem za 2zł:
Man. - Ham.(będzie czerwona kartka) - 4,15
Udi. - Brema (będzie rzut karny) - 3,80
Dynamo K. - PSG (1 gol) - 1,45

Kurs ogólny: 22,87
Wygrana: 41,20:)

El'kabat 16.04.2009 22:26

Jezeli chodzi o jutro to na pewno idzie :
Schalke 04-Cottbus 1 1.38
Piast-Legia 02 1.17
Ako:1,45

Co uwazacie o Jastrzebie-Skra 2 1,65 ?

WiślakNH 17.04.2009 13:54

Co powiecie na :

FC Brugge - Mons 1
Broendby - Sonderjylland 1
Alkmaar - Vitesse 1
FC Zurich - Sion 1
Kurs : 2,5
Edit : w takim razie bez Salzburga.

El'kabat 17.04.2009 14:35

Kamikaze:Ja bym tej Cracovi nie ruszal kompletnie....
WislakNH,sam bede gral podobnie ale:
Slazburg-Mattersburg tez mialem grac,po czym popatrzylem na ich oficjalna i :
"
Injury news: seven players injured, two doubtful, two back in training.
Kovac and Aufhauser have returned to the squad, but Boussaidi and Nelisse remain doubts.
Definitely out of Saturday’s match are: Bodnar, Gustafsson, Leitgeb, Meyer, Jezek, Ochs and Pitak. Due to the long injury list youngster Martin Matos has been added to the first team squad."


Takze za taki kurs sie wstrzymam moze,Az i Broendby na bank bede gral :)

LuKaS TSW 17.04.2009 18:19

a mógłby ktoś ze znawców NHL podać jakieś dobre typy na noc z soboty na niedzielę? może być do prostego albo do systemu:)

rocco_1906 17.04.2009 18:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LuKaS TSW (Post 710119)
a mógłby ktoś ze znawców NHL podać jakieś dobre typy na noc z soboty na niedzielę? może być do prostego albo do systemu:)

ja gram znów na Waszyngton z NY Rangers.kurs w okolicach 1,9. licze że zrewanzują się srogo straznikom za wpadke w pierwszym meczu:)

LuKaS TSW 17.04.2009 18:24

rocco a jakiś strzelców bramek? bo ja kiedyś miałem przez pomyłkę z czeskiej strzelców to na 4 trafiłem 3 nie mając żadnego pojęcia o nich:)

a jak myślisz dać na Washington,Detroit,Boston w meczach a na Chicago jako zwycięzce na wypadek dogrywki?
albo że bramki strzelą Jokinen,Hossa oraz Gomez?

rocco_1906 17.04.2009 18:27

na sobote na 100% gram na Ovechkina.
myślę też nad Kovalevem z Montrealu;w pierwszym meczu z Bostonem nie zawiódł i strzelił.
z Detroit największe szanse na bramki ma Zetterberg a w Chicago show zrobił Havlat(2gole w pierwszym meczu).Tam oprócz Havlata jeszcze Toews lubi coś czasem strzelić :)

edit:w Bostonie Kessel strzela sporo bramek.

edit2:WSH,DET i BOS to jest bardzo dobra opcja na kupon.Chicago nie ruszam.
Gomeza bym nie ruszał.Ekipa Capitals w drugim meczu prawdopodobnie nie skorzysta z usług dotychczasowego bramkarza Jose Theodore i wystawi rosyjskiego mlodziezowca Varlamova:) z reszta kto by to nie byl to gorszy od theodore'a byc nie moze:D
Hosse mozna sprobowac.
Jokinen to trzeci strzelec w calgary... wyzej stoja akcje Iginli i Cammaleriego.krotko mowiac trudny wybor

LuKaS TSW 17.04.2009 18:33

no to daje Hossa,Oveckin,Zetterberg,Toews strzelą a drugi kupon na mecze WSH DET i BOS jak coś to pretensji nie będę mieć :)

edit:a z piłki na jutro daje:
Brondby 1
Okocimski 1
Follo 1 (3 norweska,zauważyłem że tam jest mało niespodzianek)
Bate Borisov 1
Rhyl 1
Górnik 1
Real 2
Rapid W 2
i podzielę to na 2 kupony

rocco_1906 17.04.2009 18:39

ja sie na na Dacjuku własnie przejechalem wiec mam focha niego:P
z Bostonu jak bym kogos gral to Kessela lub Rydera

edit: Życzę powodzenia :)

WiślakNH 17.04.2009 19:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WiślakNH (Post 710003)
Co powiecie na :

FC Brugge - Mons 1
Broendby - Sonderjylland 1
Alkmaar - Vitesse 1
FC Zurich - Sion 1
Kurs : 2,5
Edit : w takim razie bez Salzburga.


To zagram na pierwszy kupon.

A 2 kupon :
Altach - Rapid W. 2
Huelva - Real M. 2
Kurs : 2,74

Johnny B 17.04.2009 20:12

Mam nadzieje Rocco_1906, że nie zawiodłeś się na ov 5.5 ba Bostonie ;)

ech mi zawalilo San Jose, bylem pewien, że ich porażki w końcówce były oszczedzaniem kluczowych graczy a Hiller mial wczoraj dzień konia w Anaheim broniac jak w transie.

Dla mnie pewne sa Detroit Boston i Vancouver, moze Pingwiny(choc to mniej prawdopodobne)
a ze strzelcow teraz na 1000000000% wypali Oveckhin. Z Detroit dałbym Hossę albo Hudlera, strasznie szalał,
w Fortunie bym stawiał na Chare gdyby co ;P

Dzis w NHL dam Pittsburgh i Vancouver bez żadnego kombinowania

Pozdrawiam

rocco_1906 17.04.2009 21:06

no nie zawiodłem:) i handi na Red Wings też weszło.
na expekcie wypatrzyłem kurs 2,55 na zwyciestwo Capitals handicapem(-1,5) i bardzo mnie to kusi szczerze mówiąc

Johnny B 17.04.2009 21:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rocco_1906 (Post 710259)
no nie zawiodłem:) i handi na Red Wings też weszło.
na expekcie wypatrzyłem kurs 2,55 na zwyciestwo Capitals handicapem(-1,5) i bardzo mnie to kusi szczerze mówiąc

zauważ, że na totolotku jest kurs na zwycięstwo 1.90 czyli przyjemny. Nie wiem czy 2.55 jest dobrym kursem. Moim zdaniem jest zbyt mały bo Caps strzela na pewno, ale Lundqvist to nie Jose...

ej Rocco_1906 powiedz ze wjedzie dzis Pittsburgh i Vancouver

rocco_1906 17.04.2009 21:23

nie powiem Ci,że wejdzie bo zapeszę... chcialbym wierzyc ze limit niespodzianek został w tamtych dwóch meczach wyczerpany.no i ja bym sobie jeszcze NJD życzył;] i gola Crosbyego i Daniela Sedina hehe.
cza czekac do rana.. do 3razy sztuka z tym play offem


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:15.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl