Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Porady bukmacherskie (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=104)

rocco_1906 15.03.2009 12:12

HSV zanotował 2porazki pod rzad w lidze plus remis w PUEFA z przecietnym Galatasaray Stambuł.Mimo iż wydają sie być bitym faworytem ja ten mecz odpuszczam dzisiaj

Bobic 15.03.2009 12:36

Panowie a co sądzicie o meczu Utrecht - AZ Alkmaar typ 2, kurs dobry bo 1.80 Alkmaark na wyjezdzie dobrze gra 9 wygranych 3 remisy 1 porażka.

PS: A wiec postanowiłem postwić taki kuponik:
Chelsea FC - Manchester City (0:1) (Handicap) 1
FC Utrecht - AZ Alkmaar (Typ) 2

Chelsea w ostatnich meczach u siebie z Man.City wygrywał odpowiednio 6-0, 3-0, 2-0

rocco_1906 15.03.2009 12:59

jak kogos interesuje dzisiejszy mecz Magnitogorsk-Atlant to tu http://live.palmtv.ru/cgi-bin/index.cgi?Ch=7 jest transmisja

WISŁAZWE 15.03.2009 13:25

Co do meczu HSV-Energie w 5 ostatnich spotkaniach tych drużyn zanotowano 2 zwycięstwa HSV i ostatnie3 spotkania remisowe 0:0 1:1 1:1 po za tym widać jakiś kryzys w ich grze i ostatnich wynikach.

Utrecht- Alkmaar tu sytuacja ciekawa 12 spotkań i odpowiednio 4 zwycięstwa Utrechtu i Alkmaar i 4 remisy, ostatnio padł remis 2-2 a w poprzednim sezonie Alkmaar wygrał aż 0-4. Dodatkowo Utrecht przegrał u siebie ostatnio 2 mecze, czyżby Utrecht bez formy, do tego remis z Rodą w ostatniej kolejce.

bula1010 15.03.2009 14:21

Górnik-Lech -10
Aston Villa-Tottenham -1
Almeria-Barcelona-2
Siena-Milan-2
Utrecht-Alkmaar-2
kurs ako około 18 za 10 zł około 180 zł zobaczymy co z tego będzie :P
TSW

Maciejj 15.03.2009 14:38

Chelsea
łazio
Arka
Wisła - kosz

,,11" za 55 zeta

takie małe szaleństwo

Bobic 15.03.2009 16:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bobic (Post 692927)
Panowie a co sądzicie o meczu Utrecht - AZ Alkmaar typ 2, kurs dobry bo 1.80 Alkmaark na wyjezdzie dobrze gra 9 wygranych 3 remisy 1 porażka.

PS: A wiec postanowiłem postwić taki kuponik:
Chelsea FC - Manchester City (0:1) (Handicap) 1
FC Utrecht - AZ Alkmaar (Typ) 2

Chelsea w ostatnich meczach u siebie z Man.City wygrywał odpowiednio 6-0, 3-0, 2-0

Dupa nie siadło:-p

Devonisch 15.03.2009 16:48

Kopenhaga i Lazio - tych drużyn dziś nienawidzę.

Waldus88 15.03.2009 17:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Waldus88 (Post 692690)
1 Jaga - Legia 1x
2 GKS - Wisła 2
3 Górnik - Lech 1x

PART 1 Complete
PART 2 Incomplete
PART 3 Complete

Szkoda, że najważniejszy mecz dla nas (czyt. 2) potoczył się tak jak potoczył.

Lech 43
Legia 40
Wisła 38

Aż strach pomyśleć co byłoby gdybyśmy wygrali w Bytomiu i Bełchatowie hmm

kuczmen 15.03.2009 17:25

Nie na temat Walduś nawijasz

post 6384 i mój do usuniecia

jaro1985r 15.03.2009 17:52

Inter-Fiorentina 1 1.65
Braga-Academica 1 1,65
FC Brugge- Gent 1 1,85
2z3 za 29,17 zl do wygrania 88,19 zl

drugi kupon
Bochum-Bayern (1poł) 2 1,85 weszło
Zagłębie-Lęczna 1 1,55 weszło
Almeria-Barcelona 2 1,60
2z3 za 29,17 zl do wygrania 82,99 zł

mac251_251 15.03.2009 18:59

Witam po wczorajszym i dzisiejszym dniu zostało mi tylko wierzyć w dzisiejszy wieczór ; z 800 zł z mojego konta zostało mi 300zł i stawiam dziś na :

PSG - Marsylia 1

Almeria - Barcelona 2


Porto - Ass Naval 1

Inter Mailand - AC Fiorentina 1

Standard Liege - KRC Genk 1

Wkład :200zł EW : 2041,88 zł

Zobaczymy mam nadzieję że będzie ok , myślę , że w tym kuponie wszystko w nogach piłkarzy PSG i Interu bo reszta chyba powinna ładnie wejść , jak myślicie ?

PrawdziwośćDlaGry 15.03.2009 19:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mac251_251 (Post 693231)
Witam po wczorajszym i dzisiejszym dniu zostało mi tylko wierzyć w dzisiejszy wieczór ; z 800 zł z mojego konta zostało mi 300zł i stawiam dziś na :

PSG - Marsylia 1

Almeria - Barcelona 2


Porto - Ass Naval 1

Inter Mailand - AC Fiorentina 1

Standard Liege - KRC Genk 1

Wkład :200zł EW : 2041,88 zł

Zobaczymy mam nadzieję że będzie ok , myślę , że w tym kuponie wszystko w nogach piłkarzy PSG i Interu bo reszta chyba powinna ładnie wejść , jak myślicie ?

ja bym chyba nie ryzykował Porto po takim niskim kursie. Naval nie zawsze było wygodnym rywalem, a ostatni mecz skończył się w tym sezonie skromnym zwycięstwem dzisiejszych gości. PSG.. hm.. derby to derby wiadomo. Odpuścili trochę spotkanie z Bragą w PU żeby dobrze się przygotować do tego meczu. Też może być małe ryzyko. Życzę powodzenia, bo kupon jakby niepatrzeć trochę ryzykowny. pozdro.

mac251_251 15.03.2009 19:09

Ok odpuściłem w takim wypadku Porto i podparłem X PSG , ale nie mam przekonania do Standartu Liege coś , niby mogą objąć fotel lidera po wpadce piątkowej Anderlechtu ale dadzą radę ? Jak myślisz ? Nie mam po piątku przekonania do tej ligi belgijskiej .

PrawdziwośćDlaGry 15.03.2009 19:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mac251_251 (Post 693244)
Ok odpuściłem w takim wypadku Porto i podparłem X PSG , ale nie mam przekonania do Standartu Liege coś , niby mogą objąć fotel lidera po wpadce piątkowej Anderlechtu ale dadzą radę ? Jak myślisz ? Nie mam po piątku przekonania do tej ligi belgijskiej .

hm St.Liege jest w gazie... bilans w ostatnich 10 spotkaniach to 9-0-1. Jest na drugim miejscu ze stratą 2pkto lidera Anderlechtu. Myślę że powinni poradzić sobie z Gent (4miejsce). H2H na korzyś Liege, ostatnie spotkanie 0-0 w Gent (16.10.08). Belgii znawcą nie jestem. Ale myślę że zrobią wszystko po potknięciu Anderlechtu. Aczkolwiek jeżeli ja miałbym grać za 200zł to zagrałbym Inter + Barcę. tak na podwojenie stanu konta. Ale zrobisz jak zechcesz :)

WISŁAZWE 15.03.2009 21:10

Na jutro zagrałbym coś takiego:
Nimes-Strasbourg 2 2,2
N.Funchal-Maritimo 2 2,5


Kurs: 5,5
Stawka 10 zł
Zakładana wygrana: 49,5


Czekam na opinię i komentarze , jak myślicie warto zagrać .jakieś spostrzeżenia??

marcinugorek 15.03.2009 21:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mac251_251 (Post 693244)
Ok odpuściłem w takim wypadku Porto i podparłem X PSG , ale nie mam przekonania do Standartu Liege coś , niby mogą objąć fotel lidera po wpadce piątkowej Anderlechtu ale dadzą radę ? Jak myślisz ? Nie mam po piątku przekonania do tej ligi belgijskiej .

ja bym na ten Standart nie dawał oglądałem ich ostani mecz z ostania druźyna i była amsakra aleja kwidze po 45 minutach prowadza 1:0

Waldus88 15.03.2009 23:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Waldus88 (Post 692905)
Taki na dzisiaj:
Tenerife - Albacete 1 @ 1,70
Ajax - Graafschap (+1) 1 @ 1,50
Xamax (strz./nie strz.) 2 @ 2,01
Hamburger - Cottbus 1 @ 1,43
Naval (strz./nie strz.) 2 @ 1,50
AKO: 10.99

No tam, mecz, którego najbardziej się obawiałem "spaprał" mi kupon.

EnDrJu92 16.03.2009 14:07

Macie cos na dzis???Ja sie zastanawiam czy cos ulozyc tzn czy warto ;D bo jakos malo tych meczy w noge a poza pilka nozna nie obstawialem jeszcze nic

PrawdziwośćDlaGry 16.03.2009 14:21

bądź kreatywny. ja wyznaję zasadę: Poniedziałek to jest wałek i tego się trzymam i nie stawiam nic :)

Zola 16.03.2009 14:39

Ja na jutro:

Brescia - Modena 1

Grosetto - Bari 2

Parma - Mantova 1

Stawka 10zł,
zakladana wygrana: ok 55zł

Prosze o skomentowanie, ew porady ;)

kameleon2323 16.03.2009 16:47

no gut^^:P

Vashut 16.03.2009 19:05

Ja polecam generalnie hokeja, druzyny na które stawiam w playoffach ostatnio nieźle dają radę: Eisbaren, Magnitogorsk, Slavia, w Finlandii po kryzysie Jokeritu i Karpat nie widzę zdecydowanego lidera, w Szwecji zawsze grałem Frolundę w Szwajcarii Davos i Lugano (po pierwszej rundzie odpadł lider Berno), w Danii mistrzem powinni ugrać Herning.. na hokeju można zrobić lepszą kasę niż na piłce
a-ha, nie gram polskiego hokeja (wiadomo) a NHL to inna bajka

Maciejj 16.03.2009 19:17

whu
sparta
Radwanska
Fyrstenberg
M. Matkowski

czworczeka z pewniakiem - pewniak Aga

marcinugorek 16.03.2009 19:30

NA dziś:
Wehen-Mainz 2
West ham-West Brom 1
Manisaspor-Sakaryaspor 1
Sparta P - Brno 1
cracovia-tychy 1
AKO:12.83

PrawdziwośćDlaGry 16.03.2009 19:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Vashut (Post 693857)
Ja polecam generalnie hokeja, druzyny na które stawiam w playoffach ostatnio nieźle dają radę: Eisbaren, Magnitogorsk, Slavia, w Finlandii po kryzysie Jokeritu i Karpat nie widzę zdecydowanego lidera, w Szwecji zawsze grałem Frolundę w Szwajcarii Davos i Lugano (po pierwszej rundzie odpadł lider Berno), w Danii mistrzem powinni ugrać Herning.. na hokeju można zrobić lepszą kasę niż na piłce
a-ha, nie gram polskiego hokeja (wiadomo) a NHL to inna bajka


święte słowa ;) ja piłe kopanś gram rzadziej niż hokeja i kosza. czasem wkradnie się tenis i siatka ale rzadziej jak dobre mecze. Teraz będzie fajna kolejka(ostatnia) PLK, Prokom i Turów pewnie rezerwami i wałeczki będą. Generalnie kursy w hoku często sądużo lepsze bo nie za często mamy do czyniena z 1.30 czy 1.20.
Raczej oscylują w granicach 1.5 - 2.9. Teraz czeka się na PO NHLa i będziemy liczyćpieniązki myślę.. :D

emj10 16.03.2009 21:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PrawdziwośćDlaGry (Post 693662)
bądź kreatywny. ja wyznaję zasadę: Poniedziałek to jest wałek i tego się trzymam i nie stawiam nic :)

To jest stara zasada znana od wieków. W poniedziałek opijało się wygraną, albo opłakiwało porażkę :)

Znacie jakieś dobre strony ze statystykami (przydałyby się informacje o kontuzjach, informacje o klubie,% szansa na dany wynik, itp.)? Może być też jakaś krajowa.
Ja pamiętam tylko sosserstats.com / betexplorer.com i tabele z xscores.com

Bobic 16.03.2009 21:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez emj10 (Post 693967)
To jest stara zasada znana od wieków. W poniedziałek opijało się wygraną, albo opłakiwało porażkę :)

Znacie jakieś dobre strony ze statystykami (przydałyby się informacje o kontuzjach, informacje o klubie,% szansa na dany wynik, itp.)? Może być też jakaś krajowa.
Ja pamiętam tylko sosserstats.com / betexplorer.com i tabele z xscores.com

http://bet-at-home.com/redirStats.as...9cGw=&cid=1909

kameleon2323 16.03.2009 22:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez emj10 (Post 693967)
To jest stara zasada znana od wieków. W poniedziałek opijało się wygraną, albo opłakiwało porażkę :)

Znacie jakieś dobre strony ze statystykami (przydałyby się informacje o kontuzjach, informacje o klubie,% szansa na dany wynik, itp.)? Może być też jakaś krajowa.
Ja pamiętam tylko sosserstats.com / betexplorer.com i tabele z xscores.com

http://www.vitisport.cz/index.php?cl...pl&tab=1&zap=1

EnDrJu92 16.03.2009 22:15

Jednak dzis postawilem mecze i sie oplacalo :P
Beitar J-Haopel Tel Aviv 1 kurs 2,30 zł
Nimes-Strasburg 2 kurs 1,90



Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:31.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl