![]() |
usłyszałem w relacji radiowej:
- Cantoro podaje daleko do przodu... no jestem w szoku, normalnie, bez kółka? |
No to radio to jest poprostu coś coś coś nie do opisania- Na boisko wchodzi Bruliga :-)
76`Zmiana powrotna Piotra Ćwielonga, wchodzi też Janik. Zeszli Jirsak i Łobodziński Przepraszam a w co dziś gra Wisła że są zmany powrotne |
Cytat:
Brawo za inicjatywę, ale wykonanie tragiczne |
No teraz wszedł Bruliga za Krima
ps. Czy zdanie "wybija daleko przed siebie" jest używane przez całą relację z taką samą częstotliwością co przez ostatnie 10 minut? Bo własnie tyle słucham a słyszałem to zdanie co najmniej 5 razy. |
Cytat:
a narzekaliscie, że nie ma transferów |
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Trzeba było jechać poprosić o akredytacje i zrobić dla nas relacje... sami szpakowscy... |
A mi się podobało, gratuluję inicjatywy :D Przynajmniej wesoło mi było, a lapsusy językowe się zdarzają xD
A co do samego meczu, to cieszy to, że strzeliliśmy te 4 bramki. Skuteczność się nam przyda, fajnie, że Pepe strzelił, a z tego Kirma naprawdę mam coraz większą radochę :) |
Krim i Dżirsak...
"przy piłce ..." cały czas ten gościu gadał, no żenada... "wyłącz winampa od razu" xD do tego ci co tam gadali w tle... brawo za chęci... za wykonanie nic :-P |
dzięki panowie !! dobry wynik, fajna gra
|
Cytat:
|
Wisła rozstrzelała Zagłębie na Ludowym
Organizatorzy zapowiadali, że mecz odbędzie się bez udziału publiczności, ale pod naporem kilkuset fanów otworzyli bramy. Na trybuny weszło ponad 400 osób - także przypadkowi ludzie, którzy akurat jeździli rowerami po parku. No to ładna mi to organizacja... ciekawe, czy jak my bedziemy grali z kibicami to tez powstrzymaja szukających zaczepki kibicow Zagłębia - wszystko po to by nas sprowokowac i tym samym wyrzucic z ich stadionu. Policja nie wyda zgody na dalsze mecze po jakichkolwiek zadymach... A swoją drogą co to za Trela, ktory wszedł za Pawełka pod koniec meczu? |
Trela to bramkarz z MEsy
|
A wie ktoś może dlaczego nie grał Varga, czy znowu jakaś kontuzja? Czy po prostu do Rumunii pojechał ?
|
Pepe bramke strzelił w stylu Franka.Mam nadzieje że Cwielong też tyle bramek nastrzela w przyszłym sezonie w ekstraklasie i w lidze mistrzów.
|
Cytat:
|
Ze skrótu wynika, że mógł strzelić przynajmniej jeszcze jedną. Wydaję mi się, że on szuka za trudnych rozwiązań. Czasami trzeba zamknąć oczy strzelić z czuba a on chce podkręcić i przy słupku... być może to ładnie wygląda i bramkarz nie ma szans ale u niego te trudne rozwiązania za często się nie sprawdzają. Nasz Paweł Brożek czasami też wali byle gdzie i jest królem strzelców, ile takich bramek już strzelił, po rękawic gdzieś miedzy nogami, jakiś rykoszet. Po co kombinować. A Ćwielong to przyjmuje poprawia 10 razy... niech kopnie aby leciało w bramkę i to ma szanse powodzenia.
|
o Cwielonga jestem spokojny, z niego jeszcze bedzie bramkostrzelny napadzior. Podobnie jak Brozek ma bardzo duza latwosc w dochodzeniu do sytuacji, potrzeba mu tylko troche poprawic skutecznosc i zobaczycie ze bedzie ladowal brame za brama jak Pawel :)
|
szkoda tylko ze Małecki i Cwielong są tacy niscy ...
|
Czasem taki wzrost się przydaje, dzięki temu są szybcy i zwrotni, w połączeni z wysokim napastnikiem to może być dobre :) Panowie przypominam Leo Messi czy sam Maradona wielkoludami nie są :)
|
Brożek to jednak skarb jak nie strzela to rozprowadza piłkę i asystuje.
|
Cytat:
|
Ćwielong jest chyba lepszy niż Frankowski w jego wieku.
|
Cytat:
|
O Proszę, ilu się naglę wierzących w umiejętności "Pepe" znalazło.... wystarczyła jedna bramka :-)
Ja tam widziałem w nim zawodnika z którego będziemy mieli w przyszłości wiele pożytku, nawet wtedy, gdy piłka jak zaczarowana nie chciała wpaść do bramki rywali. Swoją droga podoba mi się koncepcja z Łobo na prawej obronie ;-) Szkoda by Małecki marnował się na ławce, a tym sposobem mamy przebojowego "Małego" w pomocy i potrafiącego od czasu do czasu precyzyjnie dośrodkować Łobo który zawsze może ruszyć do przodu ;-) |
Koncepcja łobo w obrobie moze i jest dobra ale w walce z drużynami pokroju Zagłebia... potem w ofensywie jest moze i niezle ale juz w swojej strefie obronnej robi sie dramatycznie słabo.
|
Cytat:
|
Cytat:
Ale niech strzeli choć połowę z tego co on przez całą karierę ;] |
taa, w lidze polskiej tak, tyle ze Franek w tej lidze zagrał niewiele (10 meczy) i to w wieku 17-19 lat, pozniej (20-23 lata) strzelił 50 goli za granicą (wliczajac rezerwy strasbourgu, 3 liga francuska) i w wieku 24 lub 25 lat (nie pamietam dokladnie) był królem strzelców a Cwielong ma 23 ;)
|
Cytat:
|
co do Łobo, to obejrzyjcie sobie skróty. wszystkie akcje przeciwników dochodziły właśnie lewą stroną tam gdzie bronic miał Wojtek. wg mnie lepiej juz go dac na prawą pomoc.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:01. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl