Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Liga Mistrzów 2009/10 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4682)

Proud 24.02.2010 20:12

jest na Cyfrze mecz Interu?

sessegnon 24.02.2010 20:26

Nie.Na satelicie na ktora masz ustawiona antene, nie ma kanalu ktory pokaze mecz w pasmie odkodowanym.Prosta zasada, chcesz LM - to plac:p

szczepanwislak 24.02.2010 20:32

No racja co do dostępu do LM , ale dziś mecz można zobaczyć na POLSACIE :)

sessegnon 24.02.2010 20:37

Tyle, ze w Cyfrze+ Polsatu nie ma.Zeby ogladac LM to trzeba pokrecic antena na Astre 19.2, tam niemiecki kanal Sat1 pokazuje mecze FTA.Drugi wariant to sopcast, ipla czy co tam jeszcze jest.Jakosc jest jaka jest, ale czego sie nie robi dla LM:D

Ivory1906 24.02.2010 20:47

http://livetv.ru/pl/eventinfo/38302_...milan_chelsea/ tutaj link do meczu Inter-Chelsea :) polecam ogladac przez sopcasta kanal Setanta :) jakos bd :)

brylant17 24.02.2010 21:01

Z kim się Cesar bił?, że ma śliwy pod oczami? :P Mam nadzieje, że Chel$ea dzisiaj popłynie bo ich nie lubie

Donki 24.02.2010 21:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 858906)
Z kim się Cesar bił?, że ma śliwy pod oczami? :P Mam nadzieje, że Chel$ea dzisiaj popłynie bo ich nie lubie

Wypadek miał samochodowy(?) :-)

szczepanwislak 24.02.2010 21:04

Ładny początek Interu! Szkoda tylko , że Drogbie wolny nie siadł bo mielibyśmy ciekawszy mecz :)

Dean 24.02.2010 21:35

Złodziejstwo. Ewidentny karny Chelsea.

_ukoL 24.02.2010 21:36

To co Ci sędziowie wyprawiają to już patrzeć się nie da. Najpierw słusznie daje żółtko za symulowanie Milito, a potem ewidentny karny i nie ma nic. To jak uznał, że symulował Kalou to czemu nie dał mu żołtej? Hiszpan to powinien bykom jajca huśtać, a nie mecze sędziować.

DarekK_11 24.02.2010 21:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dean (Post 858921)
Złodziejstwo. Ewidentny karny Chelsea.

Oni mają pecha do sędziów (patrz. mecz Chelsea vs. Barcelona w ubiegłym sezonie LM).

Proximus 24.02.2010 21:46

Jezus Maria! Bramka w 3 minucie dla włoskiej drużyny to jest morderstwo piłki nożnej...

WioReXXX 24.02.2010 21:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtek_Lok (Post 858922)
To co Ci sędziowie wyprawiają to już patrzeć się nie da. Najpierw słusznie daje żółtko za symulowanie Milito, a potem ewidentny karny i nie ma nic. To jak uznał, że symulował Kalou to czemu nie dał mu żołtej? Hiszpan to powinien bykom jajca huśtać, a nie mecze sędziować.


Nie masz pojęcia o sędziowaniu to nie pier....
Tak się składa, że robię kurs sędziowski i rzeczywiście karny być powinien. Ale jeżeli sędzia go nie gwizdnął to niekoniecznie znaczy, że musi dać żółtą za symulowanie. Mógł tej sytuacji nie widzieć, nie być pewien, nie zauważuć faulu, więc po prostu to puścił. Inna sprawa, że np napastnik może przewrócić się od zderzenia z obrońcą, bez faulu. I co wtedy też żółta dla napastnika?
Sędzia daje żółtą kartkę za symulowanie, kiedy jest dwustuprocentowo pewien swojej decyzji. Tak samo sędzia ASYSTENT (nie ma czegoś takiego jak liniowy - tak na przyszlość) podnosi chorągiewkę ze spalonym jak również jest przekonany. Inaczej, kiedy nie jest pewny po porstu to puszcza, tyle.
A wszystkim tutaj radzę wziąć kiedyś przepisy piłki nożnej i przeczytać. Gwarantuję Wam, że nawet jeżeli futbolem interesujecie się wiele lat, znacie go z telewizji i z boiska, to o niektórych przepisach nei macie nawet pojęcia. Sam wiem z własnego przykładu.

Pan Jotka 24.02.2010 22:02

Jak na mecze wloskich druzyn to jest calkiem dobry mecz.
7.3 km w 55 minut biega Motta. To tyle co nasze gwiazdy w 90 minut. :D

_ukoL 24.02.2010 22:10

Wiorexxx, z całym szacunkiem. Nie ........ :-)

Vinci 25.02.2010 07:03

Mecz ciekawy i raczej nie nudny. Mimo, że Włosi wygrali, to chyba Jose nie do końca może być zadowolony z wyniku. Błąd Cezara może ich bardzo dużo kosztować.

Dziwaczna ta kontuzja Czecha.

Co mnie rozbawiło? Informacja Borka na starcie transmisji, że wpływy do kasy Interu, za ten jeden mecz wyniosą ponad 3 mln euro :D:D:D:D

To się nazywa biznes :) Trochę jednak więcej od wpływów, jakie przyniosą nasze polskie kopane :D

Pawlolek 25.02.2010 09:35

@Vinci

Mecz Barcelony z Realem z samych biletów przynosi więcej pieniążków niż wynosi cały budżet Wisły/Lecha czy Legii :P (powołuję się na media, żeby nie było)

A mecz wczoraj padaka jak dla mnie :P Już wolę bezmyślną siekanę z wynikiem 5:5 xd
Szkoda, że sędzia się zawahał w ostatniej akcji w pierwszej połowie. Jeśli nie było jego zdaniem faulu, powinien być konsekwentny i pokazać Kalou drugą żółtą kartkę, albo po prostu podyktować karnego...
Wprowadziliby ten system powtórek i byłoby okej :<

Kibic_1906 10.03.2010 20:48

No właśnie coś mają z obrazem , tak jakby w sepii :/ Tragedia!

blanco 10.03.2010 20:49

właśnie też sie miałem o to pytać ;>
może to poprawią,bo sie oglądać nie da ;/

Żmijka 10.03.2010 20:49

Eee czyli nie tylko u mnie wszyscy chorują na żółtaczkę :D

WISŁAZWE 10.03.2010 20:52

A ja już myślałem że mi się telewizor zepsuł :D ale inne programy były dobre więc podejrzane trochę to było.

szczepanwislak 10.03.2010 20:59

JA także tak mam, jakbym szreka oglądał :D A tak na poważnie to źle się na to patrzy.. Tak jakoś dziwnie.. No i w końcu mamy bramkę dla Mnu. Rooney to chyba w tym sezonie dostanie złotego buta

speedfashion 10.03.2010 21:08

Ja tam staram się nie oglądać, rzucam tylko okiem. Nie chcę potem z jeszcze większym niesmakiem patrzeć na naszą ekstraklasę. Z tego co słyszę to ciągle coś się dzieje, naoglądam się i będzie mi przykro.

Co do żółtaczki, to chodzi chyba o postępujące schińszczenie zawodników. Jak już będą 100% Chińczykami, to Janek Urban sprowadzi ich do Legii! ;)

szczepanwislak 10.03.2010 21:17

No i w końcu obraz się poprawił :) Fajny mecz w Madrycie , także go oglądam , dużo ciekawszy jeżeli chodzi o bezpośrednią rywalizację do ćwierćfinału, ten mecz w Manchesterze także dość fajny , ciekawy , ale moim zdaniem rywalizacja już się rozstrzygała. Czekam tylko na Beckhama aż wejdzie :)

Donki 10.03.2010 21:19

ejj panowie co ten komentator mówił ??
Że ciszej na old trafford bo protestują? Przecierz tam zawsze tak cicho ;)

Kris54 10.03.2010 21:20

Ja się łudzę, że Lyon przejdzie do 1/4 ale szansa nikła niestety... mogli ten mecz dać na polsacie bo w MU-Milan sprawa jest pozamiatana już

saklak1906 10.03.2010 21:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Donki (Post 867410)
ejj panowie co ten komentator mówił ??
Że ciszej na old trafford bo protestują? Przecierz tam zawsze tak cicho ;)

Ja ogladam na angielskij telewizji ITV i wcele tam nie jest cicho.Moze niech tam w studio odpowiednio dzwiek wyreguluja, mniej bezsensownego .......en.a a wiecej dzwieku ze stadionu.

blanco 10.03.2010 21:42

rooney nie dostanie buta,bo manu nic w tym sezonie nie wygra.
cris dostanie,bo real zdobedzie mistrzostwo i lige mistrzow ;)

szczepanwislak 10.03.2010 21:43

Dlatego pisze , że jest godny obejrzenia oraz ciekawszy w kontekście awansu. Real trochę przycisnął , szybko strzelona bramka przez niezawodnego Cristiano dodała emocji , bardzo możliwe iż dojdzie do dogrywki ale z w końcu okazje Realu zamienią się w jakąś bramkę i będzie po meczu. Nie ukrywam , że dla mnie tak było by dobrze :)

ladek1989 10.03.2010 21:49

Real nie wygra Ligi Mistrzów, moim zdaniem wygra go jakiś angielski zespół:) a czemu Dida nie gra w meczu Manchesteru z Milanem? Kartki czy kontuzja, czy ktoś stwierdził w końcu, że jest po prostu słaby?:)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:09.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl