Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Luźny - reaktywacja (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5012)

Kamil 24.12.2008 00:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez South (Post 646853)


Kamilu drżyj ;)

a tam,:-D
bede sie mial przynajmniej od kogo uczyc:-p

Kobieta_Wislak 24.12.2008 00:38

jak się DrewniaQ jutro nie pojawi to niech ktoś wezwie karetkę, może go jeszcze odratują...
CUKIERNIK cholera :>

Polly 24.12.2008 00:38

yhy już myślałam, że Kamil zdominuje jego posadę ;p

Drodzy Wiślacy i Wiślaczki ! Życzę Wam wytrwałości w spełnianiu swych marzeń, zdrowia by zaliczyć jak najwięcej wyjazdów na swą najukochańszą zgodę (;D) czyli WKS oraz niezmiennej mentalności dzięki której pokochałam Kraków !

pio 24.12.2008 00:43

A Ty miałaś chrapkę na tego placka :D

Tiramisu 24.12.2008 00:43

Wszem i wobec oświadczam, że Kamil został dżentelmanem dnia ;). Dobranoc wszystkim. Niech nam dziś wieczorem Biała Gwiazda na niebie świeci! I choć trochę śniegu, choć trochę,,,,,

SZYMEK_TSW 24.12.2008 00:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tiramisu (Post 646862)
Wszem i wobec oświadczam, że Kamil został dżentelmanem dnia ;). Dobranoc wszystkim. Niech nam dziś wieczorem Biała Gwiazda na niebie świeci! I choć trochę śniegu, choć trochę,,,,,

Jaka Wigilia, taki cały nowy rok ??

Nie wierze :rotfl: :rotfl: :rotfl:

pio 24.12.2008 00:49

Przy okazji życzeń:
http://pl.youtube.com/watch?v=MJXO-EZ8YiE

W ogóle dnia się przed zachodem nie ocenia podobno, a Tiramisu jeszcze przed wschodem to uczyniła :D

Gucio25 24.12.2008 00:56

sołtys Ty byś lepiej do Tarnowa się wybrał w sobote, a nie.. ;)
Kamilu, gratulacje, każdy ma swoje 5 minut.. :D

Kobieta_Wislak 24.12.2008 00:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pio (Post 646861)
A Ty miałaś chrapkę na tego placka :D

i znowu pomówienia :>

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pio (Post 646865)
Przy okazji życzeń:
http://pl.youtube.com/watch?v=MJXO-EZ8YiE

W ogóle dnia się przed zachodem nie ocenia podobno, a Tiramisu jeszcze przed wschodem to uczyniła :D

Oni to latem nagrywali jak nic! :lol: spójrzcie na niebo :-p

pio 24.12.2008 00:59

i na Mauro :lol:

dj_ibutti 24.12.2008 01:01

Ciekawe co tym razem ma w plecaku :rotfl:

KMWTW ;)

South 24.12.2008 01:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gucio25 (Post 646868)
sołtys Ty byś lepiej do Tarnowa się wybrał w sobote, a nie.. ;)
Kamilu, gratulacje, każdy ma swoje 5 minut.. :D


kontuzjowany jestem ,a poza tym matura i te sprawy ,no nie ma jak guciek nie ma jak


czekam na moje 5 minut :D

SZYMEK_TSW 24.12.2008 01:07

Bolec, a ty bedziesz ze sie pucujesz tak ??

Kobieta_Wislak 24.12.2008 01:15

DrewniaQ specially for You z okazji Świąt

:lol::lol::lol:


DrewniaQ
SŁODKI CHŁOPAK

http://www.wislakrakow.com/forum/cus...tar30022_4.gif


:>:-p

pio 24.12.2008 01:21

Cytat:

Mówią, mówią że
Mówią, że to nie jest miłość... nie
:lol:

idę spać, bo zamiast komendy "quote" wstawiałem "cytat" :D, dobranoc :)

DrewniaQ 24.12.2008 09:57

Łożesz!

Dziękuję pięknie za taki niecodzienny podpis i życzenia :P

Wszystkiego najlepszego wszystkim, życzy: "słodki chłopak" :-P


PS.

Żeby świąt było za nadto: na Polsacie o 20 w sobotę idzie... a może sami zobaczcie.. (((LINK))) :australopitek:

O tym nie miałem zielonego pojęcia!

Gucio25 24.12.2008 12:51

czujecie te zapachy z kuchni? :)

pio 24.12.2008 13:07

czujecie, czujecie, pytanie jak zagospodarować czas pozostały do wigilijnej wieczerzy ;]

Arkas 24.12.2008 13:09

Masz na myśli spalonego placka??

:P

P.S. Wczoraj wracam do domu i patrze a na dźwigu na samej górze jest przymocowana choinka i jeszcze świeci :D Miazga :D

Gucio25 24.12.2008 13:10

ano.. jeszcze choinka czeka na ubranie..
dobrze, że na polu już wszystko ubrałem.. :)

pio 24.12.2008 13:10

toż to nie zapach spalenizny :)

Arkas 24.12.2008 13:12

Ja strajkuje z braku śniegu i na polu nic nie ubieram. Nie chce dac śniegu, to będzie miał ciemno na mym podwórku. <foch>

tomek_TSW 24.12.2008 13:15

a w pogodzie tak sie ugadali jakie to swieta biale beda...
a tu cos dla tych co za swietami nie przepadaja ;-)
http://horcyk.wrzuta.pl/audio/cvkXBw...last_christmas

pio 24.12.2008 13:17

temperatura jest w sam raz pod śnieg, ale pan śnieg nie chce spaść :)

Gucio25 24.12.2008 13:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkas (Post 646996)
Ja strajkuje z braku śniegu i na polu nic nie ubieram. Nie chce dac śniegu, to będzie miał ciemno na mym podwórku. <foch>

wierzę że nasypię do wieczora. :evil:
a poważnie, u mnie w niektórych miejscach 0,5cm warstwa śniegu. :D

qazwsx123 24.12.2008 13:19

w Krakowie nie pada snieg ? W okolicach Wrocławia zaczeło padać rano i już jest biało :)

Jachcik 24.12.2008 13:23

Nie musi być śniegu....Ważne, żę KEVIN jest :P

_ukoL 24.12.2008 13:24

Precz ze śniegiem. Chyba, że chcecie odśnieżać kilkaset metrów chodnika.

Arkas 24.12.2008 13:44

O ¬_o
( ) |\
( ) /\
Gadaj, gdzie śnieg !!
*uj z chodnikiem u mnie straż akurat rzadko jeździ :D

Proud 24.12.2008 14:17

dobra, wszystkim WIŚLAKOM i WIŚLACZKOM życzę :

Świąt białych, pachnących choinką,
spędzonych w ciepłej rodzinnej atmosferze.
Świąt dających radość, odpoczynek oraz nadzieję na Nowy Rok, żeby był jeszcze lepszy niż ten co właśnie mija. I oczywiście wiele radości związanych z blaskiem naszej Białej Gwiazdy! :)
WESOŁYCH ŚWIĄT!:)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:02.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl