![]() |
Wisła zagrała dziś dobrze, równie dobrze jak z Levadią tylko niestety to samo NIESKUTECZNOŚĆ.
|
A mnie zastanawia fakt inny... co miał na celu Skorza oddajac sie do dyspozycji zarzadu a nie podajac do dymisji? Przeciez gdyby nie chcial byc dluzej trenerem, to podalby sie do dymisji, zabral zabawki i wyjechal z Krakowa.
|
Pewnie chcial zobaczyc jak drużyna zaprezentuje się z Lechem i wtedy podjął np. ostateczną decyzje o odejściu.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Przegrałem... Chcecie to mnie wywalcie nie będe się kurczowo trzymał stołka jak Heniek... Jeśli nie chcecie to zostanę... Pokaże że mam jaja i podniosę się z tą drużyną, albo pójde razem z nimi na dno... To tak w skrócie... Chyba dość logiczne? |
oj, po prostu chciałby dalej trenować drużynę, ale świadom że spowodował katastrofę honorowo oddał decyzję w tej sprawie Cupiałowi rezygnując w ten sposób z ewentualnego odszkodowania. proste jak drut i nie ma się tu nad czym zastanawiać.
|
Skorży chodziło raczej o to że jest gotowy i chciałby prowadzić dalej drużynę jednak jeśli zarząd (Cupiał) uzna że nadszedł jednak jego koniec to odejdzie, poniesie konsekwencje. Chciałby nadal trenować ale zdaje sobie sprawę z tego że zawiódł, tak to przynajmniej ja odczytałem.
Co do zmiany trenera to albo decydujemy się na fachowca zagranicznego któremu daje się czas na zbudowanie zespołu albo zostawiamy Skorże taka jest przynajmniej moja opinia. |
Cytat:
A tak to go mogą zwolnić albo zostawić, tak kasa i tak kasa. |
http://www.wislaportal.pl/news.php?id=15810
takich słow sie nie wypowiada ot tak... Pan Maciej Skorza nie bedzie juz trenerem.. inaczej nie mowił by w takim tonie i takimi zagadkami... byloby mi cholernie szkoda gdyby to okazało sie faktem... bo jestem w 100% przekonany ze zaden trener nic wiecej nie wniesie do zespolu.. Cytat:
|
Cytat:
|
No po takich slowach mozna sie spodziewac rezygnacji, czego bardzo zaluje. Ale teraz pytanie, kto za niego? Zeby sie nie powtorzyla sytuacja z Okuka.. Na rynku polskim nie ma za bardzo trenera, ktory moglby po Skorzy objac stanowisko.
|
bylo mowione w jakims wywiadzie ze oddaje sie do dyspozycji wladz...jezeli stwierdza ze jest osobom ktora jest w stanie odbudowac zespol to podejmie sie tego dzialania
|
Cytat:
Pomyliłeś z finałem PP z Legią z zeszłego roku ;) Zagraliśmy nieżły mecz. Zabrakło skuteczności. Kapitalny mecz Pawełka. Jestem pod wrażeniem. Gdyby zawsze tak bronił... skuteczność fatalna, szkoda.. bardzo szkoda. Mam nadzieję, że jednak Cupiał da szansę Skorży, bo zespół grał dzisiaj dobrą piłkę. |
Cele zdobywane na przestrzeni długoczasowej - Skorża wysmienity - dwa mistrzostwa!
Cele zdobywane w pojedynczych meczach - czegos Panu Mackowi brakuje... Tottenham, Levadia...te mecze mozna i trzeba bylo wygrac. Rok temu mielibysmy Lige Europejska, w tym roku to samo badź Lige Mistrzow. Wiecie ile przez te porazki stracilismy punktow w rankingu, ile kasy nam ucieklo? |
Drodzy Forumowicze,
Czytam Wasze wypowiedzi na temat trenera Skorzy i wlasnym oczom nie wierze. Dla mnie pozostaje czyms niepojetym fakt ze ten czlowiek ma az tylu obroncow... Mnie tak na marginesie przeraza mysl ze taka osoba byla aystentem trenera rep. Polski podczas MS 2006. Jak trener - zawodowiec moze kazac przystapic swoim pilkarzom do gry na zmeczeniu? Przeciez nie trzeba miec skonczonej Akademii Trenerskiej zeby wiedziec ze jak sie gra na zmeczeniu to sie nie ma sily biegac, ze jak sie gra na zmeczeniu to szwankuja inne elementy pilkastkiego abecadla.. Wtedy wystarczy tylko aby przeciwnik gral na swiezosci i sie odpada... :( za takie cos to klub powinien wypi....lic tego trenera na zbity pysk.... myslicie ze ktos teraz kupi Brozka? to zobaczycie ze pierwszy pojdzie Marcelo. bo zaden liczacy sie manager nie kupi napastnika za 3 mln. euro ktorego druzyna odpada z zespolem pokroju Levadii w ..... 2 rundzie eliminacji LM. Nie potrafie tego zrozumiec jak mozna bylo pozwolic aby druzyna przystepowala do gry nie bedac w pelni przygotowana. W glowie to sie nie miesci... a wiec panie Macku: Adios!! i do (nie)zobaczenia.... |
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
|
Z jednej strony po dzisiejszych wypowiedziach wnioskuję, tak jak i inni, że trener odchodzi, ale z drugiej strony nie mogę sie z tym pogodzić... Obecnie chyba nie ma odpowiedniego kandydata na to stanowisko...ehh...
MACIEJ SKORŻA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! |
Cytat:
|
Cytat:
przerażasz mnie Dalej uważam że Skorża powinien zostać. W przekroju dwumeczu z Estonią byliśmy lepsi, nie o tyle ile byśmy chcieli ale byliśmy, dziś od Lecha - naszego głównego rywala do obrony korony też. Winę widzę w zawodnikach, napadziorach którzy strzelają tak jak by nie chcieli trafić. Oczywiście jak sam Skorża mówi popełnił błędy w przygotowaniu, ale jak widać przygotwanie drużyny z tymi błędami wystarczyło by na Lecha jak i Estonię gdyby nasze gwiazdeczki były po prostu bardziej skuteczne, ba strzelały to co powinny strzelać! Zmiana trenera tydzień przed rozpoczęciem sezonu to jakieś szaleństwo. Jeśli tak się stanie to i tak pierwszą połowe jesieni możemy zaliczyć na konto Skorży. |
Cytat:
Ilez to osob pisalo przed meczami ze spotkania z Levadia nie beda spacerkiem..... Czy sztab o tym nie wiedzial? jak mozna bylo liczyc na to ze przejdziemy druzyne potrafiaca prowadzic wyrownane boje z Newcastle United nie bedac gotowi do gry na 100%? Przejscie tylko 1 rundy dawaloby nam szanse na zarobienie 2 mln euro, ktore moznaby potem zainwestowac w druzyne, a tak? teraz mamy licytacje kogo sprzedamy aby latac dziure? Wiesz, mozna przegrac, mozna odpasc, ale... boli to jak trener publicznie mowi ze pilkarze nie mogli dac z siebie wiecej..... bo byli przygotowani na pozniejsze miesiace..... skandal! |
Cytat:
Rzeczywiscie, piszac ze zniszczyl to zagalopowalem sie..... mialem tylko na mysli to ze teraz nikt nie wie co sie stanie, nikt nie wie kto odejdzie, kto przyjdzie, w jakim kierunku podazy Cupial... jakie beda jego decyzje..... a jak pomysle sobie o tym co moglo sie stac jakbysmy pokonali te 2 przeszkody to plakac mi sie chce..... |
Cytat:
"charcerzyk" przy Tobie to mały **** hehe |
Zadziwia to co tutaj piszecie. Levadie przeszloby 80% trenerow w lidze polskiej z potencjalem slabszym niz Wisla. Ten rywal byl slaby, wystarczylo wykazac sie 100% profesjonalizmem i zaangazowaniem. Poplynelismy na kilka milionow euro, ale to pryszcz w porownaniu do hanby.
I teraz 75% popiera Skorze. Za co? Za to, ze w trzecim jego sezonie druzyna w swoim mniemaniu jest tak zajebista, ze nie musza ruszac dupska, bo rywal na papierze jest slabszy? Za to, ze co mecz tracimy bramki (obrona katastrofa mimo systamu wybitnie defensywnego 1451), a moze za to, ze z trudem cokolwiek strzelamy? (dzisiaj blad Kasprzika, w Sosnowcu kiks stopera Levadii - a ogolnie zero bramek po akcjach!!). Osobiscie lubie Skorze i cenie za 2 tytuly, ale Wisla zdobyla mistrza w drugim sezonie fartem po fenomenalnych strzalach Lobo (wolej po przyjeciu na klate z 20m, z ostrego kata!). Wiekszosc meczow byla slaba, a kontynuacje slabej gry bez konceptu mamy teraz. Kazdy ma prawo do swojej oceny, dla mnie marazm Wisly jest znakiem, ze trzeba zmienic dyrygenta orkiestry. Chcialbym, zeby byl to nastepca z Niemiec lub Holandii. Co do Smudy, nie jestem jego fanem, ale na sezon grany w calosci na wyjezdzie potrzebny jest trener z ulanska fantazja, moze wlasnie taki jak Smuda... typ swira. Moja ocena Skorzy sie nie zmienia. Swietny czlowiek. Ale tutaj wszystko wskazuje na to, ze cykl dobiegl konca. Byc moze gdyby dysponowal 100% kadra z Boguskim, Gargula... Baszczem i przede wszystkim nie zlekcewazyl slabej Levadii to historia potoczylaby sie innym torem. |
RAF - ja bym rzekł, że roz.......ił w ****! Wisła przetaje istnieć, tępe ..... z piłkarzy i w ogóle JP JP na 100%!!
****a. Nie wiem jak można tak pisać. Zdobyliśmy dwa MP w tej bądź co bądź jałowej lidze, raz z przewagą blisko 15 pkt, raz po mękach, ale udowodniliśmy mimo wszystko, że mamy jaja, ale jednak Skorża to wg niektórych cienka ****a i niech wypierdala. Bez sensu. Ludzie zastanówcie się. Owszem ,lepszy byłby Petrescu, ale go nie ma i trudno. Zagraliśmy dobry mecz, a to, że niektórzy kopacze grają samolubnie, chcą za wszelką cenę zdobywać gole ale im nie wychodzi, niestety nie jest winą trenera. ŁAPY PRECZ OD SKORŻY!!!!!! |
raf chyba sam piszesz na zmęczeniu odpocznij troche przemyśl to wszystko!!! Skorża słusznie zaryzykował ustawiając szczyt formy na 4 rundę a taką lewadię to powinnismy schrupac na sniadanie niestety pech, nieszczęśliwy zbieg okoliczności i mamy to co mamy. albo rybka albo pipka jak napisałł Sofronow
|
Cytat:
Acha, zapomniałbym o drugiej mądrości niektórych znawcóF futbolu.. mianowicie Wisła zdobyła MP bo Amika zaliczała wpadki z tymi z którymi nie powinna. Oczywiście Wisła nie zaliczyła podobnych wpadek z "ogórkami" co Amika. I na przyszłość, **** to kogo interesować będzie za pare miesięcy czy ktoś grał słabo, brzydko dla oka i nieskutecznie. Ważne jest MP. Reszta schodzi na boczny plan. Cóż z tego że Amika grała długo fajny futbol jak zakończyli z palcem w dupie? Sorry RAF, 3rider Cie wyprzedził. |
Dla mnie osobiście nie wyobrażam sobie takiej możliwości aby Skorża odszedł z Wisły. Wczoraj wieczorem, gdy wróciłem z roboty zobaczyłem sms-a od kumpla i zamarłem, a mianowicie było w nim napisane że Skorża podał się do dymisji. Na szczęście oddał się tylko do dyspozycji zarządu. Nie mniej jednak nie minął jeden dzień, a mam coraz to czarniejsze myśli. Skorża to niezwykle ambitny i inteligentny człowiek, nigdy nie mówi od rzeczy, czego nie można powiedzieć o Franciszku Smudzie, którego czasami aż słuchać się nie da jak pierdo*i głupoty. Mam nadzieje że Smuda nie zastąpi trenera Skorże, bo w moim mniemaniu to byłaby jeszcze większa tragedia od tej z Levadią. Skorża sam doprowadził do takiej sytuacji i powinniśmy mu pozwolić na zrehabilitowanie się. A że ten trener potrafi odnosić sukcesy to doskonale wiemy, przykładem są dwa mistrzostwa Polski z rzędu. I tak na koniec przypomnę dwie takie ciekawostki z ligi Szkockiej. Początek sezonu 2008/2009, w 2 rundzie eliminacji do Ligi Mistrzów odpada Glasgow Rangers z FBK Kowno i w kosekwencji odpada z pucharów. Jest w czarnej dupie można powiedzieć tak jak my teraz. Sezon 2005/2006, w 2 rundzie eliminacji do Ligi Mistrzów Celtic Glasgow odpada po dramatycznym dwumeczu z Artmedią Petrzałką i w konsekwencji odpada w pucharach. Też jest w czarnej dupie można powiedzieć tak jak my teraz. Co łączy obie ekipy? A to że na koniec tych że sezonów zdobywały mistrzostwo kraju mimo tak tragicznego początku. Głęboko wierzę, że Wisła powtórzy wyczyny ekip ze Szkocji i też wygra naszą ligę i dopiero z ponad 33 tysięcznym stadionem zaczniemy wojnę o Ligę Mistrzów, bo powiedzmy sobie szczerze, że walka o najbardzie prestiżowe rozgrywki klubowe na świecie na stadione Zagłebia Sosnowiec który jest brzydszy chyba nawet od stadionu Miejskiego w Wodzisławiu Śląskim niestety nie mogła się udać . Ode mnie Skorża ma pełne poparcie!
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:22. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl