![]() |
Cytat:
|
Według mnie rozsądnym kompromisem byłoby : Biała Gwiazda po lewej stronie, herb SSA po środku. Od razu wzrosłaby sprzedaż koszulek, fajny powrót do tradycji. Więc panie Cupiał i Basałaj jeśli czytacie te słowa : wróćcie Białą Gwiazdę na koszulki a wszyscy będą zadowoleni: my kibice z powrotu naszego symbolu , a i zyski z koszulek dla SSA będą kilkakrotnie większe.
|
Może nie będzie wam pasowała ta bajka, ale ja spróbował bym jebnąć an cała koszulkę taka Gwiazdę, niewiem czy dałoby sie to jakoś poustawiać ale zdecydowanie wole gwiazdę niż jakieś wzory zwykłe adidasów. Ewentualnie gwiazda na pierś SA na ramię i gra.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Póki co trwa cały czas stary sezon. |
Pytanie do bardziej zorientowanych.
Czy adidas dostarcza Wiśle stroje z nadrukowanym logo sponsora, czy też Wisła we własnym zakresie zleca jakiemuś Stefanowi przygotowanie wprasowanki? |
Cytat:
P.S. znalazłem nowe stroje Realu Madryt na nadchodzący sezon 2011/2012 jest to mniej więcej pogląd na to jak mogą wyglądać nasze http://www.occur.pl/images/0245c46c/...cfc8c44015.jpg http://www.occur.pl/images/0245c46c/...37fcf4a87f.jpg |
a teraz cofnij sie strone wstecz i zobaczysz ze 31.05 ktoś juz wrzucał stroje Realu.
i tak btw. PO CH** wrzucacie te stroje Realu ? po Ch** ? Równie dobrze moglbyscie wrzucic Magazyniera Wołkowyja |
tyle, ze my bedziemy miec stroje Realu z zeszlego sezonu
|
Cytat:
Tak ciężko jest po prostu czytać ze zrozumieniem ?? Cytat:
|
Czesc, jestem nowy tutaj!
Jak tutaj juz kto pisal, to nowa koszulke meczowa mial syn Pareiki. http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri..._mistrz/48367/ To jest najnowsza kolekcja Adidasa i koszulka ma podobny wzor, jak nowa Derby County! http://www.footballshirtculture.com/...-home-kit.html Pozdrawiam |
a skąd takie info ze to takie koszulki ?
I gdzie w tych koszulkach jest element "unikatowy wzór" Unikat - rzecz szczególna, niepowtarzalna, jedyna w swoim rodzaju |
Cytat:
|
100 procentowe info to nie jest. Ale to jest prawdopodobnie, ze to jest nowa koszulka. Nie jest super, ale nowa kolekcja. I do tego: jakie zagraniczne firmy robia dla polskich druzyn unikatowy wzor koszulek? Jedyna roznica miedzy katalogiem (Derby County) i Wisla, jest ten bialy pasik na ramionach! To jest ten unikat!
|
Powiedz mi tylko skad masz taką informacje ?
|
Cytat:
Bo w klubie nic nie wiedzą nt temat narazie |
Jeśli syn Pareiki nie ma nowego modelu to co to za koszulka?
|
Cytat:
jesli byłby to wzór nowej koszulki, to raczej którys z piłkarzy by o tym wiedział, prawda, nie mówiac o dziale promocji czy marketingu. idźmy dalej, dlaczego syn Pareiki miał własnie miec NOWA koszulke meczowa a inne dzieci piłkarzy nie? neq-koszulka dziecięcia jednak wyglada inaczej. Nie wiem jak te nowe co przyszły własnie przed derbami. |
a nie wpadł nikt z was na to że to jest koszulka w naszym wzorze tylko że dla dzieci ?
jak będą wzory będzie jakieś info ;) |
Co, mam napisac, ze brat kolezanki pracuje dla Adidasa?
W Niemczech nawet takie kluby jak Schalke albo Hamburg nie maja unikatowych koszulek, a one ich wiecej sprzedawaja jak wszystkie polskie kluby razem. To sa koszulki z katalogu, ktore Adidas troche zmiena. A jak masz tak dobre kontakty do klubu, to spytaj ich, skad syn Pareiki ma ta koszulke? Watpie tez, ze w klubie nie wiedza, jak nowa koszulka bedzie wygladac. Tak krotko przed sezonem. Kto ma racje, zobaczymy, jak bedzie prezentacja koszulki. Szkodaby tylko bylo, jak by Wisla mialy ten sam wzor jak Legia. Ten ostatni sezon byl wstyd dla Adidasa. 3 kluby w Polsce pod kontraktem, a dwoch z nich mialo ten sam wzor. A trzeci klub, Lechia, miala koszulki ot 3 lat starej kolekcji! Sorry, za moj Polski! Ale ja juz jak dziecko wyjechalem do Niemiec |
Cytat:
Powiedziałbym, że to absolutne wyżyny językowe w porównaniu do "TFUUURCZOSCIi" niektórych wtórnych analfabetów stale mieszkających i wzrastających w Polsce (a "produkujących" się na różnych forach) ;) |
|
To jest raczej temat strójów Wisły Kraków a nie FC Liverpool...
|
Zauważyłem jaki temat. Wrzuciłem, bo taki wzór mieć będziemy :)
|
A ciekawe skąd to misiu wiesz
Nic takiego nie będzie (mimo tego, że Adi lubi wrzucać stare modele na "Europę wschodnią"), bo to nawet nie jest standardowa koszulka "szablonowa". |
Ale lipton. Wygląda troche jak moja zasłona w salonie z lat 96-99. To już wolę te stroje Realu ze złotymi paskami :(
|
Z tego co pamiętam, to było mówione, że koszulki zostaną zaprojektowane specjalnie z myślą o Wiśle Kraków. Jeżeli okaże się to prawdą to nie będziemy mieli żadnego z tych wzorów, które przedstawiacie.
|
Cytat:
|
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:08. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl