![]() |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Musiałby powstać co najmniej taki parking jak na lotnisku. Wisła niestety woli się bawić dalej po staremu. Trzeba dać w łapę jednemu i zostajesz VIP i masz miejsce pod stadionem. Zresztą Wisła i Miasto mają nas w d... bo i tak będziemy przychodzić nawet jakbyśmy na Salwatorze musieli stawiać auta i tak, więc po co nam ułatwiać cokolwiek. |
Ostatnio będąc na meczu zauważyłem ze pod paroma sky boksami (bodaj dwoma)i pojawiły się reklamy /nazwy/. Jedna z nich to chyba Astor. Czy to nazwy firm które wykupiły sobie sky boksa? I czy z tego wynika że sprzedaliśmy 2?
|
Wydaje mi się że takie prawo przysługuje wykupującemu loże ale nie musi z tego korzystać więc możliwe że jest więcej lóż sprzedanych tylko po prostu najemcy nie wywiesili sobie banerów.
Nie wiem czy było już na ten temat wcześniej ale kiedy jechałem ostatnio tramwajem to zauważyłem że na ścianie bocznej trybuny zachodniej (czyli tej która "sąsiaduje" z okrąglakiem) są dwie linie (jedna pozioma a druga pod kątem takim jak jest górna część trybuny) które wyglądają jakby beton był obłożony jakimiś płytami w kolorze ciemno-szarym. Ktoś też to zauważył czy była już o tym mowa? |
Chyba jak firma wykupi to moze wrzucic swoj logotyp ale nie musi. Dodatkowo chyba poszlo wiecej tych Skyboxow. Czesc tez chyba jeszcze nie oddana jest - co zreszta nie jest niczym zaskakujacym :P
|
Cytat:
|
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...ludniu_boisko/
Ta siłownia to też jakiś kabaret , ćwiczą w korytarzu albo w jakiejś ciemnicy ( tak wyglada ze zdjec) , chyba lepsze silownie mozna znalezc na miescie niz ta ktora jest w klubie |
Cytat:
http://www.wisla.krakow.pl/pl/strefa_biznes/ |
Na tych zdjęciach jest klubowa siłownia? Niech mnie ktoś uszczypnie. Przecież to jest sprzęt poustawiany na korytarzu.
|
Cytat:
|
A co się dzieje z naszą murawą? Dopiero co niedawno mowili jak to UEFA zachwyca się nasza murawą, że po zimie jest w stanie wręcz idealnym, a na ostatnim meczu z Lechem mnóstwo bylo pustych pól. W dodatku już dawno nie widzialem, zeby przed meczem trawa była podlewana, może w ogóle nie jest i stąd te puste pola?
|
a co oni by wiecej chcieli? z tego co widac to maja pod dostatkiem automatów i każdy potrzebny sprzęt na siłowni
|
Dzisiaj przechodziłem ulicą Reymana. Jest kilku robotników którzy poprawiają te niedoróbki wzdłuż trybuny E. Chodzi o ten ohydny beton przed każdymi drzwiami. Jest to wyrównywane młotami pneumatycznymi i kładziona zostaje taka niby "wylewka". Oby więcej takich poprawek ! :)
|
Cytat:
PS. Tak, wiem. W Poznaniu też mają bubla, jeszcze droższego... tylko co mnie to obchodzi. |
ja natomiast zauważyłem spory ruch na zbiegu ulic Chodowickiego i 3 Maja. Robią tam porządki, jakąś wycinkę, taak jakby wyrównywali teren. Jak się nie mylę to działka Cracovii? Jeśli się mylę to niech mnie ktoś poprawi
|
Tak, cracovia porządkuje teren i będą tam budować swój kompleks. Tu więcej:
http://www.skyscrapercity.com/showpo...postcount=8209 Zdjęcia na SkyScrapersCity też gdzieś były, ale nie mogę znaleźć. |
a my dalej boisko szutrowe hahaha żenująca jest polityka tego klubu!
|
Cytat:
|
Jestem strasznie poirytowany tym że żadna modra głowa w naszym klubie nie wpadła na pomysł zawieszenia/zakupienia siatki oddzielającej sektor gości od reszty trybuny G. Przecież to co się dzieje drugi mecz z rzędu woła o pomstę do nieba. Nic tylko czekać aż komuś w końcu stanie się krzywda.
|
^^
Latało?? |
Cytat:
|
Cytat:
|
Nie wiem co kolega ma na myśli, ale wczoraj znajoma opowiadała, że jej kolega wrócił z meczu z rozciętą głową, bo czymś tam dostał od kibiców Lecha.
|
Pytanie do osób, które mają na ten temat jakąś wiedzę. Do kogo prawnie należą tereny, które zaznaczyłem na zdjęciu w linku poniżej?
http://oi41.tinypic.com/108dy6w.jpg |
Cytat:
|
nie do końca, to w lewym dolnym rogu to teren cracovii, miejsce gdzie ma powstać ich baza
a jak dobrze pamietem teren wymieniony z tymterenem przy kablu to stadion lekkoatletyczny czyli to boisko z "bieżnią" tutaj widac o jak sporym kawałku mowa http://sportowacracovia.files.wordpr...pg?w=480&h=339 co gorsze to jechałem ostatnio temtędy i widać jakieś ruchy |
A tereny na południe od stadionu lekkoatletycznego to chyba tez tereny TF Kable? - tak gdzie jest kort tenisowy.
|
Cytat:
|
Cytat:
była taka mapka z numerami działek i właścicielami, niestety nie moge jej znaleźć u siebie ani w sieci |
Jeśli Cracovia zbuduje pod samym stadionem Wisły swoją bazę to będzie to niestety ogromny wstyd... Nie dość, że baza pod naszym stadionem to jeszcze fakt, że my takowej w ogóle nie mamy.
|
Cytat:
Całość tu. |
Cytat:
Cytat:
(a te boiska pewnie na Ruczaju, albo w innych Skotnikach. Tam jest tania ziemia) |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
ja widziałem młodych wiślaków na nowym boisku na miasteczku studenckim AGH
|
Maja takie tereny przy stadionie, a oni tego nie potrafią zagospodarować, szukają gdzieś w pipidowach gdzieś, gdzie dzieciaki nie bedą miały jak dojechać, bo przecież "nie każde" dziecko 13 letnie ma prawo jazdy i samochód, aby wygodnie zjechać z autostrady ;-). Nie każde dziecko moze być tam podwiezione przez rodzica czy innego członka rodziny.
Chore, taka baza mogłaby tam powstać, gdyby była tam szkoła i internat. Po co TF pozbyla sie kabla- Super dojazd, jest tramwaj oraz jest to prawie centrum. |
Cytat:
|
Czy posiada ktoś ten oto szkic: http://i.imgur.com/sSufF.jpg w dużej rozdzielczości?
Wiem że kiedyś ktoś w tym temacie chwalił się że posiada owy. Bardzo mi zależy, potrzebny na jak najszybciej. Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc. sory za mały off-topic |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:44. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl