Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Ekstraklasa 2013/2014 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9067)

SharksiK 20.05.2014 04:04

[CENTER]http://mojalegia.pl/wp-content/uploa...legianet_a.jpg[/CENTER

Nawet jeśli uznamy że najbardziej owłosiona klata to wielki minus, to w podkoszulku widzi się troszkę inaczej. Nie znam go i nie znam jego kariery ale co mi się żuca w oczy, to jego sposób na klub. Pewnie wiele w tym na pokaz i przemyslanj zagrywki jednak to w zupełności kibicom wystarcza by człowieka sklasyfikowac.
Mi jawii się on jako taki pomost między klubem a jego kibicem, niby ktos wazny ale w zaden sposób nie daje po sobie tego poznac.

Prawda jest taka, że taki bednarz nie dorasta mu nawet do pięt. Dla mnie to, że twarzą Wisły jest bednarz jest haniebne i soczystym policzkiem w stronę własnych kibiców. Tutaj nie chodzi juz o to czy on lubi tych złych czy nie a o to że nie ma szacunku do trybun.
Obecna polityka klubu nie ma na celu jednoczyć swoich kibiców, wręcz przeciwnie, wszystkie działania swiadczą o tym, że liczą na rozbrat skłóconych srodowisk a tym samym zastępy rodzin na R22.

Dlaczego? Ano dlatego że parówkarze nic nie znaczą. Nie zadają pytań i nie interesują sie poczynaniami w klubie. Bednarz stawia na nich dlatego, że łątwo nimi manipulować o czym mozna sie obecnie przekonac. Bazuje na słówku "bezpieczenstwo" gdyz tyle karzywdy sie w miescie dzieje, że ludzie sami przestają sie czuc bezpiecznie. NAjbardziej Ci którzy nie mieli nigdy nawet do czynienia z futbolową przemocą a wszystko czerpią z gazet.

Wymowne jest załatwienie problemu zamknietych trybu. Na legii miało to miejsce kilka razy, nawet podczas waznych batalii dla klubu a u nas raz i to z znanego powodu a nie głupoty.Dwa światy...

Głupotę, o narazaniu klubu na straty podłapały stada lemingów, lamusów, leszczy, dziadów...Bednarz rzuca marchewkę a zwierzaczki idą. Nie kumają że idą w złą stronę, przegraną stronę. Tylko i wyłącznie o nich to świadczy, a niestety chwalic sie nie ma czym.

Moze sie kiedys opamietają i dostrzegą że ich postawa szkodzi Wiśle. Że Bednarz szkodzi.

Argumenty ze idę na mecz bo Wisła mnie potrzebuje jest delikatnie mówiąc frajerski. Trzeba byc naprawde idiotą żeby tak myslec. Nie, Wisła was niepotrzebuje, potrzebuje was tylko bednarz.
Wasz bilet nie zbawi Wisły, nie ma żadnego wpływu na funkcjonowanie klubu. Sam bednarz twierdzi, że pilkarze nie sa uzaleznieni od trubun, jesli jest inaczej to pora ich pożegnać...

Wisła potrzebuje kibiców. Wisła potrzebuje pomocy. Wisła na nas liczy...trzeba się tylko wsłuchać.

shaggy 20.05.2014 07:38

Kończąc wątek warszawsko sędziowski: Nie chce mi się wierzyć (choć w czasach panowania Ryśka F też emocjonowałem się naszą ligą twierdząc że wszystko jest ok tymczasem była to w ¾ wielka wydmuszka), że w dzisiejszej Ekstraklasie ktoś tak jawnie chce majstrować przy wynikach i podejrzenia o spisek warszawsko sędziowski odrzucam, ale po jakiego grzyba w ogóle dawać ku takim bezsensownym dyskusjom powód – to mnie bardziej irytuje. Czy w naszej lidze są tylko Borskie, Raczkowskie - chyba nie. A tymczasem na przekór Komisja Ligi daje powody do takich właśnie insynuacji, jakby nie dość było tego, że sami piłkarze w ankiecie C+ mówią o tym że na Łazienkowskiej jest najbardziej gospodarskie sędziowanie co od razu zaznaczam nie znaczy że perfidnie stronnicze (ostatnie nasze dwa mecze z Wisłą takim przykładem: Brożek w 90 minucie wychodzi sam na sam sędzia – fru chorągiewka w górę, w meczu kolejnym Sagan pakuje ze spalonego – sędzia mknie do linii środkowej – jest gol to jest właśnie ta gospodarska sędziowska subtelność przy Ł3). Wyobrażacie sobie, że w nie tak dawnych czasach gdy zjadaliśmy tą ligę z Legią włącznie wystawiano by nam do sędziowania pana z Małopolskiego OZPN (przecież wszyscy sędziowie są obiektywni i bezstronni więc czemu nie) – koledzy z Warszawy Wasze szlochy też byłyby tutaj pierwsze i głośno słyszalne. Od razu zaznaczam mimo iż czasy Fryzjera się skończyły chyba nie jesteście aż tak naiwni że ta liga jest w 100% czysta?
Co do wypowiedzi Sharksika: Legia jako klub ze stolicy w tej lidze była i jest skazana na sukces a tylko frajerstwu nią rządzących do tej pory działo się tak, że zdobywała mistrzostwo raz na dekadę. Warszawa największy ośrodek, potencjalnych klientów na oglądanie wyczynów piłkarzy na Ł3 jest sporo. Do tego Warszawa jest też centrum medialnym więc i zainteresowanie Legią duże co przekłada się na marketing, sponsorów. Tym bardziej, że wielu dziennikarzy z Legią jest po prostu po drodze z różnych powodów.
Wreszcie Leśnodorski. Każdy kto by przyszedł po Zygach i innych Miklasach musiałby być niesamowitym kretynem by być gorszym prezesem. Uważam go za Tuska polskiej piłki klubowej – czyli gościa który ładną gadką i pijarem potrafił sobie zjednać tych którym było źle i którzy byli tak „ciemiężeni” przez poprzedników. Począwszy od kibiców a skończywszy na dziennikarzach których ładnie sobie schował do kieszeni a niektórych prowadza wręcz na smyczy - wystarczy że podrzucisz dziennikarzowi jakiś newsik a już będzie szczerzył ząbki jak piesek do kiełbaski. Leśny odkrył kapitalną rzecz musisz ze wszystkimi żyć w zgodzie w wtedy będziesz cacy – do czasu... Podobnie jest z menadżerami Leśny na prawo i lewo głosi że są be, ale to dzięki Piekarskiemu udaje się mu sprzedawać półprodukty z akademii i to za dobrą kasę (wcześniej Borysiuk, teraz Furman i jak najszybciej Żyro). Wychwalana wszem i wobec akademia jak na razie wypuszcza produkty z wadami. Wspominałem już o Borysiuku czy Furmanie, ale jaką realną wartość mają Łukasik Mikita Efir Jagiełło – a to oni stawiani są jako sztandarowe produkty AP. Żyro po tej rundzie też opuści zespół bo Leśny wie, że po super rundzie na kolejną tak dobrą trzeba będzie czekać kolejny rok jak w przypadku Koseckiego. Ta mityczna legijna młodzież dostała ostatnio od Lecha łomot we wszystkich rocznikach, ta przeutalentowana ekipa nie awansowała do centralnych rozgrywek o MP juniorów młodszych a w juniorach starszych jest za Polonią Warszawa, UKS SMS Łódź i GKS Bełchatów…
Panowie to właśnie Leśny wytworzył mit – i jest to celowa zagrywka – że Legia nie ma z kim walczyć i na każdej płaszczyźnie jest o krok przed rywalami. Legia jest silna słabością konkurencji – tak też było z nami jak hurtowo zdobywaliśmy MP. A czy Legia zdominuje tą ligę na lata zaryzykuję stwierdzenie, że nie zależy to od niej ale od konkurencji właśnie… Jak na razie ona pozwala na to by Legia zdobyła drugie MP z rzędu. Mocarstwowe plany w Legi były już za czasów Daewoo za ITI miała być LM dopiero teraz za sprawą ligowej szarzyzny Legia ponownie kreowana jest na hegemona na najbliższe lata… Po ubiegłorocznej weryfikacji w pucharach tego lata poznamy odpowiedz na ile ta Legia nam urosła w siłę… Na na chwilę obecną zostaje się grzecznie temu wszystkiemu przyglądać niestety…

kreseq 20.05.2014 10:54

Prawda jest taka, że patologii w piłce jest tyle ile w normalnym codziennym życiu. Baumany, Palikoty i inne JKM ;)
Gdyby to miało jakieś ręce i nogi, to byłoby ok, ale niestety.
Już nie chodzi o tej mityczny spisek warszawski, lewych sędziujących czy koperty pod stołami.
Chodzi o ludzi w zarządach, menagerów i całą resztę.
Słabe to jest i nic nie zapowiada zmian.
Jak kopaczowi się chce, to kopnie. Dodajmy do tego hordę kalekich zagranicznych mistrzów w opierdalaniu się i mamy obraz nędzy i rozpaczy.
Przecież takie zespoły jak Zagłębie Lubin to jest parodia prowadzenia klubu. Kasa jest, piłki nie ma... Znajdzie mi ktoś podobne przypadki w cywilizowanym świecie?
Szkolenie młodzieży? Nie w Polsce. Jak już ktoś w miarę kopie piłkę i chce przejść do Lecha,Wisły,Legii to minimum 403923 milionów bo młody i ma zęby :) Nikt tyle nie da, to jedzie na zachód/wschód i zamiast rozwijającego się talentu, który byłby podporą reprezentacji mamy Borysiuków,Furmanów ( ostatni mecz polecam...parodia ) oraz innych Stolarskich.
Chciałbym dożyć chwili, w której Wisla,Legia,Gornik,Ruch,Widzew czy nawet Lech to silne, poukładane kluby z profesjonalnym zapleczem, szkółką i normalnym zarządem. Oczywiście nie tak bogate jak żyjące na kredyt Barcelony, ale na odpowiednim poziomie jak na duży kraj w Europie.
38 milionów ludzi, internet w każdym domu, a mentalność jak w wiosce z dawnej epoki.

Lechista69 20.05.2014 13:18

Wczoraj o północy mijał termin składania odwołań, co wiązało się jednocześnie z wpłaceniem na konto PZPN kaucji w wysokości 10 tysięcy złotych, dodajmy kaucji bezzwrotnej, gdyż w przypadku negatywnej odpowiedzi piłkarskiej centrali pieniądze przepadały. Z tej przyczyny działacze Białej Gwiazdy, która też nie otrzymała licencji na występy w Europie, zwlekali z decyzją do momentu... zakończenia spotkania w Chorzowie (...) Po wczorajszym remisie przelew musiał pójść do stolicy. - Sport

niby 10 klocków a Bednarz i tak musiał je obejrzeć z każdej strony :O

wolfy 20.05.2014 13:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kreseq (Post 1361551)
Prawda jest taka, że patologii w piłce jest tyle ile w normalnym codziennym życiu. Baumany, Palikoty i inne JKM ;)
Gdyby to miało jakieś ręce i nogi, to byłoby ok, ale niestety.
Już nie chodzi o tej mityczny spisek warszawski, lewych sędziujących czy koperty pod stołami.
Chodzi o ludzi w zarządach, menagerów i całą resztę.
Słabe to jest i nic nie zapowiada zmian.
Jak kopaczowi się chce, to kopnie. Dodajmy do tego hordę kalekich zagranicznych mistrzów w opierdalaniu się i mamy obraz nędzy i rozpaczy.
Przecież takie zespoły jak Zagłębie Lubin to jest parodia prowadzenia klubu. Kasa jest, piłki nie ma... Znajdzie mi ktoś podobne przypadki w cywilizowanym świecie?
Szkolenie młodzieży? Nie w Polsce. Jak już ktoś w miarę kopie piłkę i chce przejść do Lecha,Wisły,Legii to minimum 403923 milionów bo młody i ma zęby :) Nikt tyle nie da, to jedzie na zachód/wschód i zamiast rozwijającego się talentu, który byłby podporą reprezentacji mamy Borysiuków,Furmanów ( ostatni mecz polecam...parodia ) oraz innych Stolarskich.
Chciałbym dożyć chwili, w której Wisla,Legia,Gornik,Ruch,Widzew czy nawet Lech to silne, poukładane kluby z profesjonalnym zapleczem, szkółką i normalnym zarządem. Oczywiście nie tak bogate jak żyjące na kredyt Barcelony, ale na odpowiednim poziomie jak na duży kraj w Europie.
38 milionów ludzi, internet w każdym domu, a mentalność jak w wiosce z dawnej epoki.

Nic, tylko się zgodzić.

Do tego dodałbym specyficzne, unikatowe w skali świata podejście do kibiców. Taki Bednarz to jest żywy przykład ekonomicznego imbecyla, którego każde działanie przynosi szkody klubowi na lata.
Prosty eksperyment: zmień słowo "kibic" na "klient", opisz działania łysej pały dowolnemu pracującemu w zawodzie menedżerowi - nie uwierzy. Dorzuć argumenty w stylu "nie mogliśmy zidentyfikować tych kilkudziesięciu klientów którzy robią problemy, więc zerwaliśmy kontakty z 500-set losowymi", a potraktuje Cię jak debila.

Chory kraj, chorzy ludzie...

Gratulacje dla Legii.

emj10 20.05.2014 15:26

Dodac trzeba, ze przez ostatnie lata uciekly nam ligi z bliskiej Azji oraz wschodniej Europy. Niczym niespotykanym nie jest obecnie oklep od pastuchow azjatyckich, ktorzy maja nowoczesne stadiony, bazy treningowe z prawdziwego zdarzenia, a także niezlych i lepiej oplacanych niz u nas pilkarzy.

Eurooklep to teraz taki standard, a liga poza jednymi z lepszych w Europie stadionow oraz fanatycznymi kibicami nie ma się czym pochwalic.

Gwiaździsty 20.05.2014 21:16

Tylko nie wiem, czy zwróciliście uwagę na to, że stadiony nam opustoszały z kibiców. W ostatniej kolejce poza chyba Gdańskiem średnia to ok. 5 tys. widzów. Polityka durnych zarzadzeń i POlitycznej wojny z kibicami przynosi efekty wyganiania ludzize stadionów co doprowadzi do zarżnięcia tej ligi w niedługim czasie.

Dariook 20.05.2014 23:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lechista69 (Post 1361562)
Wczoraj o północy mijał termin składania odwołań, co wiązało się jednocześnie z wpłaceniem na konto PZPN kaucji w wysokości 10 tysięcy złotych, dodajmy kaucji bezzwrotnej, gdyż w przypadku negatywnej odpowiedzi piłkarskiej centrali pieniądze przepadały. Z tej przyczyny działacze Białej Gwiazdy, która też nie otrzymała licencji na występy w Europie, zwlekali z decyzją do momentu... zakończenia spotkania w Chorzowie (...) Po wczorajszym remisie przelew musiał pójść do stolicy. - Sport

niby 10 klocków a Bednarz i tak musiał je obejrzeć z każdej strony :O

Obejrzeć?
Myślę, że tyle czasu zabrało uzbieranie wymaganej kwoty. I nawet nie całej, tylko połowy - Bury 5tyś wykładał :D

A tak na serio to zastanawia mnie celowość zwlekania z decyzją do momentu zakończenia spotkania z Ruchem.
Ktoś chyba głupio zapomniał lub nie doczytał faktu, że Ruch podobnie jak i my licencji pucharowej nie otrzymał.

W przypadku braku odwołania lub negatywnej decyzji dla Niebieskich, czwarta lokata daje przepustki do eLE.

kolarz90 26.05.2014 21:54

Lech zmienia sponsora technicznego na NIKE
http://www.transfery.info/65616,ofic...a-technicznego
Osobiście im zazdroszcze bo strasznie mnie denerwują te paski adasia na ramionach i w ogóle Nike ma naprawde ciekawe wzory koszulek

Kocur 02.06.2014 09:30

No i koniec.

Patrząc na ostatni mecz Zagłębia i Widzewa szkoda że takie ekipy spadły. Zaraz się zacznie biadolenie że poziom sportowy mają na 1 ligę. I co z tego. My za to jesteśmy Barceloną pewnie ...

Żydy kolejny rok łapią się pejsami za ostatnie miejsce dające utrzymanie. Patrząc ile ich tam chodzi szkoda że nie poleciały 3 drużyny.


Po wakacjach ponownie w Ekstraklasie GKS Bełchatów i Górnik Łęczna.

!!IRIVER!! 02.06.2014 09:44

Kocur - to że jeden mecz zagrali na fantazji i trochę postrzelali nie sprawia, że mają w tej lidze grać dalej. Widzew prezentował się mizernie przez cały sezon - ani jednego wygranego meczu na wyjazdach. Zagłębie też dramat. To, że spadają to wypadkowa całego sezonu, jednak jestem zdania, że dla Widzewa to może być taki spadek w otchłań, bo tam w odróżnieniu od Zagłębia - brak jest pieniędzy.
Żydkom się udało, bo tak jak na szczycie - były Legia, długo nic, Lech i długo nic, tak i na dole były Widzew i Zagłębie, a przed nimi kilkupunktowa przepaść.

Lechista69 02.06.2014 09:50

dokładnie tak jak pisze River, grały ze sobą najgorsze drużyny to i musiał pokazać jakieś umiejętności skoro rywal za bardzo im nie przeszkadzał ( z obu stron).. w porównaniu do zagłębia czy widzewa to Wisła jest taką Barceloną i trzeba mieć nadzieję że w przyszłym sezonie poleci sraksa a potem ... ciężko powiedzieć kto drugi

Kocur 02.06.2014 10:20

No może ten ostatni mecz zaciemnił trochę obraz ale porównując to do Podbeskidzia czy już w ogóle do tych zza miedzy to mi się przypomina ten obrazek z tematu o dowcipach :)


http://i60.tinypic.com/vryefd.jpg

kreseq 02.06.2014 10:54

Co do spadku w przyszłym sezonie to ja bym się wstrzymał. Cracovia może i gra nędzę, ale znając życie Bełchatów ze swoim szczęściem będzie pasiastych wypychać w górę :D
Pytanie czy reforma się sprawdziła? Nie do końca. Wiecej spotkań ale i tak wszystko było wiadome już wcześniej. Do tego Górnik i licencja na puchary.
W przyszłym roku będzie pewnie tak samo. Dwie-trzy drużyny i przepaść.
Sezon ogórkowy czas zacząć. Milion spekulacji transferowych i eurow.......e.

silver03 02.06.2014 10:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kreseq (Post 1363251)
Pytanie czy reforma się sprawdziła? Nie do końca. Wiecej spotkań ale i tak wszystko było wiadome już wcześniej.

Z drugiej strony, gdyby nie reforma to jeszcze wcześniej byłoby wszystko wiadome. A tak jednak jakieś tam emocje wpadły.

emj10 02.06.2014 11:41

Poczekajcie jeszcze z wróżeniem kto będzie kandydatem do spadku, choć prawdą jest, że beniaminki wyglądają słabo pod względem sportowym i nie zdziwię się jak Łęczna i Bełchatów, będą walczyły o życie w grupie spadkowej.

Jeśli chodzi o prognozy to Lechia, Zawisza i Pogoń powinni trzymać się mocno w następnym sezonie. O ile nie odejdzie Osuch, a widmo jego odejścia zostało oddalone to w drużynach w wybrzeża wydaje się, że stabilność i rozwój są na pierwszym planie.

!!IRIVER!! 02.06.2014 11:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kocur (Post 1363247)
No może ten ostatni mecz zaciemnił trochę obraz ale porównując to do Podbeskidzia czy już w ogóle do tych zza miedzy to mi się przypomina ten obrazek z tematu o dowcipach :)


http://i60.tinypic.com/vryefd.jpg

Co Ty pierdzielisz? Podbeskidzie, owszem na początku grało słabo, ale cała runda rewanżowa + finałowa została przez nich zagrana bardzo dobrze: przypomnę, że w 16 meczach przegrali tylko 2-krotnie. I wbrew temu wszystkiemu, to właśnie to Podbeskidzie, klub emerytów rozbiło w proch i pył na koniec sezonu i Zagłębie i Widzew, kiedy te jeszcze przynajmniej teoretycznie mogły się utrzymać.

Kocur 02.06.2014 11:52

Ale mi nie chodzi o wynik sportowy ale kibicowski.

0 22 02.06.2014 17:17

http://d.webgenerator24.pl/k/r//fj/g...g-0311.600.jpghttp://d.webgenerator24.pl/k/r//m9/n...g-0411.600.jpg

:D

emj10 02.06.2014 17:30

Puchar FIFA dla Wronczan? :D

0 22 02.06.2014 17:34

Na zachętę :)

Ogryzek 02.06.2014 18:50

0 22 przyganiał kocioł garnkowi... a sam popisujesz się "11".

Janusz 03.06.2014 10:54

Ciekawe co dalej z Zawiszą, co zrobi Osuch? Bo jak się wycofa, to dla mnie pewny kandydat do spadku.

63.5 Kg 03.06.2014 11:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 0 22 (Post 1363304)
Na zachętę :)

Może przestalbys się blaznic i zmienil ten podpis na 10...

szprotson 03.06.2014 11:18

i po .... sie trujecie z Nim ? za rok sobie wpisze poprawną jedenastkę a później dwunastkę i tak dalej.

022 powiedziałbyś lepiej czemu kreta w ekipie macie :)

emj10 03.06.2014 11:39

Jakiego kreta? ;)

brylant17 03.06.2014 13:13

Tarasiewicz nie jest już trenerem Zawiszy pewnie wybierze ofertę z 2 ligi francuskiej ewentualnie Ousch się pakuje .Czyli co król Maciuś trenerem Zawiszy ? a może Urban

Gwiaździsty 03.06.2014 13:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez !!IRIVER!! (Post 1363237)
Kocur - to że jeden mecz zagrali na fantazji i trochę postrzelali nie sprawia, że mają w tej lidze grać dalej. Widzew prezentował się mizernie przez cały sezon - ani jednego wygranego meczu na wyjazdach. Zagłębie też dramat. To, że spadają to wypadkowa całego sezonu, jednak jestem zdania, że dla Widzewa to może być taki spadek w otchłań, bo tam w odróżnieniu od Zagłębia - brak jest pieniędzy.
Żydkom się udało, bo tak jak na szczycie - były Legia, długo nic, Lech i długo nic, tak i na dole były Widzew i Zagłębie, a przed nimi kilkupunktowa przepaść.

Przypominam, ze na wiosnę z tym spadkowiczami przegraliśmy.

dulli78 03.06.2014 21:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez silver03 (Post 1363252)
Z drugiej strony, gdyby nie reforma to jeszcze wcześniej byłoby wszystko wiadome. A tak jednak jakieś tam emocje wpadły.

Co by było gdyby...Podejście drużyn mogło być inne, bo przez brak dzielenia punktów nie można sobie pozwolić na tyle wpadek na jesień co Legia czy Amica itp także nie ma co gdybać. Dla mnie jak na razie jedynym plusem tej reformy jest większa ilość meczów o stawkę jakie muszą rozegrać nasze piłkarzyki. A emocji to więcej akurat było w I lidze, która jakby nie patrzeć jest zorganizowana według tradycyjnych zasad.

silver03 05.06.2014 09:05

http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna...i-gdansk/svhcc

Najszybsza zmiana trenera?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:29.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl