Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Wybory prezydenckie 2015 - na kogo zagłosujesz? (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9448)

ABGwislakABG 21.05.2015 18:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kerim1906 (Post 1401320)
zanim dorwiecie się do rządów , muszą porządzić jak obrazowo piszesz"sukinsyny" z Pis na dzisjaj z kukizowcami , docelowo może sami kukizowcy z kimś jeszcze , ale żeby do tego doszło trzeba zrobic pierwszy krok , a pierwszy krok to spuszczenie komora do śmietnika , potem urbanoplatfusiarnia do zaorania i można o czymś myśleć , z całym szacunkiem cenię Brauna ale on nie będzie rządził nigdy

bienkowska show http://wpolityce.pl/polityka/245347-...ez-7-lat-wideo

Brauna waćpan cenisz. A kto wyśmiewał w mojej obecności na SB jego wynik procentowy? Może teraz czas na odbiór Mirku?

kerim1906 21.05.2015 19:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ABGwislakABG (Post 1401332)
Brauna waćpan cenisz. A kto wyśmiewał w mojej obecności na SB jego wynik procentowy? Może teraz czas na odbiór Mirku?

bo mnie wku...eś :pala:

JEDREK76 21.05.2015 19:55

Dzisiaj wreszcie Duda taki, jaki powinien być w każdej rozmowie z Bredzisławem pewny siebie, ożywiony, przekonujący, kontrujący pomówienia i bzdury. Szczególnie udała mu się kontra w kwestii konwencji rzekomo antyprzemocowej. Bredzisław wyprowadzony z równowagi co było widoczne choćby w mówieniu na wdechu, częstym i głośnym przełykaniu śliny czy w mowie końcowej kiedy po bułgarsku ruchem głowy przeczył swoim słowom.

W moim przekonaniu dzisiaj zdecydowanie wygrał Duda!

63.5 Kg 21.05.2015 20:00

W przeciwieństwie do ostatniej debaty ta niestety była dużo slabsza...
Po prostu slaba i taka monotonna a czasem wręcz o niczym...
Ciezko ja jakos sensownie podsumować...
Może polacze obie i podsumuje tak ze Bronek jest jednak lacznie wygral..

ABGwislakABG 21.05.2015 20:00

Komor 0-4 Duda.

siemstein 21.05.2015 20:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ABGwislakABG (Post 1401346)
Komor 0-4 Duda.

Naprawdę jako prawicowiec chcesz przyjąć syryjczyków? Brawo za konsekwencję!

sandomingo 21.05.2015 20:05

Nie przywiązuję większej wagi do debat i myślę że większość osób decyzję ma już podjętą.

Ale dzisiaj Bredzisław naprawdę wypadł bardzo, bardzo załośnie.
Duda wyciągnął wnioski z niedzieli.

Swoją drogą to nie wiem, jak miałki trzeba mieć umysł, żeby kupować te gadki o średniowieczu...Czego Duda może ludziom zabronić?

Oby coś się zaczęło zmieniać w niedzielę!

ABGwislakABG 21.05.2015 20:06

Wolisz przyjąć 1500 chrześcijan, czy 2000 ciapatych? Nie ta liga "gołąbku".

Don Donson 21.05.2015 20:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez siemstein (Post 1401347)
Naprawdę jako prawicowiec chcesz przyjąć syryjczyków? Brawo za konsekwencję!

Pewnie ze brawo. Bo chrzescian.

siemstein 21.05.2015 20:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ABGwislakABG (Post 1401349)
Wolisz przyjąć 1500 chrześcijan, czy 2000 ciapatych? Nie ta liga "gołąbku".

To, że ktoś jest z Syrii, jest chrześcijaninem nie znaczy, że jest ciapaty? :D Brawo ziomeczku. 3/4 pierdo.lonych cyganów chodzi do kościoła

JEDREK76 21.05.2015 20:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez siemstein (Post 1401347)
Naprawdę jako prawicowiec chcesz przyjąć syryjczyków? Brawo za konsekwencję!

Szczerze pisząc lepiej syryjskich chrześcijan, Koptów etc. aniżeli czarnych islamistów. Najlepiej jednak umożliwić powrót repatriantów z Kazachstanu, naszych Rodaków ze Wschodu (ot choćby z Donbasu). I o tym właśnie konkretnie mówił Duda.

siemstein 21.05.2015 20:10

Zresztą, ja to mam w dupie. Żaden nie potępił Gila za machloje w Warszawie, żaden nie obiecał wysłać go do łagru - żaden głosu ode mnie nie otrzyma. Amen

DysoN 21.05.2015 20:10

Moim zdaniem lepszy byl Komorowski. Odpowiadal spokojnie, najczęsciej spójnie a czasem i sensownie. Duda trzymał sie swojego scenariusza szytwno i zaczynal sie troche gubic jak debata schodzila zaplanowanej linii. Duda tez sprawial wrazenie zdenerwowanego i zestresowanego.

PS W niedziele nie bede glosowac

ABGwislakABG 21.05.2015 20:12

Nie jestem Twoim "ziomeczkiem". Takimi zwrotami tylko się pogrążasz. Ciapatość to stan (braku) umysłu, podobnie jak chrześcijaństwo. Staropolska gościnność, mówi to Panu coś? Co z Ciebie za chrześcijanin, który nie poda wody spragnionym, nie nakarmi głodnych? Wolę przyjąć pod swój dach nawet i Cyganów niż ciapatą zarazę, która ma w "świętej" księdze jihad, dla którego jestem niewierny i ma mnie zajeebać.

kerim1906 21.05.2015 20:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JEDREK76 (Post 1401343)
Dzisiaj wreszcie Duda taki, jaki powinien być w każdej rozmowie z Bredzisławem pewny siebie, ożywiony, przekonujący, kontrujący pomówienia i bzdury. Szczególnie udała mu się kontra w kwestii konwencji rzekomo antyprzemocowej. Bredzisław wyprowadzony z równowagi co było widoczne choćby w mówieniu na wdechu, częstym i głośnym przełykaniu śliny czy w mowie końcowej kiedy po bułgarsku ruchem głowy przeczył swoim słowom.

W moim przekonaniu dzisiaj zdecydowanie wygrał Duda!

to prawda, ale nokaut był już na początku , bulu wstydzi się PO ? widziałeś co zrobił z flagą platfusiarni ?

Gwiaździsty 21.05.2015 20:19

Jako zwolennik Dudy jestem bardzo zadowolony po dzisiejszej debacie. O ile ta wcześniejsza była nie najlepsza w wykonaniu Dudy (przez co Bredzisław nabrał wiatru w żagle), to dzisiaj wypunktował Bronka wysoko, Dla wyborców przekaz jest jasny albo zmiana oczekiwana przez Polaków albo kolejne 5 lat mroku Postkomunistycznego, który dobije nas finansowo i psychicznie. Wybór należy do nas.

JEDREK76 21.05.2015 20:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kerim1906 (Post 1401356)
to prawda, ale nokaut był już na początku , bulu wstydzi się PO ? widziałeś co zrobił z flagą platfusiarni ?

Najlepsze było jak odniósł ją MOnice, a ta odłożyła na podłogę:haha:
Tak się wstydzić swoich barw:rotfl:

FraMat 21.05.2015 20:23

http://static.300polityka.pl/media/2...g_7743_360.png

Sztandar! Wyprowadzić!
....
Czyli gorący kartofel odrzucić.


I to najlepsze podsumowanie rządów Platformy

TSWthedues 21.05.2015 20:24

Nie wiem czy oglądaliście te rozmowy PO i PiS po debacie ta drobniutka kobitka z PiSu pozamiatała tych ze sztabu PBK :D

kerim1906 21.05.2015 20:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1401359)
http://static.300polityka.pl/media/2...g_7743_360.png

Sztandar! Wyprowadzić!
....
Czyli gorący kartofel odrzucić.


I to najlepsze podsumowanie rządów Platformy

tam wyprowadzić , komuchy wyprowadzały sztandar z honorami ( jeżeli oni mają wogóle honor) , komor platfusów walnął o glebę :haha:

to będzie hit internetu , wyprowadzenie urbanoplatfusianej flagi :D

Gwiaździsty 21.05.2015 20:35

Tutaj instrukcja PO jak komentować debatę:

http://niezalezna.pl/67284-wpisy-pol...cji-w-praktyce

ABGwislakABG 21.05.2015 20:36

Ein folk, ein reich, ein fuhrer, ein partei.

Drozd 21.05.2015 20:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JEDREK76 (Post 1401358)
Najlepsze było jak odniósł ją MOnice, a ta odłożyła na podłogę:haha:
Tak się wstydzić swoich barw:rotfl:

Wcale nie :)

Najlepsze było jak pan Prezydent kazał przeprosić :D

!!IRIVER!! 21.05.2015 22:17

Pierwszej debaty nie widziałem. Dziś wyraźnie lepszy Duda. Komorowski miotał się po jakichś gównach, Duda mógł go jeszcze bardziej wypunktować, zwłaszcza w chwili gdy Komor zarzucił mu koleżeństwo z zamaskowaną chuliganką.

Jutro Duda kończy kampanię wiecem na Rynku Głównym, o 21:40.

universe 21.05.2015 22:38

Niezle pan Duda wypadl, energicznie i naturalnie (przynajmniej w transmisji radiowej), a jak na polityka, ktory chyba od nie dawna na ’swieczniku’ to bardzo dobrze. Debata fajniejsza (ogolnie) od poprzedniej.

Pablo84 22.05.2015 00:30

Właśnie oglądnąłem powtórkę. Niebo i ziemia w porównaniu z poprzednią. Duda w pierwszej debacie po prostu był za grzeczny, aczkolwiek w tej drugiej jednak brakowało mi takiej trochę bezczelności i uszczypliwosci- a można było.

Duda nie wypadł jakoś super rewelacyjnie, ale za to Komorowski został zgnojony- i taka sytuacja mi się bardzo podoba :)

JEDREK76 22.05.2015 00:39

https://pbs.twimg.com/media/CFkEjB6WIAASGlj.jpg:large

Jeśli chcecie doprowadzić do upadku tej partii arogantów, nieuków, łgarzy i hochsztaplerów. Jeśli chcecie, aby wymowa tego symbolicznego zdjęcia spełniła się w rzeczywistości. Jeśli chcecie tego tak mocno jak ja, to w niedzielę nie ma innego wyjścia tylko trzeba iść na wybory i postawić krzyżyk przy nazwisku Duda.

To będzie pierwszy krok. Kamyczek, który poruszy lawinę.

Don Donson 22.05.2015 06:36

Platforma jest między nogami Moniki Olejnik:-D

Karamazow 22.05.2015 06:59

Było coś o Rusaku, WSI itp.?

Arapaho 22.05.2015 07:34

Duda zaorał Komorowskiego choć mógł go nawet zmasakrować tylko czekałem jak przy sugestiach Komora o zamaskowanych kolegach wyjedzie z podpalaczem budki Sienkiewiczem ,a w sprawie minimalnych pensji pojedzie z Bieńkowską ("co za idiota pracuje za 6 tyś). Tylko Onet coś tam bredzi o swojej sondzie w której po debacie wygrał Komor, na RMF-ie podali że ich sondaż to 70 do 30 % dla Dudy. Mam nadzieje że nikt wątpliwości nie ma i w niedziele Bronek pakuje walizki a kumple z WSI pomogą mu wynosić.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:34.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl