![]() |
Z tej perspektywy przypomina mi to jakiś dworzec.
|
Dworzec a raczej stacja na trasie: Ekstraklasa-1.liga :P
|
Za to w środku ten sam kurnik co przedtem, tylko toru kolarskiego nie ma.
|
Bzdury piszesz... Panowie przy całej nechęci do Cracovii zachowajcie resztki obiektywimu chociaż w ocenie stadionu!
|
Ich stadion ładny od zewnątrz, a w środku kijowy. Nasz odwrotnie.
|
Ich stadion wygląda jak supermarket
|
Ich stadion przede wszystkim jest ich, więc bez wątpienia można stwierdzić że jest ch***wy :-)
|
Cytat:
|
Stadion Cracovii i Wisły Tak jak byś porównywał Nowego Fiata Pandę z Mercedesem S klasy z lat 80. Niby Fiat nowszy, mniej pali ale klasa nie ta sama.
|
Trybunka 15 rzędowa zawsze zostanie na swoim ...niskim poziomie i nie zobaczy się z niej to co widać z poziomu 5 czy 6 pietra.
|
Chujowy ten stadion, i tyle.
|
Obiektywnie mówiąc to z zewnątrz naprawdę bardzo ładny, natomiast wewnątrz porażka totalna...Ale ze jestem kibicem Wisly to napisze to samo co SYN KANGURA...To jest stadion ich i dlatego trzeba pisać że jest lipny :D
|
Ich stadion jest słaby , ludzie się podniecają bo jest fajnie oświetlony i tyle.
|
Cieszmy się z każdej powstającej infrastruktury sportowej,nawet wtedy,kiedy powstaje na "wrogim"gruncie.
|
Cytat:
http://www.galeriehandlowe.pl/go.liv...we-auchan.html |
Ten nowy supermarket na kałuzy i tak nie myje się do Bonarka Center lub M1. Przy nich wyglada na mały osiedlowy sklepik. :) Przy ogromnych promocjach (bilety po 10 zł + kilka tysięcy darmowych karnetów dla pracowników Comparchu, występów lokalnego pedryla, reklamach na mieście i sztucznych ogniach) frekwencja ma osiagnąć zaledwie 12 tys.
|
Z zewnątrz akurat dobra elewacja dla takiego obiektu na 15tyś. i tu plus dla projektanta. Ale od środka to jakaś porażka, każda trybuna inna, już Korona lepiej wygląda.
|
Mała ciekawostka odnośnie otwarcia kurnika przy Kałuży.
Cytat:
|
Bez przesady. Chyba chodziło o symboliczne oddanie stadionu w ręce żydków. :)
|
Stadion Cracovii całkiem w porządku jest. Mi się elewacja nie podoba, wygląda jak płytki w jakimś szalecie, ale to jedynie moja opinia. Jedyne co mnie zastanawia to to, że wszyscy tak pieją z zachwytu nad poziomem wykonania i wykończenia tymczasem nikt nie mówi o wadach i niedoróbkach.
- Każda trybuna inna - Lampy przemysłowe w korytarzach - place przed stadionem ładne, dobre materiały użyto, a mimo to całość została oszpecona. Zasieki do okoła jak w jakimś Guantanamo, kioski z biletami przed stadionem, sławetny "ząb" - masywne konstrukcje pod oświetlenie, psujące bryłę stadionu, - wejście dla kibiców gości jakby od innego obiektu - Malowidła na drzwiach od łazienek fajne, ale żółte? Żółty kolor pasuje do wystroju wnętrz jak pięść do nosa - Malutka trybuna główna, podzielona na trzy poziomy - Brak jakiegokolwiek systemu odśnieżania na dachu, - ścisk krzesełek i ich model Co mi się podoba: - Ładnie wykonany i podświetlony napis na froncie i z tyłu - Fajnie ulokowany sklepik z pamiątkami |
Cytat:
Jak cos to nie kurnik a SYNAGOGA. |
Cytat:
|
Nie nie byłem. Opieram swoje zdanie na zdjęciach wnętrza oraz widokiem z błoń. Zalecam wstrzymać się od rzucania na prawo i lewo oskarżeniami...
|
Cytat:
|
A tak to mniej więcej wyglądało ( fotki by Rock_krk/SCC)
http://i54.tinypic.com/10hm889.jpg http://i54.tinypic.com/25u0g1w.jpg |
dobra, dobra simone już nas nie wkręcaj napisz poprostu, że fotki cyknąłeś wczoraj na meczu hehe
;) |
Bardzo spoko obiekt, jedyna lipa na pierwszy rzut oka to, ze trybuny nie mają wspólnego dachu tylko jakaś bzdura nachodzeniem na siebie poszczególnych dachów..
P.S. To Tylko Ja - potrzebuje jescze troche czasu na ranking ;) |
Jaki by nie był ten obiekt Pasów to ważne że jest. Dzięki nowym stadionom w tej kolejce mieliśmy rekordową frekwencję 76 tys. widzów. Oj chyba ze 20 lat takiej nie było.
|
to akurat racja, a pewne jest że teraz rekordy się posypią, już niedługo na pewno 100 tys. pęknie ;)
a co do stadionu to wydaje się jakby z 7 tysięcy miał, przynajmniej na tym zdjęciu :P mi się o wiele bardziej podoba od wewnątrz choćby stadion Zagłębia, a nawet nie wiem czy nie Korony, no ale kwestia gusty, a o tym się nie dyskutuje ;) |
http://www.90minut.pl/liga/0/liga3155.html 19 kolejka ;-) I rok pozniej tez ktoras jak byly derby na slaskim ;)
Mysle ze za pare kolejek peknie 100K ;) |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:23. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl