![]() |
Cytat:
|
Cytat:
Klasyczna i książkowa omerta, nie przestępcza. Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Po drugie skazany prawomocnym wyrokiem i tryb zaoczny nie am tutaj znaczenia. Jego sprawa czemu sie nie pojawił na rozprawie.Po trzecie podkreśliłem PRANIE BRUDNYCH PIENIEDZY celowo. Bo jeżeli nimi zapłacił za Wisłę...To za kilka lat marny nasz los jak nas potraktują jako rzecz nabyta za pieniądze z nielegalnych źródeł. Jesteśmy w dupie. Czarnej. |
Cytat:
Co do wyroku za swiadectwo, to nie musial byc nawet wzywany. Dostal wyrok i moze go skarzyc. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
- kiedyś świetnych, ale tempus fugit (Brożek, Głowacki, Boguski, Cywka, Sadlok) - Mączyńskiego - w sumie zawsze cienkich (cała reszta). Ja wiem, że łatwiej się oszukiwać że to piłkarze leją na kibiców, że jest potencjał na puchary a nawet, ho! ho! Przy dobrych wiatrach to nawet mistrzostwo możliwe! No ale pora spojrzeć prawdzie w oczy - oni naprawdę się starają. Grają na ile potrafią. Tylko (już) nie potrafią. |
Nie było go na rozprawie, ponieważ w trybie nakazowym... nie ma rozprawy. Wyrok jest nakazowy, a nie zaoczny!
|
Brakuje rozgrywającego. Nie wierzę, że przez lato zapomnieli jak się jedzie z frajerami tak jak na wiosnę za WWWDoWczyka?
|
Cytat:
|
Cytat:
|
^^ Opcji jest kilka, wniosek o kasacje wyroku, czy o wznowienie postępowania. Jeśli wyrok jest bez uzasadnienia, to bardzo duża szansa, że się uda.
|
Cytat:
InPost nie obsługuje już przesyłek sądowych. Nakaz zapłaty się już uprawomocnił. Jedną z możliwości jego podważenia byłby wniosek o przywrócenie terminu na złożenie sprzeciwu od nakazu, ale muszą być ku temu przesłanki i jest na to tylko 7 dni od ustania przyczyny uniemożliwiającej złożenie sprzeciwu w terminie. |
Cytat:
Cytat:
Mieliśmy kilka udanych meczy ale widzę zaczyna się już mitologizowanie. Z silnym Zagłębiem już nie było tak wesoło, nie? |
Cytat:
Cytat:
|
^^ Faktycznie od wyroku nakazowego kasacja nie obowiązuje, ale wznowienie postępowania na pewno jest możliwe. Zwłaszcza, jeśli nie ma uzasadnienia a często tak bywa przy wyrokach nakazowych.
|
Meresinski podtarl sobie tym wyrokiem dupsko a wy drazycie temat kilka stron..
taki wyrok to nie wyrok. i za taką drobnostkę. nikogo nie pobil, nie przejechal nikogo po pijanemu na pasach, tylko sobie posciemnial przy maturze, kazdy z nas kombinowal w szkole na wszelkie sposoby, l a podczas nieobecnosci nauczycielki w klasie dopisywalismy sobie oceny. szkola to nie jest wyznacznik inteligencji i mądrosci. |
Cytat:
|
Cytat:
P.S. W dziwny sposób zignorowałeś obecność Maleckiego w drużynie, który ciągnie nam całą grę już od dłuższego czasu. |
Cytat:
|
w czwartek o 10 konferencja na R22.
|
Cytat:
I oczywiscie nikogo nie pobil. Moze i to dorobnostka. Ale to wstyd dla takiego klubu jak Wisla wiec za wlasciciela faceta ktory zamiast zdac mature ja podrabia. Jest to zenada i tyle |
Oficjalnie, konferencja w czwartek na stadionie o 10:00 via Miga na Twitterze.
Może się okazać, ze nigdy tylu dziennikarzy nie przyszło :D |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Poza tym jest gołodupcem (jak na kogoś kto ma zbawiać Wisłę), a pieniądze jakie zarobił wg prokuratury pochodzą z przestępstwa. . A czy będzie oskarżony, skazany, czy pójdzie siedzieć za VAT? Nie wiem. |
Cytat:
To co zrobił lub zrobi JM z wyrokiem/nakazem gówno mnie obchodzi. Natomiast łączenie w mojej ocenie taniego hochsztaplera z Wisłą Kraków jest dla mnie jak i pewnie dla wielu kibiców policzkiem. Tyle w temacie.... |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:06. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl