![]() |
|
http://aurorowiec87kp.blox.pl/resource/gladiator.jpg
Flaga FC Myślenice "Na południu bez zmian, Myślenice zawsze z Wisłą" na meczu w Krakowie. |
Nic lepszego nie udało mi się znaleźć
http://historiawisly.pl/wiki/images/...yślenice_1.jpg Cristian Diaz ze Śląska "przebrany" za maskotkę WKSu ;) |
http://bi.gazeta.pl/im/5/11501/z1150...tki-Slaska.jpg
To ja poproszę skrojone barwy sąsiadki :D |
|
http://krystian1982.w.interia.pl/flagaoswiecim.jpg
tylko takie znalazłem.ja poproszę flage POLONII PRZEMYŚL z meczu pogon-WISŁA |
http://skwk.pl/images/galeria/2012/k...n/dsc_0064.jpg
Miejsce w Polsce do którego chciałbyś pojechać.. |
http://eholiday.smcloud.net/eholiday...ow-zdroj-1.jpg
Wasz ulubiony napój. |
|
http://legionisci.com/zdjecia/09werder_milan1_f1.jpg
to ja poproszę oprawę zagranicznej drużyny którą najbardziej lubisz |
|
|
|
|
http://ligahiszpanska.pl/wp-content/...mp-nou-061.jpg
Jakąś ładną czarnulke ;) |
http://i.pinger.pl/pgr253/4cac90d600...39df5e109.jpeg
ulubione czasopismo |
|
http://miamicatalog.info/images/miami%20(1).jpg
wasze ulubione miejsce w krakowie |
http://bi.gazeta.pl/im/4/11821/z1182...sly-Krakow.jpg
Ja poproszę tabelę ekstraklasy na którym Wisła jest liderem a sąsiadka zajmuje ostatnie miejsce. |
http://img405.imageshack.us/img405/5193/beztytuuxmt.jpg
To ja poproszę zdjęcie Adama Nawałki w barwach Wisły :D |
http://historiawisly.pl/wiki/images/...%82ka_1984.JPG a ja poprosze PLACKA PO WĘGIERSKU
|
|
|
|
|
|
http://unia-oswiecim.juz.pl/galeria/.../slides/07.JPG
Najlepszą maskotkę drużyny piłkarskiej wg. Ciebie |
http://s-trojmiasto.pl/zdj/c/13/31/5...Lechii__kr.jpg
Fotę sektora Wisły z Twojego ulubionego wyjazdu (+ ew. dopisek co za wyjazd, z kim, gdzie, kiedy itp.) |
|
http://https://www.google.pl/search?...2F%3B500%3B500 w tym momencie to.
Najładniejsza rzecz jaką widziałeś. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:09. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl