Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Stroje meczowe Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3263)

szprotson 07.06.2011 17:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krism84 (Post 1107481)
Hej!

Wiadomo coś o nowych koszulkach?
Podobno od nadchodzącego sezonu mia być nowy wzór specjalnie dla Wisły przygotowania lada moment a to cisza:shock:

no a czy sezon rozpoczyna sie jutro pojutrze czy chociazby za tydzien ze ma być hałas, harmider, rumor, huk, trzask, tumult, wrzawa, larum ?

kornd 07.06.2011 18:10

Według mnie rozsądnym kompromisem byłoby : Biała Gwiazda po lewej stronie, herb SSA po środku. Od razu wzrosłaby sprzedaż koszulek, fajny powrót do tradycji. Więc panie Cupiał i Basałaj jeśli czytacie te słowa : wróćcie Białą Gwiazdę na koszulki a wszyscy będą zadowoleni: my kibice z powrotu naszego symbolu , a i zyski z koszulek dla SSA będą kilkakrotnie większe.

BRTS39 07.06.2011 18:58

Może nie będzie wam pasowała ta bajka, ale ja spróbował bym jebnąć an cała koszulkę taka Gwiazdę, niewiem czy dałoby sie to jakoś poustawiać ale zdecydowanie wole gwiazdę niż jakieś wzory zwykłe adidasów. Ewentualnie gwiazda na pierś SA na ramię i gra.

Etiop 07.06.2011 21:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krism84 (Post 1107481)
Hej!

Wiadomo coś o nowych koszulkach?
Podobno od nadchodzącego sezonu mia być nowy wzór specjalnie dla Wisły przygotowania lada moment a to cisza:shock:

Wcale bym się nie zdziwił, jakby Adidas sobie "zapomniał" o nas i nie będzie nowych strojów na nadchodzący sezon.

krism84 09.06.2011 11:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1107482)
no a czy sezon rozpoczyna sie jutro pojutrze czy chociazby za tydzien ze ma być hałas, harmider, rumor, huk, trzask, tumult, wrzawa, larum ?

Sezon może i nie ale pierwszy oficjalny mecz gramy już praktycznie za miesiąc

szprotson 09.06.2011 12:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krism84 (Post 1108017)
Sezon może i nie ale pierwszy oficjalny mecz gramy już praktycznie za miesiąc

w miesiac czasu to mozna bardzo duzo.spokojnie.

Póki co trwa cały czas stary sezon.

cassius31krakow 09.06.2011 12:37

Pytanie do bardziej zorientowanych.

Czy adidas dostarcza Wiśle stroje z nadrukowanym logo sponsora, czy też Wisła we własnym zakresie zleca jakiemuś Stefanowi przygotowanie wprasowanki?

krism84 09.06.2011 17:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez cassius31krakow (Post 1108046)
Pytanie do bardziej zorientowanych.

Czy adidas dostarcza Wiśle stroje z nadrukowanym logo sponsora, czy też Wisła we własnym zakresie zleca jakiemuś Stefanowi przygotowanie wprasowanki?

Zdecydowanie robi to p.Stefan


P.S. znalazłem nowe stroje Realu Madryt na nadchodzący sezon 2011/2012 jest to mniej więcej pogląd na to jak mogą wyglądać nasze

http://www.occur.pl/images/0245c46c/...cfc8c44015.jpg

http://www.occur.pl/images/0245c46c/...37fcf4a87f.jpg

szprotson 09.06.2011 17:59

a teraz cofnij sie strone wstecz i zobaczysz ze 31.05 ktoś juz wrzucał stroje Realu.

i tak btw. PO CH** wrzucacie te stroje Realu ? po Ch** ? Równie dobrze moglbyscie wrzucic Magazyniera Wołkowyja

JrQ- 09.06.2011 18:03

tyle, ze my bedziemy miec stroje Realu z zeszlego sezonu

szprotson 09.06.2011 18:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JrQ- (Post 1108173)
tyle, ze my bedziemy miec stroje Realu z zeszlego sezonu

a mozesz mi powiedziec kto takie głupkowate info wsadził Ci w banieczke?
Tak ciężko jest po prostu czytać ze zrozumieniem ??

Cytat:

Od sezonu 2010/11 Wisła Kraków będzie występować w strojach Adidasa - poinformowało Stowarzyszenie Kibiców Wisły Kraków na swojej stronie internetowej.W najbliższym sezonie krakowscy piłkarze zagrają w strojach zaprojektowanych na wzór Realu Madryt. Od następnych rozgrywek wiślacy będą występować w unikatowym wzorze.
JUŻ kumamy czaczę czy dalej nie?

Krakow-Berlin 09.06.2011 18:26

Czesc, jestem nowy tutaj!

Jak tutaj juz kto pisal, to nowa koszulke meczowa mial syn Pareiki.

http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri..._mistrz/48367/

To jest najnowsza kolekcja Adidasa i koszulka ma podobny wzor, jak nowa Derby County!

http://www.footballshirtculture.com/...-home-kit.html


Pozdrawiam

szprotson 09.06.2011 18:30

a skąd takie info ze to takie koszulki ?

I gdzie w tych koszulkach jest element "unikatowy wzór"
Unikat - rzecz szczególna, niepowtarzalna, jedyna w swoim rodzaju

Luk_Biala_Gwiazda 09.06.2011 18:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Krakow-Berlin (Post 1108181)
Czesc, jestem nowy tutaj!

Jak tutaj juz kto pisal, to nowa koszulke meczowa mial syn Pareiki.

http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri..._mistrz/48367/

To jest najnowsza kolekcja Adidasa i koszulka ma podobny wzor, jak nowa Derby County!

http://www.footballshirtculture.com/...-home-kit.html


Pozdrawiam

Mam jednak nadzieję, że się mylisz i pozostaniemy przy koszulkach z białym, okrągłym kołnierzykiem (bez jakichś serków), a kołnierzyk taki, jaki teraz będzie miała koszulka Realu to w ogóle byłby świetny.

Krakow-Berlin 09.06.2011 18:37

100 procentowe info to nie jest. Ale to jest prawdopodobnie, ze to jest nowa koszulka. Nie jest super, ale nowa kolekcja. I do tego: jakie zagraniczne firmy robia dla polskich druzyn unikatowy wzor koszulek? Jedyna roznica miedzy katalogiem (Derby County) i Wisla, jest ten bialy pasik na ramionach! To jest ten unikat!

Donki 09.06.2011 18:40

Powiedz mi tylko skad masz taką informacje ?

szprotson 09.06.2011 18:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Krakow-Berlin (Post 1108185)
100 procentowe info to nie jest. Ale to jest prawdopodobnie, ze to jest nowa koszulka. Nie jest super, ale nowa kolekcja. I do tego: jakie zagraniczne firmy robia dla polskich druzyn unikatowy wzor koszulek? Jedyna roznica miedzy katalogiem (Derby County) i Wisla, jest ten bialy pasik na ramionach! To jest ten unikat!

no to skoro juz brniemy, to iluprocentowe info masz od kogos kto siedzi bardzo głęboko w adiku ?
Bo w klubie nic nie wiedzą nt temat narazie

MMMMM 09.06.2011 18:43

Jeśli syn Pareiki nie ma nowego modelu to co to za koszulka?

szprotson 09.06.2011 18:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MMMMM (Post 1108189)
Jeśli syn Pareiki nie ma nowego modelu to co to za koszulka?

nie wiem, moze to szef regionu adidasa albo przedstawiciel.

jesli byłby to wzór nowej koszulki, to raczej którys z piłkarzy by o tym wiedział, prawda, nie mówiac o dziale promocji czy marketingu.
idźmy dalej, dlaczego syn Pareiki miał własnie miec NOWA koszulke meczowa a inne dzieci piłkarzy nie?


neq-koszulka dziecięcia jednak wyglada inaczej. Nie wiem jak te nowe co przyszły własnie przed derbami.

neq. 09.06.2011 19:02

a nie wpadł nikt z was na to że to jest koszulka w naszym wzorze tylko że dla dzieci ?

jak będą wzory będzie jakieś info ;)

Krakow-Berlin 09.06.2011 20:57

Co, mam napisac, ze brat kolezanki pracuje dla Adidasa?

W Niemczech nawet takie kluby jak Schalke albo Hamburg nie maja unikatowych koszulek, a one ich wiecej sprzedawaja jak wszystkie polskie kluby razem. To sa koszulki z katalogu, ktore Adidas troche zmiena.

A jak masz tak dobre kontakty do klubu, to spytaj ich, skad syn Pareiki ma ta koszulke? Watpie tez, ze w klubie nie wiedza, jak nowa koszulka bedzie wygladac. Tak krotko przed sezonem.

Kto ma racje, zobaczymy, jak bedzie prezentacja koszulki. Szkodaby tylko bylo, jak by Wisla mialy ten sam wzor jak Legia. Ten ostatni sezon byl wstyd dla Adidasa. 3 kluby w Polsce pod kontraktem, a dwoch z nich mialo ten sam wzor. A trzeci klub, Lechia, miala koszulki ot 3 lat starej kolekcji!

Sorry, za moj Polski! Ale ja juz jak dziecko wyjechalem do Niemiec

yarow 10.06.2011 00:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Krakow-Berlin (Post 1108267)
[...]

Sorry, za moj Polski! Ale ja juz jak dziecko wyjechalem do Niemiec

Twój polski jest całkiem w porządku :) i chyba nie ma się za bardzo do czego przyczepić, gdyby ktoś chciał ...
Powiedziałbym, że to absolutne wyżyny językowe w porównaniu do "TFUUURCZOSCIi" niektórych wtórnych analfabetów stale mieszkających i wzrastających w Polsce (a "produkujących" się na różnych forach) ;)

Kajto 10.06.2011 07:46

http://img.interia.pl/sport/nimg/6/k...ki_4050927.jpg

Janosz963 10.06.2011 08:03

To jest raczej temat strójów Wisły Kraków a nie FC Liverpool...

Kajto 10.06.2011 08:04

Zauważyłem jaki temat. Wrzuciłem, bo taki wzór mieć będziemy :)

d 10.06.2011 08:08

A ciekawe skąd to misiu wiesz

Nic takiego nie będzie (mimo tego, że Adi lubi wrzucać stare modele na "Europę wschodnią"), bo to nawet nie jest standardowa koszulka "szablonowa".

wujekWojtek 10.06.2011 08:09

Ale lipton. Wygląda troche jak moja zasłona w salonie z lat 96-99. To już wolę te stroje Realu ze złotymi paskami :(

Reser 10.06.2011 12:27

Z tego co pamiętam, to było mówione, że koszulki zostaną zaprojektowane specjalnie z myślą o Wiśle Kraków. Jeżeli okaże się to prawdą to nie będziemy mieli żadnego z tych wzorów, które przedstawiacie.

R33 10.06.2011 12:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Reser (Post 1108494)
Z tego co pamiętam, to było mówione, że koszulki zostaną zaprojektowane specjalnie z myślą o Wiśle Kraków. Jeżeli okaże się to prawdą to nie będziemy mieli żadnego z tych wzorów, które przedstawiacie.

Ale chyba (zaznaczam CHYBA, bo nie pamiętam dokładnie) Umbro też mówiło, że zrobi wzór koszulek specjalnie dla Wisły, a skończyło się tylko, że Białą Gwiazdę dali na ramieniu.

rikut1906TSW 10.06.2011 12:53

http://www.ajaxpoland.com/cms/img/news/new-away.jpg

Mi się podoba ten wzór Ajaxu :P


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:08.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl