Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Ekstraklasa 2008/2009 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4560)

K_2 30.08.2008 17:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 595504)

Lechia dala sie nabrac na "Szarancze":-D nikt nie pokryl pilkarza przed polem karnym ,a ten rzeczywiscie soczyscie uderzyl

michu-k 30.08.2008 17:43

Ale przysadził...

Wiślak_358 30.08.2008 17:56

:shock: Ma młotek w nodze:lol:

4fan_player 30.08.2008 17:58

przecież ta piłka mu zeszła :D

Schabek 30.08.2008 18:05

Jak Roberto Carlos za dobrych lat :))

_ukoL 30.08.2008 19:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 4fan_player (Post 595535)
przecież ta piłka mu zeszła :D

Takie bramki często i gęsto schodzą więc nic w tym dziwnego, co nie umniejsza tej bramce.

_gilardino_ 30.08.2008 20:40

Jutro mamy okazje zepchnąć żydów na samo dno ligowej tabeli,taką okazje trzeba wykorzystać:P
Po zwycięstwie Jagielonii są już na 15 miejscu i na nim pozostaną o ile wygramy jutro a moga spaść na ostatnie jeśli Górnik ogra jutro słabą jak nigdy Legie. Następne mecze Izraelitów to Ruch na wyjezdzie i Legia u siebie więc jest szansa na zerowy dorobek punktów i coraz bardziej realny spadek:taniec:

fan1906 30.08.2008 23:31

tylko że żabole jakoś nie mogą bramki też strzelić, więc chyba będzie po zero/....
co do amikokuchenek z Poznania w meczu przyjaźni chyba powinien być remis cóź zobaczymy,, jak po """"fantastycznym " występie w Gallen się pokażą.....
tak czy siak owe dwa mecze po remisie biore w ciemno,, a My Wiadomo :lol:

Deever 31.08.2008 15:25

No to zaraz się rozpoczyna, bardzo ciekawy dzień dzisiaj.

Typuję zwycięstwa Arki, Górnika i Wisły. Taki scenariusz by mi odpowiadał. :)

4fan_player 31.08.2008 15:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Deever (Post 595926)
No to zaraz się rozpoczyna, bardzo ciekawy dzień dzisiaj.

Typuję zwycięstwa Arki, Górnika i Wisły. Taki scenariusz by mi odpowiadał. :)

nie tylko Ci :) ale wątpię że tak będzie. Choć jestem pewien że w dzisiejszych trzech meczach będzie choć jedna niespodzianka :) oby nie w naszym :)

4fan_player 31.08.2008 16:12

Proponowałbym żeby za wszystkie żale typu "szkoda że nie przyszedł do nas Lewandowski" etc. dawać nagrody :D

No no Lech jest mocny.

Rob_Zombie 31.08.2008 16:29

A ja myślę że lepiej żeby Legia wygrała. Bo w przeciwnym razie jeszcze nam zwolnią Urbana...

PS. Arka wyrównała!

Gucio25 31.08.2008 16:40

a ja się zastanawiam nad inną sprawą.
Descarga, Arrubaru i Tito nie są do gry, bo bez formy, bo nie grali, bo nie trenowali.
Inaki Astiz nie grał w Osasunie, wywalili go stamtąd, przyszedł do Legii i odrazu pierwszy skład. ja wiem, że już go znają i wiedzą że grać potrafi, ale za nazwisko chyba składu nie ma?
takie wyniki mogą zostać...

edyta: Górnik gra taką tragedie, że szkoda na to patrzeć.
ToTylkoJa - no, "powiedzmy". ;)

ToTylkoJa 31.08.2008 16:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gucio25 (Post 595974)
a ja się zastanawiam nad inną sprawą.
Descarga, Arrubaru i Tito nie są do gry, bo bez formy, bo nie grali, bo nie trenowali.
Inaki Astiz nie grał w Osasunie, wywalili go stamtąd, przyszedł do Legii i odrazu pierwszy skład. ja wiem, że już go znają i wiedzą że grać potrafi, ale za nazwisko chyba składu nie ma?

takie wyniki mogą zostać...

Astiz przepracował cały okres przygotowawczy z Osasuną i wystąpił w kilku towarzyskich spotkaniach (czyli nie ma 20 jednostek treningowych mniej niż tamci :-p)

w pierwszej połowie 7 żółtych kartek w meczu G : (L) (3-4)

Ogryzek 31.08.2008 16:45

Dla tych płaczek prolegijnych z forum Wisły - Legia prowadzi w Zabrzu 2-0....

Cieszycie się wreszcie? Bo ja nie:D

PS
Już miałem dość tego kwilenia kwiii kwiii a to Descarga źle, a to Arrubarena źle.... szkoda że tak nad Lechią i Śląskiem nie płaczecie....

Mario Nh 31.08.2008 17:02

Kibice Górnika powinni z tą " mobilizacją " swoich zawodników poczekać do 85 minuty.
Legie słychać cały czas kiedy tylko śpiewa.
Jak L. będzie tak dalej grała, albo inaczej... jeśli Górnik będzie tak dalej grał to 0:5 w dupę dostanie.

Ciekawe jak wygląda mecz w Poznaniu, 1:1 :)

Kasiunia 31.08.2008 17:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mario Nh (Post 595984)
Ciekawe jak wygląda mecz w Poznaniu, 1:1 :)

A nie przypadkiem w Gdyni?

http://www.justin.tv/hqtv4 < tak wygląda ;)

pysio 31.08.2008 17:11

2:1 !!!!!!!!!!!!!

Arka Gdynia Arka Gdynia!!!!!
Lech ZdechŁ Kolejorz :)

Chorynatrzykolory 31.08.2008 17:12

JEESST BRAWO ARKA :) hehe dobrze jest szansa uciec dziś Lechowi bardziej

Rob_Zombie 31.08.2008 17:12

Ahaha... nie mogę! 2-1 dla Arki, kolejny gol Zakrzewskiego!
Jeszcze może się okazać że to Arka będzie naszym największym rywalem w lidze ;D

Gucio25 31.08.2008 17:14

przyznam się, że sie troszke ucieszyłem z bramki Arki. ;)
2-1 i Leszek oby stracił.

Zakrzewski się zrównał golami z Ivanovskim i Broziem.
jakby Arka taką forme utrzymała, to poważny rywal dla Pawła. tam wszystko na Zbycha grają.

DevilMayCry 31.08.2008 17:16

hmmm jak utrzyma się taki rezultat w Gdyni to będę bardzo kontent. jeszcze żeby tak Górnik zremisował :P

K_2 31.08.2008 17:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Rob_Zombie (Post 595992)
Ahaha... nie mogę! 2-1 dla Arki, kolejny gol Zakrzewskiego!
Jeszcze może się okazać że to Arka będzie naszym największym rywalem w lidze ;D

Arka sie zapowiada na czarnego konia tej ligi. Michniewicz nie ejst w ciemie bity :-D

Mareq 31.08.2008 17:19

Ogólnie Arka dobrze gra w tym sezonie , szczególnie u siebie . Porażka Lecha owszem jakimś zaskoczeniem by była , ale remis już nie tak bardzo .

WISŁA 1906 NH 31.08.2008 17:22

http://www.justin.tv/hqtv4

będą na tej stronie też derby?

Nergal 31.08.2008 17:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pysio (Post 595990)
2:1 !!!!!!!!!!!!!

Arka Gdynia Arka Gdynia!!!!!
Lech ZdechŁ Kolejorz :)

Chyba się ktoś tutaj zagotował...:-/

DysoN 31.08.2008 17:23

Czy ktos z Was zrozumial co tam kibice Gornika krzycza? Cos z "k.... mac" bylo ale nic wiecej nie zrozumialem,domylam sie ze cos na Wieczorka to bylo. Bylo jeszcze cos w stylu "Trojka do zera, w Zabrzu zmiana trenera" czy jakos tak. Ja sie nie dziwie ze Gornik takie baty zbiera bo graja tragicznie slabo. Akcji skonstruowac nie potrafia, jedynie weteran Brzeczek cos tam podac potrafi. Skrzydlowi gorzej niz Zienczuk bez formy graja z napastnicy pilke dotkna tylko przypadkiem. Legia nic specjalnego nie pokazuje ale w sumie prowadza 2:0 to nie maja sie juz co porywac. Graja podobnie jak Wisla z Belchatowem, tyle ze na wyjezdzie.

~WISŁA~ 31.08.2008 17:24

:lol: :lol: Hahahahahahahaha:lol: :lol: :lol: :lol: kuchenkorz sie wypalil :lol: :lol:

Gucio25 31.08.2008 17:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DysoN (Post 596002)
Czy ktos z Was zrozumial co tam kibice Gornika krzycza? Cos z "k.... mac" bylo ale nic wiecej nie zrozumialem,domylam sie ze cos na Wieczorka to bylo. Bylo jeszcze cos w stylu "Trojka do zera, w Zabrzu zmiana trenera" czy jakos tak. Ja sie nie dziwie ze Gornik takie baty zbiera bo graja tragicznie slabo. Akcji skonstruowac nie potrafia, jedynie weteran Brzeczek cos tam podac potrafi. Skrzydlowi gorzej niz Zienczuk bez formy graja z napastnicy pilke dotkna tylko przypadkiem. Legia nic specjalnego nie pokazuje ale w sumie prowadza 2:0 to nie maja sie juz co porywac. Graja podobnie jak Wisla z Belchatowem, tyle ze na wyjezdzie.

"nasi grać, ****a mać" chyba.
Arka rzeczywiście z trenerem Michniewiczem coś w tej lidze może powalczyć.

Wasiu 31.08.2008 17:37

W Legii się chyba skończyły żarty. Dobrze, ze juz mamy nad nimi 5 pkt przewagi (przynajmniej narazie). Te ich transfery po prostu wczesniej czy pozniej musiały wypalic. Beda groznym przeciwnikiem.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:24.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl