Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   FOTO zabawa (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=1085)

W.S 19.02.2013 13:50

http://cdn3-public.ladmedia.fr/var/p...trait_w674.jpg

Kadr z Twojego ulubionego filmu

heoij 19.02.2013 14:30

http://aurorowiec87kp.blox.pl/resource/gladiator.jpg

Flaga FC Myślenice "Na południu bez zmian, Myślenice zawsze z Wisłą" na meczu w Krakowie.

gypsy 19.02.2013 15:25

Nic lepszego nie udało mi się znaleźć

http://historiawisly.pl/wiki/images/...yślenice_1.jpg

Cristian Diaz ze Śląska "przebrany" za maskotkę WKSu ;)

Patryk_185 19.02.2013 15:34

http://bi.gazeta.pl/im/5/11501/z1150...tki-Slaska.jpg
To ja poproszę skrojone barwy sąsiadki :D

heoij 19.02.2013 15:38

http://oi40.tinypic.com/2nis0p3.jpg

Sektor Wisły podczas meczu z Realem Madryt w Madrycie.

19sebawro06 19.02.2013 16:07

http://krystian1982.w.interia.pl/flagaoswiecim.jpg

tylko takie znalazłem.ja poproszę flage POLONII PRZEMYŚL z meczu pogon-WISŁA

WISŁAZWE 19.02.2013 16:24

http://skwk.pl/images/galeria/2012/k...n/dsc_0064.jpg


Miejsce w Polsce do którego chciałbyś pojechać..

LuKaS TSW 19.02.2013 16:32

http://eholiday.smcloud.net/eholiday...ow-zdroj-1.jpg
Wasz ulubiony napój.

heoij 19.02.2013 16:52

http://www.poundland.co.uk/images/99...epsi-330ml.jpg

Jakąkolwiek oprawę kibiców Werderu Brema

19sebawro06 19.02.2013 17:33

http://legionisci.com/zdjecia/09werder_milan1_f1.jpg

to ja poproszę oprawę zagranicznej drużyny którą najbardziej lubisz

LuKaS TSW 19.02.2013 17:38

http://www.orgogliobauscia.it/wp-con...-milan-4-2.jpg

najlepszy szalik Wisły,według was.

WISŁAZWE 19.02.2013 20:31

http://skwk.pl/sklep/image/cache/dat...c2-800x800.JPG

Najlepszą flagę Wisły ;)

W.S 19.02.2013 21:47

http://historiawisly.pl/wiki/images/...k%C3%B3w_2.jpg

Zdjęcie samochodu który chciałbyś mieć

heoij 19.02.2013 21:57

http://bi.gazeta.pl/im/9/7996/z79964...-ML-63-AMG.jpg

Stadion na którym chciałbyś kiedyś być

Marcin_fan 19.02.2013 22:00

http://ligahiszpanska.pl/wp-content/...mp-nou-061.jpg
Jakąś ładną czarnulke ;)

LuKaS TSW 19.02.2013 22:10

http://i.pinger.pl/pgr253/4cac90d600...39df5e109.jpeg
ulubione czasopismo

heoij 19.02.2013 22:16

http://s4.ifotos.pl/img/234JPG_xaxqhws.JPG

Twoje wymarzone wakacje

19sebawro06 19.02.2013 23:14

http://miamicatalog.info/images/miami%20(1).jpg
wasze ulubione miejsce w krakowie

wojti11795 19.02.2013 23:30

http://bi.gazeta.pl/im/4/11821/z1182...sly-Krakow.jpg


Ja poproszę tabelę ekstraklasy na którym Wisła jest liderem a sąsiadka zajmuje ostatnie miejsce.

Patryk_185 20.02.2013 11:49

http://img405.imageshack.us/img405/5193/beztytuuxmt.jpg
To ja poproszę zdjęcie Adama Nawałki w barwach Wisły :D

AntyMod 20.02.2013 12:07

http://historiawisly.pl/wiki/images/...%82ka_1984.JPG a ja poprosze PLACKA PO WĘGIERSKU

19sebawro06 20.02.2013 15:13

http://i.pinger.pl/pgr424/097d79c500...6bc/placek.JPG

najładniejszą kibicke Wisły

LanceTS 20.02.2013 19:20

http://sphotos-d.ak.fbcdn.net/hphoto...41746602_n.jpg

Jakąś ładną rudą kobietę ;)

LuKaS TSW 20.02.2013 19:28

http://i271.photobucket.com/albums/j...20hair/red.jpg

wielbłąda

WISŁAZWE 20.02.2013 19:31

http://upload.wikimedia.org/wikipedi...07.07.2007.jpg


Fajne graffiti z Bałkanów.

LuKaS TSW 20.02.2013 19:41

http://cs405625.userapi.com/v4056255...PgFFbaquoY.jpg

młyn jakiejś ekipy niepiłkarskiej

WISŁAZWE 20.02.2013 20:31

http://unia-oswiecim.juz.pl/galeria/.../slides/07.JPG


Najlepszą maskotkę drużyny piłkarskiej wg. Ciebie

R33 20.02.2013 20:39

http://s-trojmiasto.pl/zdj/c/13/31/5...Lechii__kr.jpg

Fotę sektora Wisły z Twojego ulubionego wyjazdu (+ ew. dopisek co za wyjazd, z kim, gdzie, kiedy itp.)

DevilMayCry 28.02.2013 19:21

http://historiawisly.pl/wiki/images/...Wis%C5%82a.jpg

Ruch : Wisła 1998


Twoja ulubiona książka

alterego 06.03.2013 23:12

http://https://www.google.pl/search?...2F%3B500%3B500 w tym momencie to.

Najładniejsza rzecz jaką widziałeś.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:09.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl