![]() |
jest na Cyfrze mecz Interu?
|
Nie.Na satelicie na ktora masz ustawiona antene, nie ma kanalu ktory pokaze mecz w pasmie odkodowanym.Prosta zasada, chcesz LM - to plac:p
|
No racja co do dostępu do LM , ale dziś mecz można zobaczyć na POLSACIE :)
|
Tyle, ze w Cyfrze+ Polsatu nie ma.Zeby ogladac LM to trzeba pokrecic antena na Astre 19.2, tam niemiecki kanal Sat1 pokazuje mecze FTA.Drugi wariant to sopcast, ipla czy co tam jeszcze jest.Jakosc jest jaka jest, ale czego sie nie robi dla LM:D
|
http://livetv.ru/pl/eventinfo/38302_...milan_chelsea/ tutaj link do meczu Inter-Chelsea :) polecam ogladac przez sopcasta kanal Setanta :) jakos bd :)
|
Z kim się Cesar bił?, że ma śliwy pod oczami? :P Mam nadzieje, że Chel$ea dzisiaj popłynie bo ich nie lubie
|
Cytat:
|
Ładny początek Interu! Szkoda tylko , że Drogbie wolny nie siadł bo mielibyśmy ciekawszy mecz :)
|
Złodziejstwo. Ewidentny karny Chelsea.
|
To co Ci sędziowie wyprawiają to już patrzeć się nie da. Najpierw słusznie daje żółtko za symulowanie Milito, a potem ewidentny karny i nie ma nic. To jak uznał, że symulował Kalou to czemu nie dał mu żołtej? Hiszpan to powinien bykom jajca huśtać, a nie mecze sędziować.
|
Cytat:
|
Jezus Maria! Bramka w 3 minucie dla włoskiej drużyny to jest morderstwo piłki nożnej...
|
Cytat:
Nie masz pojęcia o sędziowaniu to nie pier.... Tak się składa, że robię kurs sędziowski i rzeczywiście karny być powinien. Ale jeżeli sędzia go nie gwizdnął to niekoniecznie znaczy, że musi dać żółtą za symulowanie. Mógł tej sytuacji nie widzieć, nie być pewien, nie zauważuć faulu, więc po prostu to puścił. Inna sprawa, że np napastnik może przewrócić się od zderzenia z obrońcą, bez faulu. I co wtedy też żółta dla napastnika? Sędzia daje żółtą kartkę za symulowanie, kiedy jest dwustuprocentowo pewien swojej decyzji. Tak samo sędzia ASYSTENT (nie ma czegoś takiego jak liniowy - tak na przyszlość) podnosi chorągiewkę ze spalonym jak również jest przekonany. Inaczej, kiedy nie jest pewny po porstu to puszcza, tyle. A wszystkim tutaj radzę wziąć kiedyś przepisy piłki nożnej i przeczytać. Gwarantuję Wam, że nawet jeżeli futbolem interesujecie się wiele lat, znacie go z telewizji i z boiska, to o niektórych przepisach nei macie nawet pojęcia. Sam wiem z własnego przykładu. |
Jak na mecze wloskich druzyn to jest calkiem dobry mecz.
7.3 km w 55 minut biega Motta. To tyle co nasze gwiazdy w 90 minut. :D |
Wiorexxx, z całym szacunkiem. Nie ........ :-)
|
Mecz ciekawy i raczej nie nudny. Mimo, że Włosi wygrali, to chyba Jose nie do końca może być zadowolony z wyniku. Błąd Cezara może ich bardzo dużo kosztować.
Dziwaczna ta kontuzja Czecha. Co mnie rozbawiło? Informacja Borka na starcie transmisji, że wpływy do kasy Interu, za ten jeden mecz wyniosą ponad 3 mln euro :D:D:D:D To się nazywa biznes :) Trochę jednak więcej od wpływów, jakie przyniosą nasze polskie kopane :D |
@Vinci
Mecz Barcelony z Realem z samych biletów przynosi więcej pieniążków niż wynosi cały budżet Wisły/Lecha czy Legii :P (powołuję się na media, żeby nie było) A mecz wczoraj padaka jak dla mnie :P Już wolę bezmyślną siekanę z wynikiem 5:5 xd Szkoda, że sędzia się zawahał w ostatniej akcji w pierwszej połowie. Jeśli nie było jego zdaniem faulu, powinien być konsekwentny i pokazać Kalou drugą żółtą kartkę, albo po prostu podyktować karnego... Wprowadziliby ten system powtórek i byłoby okej :< |
No właśnie coś mają z obrazem , tak jakby w sepii :/ Tragedia!
|
właśnie też sie miałem o to pytać ;>
może to poprawią,bo sie oglądać nie da ;/ |
Eee czyli nie tylko u mnie wszyscy chorują na żółtaczkę :D
|
A ja już myślałem że mi się telewizor zepsuł :D ale inne programy były dobre więc podejrzane trochę to było.
|
JA także tak mam, jakbym szreka oglądał :D A tak na poważnie to źle się na to patrzy.. Tak jakoś dziwnie.. No i w końcu mamy bramkę dla Mnu. Rooney to chyba w tym sezonie dostanie złotego buta
|
Ja tam staram się nie oglądać, rzucam tylko okiem. Nie chcę potem z jeszcze większym niesmakiem patrzeć na naszą ekstraklasę. Z tego co słyszę to ciągle coś się dzieje, naoglądam się i będzie mi przykro.
Co do żółtaczki, to chodzi chyba o postępujące schińszczenie zawodników. Jak już będą 100% Chińczykami, to Janek Urban sprowadzi ich do Legii! ;) |
No i w końcu obraz się poprawił :) Fajny mecz w Madrycie , także go oglądam , dużo ciekawszy jeżeli chodzi o bezpośrednią rywalizację do ćwierćfinału, ten mecz w Manchesterze także dość fajny , ciekawy , ale moim zdaniem rywalizacja już się rozstrzygała. Czekam tylko na Beckhama aż wejdzie :)
|
ejj panowie co ten komentator mówił ??
Że ciszej na old trafford bo protestują? Przecierz tam zawsze tak cicho ;) |
Ja się łudzę, że Lyon przejdzie do 1/4 ale szansa nikła niestety... mogli ten mecz dać na polsacie bo w MU-Milan sprawa jest pozamiatana już
|
Cytat:
|
rooney nie dostanie buta,bo manu nic w tym sezonie nie wygra.
cris dostanie,bo real zdobedzie mistrzostwo i lige mistrzow ;) |
Dlatego pisze , że jest godny obejrzenia oraz ciekawszy w kontekście awansu. Real trochę przycisnął , szybko strzelona bramka przez niezawodnego Cristiano dodała emocji , bardzo możliwe iż dojdzie do dogrywki ale z w końcu okazje Realu zamienią się w jakąś bramkę i będzie po meczu. Nie ukrywam , że dla mnie tak było by dobrze :)
|
Real nie wygra Ligi Mistrzów, moim zdaniem wygra go jakiś angielski zespół:) a czemu Dida nie gra w meczu Manchesteru z Milanem? Kartki czy kontuzja, czy ktoś stwierdził w końcu, że jest po prostu słaby?:)
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:09. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl