Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Obiekty sportowe które powstały,powstaja lub powstaną (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=607)

4fan_player 25.09.2010 09:03

Z tej perspektywy przypomina mi to jakiś dworzec.

Pan Jotka 25.09.2010 09:57

Dworzec a raczej stacja na trasie: Ekstraklasa-1.liga :P

dj_ibutti 25.09.2010 10:01

Za to w środku ten sam kurnik co przedtem, tylko toru kolarskiego nie ma.

Marcin(L) 25.09.2010 11:19

Bzdury piszesz... Panowie przy całej nechęci do Cracovii zachowajcie resztki obiektywimu chociaż w ocenie stadionu!

Awe 25.09.2010 11:24

Ich stadion ładny od zewnątrz, a w środku kijowy. Nasz odwrotnie.

PotiWisla 25.09.2010 11:26

Ich stadion wygląda jak supermarket

Syn Kangura z 1984 25.09.2010 11:30

Ich stadion przede wszystkim jest ich, więc bez wątpienia można stwierdzić że jest ch***wy :-)

szlaQ 25.09.2010 11:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Syn Kangura z 1984 (Post 986088)
Ich stadion przede wszystkim jest ich, więc bez wątpienia można stwierdzić że jest ch***wy :-)

najtrafniejsze podsumowanie ;)

arth_ur 25.09.2010 12:00

Stadion Cracovii i Wisły Tak jak byś porównywał Nowego Fiata Pandę z Mercedesem S klasy z lat 80. Niby Fiat nowszy, mniej pali ale klasa nie ta sama.

Gwiaździsty 25.09.2010 12:14

Trybunka 15 rzędowa zawsze zostanie na swoim ...niskim poziomie i nie zobaczy się z niej to co widać z poziomu 5 czy 6 pietra.

Bartosz 25.09.2010 12:17

Chujowy ten stadion, i tyle.

Ivory1906 25.09.2010 12:22

Obiektywnie mówiąc to z zewnątrz naprawdę bardzo ładny, natomiast wewnątrz porażka totalna...Ale ze jestem kibicem Wisly to napisze to samo co SYN KANGURA...To jest stadion ich i dlatego trzeba pisać że jest lipny :D

blanco 25.09.2010 12:42

Ich stadion jest słaby , ludzie się podniecają bo jest fajnie oświetlony i tyle.

Krzysiek Grabski 25.09.2010 12:50

Cieszmy się z każdej powstającej infrastruktury sportowej,nawet wtedy,kiedy powstaje na "wrogim"gruncie.

Mahazel888 25.09.2010 12:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marcin(L) (Post 986079)
Bzdury piszesz... Panowie przy całej nechęci do Cracovii zachowajcie resztki obiektywimu chociaż w ocenie stadionu!



http://www.galeriehandlowe.pl/go.liv...we-auchan.html

Gwiaździsty 25.09.2010 13:33

Ten nowy supermarket na kałuzy i tak nie myje się do Bonarka Center lub M1. Przy nich wyglada na mały osiedlowy sklepik. :) Przy ogromnych promocjach (bilety po 10 zł + kilka tysięcy darmowych karnetów dla pracowników Comparchu, występów lokalnego pedryla, reklamach na mieście i sztucznych ogniach) frekwencja ma osiagnąć zaledwie 12 tys.

GemHZR 25.09.2010 14:39

Z zewnątrz akurat dobra elewacja dla takiego obiektu na 15tyś. i tu plus dla projektanta. Ale od środka to jakaś porażka, każda trybuna inna, już Korona lepiej wygląda.

zloty1906 25.09.2010 19:18

Mała ciekawostka odnośnie otwarcia kurnika przy Kałuży.

Cytat:

- Odtąd stadion przestaje być własnością miasta, a staje się własnością Cracovii. Stadion uważam za otwarty - powiedział prezydent Majchrowski przekazując dokument potwierdzający przejęcie przez klub obiektu.
Pytanie do zorientowanych - Czy to oznacza że klub nie będzie płacił miastu za użytkowanie?

martin_6 25.09.2010 19:31

Bez przesady. Chyba chodziło o symboliczne oddanie stadionu w ręce żydków. :)

Gordian 25.09.2010 21:18

Stadion Cracovii całkiem w porządku jest. Mi się elewacja nie podoba, wygląda jak płytki w jakimś szalecie, ale to jedynie moja opinia. Jedyne co mnie zastanawia to to, że wszyscy tak pieją z zachwytu nad poziomem wykonania i wykończenia tymczasem nikt nie mówi o wadach i niedoróbkach.

- Każda trybuna inna
- Lampy przemysłowe w korytarzach
- place przed stadionem ładne, dobre materiały użyto, a mimo to całość została oszpecona. Zasieki do okoła jak w jakimś Guantanamo, kioski z biletami przed stadionem, sławetny "ząb"
- masywne konstrukcje pod oświetlenie, psujące bryłę stadionu,
- wejście dla kibiców gości jakby od innego obiektu
- Malowidła na drzwiach od łazienek fajne, ale żółte? Żółty kolor pasuje do wystroju wnętrz jak pięść do nosa
- Malutka trybuna główna, podzielona na trzy poziomy
- Brak jakiegokolwiek systemu odśnieżania na dachu,
- ścisk krzesełek i ich model

Co mi się podoba:
- Ładnie wykonany i podświetlony napis na froncie i z tyłu
- Fajnie ulokowany sklepik z pamiątkami

gooro33 25.09.2010 21:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zloty1906 (Post 986356)
Mała ciekawostka odnośnie otwarcia kurnika przy Kałuży.



Pytanie do zorientowanych - Czy to oznacza że klub nie będzie płacił miastu za użytkowanie?


Jak cos to nie kurnik a SYNAGOGA.

dj_ibutti 25.09.2010 22:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gordian (Post 986399)
Stadion Cracovii całkiem w porządku jest. Mi się elewacja nie podoba, wygląda jak płytki w jakimś szalecie, ale to jedynie moja opinia. Jedyne co mnie zastanawia to to, że wszyscy tak pieją z zachwytu nad poziomem wykonania i wykończenia tymczasem nikt nie mówi o wadach i niedoróbkach.

- Każda trybuna inna
- Lampy przemysłowe w korytarzach
- place przed stadionem ładne, dobre materiały użyto, a mimo to całość została oszpecona. Zasieki do okoła jak w jakimś Guantanamo, kioski z biletami przed stadionem, sławetny "ząb"
- masywne konstrukcje pod oświetlenie, psujące bryłę stadionu,
- wejście dla kibiców gości jakby od innego obiektu
- Malowidła na drzwiach od łazienek fajne, ale żółte? Żółty kolor pasuje do wystroju wnętrz jak pięść do nosa
- Malutka trybuna główna, podzielona na trzy poziomy
- Brak jakiegokolwiek systemu odśnieżania na dachu,
- ścisk krzesełek i ich model

Co mi się podoba:
- Ładnie wykonany i podświetlony napis na froncie i z tyłu
- Fajnie ulokowany sklepik z pamiątkami

Przepraszam, ale to brzmi jakbyś tam był dzisiaj? Jeżeli tak, to fajnie się słuchało jaką tą jesteśmy k...a? Skakałeś przy "kto nie skacze...?"...

Gordian 26.09.2010 19:19

Nie nie byłem. Opieram swoje zdanie na zdjęciach wnętrza oraz widokiem z błoń. Zalecam wstrzymać się od rzucania na prawo i lewo oskarżeniami...

Gwiaździsty 26.09.2010 19:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gordian (Post 986993)
Nie nie byłem. Opieram swoje zdanie na zdjęciach wnętrza oraz widokiem z błoń. Zalecam wstrzymać się od rzucania na prawo i lewo oskarżeniami...

No bo wtedy musiałbyś przejśc 2 tygodniową przymusową kwarantannę. Odwszawianie , odpluskwianie, spalenie ubrania itp. :)

simone 26.09.2010 21:31

A tak to mniej więcej wyglądało ( fotki by Rock_krk/SCC)

http://i54.tinypic.com/10hm889.jpg

http://i54.tinypic.com/25u0g1w.jpg

Kolumbus 26.09.2010 21:55

dobra, dobra simone już nas nie wkręcaj napisz poprostu, że fotki cyknąłeś wczoraj na meczu hehe

;)

0 22 26.09.2010 21:56

Bardzo spoko obiekt, jedyna lipa na pierwszy rzut oka to, ze trybuny nie mają wspólnego dachu tylko jakaś bzdura nachodzeniem na siebie poszczególnych dachów..

P.S. To Tylko Ja - potrzebuje jescze troche czasu na ranking ;)

emj10 26.09.2010 22:16

Jaki by nie był ten obiekt Pasów to ważne że jest. Dzięki nowym stadionom w tej kolejce mieliśmy rekordową frekwencję 76 tys. widzów. Oj chyba ze 20 lat takiej nie było.

PaBlo_TSW 26.09.2010 22:21

to akurat racja, a pewne jest że teraz rekordy się posypią, już niedługo na pewno 100 tys. pęknie ;)
a co do stadionu to wydaje się jakby z 7 tysięcy miał, przynajmniej na tym zdjęciu :P mi się o wiele bardziej podoba od wewnątrz choćby stadion Zagłębia, a nawet nie wiem czy nie Korony, no ale kwestia gusty, a o tym się nie dyskutuje ;)

studio2 26.09.2010 22:24

http://www.90minut.pl/liga/0/liga3155.html 19 kolejka ;-) I rok pozniej tez ktoras jak byly derby na slaskim ;)

Mysle ze za pare kolejek peknie 100K ;)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:23.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl